سرویس VPN ایتالیا

با گسترش کروناویروس ، ایتالیا در یک کشور درگیر است. دولت مسافرت های غیر ضروری را محدود کرده است و مشاغل از کارمندان خواسته اند که از خانه کار کنند. در این سناریو ، یک سرویس VPN ایتالیا به شما امکان می دهد تا ضمن نگه داشتن اطلاعات و حضور آنلاین خود تا آنجا که ممکن است ، کارها را از راه دور انجام دهید..

پرچم

5+ ورود چندگانه

چندین دستگاه را با بهترین VPN ایتالیا متصل و ایمن کنید.

برنامه های PureVPN برای: دستگاه

همچنین با کنسولهایی که شامل SmartTV ، Kodi ، Amazon Amazon ، Chromecast ، روتر ، رایانه و سایر دستگاه های هوشمند است سازگار است.

در اینجا نحوه ارائه VPN ایتالیا به شما آزادی کامل آنلاین ارائه می شود

تصویر

از احتباس ابرداده خودداری کنید

سرویس VPN ایتالیا از حریم خصوصی و داده های شما در برابر چشمان کنجکاو محافظت می کند. با قوانینی که اخیراً در اروپا و سراسر جهان به سرعت در حال حفظ داده است ، پیشگویی کنید و از آزادی بیان و حفظ حریم خصوصی خود با بهترین VPN برای ایتالیا دفاع کنید. پروتکل های رمزگذاری چندگانه ما تمام ارتباطات آنلاین شما را پنهان می کند.

تصویر

آزادی مطلق اینترنت را تجربه کنید

محدودیت های جغرافیایی و سانسور اینترنت برای بسیاری از کاربران خار خار است. ویکی لیکس در سال 2009 گزارش داد که ایتالیا تقریبا 300 وب سایت را ممنوع کرده است. گردش رایگان اطلاعات ضروری است و با بهترین VPN برای ایتالیا ، می توانید هر وب سایت و برنامه را در هر زمان که می خواهید ، از هر جایی که می خواهید با یک کلیک ، از حالت انسداد خارج کنید..

تصویر

پنهان بمان

با افزایش سریع جرایم سایبری مانند باج افزار و سرقت هویت ، برای افراد معمولی تقریباً غیرممکن است که از قلمرو دیجیتالی خود محافظت کنند. با این حال ، با سرویس VPN ایتالیا می توانید در وب با ناشناس ماندن کامل گشت و گذار کنید. هنگامی که آدرس IP ایتالیایی را دریافت می کنید ، IP شما به طور خودکار پنهان می شود که میهمانان ناخوانده را متوقف می کند و دستگاه شما را ایمن می کند.

سرورهای VPN در ایتالیا

با وجود بیش از 2،000 سرور + استراتژیک در 180+ شهر در سراسر جهان ، شبکه PureVPN با سرعتی سریع چشمگیر ساخته شده است. بهترین VPN ایتالیا بیش از یک دهه تجربه آنلاین یکپارچه را در اختیار کاربران خود قرار داده است. وقتی امنیت ، ناشناس بودن و سرعت صحبت می شود ، سرویس ما در درجه دوم قرار دارد.

برای قرار دادن یخ روی کیک ، PureVPN دارای 15+ سرور VPN در ایتالیا است که از لحاظ استراتژیکی قرار دارد و 8 سرور در میلان حضور دارند و بقیه بطور مساوی بین رم ، ناپل ، تورین و پورسیا توزیع می شوند. از آنجا که سرورهای VPN ما در ایتالیا خودبخود هستند ، ما سریعترین سرعت مرور VPN و 99.99٪ حداکثر سرعت را برای شما تضمین می کنیم..

روم وی پی ان

فلورانس VPN

VPN ونیز

میلان VPN

ما به شما قول می دهیم!

آزادی کامل آنلاین

سانسور اینترنت با بهترین VPN برای ایتالیا به تاریخ باستانی تبدیل می شود ، زیرا اکنون می توانید محتوای محدود شده یا مسدود شده را مشاهده کنید. محتوای مورد علاقه خود را در هر زمان معین مشاهده کنید.

خط مشی صفر

حریم خصوصی کاربران ما همیشه اول است. به همین دلیل ما یک سیاست دقیق عدم ورود به سیستم داریم ، که تضمین می کند هیچ یک از داده های شما ذخیره یا پولی نمی شوند.

سرعت رعد و برق سریع

ما سرورهای خود را فقط در مکانهای مناسب قرار داده ایم تا بتوانید با سرعت بسیار بالایی مرور کنید.

VPN ایتالیا ما امنیت بی نظیری را ارائه می دهد

فرار از نظارت

از جمع آوری داده های خودداری کنید و با خیال راحت وب را مرور کنید.

مرور ناشناس

فعالیت های آنلاین خود را از طریق مراکز دیدنی مانند ISP ها و آژانس های شخص ثالث مخفی کنید

آزادی مطلق

محتوای مورد علاقه خود را هر زمان که می خواهید با VPN ایتالیا مشاهده کنید.

محافظت از Wi-Fi عمومی

خود را از هکرها ، متجاوزان فضای مجازی و سارقان هویت در کانونهای Wi-Fi عمومی محافظت کنید.

محافظت مطلق

ایتالیا VPN با یک آنتی ویروس هوشمند همراه است که شما را از تهدیدات و بدافزارهای آنلاین محافظت می کند.

حریم خصوصی و ویژگی های امنیتی

ایتالیا VPN حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما از طریق ویژگی های زیر است:

رمزگذاری نظامی درجه 256 بیتی

هیچ کس نمی تواند در ارتباطات شما گوشزد کند زیرا تمام داده هایی که از طریق اینترنت منتقل می شوید از طریق تونل رمزگذاری شده امن ما عبور می کنند و دسترسی هکرها و آژانس های شخص ثالث را برای دسترسی به دستگاه شما یا نظارت بر فعالیت های آنلاین خود غیرممکن می کند..

سوئیچینگ نامحدود سرور

با خدمات VPN ایتالیا ، محدودیتی برای چند بار امکان تغییر از یک سرور به سرور دیگر ، صرف نظر از برنامه بسته ای که خریداری کرده اید وجود ندارد.

پروتکل های چندگانه

با داشتن پروتکل های میزبان برای راحتی شما ، می توانید در وب با آزادی مطلق و محافظت شبانه روزی گشت و گذار کنید. برخی از پروتکل ها شامل OpenVPN ، L2TP / IPSec ، PPTP ، SSTP و IKEv2 هستند..

فیلتر محتوا

فیلتر محتوای ما تبلیغات آزار دهنده و هر چیز دیگری را که می تواند به دستگاه شما آسیب برساند ، مسدود می کند.

تقسیم تونل

این ویژگی های مفید شما را قادر می سازد تا کنترل کنید که داده ها از طریق VPN ایتالیا برای شما ارسال شود و از طریق ISP خود ارسال شود ، و شما را به عنوان استاد توزیع داده تبدیل کند.

محافظت از آنتی ویروس

به آدیوس بگویید به بدافزارها و ویروس های مخرب. این ویژگی به صورت 24 ساعته پشت شما را تماشا می کند ، بنابراین می توانید بدون نگرانی از اینترنت بنشینید ، استراحت کنید و در وب گشت و گذار کنید.

2000+ سرور در 141+ کشور

شبکه جهانی سرورهای ما به شما امکان می دهد بلافاصله آدرس IP خود را تغییر دهید. PureVPN فقط سریع نیست بلکه ایمن و جهانی نیز هست.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me