יום פרטיות נתונים 2020

# DPD2020

2020, בואו נחגוג את יום פרטיות הנתונים ונפיץ את המודעות לפרטיות האינטרנט ואיך להבטיח את הנוכחות הדיגיטלית שלנו מעיניים חטטניות.

img

 • יום פרטיות נתונים
 • זה חשוב
 • צור מודעות
 • אירוע DPD
 • השקפות מומחים
 • אבטח את עצמך עכשיו

img

מהו יום פרטיות הנתונים?

יום פרטיות הנתונים נחגג על ידי חובבי הפרטיות ומצדדי הפרטיות מדי שנה 28 בינואר. זהו מאמץ בינלאומי להפצת מודעות בקרב אנשים ועסקים כאחד לחשיבות הפרטיות ולקידום הצורך בהגנה על מידע אישי.

זה התחיל לראשונה בשנת 2006 על ידי המועצה האירופית כיום הגנת המידע, ובקרוב מדינות אחרות עקבו אחריה. בגלל החשיבות ההולכת וגוברת של פרטיות מקוונת, חגיגות היום את פרטיות הנתונים על ידי מדינות רבות אחרות, כולל ארה”ב, קנדה, הודו, ו 27 מדינות באיחוד האירופי..

img

מדוע צריך לחגוג את יום פרטיות הנתונים?

מכיוון שיותר ויותר מידע נאסף באופן מקוון, כעת ההגנה על פרטיותנו היא קריטית מתמיד. בכל יום אנו יוצרים זרם נתונים אינסופי כאשר אנו מבלים את רוב זמננו באינטרנט ובמכשירים שלנו.

אבל גם אז, רבים מאיתנו לא מבינים כמה מהמידע האישי שלנו נאסף, מאוחסן ומשתמש על ידי צדדים שלישיים, ואנחנו גם לא שוקלים את השלכות הפרטיות בכל הקשור למעשים המקוונים שלנו..

אתרים וחברות יכולים לגלות מי אנחנו, היכן אנו נמצאים ומה אנו אוהבים ולא אוהבים, כך שהם יכולים לשרת לנו מוצרים ושירותים גם כאשר איננו רוצים אותם. וזה רק קצה הקרחון!

גם מתקפות הסייבר נמצאות במגמת עלייה, כמו תוכנת הכלי של WannaCry שהשפיעה על אנשים ביותר מ -150 מדינות והביאה לאובדן של כמויות עצומות של נתונים רגישים, או הפרת האבטחה של יאהו שחשפה את המידע האישי של 3 מיליארד חשבונות..

עם יום המיועד להעלאת המודעות לפרטיות מקוונת ולשמירה על אבטחת המידע האישי, מוצגת בפנינו אפשרות לשנות את אופן התנהגותנו באינטרנט ולקחת אחריות רבה יותר בכל הנוגע לפרטיות המקוונת שלנו..

היה חלק ממשהו גדול

יום פרטיות הנתונים מתקיים מדי שנה ומטרתו ליצור מודעות לחשיבות של כיבוד פרטיות מקוונת, שמירה על נתונים, ואפשרת אמון. בכל שנה, IAPP שותפים עם Stay Safe Online כדי לקדם את יום פרטיות הנתונים והשנה החגיגות משמעותיות יותר בדרך כלל נחגגים ליום אחד בלבד, IAPP ו- KnowledgeNet מאריכים חגיגות לאורך כל חודש ינואר..

כך תוכלו להפיץ את ההודעה:

 • בית
 • עבודה
 • קהילה

מודעות לפרטיות נתונים בבית

חנך את חשיבות הפרטיות המקוונת עם חבריך ומשפחתך וכיצד יש להישאר בטוחים יותר באינטרנט.

לגרום לאחרים להבין כי יש לשמור על פרטיהם הפרטיים. חובה להעריך ולהגן על הפרטיות המקוונת שלנו מכיוון שהיא כל הזמן מאוימת. כדי להבין כיצד אנו פוגעים בפרטיות שלנו באינטרנט, שקול היטב כיצד נאסף המידע האישי שלך באמצעות אפליקציות ואתרים.

לגרום לאחרים להבין כי יש לשמור על פרטיהם הפרטיים. חובה להעריך ולהגן על הפרטיות המקוונת שלנו מכיוון שהיא כל הזמן מאוימת. כדי להבין כיצד אנו פוגעים בפרטיות שלנו באינטרנט, שקול היטב כיצד נאסף המידע האישי שלך באמצעות אפליקציות ואתרים.

מודעות לפרטיות נתונים במשרדים

מלבד חינוך חבריכם ובני משפחתכם, גרמו לעמיתיכם להבין את התפקיד שעליו למלא בכדי להבטיח ששמירת פרטיותם ברשת.

התחל על ידי צמצום העומס במכשיר העבודה שלך. התקן את תוכנת האבטחה האחרונה, דפדפן האינטרנט ומערכת ההפעלה. הגן על המכשיר שלך מפני וירוסים, תוכנות זדוניות ואיומים מקוונים אחרים על ידי התקנת תוכנה איתנה המאבטחת את קיומך הדיגיטלי – VPN.

מודעות לפרטיות נתונים בקהילה

ניתן להשיג פרטיות וביטחון מקוון באופן ספונטני אם אנשים סביבך מבצעים את הצעדים הנכונים. אתה יכול לשתף את מה שלמדת בקהילה שלך באמצעות התנדבות בבית ספר מקומי או מועצה.

יום פרטיות הנתונים נחגג על ידי לינקדאין

צפו ביום הפרטיות של נתונים 2020: חזון לעתיד, בשידור חי ביום שלישי, 28 בינואר, בשעה 1:00 בערב. EST / 10: 00 בערב PST.אתה יכול למצוא את כל סדר היום ולזרום את האירוע בשידור חי כאן.
עיין בהדגשת אירוע השנה שעברה.

השקפות מומחים

כאשר אנו מסתבכים ביום הפרטיות של נתונים אלה, הנה כמה עצות נוספות מהמומחים כיצד אנו יכולים לשמור על בטיחות הנתונים שלנו:

 • ווס ווידנר, מנהל תחום מודיעין האיומים ולמידת מכונות בנורדס,

  מציע כי ספקים וצרכנים צריכים להתחיל להכיר את עצמם בהצפנה. עוד הוא מסביר כי אנשים לא נדרשים להיות בעלי כל הידע העובד בנושא אלגוריתמים וטכניקות אחרות העובדות ברקע. עם זאת, עליהם להיות מודעים לסוגים שונים של הצפנה הזמינים כעת בחוץ.

 • דייב מרטין, מנהל ב- NSFOCUS IB,

  מציע שמשתמשים או צרכנים צריכים ליצור מסלול תקשורת אחר שבו כל מי שיפנה אליהם ברשת צריך לאמת את פרטי החשבון שלו. הוא מרחיב כי אם משתמש כלשהו יקבל קישור חשוד בהודעת טקסט או בדוא”ל כלשהו, ​​הוא לא צריך לפתוח אותו. הוא הוסיף כי על המשתמשים להשתמש בתוכנת גילוי אנטי-וירוס או תוכנות זדוניות במערכות האישיות שלהם.

 • הברית הלאומית לביטחון סייבר (NCSA),

  מציע למשתמשים להיות מודעים למידע שהם משתפים ברשת, ועליהם להבין את השווי האמיתי של הנתונים האישיים שלהם.

 • קרן הגבול האלקטרונית (EFF),

  מציע להורים להיות ערים לחלוטין למכשירים בהם ילדיהם משתמשים במוסדות החינוך בהם הם מתחנכים.

כיצד נוכל להגן על פרטיותנו המקוונת?

ככל שהזמנים המודרניים עברו לכיוון שמירת נתונים ברשת, פרטיות הנתונים המקוונת מהווה דאגה כמעט לכולם כיום. פרטיות כאן יכולה להיות משמעות לשני מהשניים: מידע המזהה באופן אישי (PII) או מידע שאינו מזמין אישי, כגון התנהגות מבקר באתר אינטרנט..

אז בואו נחגוג את נתוני פרטיות הנתונים האלה על ידי ביצוע העצות הטובות ביותר בנושא פרטיות והגנה על נתונים, לא רק היום, אלא גם לשאר השנה.!

דע יותר על יום פרטיות נתונים 2020

כיצד להישאר בטוחים באינטרנט

כיצד להישאר בטוחים באינטרנט

בקרו

כיצד להישאר בטוחים באינטרנט – עובדות בטיחות באינטרנט (כל מה שאתה צריך לדעת) פרטיות נתונים הנוגעים לדאגה בעידן זה

פרטיות נתונים – הדאגה של כולם בעידן זה

בקרו

התבונן אחורה בכמה מהפרות הנתונים הגדולות בכל הזמנים פרטיות נתונים חשובה לאנשים בכל הגילאים

מדוע חשובה פרטיות הנתונים עבור אנשים בכל הגילאים?

בקרו

ככל שהעולם מתקדם לקראת התקדמות טכנולוגית המסייעת לפשט משימות יומיומיות, קיים גם חשש קריטי שקוע ב”פרטיות נתונים “.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me