כיצד להתקין קודי ב- Amazon Fire Stick ו- Fire TV


כיצד להתקין קודי ב- Amazon Fire Stick ו- Fire TV

פורסם: 17 באוקטובר, 2019


אוהבים לצפות בקודי? לאחר מכן למד כיצד להתקין Kodi ב- Amazon Fire Stick ו- Fire TV במדריך זה. נוסף על כך, קבל את PureVPN במחיר של $ 0.99 בלבד כדי לגשת לתוספות הקודי הטובות ביותר ולהיפטר משעמום בבית.

אמזון פייר סטיק הוא שירות סטרימינג מצוין לאנשים שתמיד בתנועה ורוצים לקחת את כל חווית הבידור שלהם בכל פעם שהם הולכים למקום חדש. הוא כולל תכנים מגוונים כמו תכניות טלוויזיה, סרטים ותיעודים מז’אנרים שונים. לרשותך הרבה דברים שעומדים לרשותך, אך אתה יכול לתבל את חייך בתוכן אינסופי על ידי קבלת קודי על האש סטיק.

לרוע המזל, אמזון פייר סטיק מתמקדת כיום יותר במיקוד למשתמשים בארה”ב שיש להם חשבון אמזון פריים. אם אין לך כזה, אתה יכול לגשת רק לגרסה בסיסית של אמזון פייר סטיק שמציעה מעט מאוד תוכן.

בינתיים, קודי הוא נגן מדיה זורם נהדר שיש לו קוד קוד פתוח, המאפשר לך להשתמש במספר בלתי מוגבל של תוספות ולגשת לתוכן ללא הגבלה בתוך אפליקציית נגן המדיה של קודי. מכיוון שקודי הוא אפליקציה של צד שלישי, לא ניתן להתקין אותה ב- Fire Stick אלא אם תאפשר למכשיר שלך לאפשר הורדות והתקנות ממקורות לא ידועים – עוד על כך בהמשך.

עם זאת, זה מה שאנשים עשו לאחרונה, וזה בדיוק מה שמאמר זה מסביר “כיצד להשתמש באמזון פייר סטיק עם קודי”..

כיצד להשיג חשבון אמזון באזורך

לצערי, Amazon TV Fire Stick מוגבלת למדינות ספורות בלבד כמו ארה”ב, בריטניה, גרמניה, אוסטרליה ויפן. מחוץ למדינות אלה אינך יכול לגשת לאמזון פריים בשל מגבלות אזוריות.

אמזון פייר סטיק מגביל את הגישה שלך על סמך האזור שלך, כך שאם אתה ממוקם באזור אחר כמו בצרפת, ספרד או בכל מקום אחר באסיה, תמשיך להתמודד עם חסימה ואי זמינות של שירותים. כדי לגשת לשירות מחוץ לאזורים שהוזכרו לעיל, יהיה עליכם לשנות את כתובת ה- IP שלכם, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות VPN.

כיצד להתקין Kodi ב- Amazon Fire Stick

התקנת Kodi ב- Fire Stick היא קלה ביותר. אם התקנת אפליקציה ב- Amazon Fire Stick או Amazon Fire TV בעבר, התקנת Kodi לא תהיה בעיה עבורך. עם זאת, אם עוד לא התקנת אפליקציה כלשהי, אתה יכול לעקוב אחר ההוראות המפורטות להלן ולנווט בקלות בתהליך ההתקנה:

גש להגדרות מכשיר

עבור אל תפריט ההגדרות ב- Amazon Fire Stick ולחץ על התקן

הפעל אפליקציות ממקורות לא ידועים

בתפריט מכשיר, נווט אל אפשרויות המפתחים. חפש את האפשרות האומרת “יישומים ממקורות לא ידועים” וודא שהיא מופעלת.

קבל אפליקציה להורדה

יש הרבה אפליקציות נהדרות להורדה זמינות להורדות בחינם. אתה יכול לבחור אחת מהן תוכל למצוא ביקורות ושימושיות טובות יותר.

הורד את Kodi באמצעות Downloader

לאחר שהורדת את ההורדה ב- Amazon Fire Stick שלך, המשך להתקנת Kodi. הפעל את ההורדה שלך והזן את כתובת האתר הבאה להפניית ההורדה לקובץ ההתקנה של קודי.

קבל תוספות קודי שאתה מעדיף

התקנת תוספות ב- Kodi היא פשוטה. אתה רק צריך להיות בטוח לגבי התוסף הנכון שאתה צריך. הסיבה לכך היא שיש אלפי תוספות וידאו להורדות בחינם, וכל אחת מהן מציעה תוכן מגוון. למידע נוסף על התקנת תוספות וידאו לצפייה בקודי ב- Fire Stick.

השתמש תמיד ב- VPN עם Kodi

קודי היה במרכז הדיונים הסוערים בין מפיקי תוכן ומפיצים לאחרונה. רבים טוענים שקודי מקלה על פירטיות תוכן ולכן יש לאסור אותה. כתוצאה מכך, מדינות רבות הסדירו את השימוש של קודי בדמוגרפיה שלהן, ולעתים קרובות טפחו על משתמשי קודי בקנסות כבדים..

זה לא החיסרון היחיד בשימוש בקודי ללא VPN. רוב התוספות של Kodi הזמינות באופן מקוון הן קוד פתוח. לכן אי אפשר להבטיח את האותנטיות והשקיפות של תוספות אלה. בעבר דווח על תוספות רבות של קודי שגונבות נתוני משתמש חסויים ללא הסכמתם או ידיעתם.

כדי לשמור על בטיחות הנתונים שלך באופן מקוון, ולהישאר בטוחים מקנסות שהטילה הממשלה שלך בגין שימוש בקודי, השתמש ב- VPN פרמיום כמו PureVPN. בחיבור, כתובת ה- IP האמיתית שלך, הכוללת את פרטי המיקום שלך, מסתווה ומחליפה כתובת IP מזויפת חדשה. זה נותן לך זהות מקוונת חדשה, ומאפשר לך להתחמק מכל ההגבלות ולגשת לתוכן המועדף עליך ב- Kodi בשקט נפשי מוחלט..

כך תוכלו להתקין את PureVPN ב- Amazon Fire Stick,

 1. הירשם ל- PureVPN
 2. קבל PureVPN עבור Fire Stick
 3. התקן, התחבר עם שם המשתמש והסיסמה שלך ואז התחבר
 4. בחר בארה”ב כשרת המועדף עליך
 5. תיהנו משירותי אמזון מרחבי העולם

לאחר התקנת PureVPN בהצלחה, תוכלו לגשת לכל שירותי אמזון שנחסמו בעבר באזורכם. ההתקנה וצפייה בקודי ב- Fire Stick זה קל ככל שיהיה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map