از کجا می توان Wi-Fi رایگان در لس آنجلس پیدا کرد?

لس آنجلس ، کالیفرنیا ، شهری زیبا و دارای نقاط دیدنی و آرامش بخش است. این شهر همچنین از نظر فناوری و رایگان نقاط مهم Wi-Fi غنی است. اما اگر فکر می کنید هر گوشه میزبان یک کانون Wi-Fi رایگان است ، در فرض خود اشتباه خواهید کرد. با بهره گیری از خودمان برای آسان تر کردن امور برای شما ، ما این راهنما را ایجاد کرده ایم که چگونه می توانید وای فای رایگان را در لس آنجلس پیدا کنید. علاوه بر این ، شما همچنین یاد می گیرید که چگونه می توانید با خیال راحت کارهای خود را در این شبکه های باز بدون جلب توجه سایت های سایبر انجام دهید.

تصویر

پرش به …

به نقاط مهم Wi-Fi اعتماد نمی شود. اینها شبکه های باز است که هرکسی می تواند به آن بپیوندد ، از جمله هکرها و snoopers. در نتیجه ، فقط پروفایل های رسانه های اجتماعی یا آدرس های ایمیل شما در معرض خطر قرار نمی گیرند ، بلکه جزئیات حساب بانکی و سایر اطلاعات حساس شما.

خطرات رو به رشد شبکه عمومی Wi-Fi

برای جنگیدن با دشمن ، ابتدا باید در مورد دشمن و تاکتیک های آن بیشتر بدانید. با درک بیشتر در مورد دشمن ، شما قادر خواهید بود از خود محافظت کرده و اقدامات متقابل موثری را انجام دهید. در مورد ما ، دشمن نامرئی است و ممکن است در هر Wi-Fi عمومی حضور داشته باشد. بیایید برخی از تهدیدات متداول مرتبط با Wi-Fis عمومی را بررسی کنیم.

مستعد حملات:

اگر فکر می کنید پروتکل های امنیتی Wi-Fi مانند WPA ، WPA 2 و WPA 3 برای تأمین امنیت فعالیت های شما در شبکه کافی هستند ، نمی توانید اشتباه تر کنید. حوادث گذشته ثابت کرده است که این پروتکل های امنیتی تقریباً به همان اندازه ای که قبلاً در نظر گرفته شده بودند ، محکم نیستند. هنوز هم اگر در مورد آن شک دارید ، درباره آسیب پذیری Wi-Fi KRACK بیشتر بخوانید.

کیت های هک موجود:

شکستن امنیت ضعیف شبکه Wi-Fi علم موشکی نیست. از این گذشته ، اکنون ما در فضای دیجیتال ابزار رایگان و پولی در دسترس داریم که می تواند حتی به یک کاربر Wi-Fi غیر فناوری نیز اجازه دهد شبکه را به خطر بیاندازد و دسترسی کامل به آن داشته باشد.

حملات مردمی در اواسط گنگ است:

اگر شما یک فرد غیرتکنولوژی باشید ، هرگز قادر به شناسایی هرگونه تلاش هک کردن نخواهید بود چه رسد به یک نقض امنیتی. در حقیقت ، حتی کاربران با بهره گیری از فناوری ، تشخیص یک حمله هوشیارانه مانند MITM ، حمله به نام مرد-در-میانه را دشوار می کنند. در این نوع حمله ، مهاجم به شبکه دسترسی پیدا می کند و بین دو ارتباط دهنده یعنی شما و Wi-Fi قرار می گیرد تا بر ترافیک اینترنت شما نظارت داشته باشد و در برخی موارد اصلاح آن را انجام دهد..

همه نقاط مهم واقعی نیستند:

هکرها و snoopers راه خود را در مورد آسیب پذیری ها و سوء استفاده از شبکه می دانند. برای آنها دشوار نیست که راه هایی برای نقض هر شبکه ای پیدا کنند. یکی از رایج ترین و در عین حال مؤثرترین روشهای مورد استفاده آنها ایجاد کانون های جعلی است. هکرها می توانند نقاط مهم مخرب ایجاد کنند که بتواند داده های کاربران را نظارت و ضبط کند.

با استفاده از این لیست امنیتی ، از Wi-Fi رایگان در لاس آنجلس استفاده کنید

اکنون که خطرات عمومی و یا کانون های اینترنت رایگان را درک کرده اید ، مهم است که برای جلوگیری از آنها اقدامات سخت گیری انجام دهید:

همیشه به اصل Wi-Fis متصل شوید

شبکه های Wi-Fi به محض برخورد یک خیابان غذایی ، پارک و تفریحی یا هر مکان عمومی دیگر ، توسط ده ها نفر می آیند. و از آنجا که هکرها می دانند که کاربران ناامید از اتصال رایگان به اینترنت چقدر هستند ، آنها با ایجاد یک کانون جعلی یا مخرب ، فرصتی عالی برای فریب در چنین کاربران هستند. در چنین شبکه های مخرب ، هکر نه تنها می تواند از فعالیت های خصوصی هر کاربر متصل به شبکه جاسوسی کند ، بلکه درخواست ها و خسارات را از بسیاری موارد دیگر اصلاح کند..

بنابراین ، همیشه توصیه می شود فقط به شبکه های معتبر متصل شوید. سرنخ های بسیاری در پشت یک شبکه مخرب یا جعلی مانند نام شبکه صدا وجود دارد اما با یک تایپ یا هر حرف دیگری که وجود ندارد یا اضافه شده است. علاوه بر این ، شما همیشه باید از پرسنل بخواهید اصالت کانون Wi-Fi را داشته باشید.

اشتراک گذاری شبکه را همیشه بررسی کنید

به خاطر داشته باشید که اگر حتی به کوچکترین فرصتی برای هکرها به دستگاه شما وارد شوید ، آنها به هکرها می دهند. اشتراک خودکار شبکه فرصتی است که می تواند به نقض حریم خصوصی شما منجر شود. در صورت عدم اطلاع از اشتراکی که ممکن است هنگام اتصال به یک شبکه جدید تنظیم شود ، ممکن است آسیب بیشتری ایجاد کند. بنابراین ، باید بررسی کرد که آیا ویژگی اشتراک شبکه غیرفعال است یا نه.

هرگز فعالیتهای محرمانه را از طریق Wi-Fi عمومی انجام ندهید

کانون های اینترنتی عمومی حداقل شبکه های ایده آل برای پرداخت قبض ، معاملات بانکی یا خرید آنلاین هستند. از این گذشته ، ما در مورد خطرات زیادی که با چنین شبکه هایی پیش می آید بحث کرده ایم. بنابراین ، همیشه از انجام هرگونه کار حساس به حریم خصوصی در کانون عمومی خودداری کنید.

امنیت اینترنتی خود را در یک وای فای رایگان در لس آنجلس با یک VPN تقویت کنید

از آنجا که شما نمی توانید خود را از پیوستن به Wi-Fi رایگان متوقف کنید و البته چه کسی می تواند ، با تنظیم یک شبکه خصوصی مجازی ، با نام مستعار VPN ، می توانید حداقل خطر را به صفر کاهش دهید..

PureVPN به شما همه راه حل های حفظ حریم خصوصی و امنیت محور را برای همه مشکلات شما ارائه می دهد ، چه از طریق Wi-Fi و چه از دیگر تهدیدات آنلاین ناامن. ما با الگوریتم رمزگذاری AES 256 بیتی ، محافظت و ناشناس بودن اطلاعات شما را با رمزگذاری در درجه نظامی ، تقویت می کنیم. بنابراین ، خواه از شبکه خانگی ، شبکه اداری یا کانون عمومی به اینترنت بپیوندید ، ما از صحت اطلاعات و حریم خصوصی فعالیتهای اینترنتی خود به شما اطمینان می دهیم..

برای اطمینان بیشتر از امنیت در بالاترین سطح ، ما حتی یک ویژگی Wi-Fi اختصاصی ، ایمن Wi-Fi را ارائه می دهیم. فقط باید ویژگی را تغییر دهید و در هر شبکه ای با آرامش کامل به فعالیت های آنلاین خود بپردازید.

جدا از محافظت از داده و محرمانه بودن ، می توانید از خدمات VPN ما نیز برای چندین هدف دیگر استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید موقعیت مکانی خود را برای دسترسی به مطالب یا خدمات خاص کشور ، فریب دهید. شما می توانید دسترسی سریع به پرندگان به بازی های آنلاین مورد علاقه خود را بدست آورید. علاوه بر این ، شما حتی می توانید پرواز را با قیمت نسبتاً ارزان تری رزرو کنید.

یافتن WiFi رایگان در

  • ایالات متحده
  • نیویورک
  • ققنوس
  • سن دیگو
  • فیلادلفیا
  • شیکاگو
  • هیوستون
  • فلوریدا
  • مک دونالد
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me