نحوه تماشای ZEE5 در ایالات متحده

منتشر شده: 02 ژوئیه 2019

آیا مراقب نمایش ها و فیلم های تلویزیونی هند در حین قفل هستید؟ می توانید PureVPN را فقط با 0.99 دلار امتحان کنید و از ZEE5 در هر کشور لذت ببرید.

Zee5 را در ایالات متحده تماشا کنید

ZEE5 ، که قبلاً با عنوان OZEE شناخته می شد ، به یکی از محبوب ترین سرویس های پخش ویدئو در صورت تقاضا در هند تبدیل شده است.

با داشتن 100،000+ ساعت سرگرمی در 12 زبان مختلف هندی ، ترکیبی از محتوای برتر و رایگان را فراهم می کند. با این وجود ، اگر می خواهید طیف کاملی از محتوای اختصاصی سرویس سرویس پخش را مشاهده کنید ، باید برای اشتراک ZEE5 ثبت نام کنید.

به شما امکان دسترسی نامحدود به نسخه های اصلی ZEE5 ، تلویزیون زنده ، فیلم های بلاک بالیوود و هالیوود ، فیلم های مستند ، موسیقی و همچنین صدها برنامه تلویزیونی را می دهد تا چند مورد از آنها را ذکر کنید..

علاوه بر این ، از کلیه محتواها می توان در دستگاه پخش شما بدون هیچ گونه آزاردهنده تبلیغاتی لذت برد. تنها مشکل این است که به ZEE5 نمی توان در خارج از هند دسترسی داشت ، اما راه حلی برای این کار وجود دارد.

پرش به…

چرا ZEE5 در ایالات متحده مسدود شده است?

اگر سعی کنید دسترسی به ZEE5 در ایالات متحده, می خواهید پیام زیر را به نمایش بگذارید:

سرگرمی به زودی مقصد جدیدی خواهد داشت. به زودی به کشور خود می آیید. “

آیا می دانید چرا؟ خوب ، این به دلیل محدودیت های منطقه ای است محتوایی که می خواهید مشاهده کنید محدود به کشوری است که در آن مستقر شده است و از خارج نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید.

خوشبختانه ، روش ساده ای برای دور زدن این موانع دیجیتال و تماشای ZEE5 در ایالات متحده با سرعت فوق العاده وجود دارد.

نحوه تماشای ZEE5 در ایالات متحده با VPN?

با کمک یک شبکه خصوصی مجازی ، می توانید فوراً یک آدرس IP هندی را بگیرید و به محتوای موجود دسترسی پیدا کنید.

سرویس پخش فکر می کند که شما در هند واقع شده اید ، و در نتیجه واجد شرایط مشاهده محتوای موجود در آن خواهید بود.

VPN ها راهی عالی برای بالا بردن امنیت و حفظ حریم خصوصی شما هستند ، اما همچنین دسترسی به اینترنت بدون هیچ محدودیتی بسیار مفید است..

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یکی را بر روی دستگاه مورد نظر خود نصب کنید ، یک سرور VPN هندی را انتخاب کنید و قادر خواهید بود ZEE5 را در ایالات متحده تماشا کنید! فقط این مراحل آسان را دنبال کنید:

 • در PureVPN مشترک شوید
 • برنامه یا نرم افزار را در دستگاه مورد نظر خود بارگیری و نصب کنید
 • VPN را راه اندازی کنید و از اعتبارنامه خود برای ورود به سیستم استفاده کنید
 • از حالت Streaming استفاده کنید
 • هند را به عنوان محل سرور مورد نظر خود انتخاب کنید
 • اکنون با داشتن یک آدرس IP هندی می توانید ZEE5 را با سهولت در ایالات متحده تماشا کنید!

نحوه تماشای ZEE5 در Android?

اگر می خواهید ZEE5 را در دستگاه مجهز به Android خود پخش کنید ، سرویس پخش یک برنامه اختصاصی را در Google Play ارائه می دهد. در بارگیری آن با هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد ، اما محدودیت های منطقه ای شما را از تماشای فیلم ها باز می دارد. در این سناریو ، یک VPN مفید است. این مراحل را دنبال کنید:

 • در PureVPN مشترک شوید
 • از فروشگاه Google Play دیدن کنید
 • برنامه VPN Android را بارگیری و نصب کنید
 • اکنون برنامه ZEE5 را بارگیری و نصب کنید
 • VPN را راه اندازی کنید و حالت Streaming را انتخاب کنید
 • هند را به عنوان محل سرور مورد نظر خود انتخاب کنید
 • راه اندازی و جریان به دور!

با VPN به سایر سایتهای جریان هند دسترسی پیدا کنید!

آیا نمی توانید محتوای مورد نظر برای تماشای ZEE5 را پیدا کنید؟ اخم نکن بسیاری از سرویسهای پخش هند دیگر وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید ، از جمله Hotstar ، SonyLIV ، Jio TV و موارد دیگر. با VPN ، می توانید این سرویس های جریان را فریب دهید تا فکر کنید که از داخل هند به آنها دسترسی دارید.

ما در حال رشد شبکه ای در حال رشد از 2،000+ سرور VPN در 141+ کشور در سراسر جهان از جمله هند هستیم و یک آدرس IP هندی به شما اختصاص می دهیم تا به شما امکان دهد از هرجای دیگر به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر این ، هنگام استفاده از خدمات ما همیشه از سریعترین سرعتها لذت خواهید برد زیرا صدها سرور اختصاص داده شده برای جریان داریم. دیگر نیازی نیست که هنگام تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های مورد علاقه خود نگران ISP شوید!

پس از اتصال به VPN ما ، تمام ترافیک اینترنت شما با استفاده از رمزگذاری درجه نظامی از انتها به انتها پنهان می شود. این بدان معناست که نه ISP شما و نه جرائم سایبری نمی توانند اطلاعات شخصی شما را بدست آورند.

ضمانت سخاوتمندانه 31 روزه برای برگشت پول ، همچنین از خدمات VPN ما پشتیبانی می کند ، صرف نظر از اینکه کدام برنامه اشتراک را انتخاب می کنید. این به شما زمان زیادی می دهد تا VPN را برای دسترسی به My5 و سایر سرویس های جریان انگلیسی بدون ریسک آزمایش کنید.

سوالات متداول

آیا ZEE5 در ایالات متحده موجود است?

همانطور که قبلاً ذکر شد ، ZEE5 به دلیل محدودیت های منطقه ای در هیچ جای خارج از هند در دسترس نیست. برنامه هایی برای استفاده از سرویس پخش در سراسر جهان وجود داشته است ، اما تا زمانی که این اتفاق بیفتد ، به VPN حق بیمه مانند PureVPN برای دسترسی به آن نیاز دارید..

نحوه تماشای ZEE5 در ایالات متحده به صورت رایگان?

ZEE5 همچنین برخی از مطالب رایگان به تماشای را ارائه می دهد که کاربران می توانند بدون ثبت نام آنها را مشاهده کنند. اگر می خواهید فروشگاه را جستجو کنید ، باید خود را با VPN مسلح کنید. با یک آدرس IP هندی اختصاص داده شده به دستگاه خود ، می توانید به سرویس استریم بروید و از تماشای محتوای رایگان در دسترس شما با سهولت لذت ببرید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me