به شبکه WiFi رایگان مک دونالد دسترسی پیدا کنید


به شبکه WiFi رایگان مک دونالد دسترسی پیدا کنید

مک دونالد از سال 2010 وای فای رایگان را به مشتریان خود ارائه می دهد. هیچ پهنای باند یا محدودیتی وجود ندارد و کاربران ممکن است تا زمانی که بخواهند از آن استفاده کنند. فقط در ایالات متحده ، شما می توانید از دسترسی رایگان به اینترنت در بیش از 14000 مکان در سراسر کشور لذت ببرید.


می توانید به راحتی کار کنید ، نامه های الکترونیکی خود را چک کنید یا با دوستان خود در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید.

برای اتصال ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی آن ضربه بزنید Waypot_Access در لیست شبکه های WiFi خود قرار داده و “شرایط توافق نامه” را بپذیرید .

ورود به سیستم wifi mcdonalds

پرش به …

توجه داشته باشید: برای ورود به WiFi رایگان مک دونالد نیازی به ورود ویژه ندارید

دسترسی به Wi-Fi مک دونالد در لپ تاپ

از نظر این لپ تاپ یا هر وسیله دیگر ، به راحتی می توانید به WiFi رایگان مک دونالد وصل شوید.

در اینجا روند اتصال به وای فای رایگان مک دونالد آمده است:

 • با حرکت مکان نما خود به سمت راست سمت خود شروع کنید نوار وظیفه ویندوز و پیدا کردن نماد Wi-Fi جایی که خواهید دیدwayport_access‘ شبکه.
 • روی ضربه بزنید وصل کنید برای برقراری ارتباط اینترنتی.
 • به محض ایجاد اتصال به اینترنت ، مرورگر شما به طور خودکار شرایط مک دونالد را باز می کند & صفحه وب. شرایط را برای ادامه و انتخاب بپذیرید وصل شوید.
 • پس از اتصال ، یک پیام وضعیت در بالای صفحه ظاهر می شود "شما به Wi-Fi مک دونالد متصل هستید. لذت بردن!"
 • اکنون که به اینترنت دسترسی پیدا کردید ، می توانید یک برگه جدید را در مرورگر خود باز کرده و از هر وب سایتی که دوست دارید بازدید کنید. می توانید اتصال اینترنتی خود را مطابق انتخاب خود قطع کنید.

دسترسی به Wi-Fi مک دونالد با Android داشته باشید

مشابه اتصال به هر دستگاه ، می توانید تلفن اندرویدی خود را به شبکه Wi-Fi رایگان مک دونالد وصل کنید. فرقی نمی کند از کدام تلفن Android استفاده کنید زیرا مراحل یکسان است.

 • به سمت تلفن خود بروید تنظیمات و انتخاب کنید وای فای.
 • لیستی از شبکه ها را مشاهده می کنید ، را انتخاب کنید wayport_access و کلیک کنید اتصال.
 • خواهید دید متصل وضعیت.
 • اکنون موبایل خود را باز کنید مرورگر اینترنت و به طور خودکار باز خواهد شد صفحه اتصال Wi-Fi مک دونالد.
 • ضربه زدن اتصال رایگان و برای دسترسی به شبکه Wi-Fi و دسترسی به اینترنت رایگان مک دونالد با شرایط و ضوابط موافقت کنید.

به Wi-Fi مک دونالد از طریق آیفون دسترسی پیدا کنید

اگر آیفون شما "به طور خودکار وصل کنید" ویژگی روشن است ، پنجره وای فای مک دونالد را مشاهده خواهید کرد. پس از خواندن شرایط توافق ، به اتصال ادامه دهید. روش دیگر ، می توانید موارد زیر را انجام دهید:

 • آیفون خود را باز کنید تنظیمات منو ، و شیر وای فای.
 • انتخاب کنید Wayport_access. متوجه خواهید شد که درست تحت نام Wi-Fi یک پیام کوچک وجود خواهد داشت: شبکه نا امن.
 • اکنون Safari یا هر مرورگر دیگری را باز کنید و به طور خودکار به آن هدایت خواهید شد صفحه ورود به سیستم Wi-Fi رایگان مک دونالد. ضربه زدن وصل شوید برای شروع مرور.

چگونه بررسی کنیم که آیا خروجی مک دونالد من از دسترسی Wi-Fi رایگان برخوردار است یا خیر?

در سال 2010 ، AT&T ، که قبلاً با عنوان WayPort شناخته می شد ، در حدود 28،000 مکان در ایالات متحده آمریکا اتصال برقرار می کرد. نیمی از آنها برای WiFi رایگان مک دونالد بودند. یافتن و اتصال به Wi-Fi مک دونالد آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در محدوده یک رستوران مک دونالد باشد که امکانات شبکه Wi-Fi رایگان در دسترس است. مک دونالد امکانات Wi-Fi را در بیش از 82٪ از مکان های خود در ایالات متحده ارائه می دهد ، این بدان معنی است که شما شانس بالایی برای یافتن مکانی دارید که دارای Wi-Fi رایگان باشد..

پیدا کردن رستوران آسان است ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به صفحه یاب رستوران مک دونالد بروید. هنگامی که آنجا هستید ، فقط باید تایپ کنید نام از شما شهر در قسمت جستجو
 • به نتایج پایین بروید و مکانی را پیدا کنید که دارای ویژگی باشد وای فای زیر خدمات.

هنگامی که در نزدیکی رستوران هستید ، به سادگی به صفحه Wi-Fi دستگاههای خود بروید و شبکه را جستجو کنیدوای فای رایگان مک دونالد

شبکه Wi-Fi رایگان مک دونالد چقدر سریع است?

شبکه های Wi-Fi رایگان معمولاً کند هستند و به طور مکرر قطع می شوند ، درست است؟ با این حال ، کاربران چیزهای خوبی برای گفتن درباره شبکه Wi-Fi رایگان مک دونالد دارند و اگر کنجکاو هستید که چقدر می تواند یک اتصال اینترنتی رایگان داشته باشد ، نتایج آزمایش:

Lifewire تست سختی را انجام داد و نتایج آنها نشان می دهد که پهنای باند و بارگیری وای فای رایگان مک دونالد به همان اندازه ای که انتظار دارید از یک شبکه Wi-Fi با سرعت بالا در دفاتر و خانه خود انتظار داشته باشید.

در حالی که این آزمایش در یک شبکه اینترنتی Wi-Fi خاص مک دونالد انجام شده است ، به راحتی می توان فرض کرد که بقیه مکانها می توانند با همان نتایج به دست بیایند:

 • این تست سرعت بارگیری 58 مگابیت در ثانیه را نشان داد.
 • سرعت بارگذاری 14 مگابیت بر ثانیه بود.
 • تأخیر بارگذاری نشده با حداقل فعالیت در شبکه 27 میلی ثانیه بود.
 • با استفاده از داده های سنگین ، تأخیر تا 517 میلی ثانیه افزایش می یابد.

در حالیکه برای مک کافه ، یک بیگ مک و یا مرغ های کوچک به مک دونالد آمده اید ، می توانید به راحتی برنامه ها و فیلم های تلویزیونی مورد علاقه خود را بدون هیچ گونه تاخیری پخش کنید.

فیلترهای شبکه Wi-Fi

مانند هر شبکه Wi-Fi رایگان ، محدودیت های خاصی نیز در مورد آنچه می توانید مرور و پخش کنید وجود دارد. به عنوان یک یادآوری ، رستوران های مک دونالد دوستانه خانوادگی دارند ، به این معنی که فیلترهای شبکه خاصی برای محتوای نامناسب یا ناایمن وجود خواهند داشت.

اگر به مک دونالد آمده اید و سعی دارید به هر یک از فعالیت های زیر دسترسی پیدا کنید ، با پیامی از شما خواسته می شود که وب سایت را مسدود یا غیرقابل دسترسی کند..

 • سایت های بزرگسالان
 • سایتهای بارگیری
 • مشتری های P2P و سایر خدمات دزدی دریایی
 • وب سایت با محتوای مخرب

برخی از وب سایت ها مسدود شده اند تا تأسیسات در فضای صحیح حفظ نشود.

در شبکه های Wi-Fi رایگان از خود محافظت کنید

نقاط رایگان WiFi و خصوصاً شبکه های Wi-Fi عمومی یک زمینه پرورش هکرها و هم چنین هستند. از آنجا که مک دونالد یک شبکه Wi-Fi رایگان عمومی ارائه می دهد ، به طور خودکار بازیگران مخرب را برای بهره برداری از شبکه خود جذب می کند.

این بدان معنی است که هرکسی که به Wi-Fi رایگان مک دونالد یا هر شبکه Wi-Fi عمومی مک دونالد متصل شود ، در معرض خطر قرار گرفتن فعالیت های اینترنتی خصوصی خود است. بنابراین اگر به فکر لذت بردن از یک سرویس رایگان هستید ، بدانید که این محصول فقط رایگان است زیرا شما محصول هستید!

شرکت های داده کاوی و مجرمان سایبری به طور فعال شبکه های Wi-Fi نا امن (در مورد ما مک دونالد) و برداشت داده ها و فعالیت های خصوصی میلیون ها کاربر را هدف قرار می دهند. برای رهایی از چنین نظارتی ، باید خود را از رمزگذاری محافظت کنید.

به PureVPN وصل شوید و هویت واقعی خود را همراه با رمزگذاری کنید که فعالیتهای اینترنتی شما را ایمن و سالم نگه می دارد. هنگامی که یک IP مجازی به شما اختصاص می یابد ، مسیرهای ترافیک اینترنت شما از طریق تونل رمزگذاری شده VPN ، خصوصی ارتباطات خصوصی خود را حفظ می کنند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map