نحوه دریافت WiFi بدون ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP)

نصب اتصال به اینترنت برای شبکه خانگی می تواند گران باشد ، همچنین پرداخت اجاره ماهانه حداقل 60 دلار در ایالات متحده برای اکثر کاربران متوسط ​​در آنجا بسیار سنگین است. بنابراین ، بسیاری از مردم در مورد نحوه دریافت وای فای رایگان در خانه فکر می کنند یا می دانند.

نحوه دریافت وای فای رایگان در خانه?

نقاط مهم تلفن همراه

بهترین راه برای جلوگیری از شبکه عمومی و اطمینان از فعال بودن اتصال اینترنت در هر دستگاه با کمترین هزینه ممکن ، از طریق دریافت کانون تلفن همراه است. هزینه اضافی برای دستگاه وجود خواهد داشت ، بنابراین برای مقرون به صرفه بودن شما نیاز به خرید دستگاه و انتخاب برنامه تلفن همراه از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود دارید..

بسیاری از شرکت ها کانون های تلفن همراه خود را ارائه می دهند ، اما قیمت آن بسته به فناوری WiFi که می خواهید استفاده کنید متفاوت است. به عنوان مثال ، دستگاههایی که هزینه های 4G را پشتیبانی می کنند ، به میزان قابل توجهی پایین خواهند بود ، در حالی که ، دستگاههایی که دارای فناوری 5G هستند دارای قیمت بالایی هستند. 3 کانون معتبر موبایل وجود دارد که ما را برای خرید توصیه می کنیم.

 • Verizon Jetpack MiFi 8800L
  این دستگاه احتمالاً در حال حاضر بهترین موجود در بازار است. این دستگاه از اتصال 4G پشتیبانی می کند و تنها کسی است که از مودم X20 QUALCOMM استفاده می کند ، به این معنی که می تواند 5 ناقل را جمع کند و از 11 باند LTE نیز پشتیبانی می کند. کانون Verizon Jetpack به دلیل دو درگاه TS9 دارای استقبال بسیار بهتر از تلفن های هوشمند و تبلت ها است. بنابراین اگر به دنبال اتصال به شبکه WiFi بدون اتصال کابل هستید ، این شبکه قابل حمل کانون قابل حمل بسیار توصیه می شود. شما می توانید این وسیله را فقط با 99 دلار خریداری کرده و با آنها قرارداد 2 ساله امضا کنید. اگر نمی خواهید در یک قرارداد قفل شوید ، این دستگاه 199 دلار مقرون به صرفه دارد.
 • روتر کانون تلفن همراه Nighthawk LTE
  روتر کانون تلفن همراه Nighthawk متعلق به AT است&T. اگر نیاز دارید بدانید که چگونه WiFi را در هر نقطه دریافت کنید؟ این انتخاب نهایی برای خرید برای هر دستگاه قابل حمل است. مشخصات آن بیان می کند که مودم X16 QUALCOMM را در زیر آن پیدا خواهید کرد که از چهار کانال طیف پشتیبانی می کند. این دستگاه همچنین با اجازه تنظیمات روتر در جایی که برخی از روترها به شما اجازه نمی دهند ، مورد توجه قرار می گیرد. دستگاه از ارسال پورت و پشتیبانی 802.11 a.c سازگار پشتیبانی می کند. این کانون تلفن همراه ممکن است به دلیل اندازه مناسب برای شما مناسب نباشد؛ گزینه های قابل توجهی دیگر نیز وجود دارد که قابلیت حمل و نقل را تضمین می کند. این دستگاه تنها با یک برچسب قیمت 89.99 دلار ، که بسته به قرارداد یا دستگاه بدون قرارداد بسته می شود ، 189.99 دلار قیمت در جلو دارد.
 • کانون رومینگ Man U2 4G WiFi hotspot
  مسافران مکرر همیشه به دنبال یک کانون قابل اعتماد هستند تا در هر کجای کشور مورد استفاده قرار بگیرند. بنابراین شما به یک کانون تلفن همراه نیاز دارید که هم در سطح محلی و هم در سطح بین المللی به شما خدمت کند. این امر باعث می شود کانون مخصوص موبایل در حال رومینگ بهترین گزینه باشد ، که در زیر 100 کشور کار می کند و 999 دلار در هر روز بدون توجه به جایی که هستید کار می کند. مسلماً ، این کار را به عنوان گزینه داخلی نمی سازد ، اما کسانی که مسافرت می کنند و می خواهند با خانواده یا دوستان خود در تماس باشند ، می توانند از این دستگاه استفاده کنند ، زیرا این بسیار ارزان تر از داشتن یک برنامه رومینگ برای تلفن هوشمند شما است..

نقاط مهم تلفن همراه

تلفن هوشمند یا اتصال اینترنتی خود را وصل کنید

اگر به طور مرتب به داده های تلفن همراه نیازی ندارید و در عوض فقط به نحوه دسترسی به اینترنت بدون کابل به دسترسی گاه به گاه نیاز دارید ، سریعترین و ساده ترین راه برای آنلاین شدن ، اتصال به دستگاهتان است. با این وجود ، اتصال تلفن های هوشمند به شما دو مشکل اساسی دارد. اولا ، شما کاملاً به تلفن هوشمند خود وابسته می شوید ، یعنی اگر نیاز دارید بدانید که چگونه بدون اتصال به اینترنت خود ارتباط برقرار کنید ، این می تواند در طول روز شما را رها کند. اگر دوباره در شهر خود بچرخید کاملاً خوب است ، اما در خارج از شهر از شهر قابل توجه تر هستید. در مرحله دوم ، لپ تاپ ها از پهنای باند بیش از حد استفاده می کنند ، بنابراین می توانند آن را به شدت در جیب شما قرار دهند.

اتصال

WiFi عمومی پیدا کنید

بسته به مکانی که در آن قرار دارید و در حال یافتن اینترنت بدون ISP هستید ، ممکن است بتوانید یک WiFi عمومی را در همان نزدیکی که در مجاورت شما قرار دارد ، پیدا کنید ، به عنوان مثال ، در کافی شاپ ها ، رستوران ها ، کتابخانه ها ، پارک ها و بسیاری از مکان های دیگر. با این حال ، شبکه های عمومی می توانند شما را در معرض تهدیدهای سایبری قرار دهند. برای ایمن ماندن در هنگام استفاده از WiFi عمومی در نقاط مهم مانند کافی شاپ ها ، این مراحل را دنبال کنید.

 • هیچ اطلاعات حساسی را وارد نکنید
 • شبکه را فراموش کنید هنگامی که شما با استفاده از اینترنت به پایان رسید.
 • فعال کردن احراز هویت دو عاملی ، دسترسی هکرهای کلاه سیاه را برای شما دشوار می کند
 • از یک VPN استفاده کنید تا خود را ناشناس نشان دهید

فای عمومی

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me