כיצד לתקן את שגיאת “נטפליקס לא עובדת על Chrome”


כיצד לתקן את שגיאת “נטפליקס לא עובדת על Chrome”

פורסם: 03 במרץ, 2020


שגיאת Netflix ב- Chrome קיימת כבר זמן מה. כך תקנו אותם:

 1. נקה את מטמון Chrome
 2. נסה את מצב גלישה בסתר
 3. השבת תוספים
 4. עבור לפרופיל אחר

נטפליקס לא עובדת על כרום

עם השנים, Netflix הפכה לאפשרות המעודדת לספק את צורכי הזרמת הווידיאו המקוונים של המשתמש. עם זאת, עם למעלה מ -140 מיליון משתמשים שנכנסים למערכת, זה רק הוגן שהשירות יעבור כמה וכמה בעיות פה ושם. רק לאחרונה התגלה שגיאה חדשה, כזו המגבילה לחלוטין את הגישה לשירות. אנו מדברים על שגיאת “נטפליקס לא עובדת על Chrome”.

אז אם לאחרונה הפכתם קורבן לשגיאה של נטפליקס ומחפשים דרך לצאת, אז הגעתם למקום הנכון. הנה לפניכם רשימה של תיקונים ופתרונות הדרך שיעזרו לכם להתמודד עם סוגיה כזו.

מהי שגיאת “נטפליקס לא עובדת על Chrome”?

שגיאה חדשה בשם “Netflix לא עובדת ב- Chrome” עושה את סבב הקהילה שלה. עם זאת, כפי שמרמז שם השגיאה, זה משפיע רק על המשתמשים המשתמשים בדפדפן האינטרנט של Google Chrome.

כעת, מה שעושה שגיאה זו זהה לכל שגיאה אחרת של Netflix, זה מגביל את המשתמש להשתמש בכניסה. לכן, אם אתה משתמש ב- Google Chrome, ואתה נתקל בשגיאה זו, לא תוכל לגשת לנטפליקס או לכל מהשירותים שלה עד שתתקן אותה. עם זאת, לפני שנספר לכם כיצד תוכלו לעשות זאת, חשוב שתבינו מה גורם לכם להתמודד עם סוגיה כזו.

מהן הסיבות מאחורי שגיאת “נטפליקס לא עובדת על Chrome”?

כאמור בשם, שגיאה זו משפיעה רק על המשתמשים המשתמשים בדפדפן האינטרנט של Google. עם זאת, מכיוון שגוגל כרום הוא אחד מהדפדפנים הפופולאריים ביותר בעולם, נתח גדול למדי של קהילת נטפליקס מושפע משגיאה זו אשר הותירה אותם לא יכולים לצפות בתוכניות ובסרטים האהובים עליהם..

מכיוון שגוגל כרום מציעה למשתמשים שלה מספר התאמות אישיות בהן הם יכולים להחיל על הדפדפן שלה, חלקם מתנגשים עם נטפליקס. זה גורם לשגיאה זו להופיע כשמנסים להתחבר. עם זאת, זו רק אחת הסיבות, למידע נוסף, עיין ברשימה המלאה שלהלן:

 • נתוני מטמון גרועים
 • קבצים פגומים
 • סכסוך תוספים
 • בעיות בפרופיל

כיצד לתקן את שגיאת “נטפליקס לא עובדת על Chrome”?

עכשיו כשיש לך מושג מה שגיאת Netflix זו בכרום עושה ומה הסיבות שמאחוריה, הגיע הזמן לתקן. אז אם ברצונך לפתור את שגיאת Netflix ב- Chrome, בדוק את הרשימה שהוזכרה להלן:

פתרון 1: נקה את מטמון Chrome

בדומה לשגיאת קוד שגיאת Netflix UI-113, גם לשגיאה “Netflix לא עובד ב- Chrome” יש קשר לקובץ המטמון של הדפדפן. ניקוי או ניקוי קבצים שמורים במטמון עוזר לך להיפטר מנושאים כאלה. כדי לעשות זאת, כל שעליכם לעשות הוא לעבור להגדרות ולחפש את האפשרות שנקראת “נקה מטמון.” הפעל את שירות הניקיון, ובתקווה, בעיה זו תתוקן עבורך.

פיתרון 2: נסה את מצב גלישה בסתר

אם אפשרות ניקוי המטמון לא עבדה עבורך, תוכל לנסות לעבור למצב גלישה בסתר. בחלק מהמקרים, משתמשים אלו מסייעים לפתור את שגיאת Netflix ב- Chrome. עם זאת, אם אתה נתקל בבעיות בהן אתה מפעיל את Netflix במצב גלישה בסתר, תוכל לעיין במדריך שלנו כאן למידע נוסף.

פתרון 3: השבת תוספים

ישנן כמה תוספות שונות של Google Chrome העשויות להתנגש עם שירותי Netflix. לכן, אם אתה עדיין נתקל באותה שגיאה, גם לאחר יישום הפתרונות שהוזכרו לעיל, אתה יכול לנסות להשבית את התוספים שלך. יש סיכוי גבוה ששינוי זה יכול לעזור לך להיפטר מהשגיאה אחת ולתמיד.

פתרון 4: החלף פרופילים

ראינו כל כך הרבה מקרים בהם פרופילי Google Chrome פגומים הביאו למשתמשים להתמודד עם שגיאות דומות ב- Netflix. כתוצאה מכך, תוכלו לנסות להיכנס ל- Netflix דרך פרופיל אחר. אם הוא פועל ללא שום בעיה, הפרופיל שלך הוא הגורם. כדי לתקן את זה, אתה יכול ליצור פרופיל חדש ולהתחיל לרענן, אך זכור להשבית את אפשרות הסינכרון לפני שתעשה זאת.

פתרון 5: עבור לדפדפן אחר או לאפליקציית Netflix

אם אף אחד מהתיקונים שהוזכרו לעיל לא עבד עבורך, אל תאבד את הלב. זכור שתוכל תמיד לעבור לדפדפן אחר, או יותר נכון, לנסות את אפליקציית Netflix החדשה לגמרי בחלונות. אמנם לא תוכלו לצפות בנטפליקס בכרום, אך לפחות תוכלו עדיין להיכנס ולצפות בתוכניות ובסרטים המועדפים עליכם. זה כל מה שמשנה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map