ABC Kodi Addons: כיצד לצפות ב- ABC ב- Kodi באופן חוקי

פורסם: 6 בדצמבר, 2019

ABC הוא אחד הערוצים הפופולריים ביותר בארה”ב שמציע תוכן וידאו מובחר כולל תכניות טלוויזיה פופולריות רבות. כאשר Kodi הוא מעצמת הזרמת מדיה דיגיטלית בקוד פתוח, מאפשר למשתמשים שלה להזרים את כל התוכן של ABC באמצעות מגוון הרחבות. עם זאת, לא כולם משתמשים במשאבים מורשים והשימוש בהם מומלץ מאוד. אבל אל תדגיש, למטה רשימנו שתי מהתוספות הטובות ביותר לקודי שיעזרו לך לצפות ב- ABC בנושא קודי באופן חוקי.

ABC הוקמה בתחילה כרשת רדיו, והפכה לשירות השידור הטלוויזיוני המובחר של ארצות הברית המציע כמה מתכניות הטלוויזיה הגדולות בכל הזמנים כמו ג’ימי קימל לייב, הרופא הטוב, תוכנית ה- OZ של הדוקטור, הנוף, אמריקה הבוקר בין אחרים. לעומת זאת, קודי היא תוכנה הניתנת להתאמה אישית במיוחד, המשמשת כגריל קדוש של תוכן וידאו מכל סוגי המקורות כמו נטפליקס, הולו, אמזון פריים ו- ABC. עם זאת, סטרימינג על קודי נתון לעתים קרובות באזור אפור מבחינה חוקית ולא בשחור לבן.

זורם ב- Kodi Legal?

בהחלט כן. בתנאי שתזרימי תוכן באמצעות מקורות מורשים בלבד. לקודי יש עולם שלם של תוספות (הן רשמיות והן צד ג ‘) שיכולות לשרת אותך מייד בכל סוג של תוכן על מגש של כסף. למרות שזה יכול להיות מאוד מפתה לנסות תוסף לא רשמי כדי להזרים תוכן ספציפי שאינו זמין רשמית, עדיף להתנגד אם תרצו להימנע מהשלכות משפטיות. לרוב התוספות של צד ג ‘או לא רשמיות אין זכויות שידור או זכויות יוצרים לגבי התוכן שהם מציגים. השתמש תמיד בתוספות קודי לגיטימיות המגישות תוכן מורשה כדי ליהנות מחווית סטרימינג מאובטחת. במילים פשוטות, הזרמת קודי היא חוקית כל עוד אינך צופה בה כדי להזרים תוכן בלתי חוקי או המוגן בזכויות יוצרים.

ABC על קודי

ABC הוא עוד מקור נהדר לתוכן שקיים ב- Kodi. בעוד שרוב התוספות שמציעות ל- ABC טופלו בבעיות רישוי לתוכן, יש כמה שהן חוקיות לשימוש ולהגיש תוכן ממקורות לגיטימיים. והחלק הטוב ביותר הוא שהם לא יעלו לכם אגורה ממש כמו שאר ספריית התוספות של קודי.

התוספות הטובות ביותר לצפייה ב- ABC ב- Kodi באופן חוקי

למטה פירטנו שתי תוספות קודי המציעות זרם ABC ממקורות רשמיים.

USTVNow

USTVNow הוא שירות שתוכנן במיוחד כדי לאפשר לחברי הכוחות המזוינים של ארה”ב לצפות בטלוויזיה אמרקלית המשודרת מחוץ למולדתם. אבל זה לא הופך אותו לבלעדי לשירותים המזוינים בלבד. למען האמת, כל אחד יכול להירשם לתוסף זה מכיוון שהוא לא באמת צריך שום הוכחת זהות. בלחיצה אחת בלבד, התוסף USTVnow Kodi הופך תוכן לזמין על המסך שלך.

עם התוכנית החינמית של USTVNow אתה מקבל להזרים את כל תחנות היבשה הגדולות בארה”ב מחוץ לאוויר כולל ABC, CBS, CW, PBS ו- My 9. והחלק הטוב ביותר הוא שאין הגבלות אזוריות הקשורות לתוכן שלה, כך שתוכל להזרים מ בכל מקום בעולם. עם זאת, החיסרון היחיד הוא ששכבת חינם זו אינה מציעה תוכן לפי דרישה.

USTVNow מציעה גם תוכניות פרימיום שנעים בין 19 $ לחודש עד 99 דולר המאפשרים לך לגשת לערוצים ++ 200 כולל כמה מהפופולריות ביותר כמו HBO ו- Showtime. התוסף USTVNow זמין להורדה ממאגר Kodi הרשמי, אז נסה זאת וגישה ל- ABC באופן חוקי.

תוכניות WABC

זמין במאגר Kodi הרשמי, התוספת של WABC Programs היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר להזרים תוכן ABC לפי דרישה. יש לו ממשק פשוט שלא ניתן להתאמה אישית כדי להקל על הזרמים על ידי הצגת כל התוכן הזמין בעמוד בודד. ספריית המדיה די מאוזנת ומציעה תערובת נעימה של תוכן ישן וחדש. כמו הקלאסיקה הישנה כמו סרטי הבית הכי מצחיקים של אמריקה וההפצות חדשות כמו סוכן המגן של מארוול, אפשר לומר שבספריית התוכן יש משהו לכל אחד. התוסף של WABC Kodi מביא תוכן ישירות מהאתר הרשמי של ABC TV, וכך, תוכלו גם לצפות בתכניות ABC עדכניות כמו Good Morning America.

מילים אחרונות

השימוש בקודי הוא סופר מהנה וחוקי לחלוטין כל עוד אתה יודע את המקומות הנכונים למצוא את התוכן הרצוי לך. כדי ליהנות מחווית סטרימינג של Kodi מאובטחת, הזרם תמיד תוכן ממקורות רשמיים. משתמשים רבים בוחרים תוספות של צד שלישי שעל פי כל מה שאתה יודע יכול להביא תכנים המוגנים בזכויות יוצרים ממקורות לא רשמיים שהם לא חוקיים ולא מוסריים. ובכל זאת, אם אתה מרגיש מספיק פיתוי לנסות אותם, אל תעשה זאת בלי לנקוט באמצעי זהירות נחוצים כמו שימוש ב- VPN של Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me