دسترسی به سایتهای محدود با VPN: Secret Hacks Revealed!

PureVPN به شما امکان دسترسی سریع به سیستم عاملهای جریان دلخواه خود را می دهد. آن را فقط با 0.99 دلار امتحان کنید و از هر کجای دنیا به هر چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید.

PureVPN اکنون 31 روز ضمانت برگشت پول را دریافت کنید

چرا برای دسترسی به وب سایتهای مسدود شده به یک VPN احتیاج دارید?

بسیاری از سایت ها بسته به موقعیت مکانی شما ، دسترسی به محتوا را محدود می کنند. برخی کشورها همچنین در مورد دسترسی به سایتها به صورت آنلاین محدودیت هایی دارند. یک VPN مکان واقعی شما را پنهان می کند و به شما امکان می دهد مانند اینترنت مکان دیگری به اینترنت داشته باشید.

این بدان معناست که می توانید از هر زمان و هر زمان که بخواهید از انسداد جلوگیری کنید و به سایت ها و محتوای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.

نتفلیکس

Netflix یکی از محبوب ترین سرویس های پخش جریان در جهان است ، اما همه به محتوای خود دسترسی برابر ندارند. با استفاده از یک VPN Netflix مانند PureVPN ، می توانید به Netflix دسترسی پیدا کنید ، گویی که در ایالات متحده آمریکا هستید تا بتوانید کتابخانه گسترده آنها را باز کنید..

برای اطلاعات بیشتر به راهنمای ما برای دسترسی به Netflix ایالات متحده مراجعه کنید.

به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید

 • نتفلیکس

  Netflix یکی از محبوب ترین سرویس های پخش جریان در جهان است ، اما همه به محتوای خود دسترسی برابر ندارند. با استفاده از یک VPN Netflix مانند PureVPN ، می توانید به Netflix دسترسی پیدا کنید ، گویی که در ایالات متحده آمریکا هستید تا بتوانید کتابخانه گسترده آنها را باز کنید..

  برای اطلاعات بیشتر به راهنمای ما برای دسترسی به Netflix ایالات متحده مراجعه کنید.

  به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید

 • iPlayer بی بی سی

  تمام برنامه های تلویزیونی و مستندهایی که بی بی سی از کانال های تلویزیونی خود پخش می کند ، ساعت ها پس از پخش اولین بار در تلویزیون ، در iPlayer BBC پخش می شود. این محتوا برای چند هفته در وب سایت باقی مانده است به گونه ای که اگر کسی در یک قسمت از دست ندهد ، می تواند از طریق وب سایت iPlayer بی بی سی آن را بدست آورد. بدون VPN ، iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به iPlayer BBC دسترسی پیدا کنید

 • نخست وزیر آمازون

  Amazon Prime یک سرویس پخش عالی است که میزبان مطالب اختصاصی و همچنین سایر برنامه ها و فیلم های محبوب تلویزیونی است. ارزان است ، کاربردی است ، و یک سرویس با کیفیت بالا را ارائه می دهد. حتی اگر دسترسی آن فقط در ایالات متحده محدود شده باشد ، می توانید با PureVPN به هرجای دنیا دسترسی داشته باشید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به نخست وزیر Amazon دسترسی پیدا کنید

 • هولو

  Hulu یکی از محبوب ترین خدمات ویدئویی استریم برای نمایش ها و فیلم های تلویزیونی است. مانند بسیاری دیگر از سرویسهای پخش جریانی که در معرض بلوک های موقعیت مکانی هستند ، Hulu هیچ تفاوتی ندارد. Hulu در بسیاری از کشورها / مناطق در سراسر جهان در دسترس نیست. برای دسترسی سریع به Hulu ، به یک سرویس VPN با یک آدرس IP ایالات متحده وصل شوید زیرا در آن کشور به راحتی قابل دسترسی است.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به هولو

 • HBO برو

  HBO Go یک کانال پخش محبوب و پر از محتوای اصلی شگفت انگیز از جمله Game of Thrones و کارآگاه واقعی است. با این حال ، این سرویس فقط در برخی از کشورها قابل دسترسی است و از جاهای دیگر غیرقابل دسترسی است. برای دسترسی به HBO Go و پخش محتوای شگفت انگیز آن از هر کجا از طریق آدرس IP ناشناس ، فقط باید با PureVPN ارتباط برقرار کرده و مکان IP خود را به ایالات متحده تغییر دهید..

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به Hbo بروید اکنون بروید

 • فیس بوک

  این محبوب ترین سایت شبکه های اجتماعی در جهان است. با داشتن کاربر میلیاردها کاربر ، تعدادی هستند که هنوز نمی توانند به سایت رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کنند. دسترسی به فیس بوک آسان است زیرا فقط در چند کشور ، یعنی چین ، ایران و بعضی اوقات بنگلادش ، غیرقابل دسترسی است. برای دسترسی به فیس بوک با یک آدرس IP ناشناس ، کافیست به هر سرور VPN در خارج از کشورهای فوق متصل شوید و احساس راحتی کنید که اشتهای رسانه های اجتماعی خود را برآورده کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به فیس بوک

 • YouTube

  حضور فیلم ها در وب محبوبیت آن به YouTube مدیون است. YouTube متعلق به Google است و از این رو در مناطقی که سرویس های Google محدود یا ممنوع است ، غیرقابل دسترسی است. اگر تصور تجربه آنلاین بدون YouTube دشوار است ، یکی از محبوب ترین راه های دسترسی به وب سایت مسدود شده ، گرفتن PureVPN و اتصال به آن برای دسترسی سریع به YouTube با یک آدرس IP VPN برای دسترسی به سایت مسدود شده است.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به YouTube دسترسی پیدا کنید

 • گوگل

  تقریباً Google در همه جا است. بسیاری از کشورها مانند چین ، کریمه ، کوبا ، ایران ، کره شمالی ، سودان ، سوریه و تقریباً همه کشورهای عربی دسترسی به برخی از خدمات تجاری Google (مانند YouTube ، Gmail ، Blogger ، Maps) را محدود می کنند. در جایی ، YouTube ممنوع است و در جایی جیمیل و در برخی مناطق ، Google به طور کلی ممنوع است. با این وجود ، یک VPN می تواند از محدودیت های منطقه ای با یک آدرس IP ناشناس عبور کند و به کشور فوری در کشورهایی که مسدود شده اند دسترسی سریع داشته باشد..

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به Google دسترسی پیدا کنید

 • توییتر

  وب سایت پخش اجتماعی نحوه دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی افراد را تغییر داده است. با این حال ، در بسیاری از مواقع که منجر به ناآرامی و اعتراضات داخلی می شود ، دولت ها دسترسی شهروندان خود به شبکه های اجتماعی را محدود کرده اند. اگر می خواهید وقتی ممنوع است به توییتر دسترسی پیدا کنید ، می توانید با PureVPN این کار را انجام دهید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به توییتر

 • واتس اپ

  تنظیم بسیار آسان و تجربه بدون آگهی باعث می شود واتس اپ به عنوان برنامه های پیام فوری پرکاربرد استفاده شود. اما در بسیاری از کشورها مانند چین و کشورهای خاورمیانه ممنوع یا محدود شده است. اگر به یک VPN وصل شوید ، می توانید به راحتی از محاصره فرار کرده و از WhatsApp به راحتی استفاده کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به واتساپ

 • BT Sport

  محبوب ترین سکوی جریان اروپا حتی در خارج از قاره تقاضا زیاد است. اگرچه برای استفاده در خارج از اروپا محدود است ، هزاران کاربر برای دسترسی به BT Sports به یک VPN متصل می شوند. اگر می خواهید به پخش زنده در BT Sports دسترسی پیدا کنید ، PureVPN را دریافت کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به BT Sport

 • Sky Sports

  Sky Sports یک کانال پخش محبوب ورزشی است که می توانید مسابقات مورد علاقه لیگ برتر و سایر بازی های ورزشی خود را تماشا کنید. با این حال ، Sky Sports فقط در کشورهای خاصی موجود است. برای تماشای Sky Sports از هرجایی ، فقط از انگلستان به یک سرور PureVPN وصل شوید و از هرجای دیگر به مسابقات ورزشی مورد علاقه خود دسترسی پیدا خواهید کرد.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به Sky Sports دسترسی پیدا کنید

 • NBC

  شرکت ملی پخش تقریباً در تمام کشورهای جهان حق رای خود را دارد. این کانال مطابق با هریک از مناطقی که در آن فعالیت می کند دارای لیست های برنامه نویسی عالی است. با این وجود ، اگر می خواهید برنامه هایی را پخش کنید که از طریق NBC در مناطق دیگر پخش می شوند ، نمی توانید مستقیماً بدون VPN این کار را انجام دهید..

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به NBC

 • ESPN3

  اگر یک شخص دوست داشتنی ورزشی هستید ، می دانید ESPN3 وقتی صحبت از بهترین ورزش ها با بهترین کیفیت است ، چقدر خوب است. ESPN3 فقط برای پخش آنلاین در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و برخی مناطق اروپا در دسترس است. برای دسترسی به ESPN3 برای مسابقات مورد علاقه خود در خارج از مناطقی که در آن موجود است ، به یک VPN خوب ورزشی نیاز دارید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به ESPN

 • اینستاگرام

  اینستاگرام محبوب ترین سایت شبکه های اجتماعی است که در آن می توانید عکسهای سلفی و تصاویر مورد علاقه خود را با طرفداران خود به اشتراک بگذارید. با وجود محبوبیت ، این سرویس در تعدادی از کشورها ، یعنی چین ، کره شمالی ، ایران و بعضا بنگلادش ممنوع است. برای دسترسی به اینستاگرام از هرجایی ، کافیست VPN خود را به هر مکان خارج از این کشورها وصل کنید و از اشتراک گذاری نامحدود Insta لذت ببرید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به اینستاگرام

 • لینکدین

  آیا متوجه شده اید که فقط پیشنهادات شغلی را می گیرید که در اطراف مکان شما قرار دارد؟ اگر به دنبال یافتن شغل در شهر یا کشور دیگری هستید ، ویژگی جستجوی LinkedIn فرصت های دقیقی را نشان نمی دهد مگر اینکه با استفاده از PureVPN مکان مجازی خود را تغییر دهید..

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به لینکدین دسترسی پیدا کنید

 • جیمیل

  همه از gmail استفاده می کنند. نه تنها این یک سرویس ایمیل عالی است بلکه یک آدرس مرکزی است که به شما کمک می کند تا همه حساب های خود را همگام نگه دارید. در مناطقی که سرویس های Google ممنوع است ، Gmail کار نمی کند ، مگر اینکه به یک VPN وصل شوید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به Gmail دسترسی پیدا کنید

 • تلویزیون زنجیر

  Sling TV فقط در ایالات متحده و پورتوریکو کار می کند. این یک سرویس پخش اینترنتی پر طرفدار و مورد علاقه طرفداران زیادی را ارائه می دهد که تعداد زیادی از کانالهای کابلی که بیشترین تماشای را دارند ، محتوای درخواستی ، فیلم ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. Sling TV همچنین برای دسترسی به خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارد.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به تلویزیون Sling

 • Spotify

  آیا می خواهید به داغترین آهنگ های لپ تاپ ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود گوش دهید؟ Spotify راهی است که برای بسیاری از افراد امکان پذیر است زیرا دسترسی به میلیون ها آهنگ و پادکست را فراهم می کند. پلت فرم پخش موسیقی ، در برخی از کشورها ، به ویژه کشورهای آسیا ، در دسترس نیست ، بنابراین برای دسترسی به آن به یک VPN احتیاج دارید..

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Spotify

 • اسکایپ

  بسیاری از کشورها دسترسی به نرم افزار کاربردی ارتباط از راه دور Skype از جمله بنگلادش ، امارات متحده عربی ، مراکش و چین را محدود یا ممنوع کرده اند. استفاده از وب سایت نیز به روش های دیگر محدود شده است. برای دسترسی به این سرویس VoIP ، از یک سرویس مشهور VPN استفاده کنید که اتصال فوری به اسکایپ را به شما می دهد تا بتوانید ارتباط خود را ادامه دهید..

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به اسکایپ

 • ویکی لیکس

  سیاستمداران از آن وحشت دارند ، دولت ها از آن متنفر هستند و میلیونرها از آن می ترسند. جای تعجب نیست که همه افراد با نفوذ در سراسر جهان تلاش خود را برای محدود کردن دسترسی وب سایت در منطقه خود انجام دهند. اگر جزو کسانی هستید که دوست دارند خود را از واقعیت های زمینی آگاه کنند ، باید PureVPN را بدست آورید تا بتوانید به ویکی لیکس و تمام داستانهای شگفت انگیز آن را پوشش دهید..

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به ویکی لیکس دسترسی پیدا کنید

 • PlayStation Vue

  PS Vue یک سرویس تلویزیونی برتر اینترنتی است که برای تهیه بازار قطع کننده بند ناف ساخته شده است. این محتوا را به صورت تقاضا ، تلویزیون زنده (از ارائه دهندگان کابل رسمی) ، فیلم ها و حتی رویدادهای ورزشی زنده ارائه می دهد. از آنجا که سرویس پخش جریانی برای ارائه خدمات به کاربران ایالات متحده ایجاد شده است ، برای دسترسی به خارج از کشور باید یک VPN وصل کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به PlayStation دسترسی پیدا کنید

 • Imgur

  یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین وب سایت در اینترنت ، Imgur دارای حجم قابل توجهی از حافظه های ایجاد شده توسط کاربر و سایر محتوای رسانه ای است. وب دارای مقولات مختلفی است که شامل موضوعات متنوعی است. با این حال ، به دلیل زیاد بودن حافظه های بحث برانگیز ، وب در بعضی از کشورها اغلب مسدود می شود. اگر وب سایت در دسترس نباشد ، کاربران به VPN برای دسترسی به محتوای Imgur نیاز دارند.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Imgur

 • اسنپ ​​چت

  Snapchat در میان هزاره ها و شهروندان Gen-Z که محبوب ترین آنهاست ، در بین میلیون ها کاربر پایگاه کاربر دارد. به دلیل ویژگی بحث برانگیز آن که خودکار هرگونه ضربه محکم و ناگهانی را به محض مشاهده کاربر از بین می برد ، در کشورهایی با قوانین سایبر سخت محدود شده است. اگر در کشوری هستید که Snapchat ممنوع است ، می توانید از طریق PureVPN به خدمات دسترسی پیدا کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به اسنپ چت

 • آتش روشن شدن

  اگر از Kindle Fire به عنوان دستگاه پخش جریان خود استفاده می کنید ، ممکن است قبلاً در مواردی برخورد کرده باشید که می توانستید به چند سرویس پخش مانند Spotify ، Zattoo یا BT Sports دسترسی پیدا نکنید. با استفاده از PureVPN ، می توانید به هرگونه سرویس محدود جریان در Amazon Kindle Fire خود دسترسی پیدا کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید به Kindle Fire دسترسی پیدا کنید

 • یاهو

  یاهو! دومین موتور جستجوگر بعد از گوگل است و با نمایش فقط نتایج جستجوی مرتبط با منطقه ، منجر به جستجوی غول جستجو می شود. اگر می خواهید به یکباره به همه اطلاعات دسترسی پیدا کنید ، همیشه هنگام جستجوی اطلاعات در مورد Yahoo ، از PureVPN استفاده کنید!.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به یاهو

 • تینر

  کشورهایی که دارای فرهنگ های محافظه کار و افراط گرایی مذهبی هستند ، Tinder را به دلایل آشکار ممنوع کرده اند. اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای مجردهایی است که به دنبال رابطه هستند. شما همچنین می توانید از این محدودیت ها خودداری کنید و با PureVPN به شبکه دوست یابی دسترسی پیدا کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Tinder

 • تامبلر

  در زمانی که فیس بوک چندان محبوب نبود ، Tumblr وجود داشت. حتی امروز میلیون ها کاربر Tumblr وجود دارند که از این شبکه برای ارسال عکس و وبلاگ استفاده می کنند. اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، ممکن است به PureVPN احتیاج داشته باشید ، زیرا این شبکه به دلیل موانع کشور دیگر در همه کشورها کاربردی نیست.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Tumblr

 • Hotstar

  این فقط هندی ها نیستند که بالیوود را دوست دارند برای تمام ماسالایی که به صنعت فیلم می افزاید. مردم در سرتاسر جهان عاشق فیلم های هندی هستند اما به دلیل محدودیت های منطقه ای ، اکثر مطالب برای دسترسی از کشورهای دیگر در دسترس نیست.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به HotStar

 • اینستاگرام

  Dailymotion یک گزینه عالی برای YouTube است. کتابخانه محتوای آن ممکن است به اندازه ی YouTube گسترده و گسترده نباشد ، اما قطعاً دارای کلیه فیلم ها و آهنگ های محبوب است. متأسفانه ، Dailymotion در بسیاری از کشورها از جمله هند ، چین ، کره شمالی و سوریه مسدود شده است. اگر Dailymotion در منطقه شما مسدود شده است ، PureVPN را بگیرید و فوراً به آن دسترسی پیدا کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Dailymotion

 • زمان نمایش

  وب سایت Showtime در خارج از ایالات متحده جغرافیایی مسدود شده است. برای جلوگیری از این محدودیت های جغرافیایی ، باید مکان خود را از Showtime مخفی کنید. این کار با استفاده از یک سرویس VPN قابل انجام است. یک VPN به شما امکان می دهد مکان فیزیکی خود را تغییر داده و مکان دیگری را در هر کشور دیگری که Showtime در آن موجود است انتخاب کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Showtime

 • ویکیپدیا

  وب سایت نیازی به معرفی ندارد. ویکی پدیا قبر مقدس محتوای تولید شده و کاربر است. این کتاب گنجینه ای از اطلاعات را در مورد تقریباً هر موضوع قابل تصور نگه می دارد ، با نوشتن نامه هایی که توسط داوطلبان ارسال و ویرایش شده توسط داوطلبانی انجام می شود که به خاطر عشق به اطلاعات در دسترس همه قرار می دهند. از آنجایی که این وب سایت میزبان محتوای تولید شده و غیرمجاز کاربر است ، در برخی از مناطق جهان با محدودیت هایی روبرو است.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به ویکی پدیا

 • Crackle سونی

  Crackle یک سرویس پخش جریان مستقر در ایالات متحده توسط محبوب Sony Pictures Entertainment است. با این حال ، برخلاف بسیاری از سرویسهای پخش دیگر مانند Netflix یا Hulu ، Sony Crackle صد در صد رایگان است. اگرچه شما به اندازه Netflix نمی توانید کاتالوگ محتوای سنگین داشته باشید ، اما هنوز هم می توانید به صورت رایگان از ده ها نمایش و فیلم محبوب لذت ببرید. از آنجا که این سرویس مستقر در ایالات متحده است ، برای دسترسی به آن به یک VPN احتیاج دارید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Crackle Sony

 • Vkontakte

  Vkontakte فیس بوک روسیه است. این شبکه اجتماعی اصلی است که روسها را با یکدیگر از سراسر جهان درگیر می کند. از آنجا که این مرکز برای افراد داخل روسیه متمرکز است ، Vkontakte در بیشتر موارد در خارج از کشور کار نمی کند. با استفاده از PureVPN ، به راحتی می توانید سرور را در روسیه انتخاب کنید و به تمام محتویاتی که برای دسترسی محدود شده در روسیه محدود است دسترسی پیدا کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به VK

 • چرخش

  گیمرها Twitch.tv را دوست دارند. این پلتفرم رفتن آنها به دیدن موفق ترین بازیکنان در عمل است. با این حال ، گیمرها فقط می توانند به جریانی که در منطقه خود مجاز است دسترسی داشته باشند. برای دسترسی به جریان از مناطق دیگر ، به یک VPN بازی خوب مانند PureVPN نیاز دارید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به چرخش

 • برنامه های گپ

  برنامه هایی مانند Skype ، WhatsApp و Telegram باعث شده است تا ارتباط ما با عزیزان خود از سراسر دنیا برای ما بسیار آسان باشد. اما وقتی به مسافرت می روید ، بیشتر برنامه هایی که در خانه بسیار خوب کار کرده اند ، در برخی کشورها مسدود خواهند شد. اگر PureVPN ندارید که بتوانید راه حل را برای شما فراهم کنیم ، می تواند یک کابوس باشد.

  به برنامه های گپ دسترسی پیدا کنید

 • VoIP

  کشورهایی مانند کشورهای خاورمیانه به دلیل محدود کردن دسترسی به برنامه ها و خدمات VOIP شناخته شده اند. VIOP مخفف پروتکل Voice over internet است ، خدماتی که به ما امکان برقراری تماس از طریق اینترنت می دهد. با این حال ، با PureVPN ، می توانید از محدودیت های مبتنی بر منطقه خودداری کنید و با سهولت به همه برنامه های VOIP دسترسی پیدا کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به VOIP

 • گوگل برو

  این بازی حسی در سطح جهانی است و کاربران را مجبور کرده است که دستگاه های خود را ریشه یابی کرده و آن را نصب کنند. به دلیل برخی حوادث ناشی از چند بازیکن ، بازی در بسیاری از مناطق ممنوع شده است. اگر خودتان را یک بازیگر مسئول می دانید و هنوز هم می خواهید بازی Pokemon Go کنید ، به PureVPN نیاز خواهید داشت.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Pokemon GO

 • سلام 5

  یک شبکه رسانه های اجتماعی پرتغال ، رومانی ، مکزیک ، قبرس ، کویت و برخی کشورهای دیگر بسیار پر طرفدار است. اگر کاربر Hi5 هستید و می خواهید به مناطقی سفر کنید که Hi5 چندان محبوب نیست ، احتمال دارد که شما با قطع خدمات روبرو شوید و در صورت عدم اتصال به PureVPN.

  دسترسی به Hi5

 • فلیکر

  Flickr یک سرویس عالی اشتراک گذاری اجتماعی است که در آن مردم عکس ها و فیلم ها را با جهان به اشتراک می گذارند. با این حال ، در بسیاری از مناطق ، فلیکر ممنوع است ، زیرا در گذشته میزبان محتوا بوده است که مقررات وضع شده توسط چند کشور را نقض کرده است. اگر کشور شما یکی از آنهاست ، PureVPN را دریافت کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Flickr

 • ASKfm

  برخلاف Quora که بسیار معتدل است و بیشتر توسط نشانه گذاران محتوا ربوده می شود ، Ask.fm یک بستر مناسب و معقول است که هر کسی می تواند از هر چیزی بپرسد به دلیل جنجال های اخیر در مورد زورگویی سایبری علیه Ask.fm ، این بستر در بسیاری از کشورها محدود شده است. اگر می خواهید به سیستم عامل دسترسی داشته باشید اما محدودیت منطقه ای در کشور خود دارید ، از PureVPN استفاده کنید.

  به Askfm دسترسی پیدا کنید

 • DAZN

  یک سرویس پخش عالی که مورد علاقه طرفداران ورزش در اروپا است ، این سرویس حتی در بین افراد جویبار که خارج از اروپا زندگی می کنند مشهور است. اگر دوست دارید با اخبار ورزشی و رویدادها هماهنگ باشید و به دلیل جغرافیایی نمی توانید به DAZN دسترسی پیدا کنید ، از PureVPN دریافت کرده و از هرجای دنیا به DAZN دسترسی پیدا کنید..

  دسترسی به Dazn

 • Zattoo

  در حال حاضر فقط در آلمان و سوئیس موجود است ، در سراسر جهان از PureVPN برای دسترسی به Zattoo استفاده می کنند. این یک بستر سرگرمی محور است که میزبان ده ها کانال برای فیلم های ورزشی و نمایش های تلویزیونی است که می توانید بدون هزینه تماشا کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به Zattoo

 • دیزنی پلاس

  دیزنی + فیلم های شگفت انگیز مارول ، جنگ ستارگان ، نمایش های تلویزیونی و همچنین عناوین Pixar را ارائه می دهد که می توانید در هر دستگاه پخش کنید. بیش از 50 میلیون مشترک در دیزنی وجود دارد که به راحتی در راحتی مبل های خود از مطالب عالی لذت می برند. دیزنی + یک وب سایت پخش ویدیویی با هزینه است اما فقط در ایالات متحده ، استرالیا ، کانادا ، هلند و پورتوریکو در دسترس است. و اگر در خارج از این کشورها زندگی می کنید ، به VPN نیاز دارید تا به Disney + دسترسی پیدا کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید دسترسی به دیزنی پلاس

ضمانت بازگشت پول PureVPN 31 روزه را دریافت کنید

برای دسترسی به وب سایتهای مسدود شده از PureVPN استفاده کنید

برنامه های VPN ما برای دسترسی به سایت ها و محتویات مسدود شده بلکه برای محافظت از حریم خصوصی شما بهترین موارد هستند.

سرعت سریع

سرورهای بسیار پیشرفته برای بهینه سازی جریان. شما می توانید به هر جریان ویدیویی یا وب سایت با بهترین سرعت ممکن دسترسی پیدا کنید.

140+ مکان

بیش از 2،000 واقع در سرتاسر جهان به کاربران PureVPN اجازه می دهد تا از هر کجا و در هر زمان به محتوای نامحدودی دسترسی پیدا کنند.

10 ورود چندگانه

با حداکثر 10 ورود به سیستم چند ورود ، می توانید محتوای دلخواه خود را در هر زمان و در همه دستگاه های هوشمند و کنسول های پخش جریانی پخش کنید.

پشتیبانی 24/7

تنها ارائه دهنده VPN که پشتیبانی 24/7 مشتری را در چت زنده ارائه می دهد ، PureVPN تمام وقت ساعت خود را برطرف می کند و با حل و فصل پرس و جوها در عرض چند دقیقه ، کاربر پایه خود را راضی می کند..

برنامه برای همه دستگاه های شما

برنامه های اختصاصی برای iOS ، Android ، Windows و Mac ، برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox و تکه های اکثر روترها. PureVPN عملاً از همه چیز پشتیبانی می کند.

نحوه دسترسی به وب سایتهای مسدود شده: سؤالات متداول

آیا هنوز عضو نشده?

یکی شوید و مانند گذشته هرگز جریان را تجربه کنید!

ضمانت بازگشت پول PureVPN 31 روزه را دریافت کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me