הגנת דליפות DNS

גש לאתרים מכל העולם והיה סמוך ובטוח בנוגע לפרטיותך המקוון. הגנת דליפת ה- DNS של PureVPN נועדה לשמור על פעילויות האינטרנט שלך מאובטחות בכל עת. לאחר חיבור, כל כתובות ה- IP שאליהן אתה ניגש מאובטחות עם ההצפנה הגבוהה ביותר.

אבטח את ה- DNS שלך באמצעות הגנת הדליפות של PureVPN של DNS שמבטיח את הסודיות המרבית של פעילויותיך המקוונות.

מה זה DNS?

הדרך בה DNS (מערכת שמות דומיינים) עובדת היא על ידי תרגום שמות דומיין לכתובות IP כך שהדפדפנים יוכלו ליצור אינטראקציה זה עם זה. לכל מכשיר ומחובר לאינטרנט כתובת IP ייחודית בה משתמשים מכשירים אחרים כדי לתקשר. שרתי DNS מבטלים את הצורך של בני אדם לשנן את כתובות ה- IP כגון 192.168.1.1 (ב- IPv4), או כתובות IP אלפא-נומריות מורכבות יותר כגון 2300: de00: 1298: 1 :: g482: v6b3 (ב- IPv6).

כיצד אוכל לבדוק אם ה- VPN שלי פועל כראוי?

הבטחה אם ה- VPN שלך פועל כראוי יכולה להיות אתגר בפני עצמה שכן דליפות DNS זה נושא נפוץ באופן מפתיע. אמנם תוכלו לנסות לבחון את הגדרות ה- VPN בעצמכם ולהבטיח שהכל יעבוד כראוי ולהימנע מדליפות DNS, זה לא כל כך קל לכולם.

אם יש לזכור זאת, PureVPN המציא מבחן דליפת DNS שמדגיש אם בקשת ה- DNS שלך (שרת שמות דומיינים) נחשפת ברשת. ככל שליקויי אבטחה נפוצים יותר ויותר, ה- IP האמיתי שלך נמצא בסיכון לעיניים סקרניות, גם אם אתה משתמש ב- VPN, וקל לנצל אותו.

קח את מבחן דליפת ה- DNS

אם כבר יש לי VPN אז מדוע עלי לבדוק אם קיימות הגנות DNS?

חיבור VPN מאבטח את חיבור האינטרנט שלך על ידי ניתוב בקשות האינטרנט שלך דרך מנהרת VPN, ומכאן שמסווה את זהותך האמיתית ופעילויות מקוונות ושומר על עצמך מפני דליפות DNS. מצד שני, דליפות DNS הן כאשר, בשל בעיות תוכנה, ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לעקוב אחר פעילויות האינטרנט שלך, ללא קשר אם אתה משתמש ב- VPN או לא.!

כאשר בקשות ה- DNS שלך מסלקות את הרגלי הגלישה שלך, ניתן להשתמש בהן נגדך. במקרה, אם לאדם יש גישה לבקשות הקשורות ל- DNS שלך, מלבד ספק שירותי האינטרנט שלך או שרת ה- VPN, זה גורם לדאגה. המשמעות היא שהפעילויות המקוונות שלך חשופות, ואינך מאובטח יותר בגלל דליפות DNS. כדי לבדוק, קח בדיקת דליפה כדי למנוע דליפות של שרתי DNS או השתמש בשירות VPN שיכול למנוע דליפות שרתי DNS.

מהן הגורמים לדליפת DNS?

ישנן סיבות רבות לדליפת DNS. הנפוצים ביותר הם:

1. רשת מוגדרת כראוי

עם הגדרות לא ראויות, אתה חושף את המכשיר שלך להתקפות רשת והפרות נתונים. כשאתה מחבר התקן לרשת Wi-Fi חדשה יחסית, הגדרות DHCP של הרשת (פרוטוקול ברירת מחדל המגדירה את כתובת ה- IP של המכשירים שלך ברשת) יכולות להקצות אוטומטית לשרתי ה- DNS לדאוג לבקשות האינטרנט שלך..

הבעיה היא ששרת ה- DNS או שרתי ה- DNS עשויים להיות שייכים לספק האינטרנט שלך או שהם עשויים להיות לא מאובטחים (לא מוצפנים) הגורמים לדליפת DNS. באירוע כזה, כשאתה מתחבר ל- VPN שלך, בקשות האינטרנט של ה- DNS יסתובבו במנהרת ה- VPN המוצפנת ויגרמו לדליפות DNS..

2. פרוטוקול Internet גרסה 6 (IPv6)

פרוטוקול IPv4 אכן מוצה, אך יחד עם זאת, האינטרנט נמצא בשלב המרה מתמשך בין IPv4 ל- IPv6. מרבית שירותי ה- VPN אינם מספקים כתובת IP של IPv6 וזו הסיבה למי שנמצא בפרוטוקול IPv6, ספק ה- VPN לא יצליח לספק אבטחה..

כדי להבטיח שתקבל את האנונימיות הגדולה ביותר באינטרנט, PureVPN מציעה כתובת IP עם הגנת דליפות IPv6 אשר נועדה להגן על התעבורה המקוונת שלך מפני העיניים המסקרנות, ההאקרים, הגששים וגופי המעקב, בכך תוכל למנוע דליפת DNS. לאחר התחברות ל- PureVPN, אתה יכול להיות סמוך ובטוח בנוגע לפרטיותך המקוונת בפרוטוקולי IPv4 ו- IPv6 ולהפסיק לדאוג לדליפת DNS.

3. שגיאות DNS שקופות

ספקי האינטרנט ברחבי העולם עיצבו נוהל של הטלת שרת DNS מעשה ידיהם למשתמש, למקרה שמשתמש ירצה לשנות את ההגדרות לשימוש בשרת של צד שלישי. אם ספק שירותי אינטרנט מבחין בשינויים בהגדרות ה- DNS, הם ישתמשו בפרוקסי שקוף.

פרוקסי DNS שקוף הוא שרת משובט שעוצר ומעביר תעבורת אינטרנט אל ספקי האינטרנט הבעלים של שרת DNS או שרתי DNS. ידוע גם ככפיית ספק שירותי אינטרנט, זוהי סוג של דליפת DNS המתקבלת עקב רשלנות של ספק שירותי האינטרנט שלך. ספק DNS או שרתי DNS של ספק VPN מבטיח שתעבורת האינטרנט שלך עוברת בצורה מאובטחת ומונעת דליפת DNS.

4. תוכנה מעודכנת

ודא תמיד שהתוכנה שלך מתעדכנת כאשר עדכונים מחזקים את האבטחה של המכשירים שלך מפני שחקנים זדוניים. דליפות DNS נפוצות עם תוכנה מיושנת לעומת תוכנות עדכניות. בדרך זו תוכלו גם למנוע דליפת DNS. הקפד תמיד לבצע בדיקת דליפת DNS לעיתים קרובות.

כיצד PureVPN מספק הגנה מפני דליפות DNS?

PureVPN הוא שירות VPN המחויב להבטיח למשתמשים את החוויה המקוונת הטובה ביותר. המשמעות היא מתן אבטחה מקוונת יוצאת דופן ומהירויות מקוונות שאין כמוהן. PureVPN מציע הגנה מפני דליפות DNS מהשורה הראשונה ומבטיח כי התעבורה המקוונת שלך תהיה בטוחה מעיניהם המסקרנות של ספק שירותי האינטרנט שלך או של כל גורם ריגול אחר..

הגנת דליפות ה- DNS של PureVPN

בכל פעם שאתה ניגש לתחום (פייסבוק, גוגל וכו ‘), נוצרת בקשת DNS החושפת את הזהות המקוונת האמיתית שלך באינטרנט. בקשות ה- DNS נשלחות לשרת ה- DNS או לשרתי ה- DNS המוגדרים בהגדרות התצורה שלך. ספקי שירותי האינטרנט הם חכמים, הם מרימים את התחומים שבהם אתה מחפש לרוב למרות שאתה מחובר לרשת VPN..

שרת ה- VPN של PureVPN מהיר, מאובטח ומוצפן שמסייע לך להימנע מרגל / ניטור זה על ידי אי-אפשרות לבקשת ה- DNS להגיע אל ספק שירותי האינטרנט שלך, ולפתור את הבקשה ברשת שרתי ה- VPN ה- DNS שלה. תהליך זה מבטיח את בטיחות הזהות המקוונת שלך; לפיכך, אתה נשאר אנונימי לחלוטין באופן מקוון.

למידע נוסף על תכונות PureVPN

  • מנהרת מפוצלת
  • הצפנת AES
  • WiFi מאובטח
  • שיתוף קבצים P2P בטוח
  • הגנת דליפות IPv6
  • iOS לפי דרישה
  • מתג להרוג אינטרנט
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me