VPN برای سفر به خارج از کشور

مسافرت رفتن

سفر به هنگام پیروی از قوانین محلی در اینترنت می تواند گران باشد و نکته قابل توجه آن نیز چالش برانگیز نیست. با داشتن یک VPN قابل اعتماد برای سفر ، می توانید بلیط هواپیما خود را ذخیره کنید ، محدودیت های محتوا را دور بزنید ، به حساب های اجتماعی دسترسی پیدا کنید و موارد دیگر.

تصویر

کشف کنید چه چیزی مسدود شده یا در دسترس سفرهای شما است

این یک تعطیلات در خارج از کشور یا یک حرکت دائمی به عنوان یک مهاجر است. بهتر است قبل از سفر اطلاعات بیشتری در مورد مقصد کسب کنید. با این حال ، شما نمی توانید این کار را هنگام زندگی در کشور خود انجام دهید. از این گذشته ، بسیاری از وب سایتهای کشور مقصد ممکن است در منطقه شما مسدود شوند. نیازی به گفتن نیست ، اگر کشور مقصد دارای قوانین سخت سانسور باشد ، شما نمی توانید هیچ خبری از امور جاری بیابید.

هنگامی که برای مسافرت به خارج از کشور VPN دریافت می کنید ، می توانید در مورد امور جاری کشور مقصد و وضعیت سانسور اینترنت مطلع شوید. با تنظیم VPN و گرفتن آدرس IP محلی کشوری که به آن سفر می کنید ، می توانید گویی را که قبلاً در آنجا هستید مرور کنید..

تصویر

چرا برای مسافرت های خارج از کشور به یک VPN احتیاج دارید?

VPN ها برای محافظت از داده ها و ارتباطات آنلاین شما در برابر جاسوسی ، استراق سمع و همچنین مجموعه ای از دیگر تهدیدات امنیتی و حریم خصوصی مفید هستند. با این حال ، یک سرویس VPN مسافرتی چیزی بیش از آن را ارائه می دهد.

برنامه ریزی یک سفر بین المللی می تواند یک تجربه دلهره آور باشد. از این گذشته ، شما باید بودجه خود را برنامه ریزی کنید ، پرواز ارزان داشته باشید و هتل های ارزان قیمت در خارج از کشور پیدا کنید. شما همچنین باید مراقب قوانین محلی محلی باشید تا خودتان را دچار دردسر نکنید.

علاوه بر این ، اگر شما یک شخص با آگاهی از حریم خصوصی هستید ، وقتی می فهمید که کشور مقصد قوانین ضد حفظ حریم خصوصی مانند نظارت آنلاین ، نظارت بر داده ها ، و نگهداری و غیره را اعمال می کند ، نگرانی های شما بسیار بالا می رود..

چرا از VPN برای سفر استفاده می کنید

video_thumb

با PureVPN سفر کنید
برای لذت بردن از قدرت بی شماری از آن

img1

از پروازهای ارزان لذت ببرید

منکر این نیست که بسیاری از افراد معمولاً با بودجه ، به ویژه خانواده ها سفر می کنند. با این حال ، بلیط های هواپیمایی بخش خوبی از بودجه شما را می خورند و به دنبال آن رزرو هتل ها انجام می شود.

مثل شما به نظر می رسد؟ اگر چنین است ، پس خوشحال شوید زیرا یک VPN مسافرتی تنها در چند مرحله ساده می تواند به شما در یافتن پروازهای ارزان قیمت و هتل ها کمک کند. در حقیقت ، شما می توانید به اندازه 800 دلار در سفر خود به خارج از کشور پس انداز کنید.

img2

به محتوای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید

اگر اهل یک جریان مستقیم هستید ، احتمال اینکه بخواهید مطالب مورد نظر خود را در سفرهای خارج از کشور خود نیز تماشا کنید ، احتمال زیاد است. متأسفانه ، برخی از سرویسهای پخش محبوب دارای موضوعات مجوز بین المللی هستند که منجر به محدود شدن محتوای آنها در مناطق خاص می شود. به عنوان مثال ، شما نمی توانید به Netflix یا Hulu در خارج از ایالات متحده دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این ، نه تنها سرویس های پخش ، بلکه کانال های تلویزیونی آنلاین نیز هستند که انتقال آنها را به مناطق محدود پخش می کنند. اگر نمی خواهید محاصره محتوا را تجربه کنید ، برای سفر به VPN ما نیاز دارید.

img3

به رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کنید

خدمات رسانه‌های اجتماعی بستر را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند با محتوای قلبشان صحبت کنند. متأسفانه ، برخی از کشورها نظرات شهروندان خود را در مورد موضوعات خاص مانند امور دولت سکوت می کنند. در نتیجه ، آنها خدمات رسانه های اجتماعی را محدود می کنند.

همچنین ممکن است ده ها دلیل دیگر در جلوگیری از مسدود شدن رسانه های اجتماعی وجود داشته باشد. صرفنظر از آن ، شما همیشه می توانید در کشورهایی که با استفاده از VPN برای سفر در دسترس نیستند ، به حساب های اجتماعی مورد نظر خود متصل شوید.

img4

مرور ایمن در WiFi عمومی

شبکه های WiFi عمومی و سایر نقاط مهم اینترنت باز راحتی اینترنت رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، آنها همچنین می توانند اطلاعات شخصی شما را در برابر هکرها و استراق سمع در نزدیکی افشا کنند.

پروتکل های استاندارد WiFi مانند WAP و WAP2 می توانند به راحتی شکسته شوند ، به این معنی که شما نمی توانید برای امنیت به آنها اعتماد کنید. با این وجود ، با کمک فناوری رمزگذاری قوی VPN ، تأیید صحت داده ها و الگوریتم های لرزش دست ، می توانید با خیال راحت در WiFi عمومی مرور کنید!

img5

بانکداری آنلاین ایمن

این یک WiFi عمومی یا یک شبکه خانگی باشد. شما همیشه باید نسبت به تهدیدهای سایبری که در اینترنت کمرنگ هستند ، محتاط باشید ، به خصوص هنگامی که شما در حال انجام معاملات آنلاین یا خرید هستید.

بانکداری آنلاین سهولت انجام معاملات و پرداخت صورتحساب را به شما امکان می دهد ، اما در صورت عدم اجرای اقدامات امنیتی مناسب ، می تواند پول شما را نیز در معرض خطر قرار دهد.

با مسلح کردن خود با یک VPN برای مسافرت به خارج از کشور ، می توانید معاملات آنلاین خود را با استفاده از رمزگذاری بالاترین خط امن کنید.

img6

نظارت آنلاین خندق

نظارت می تواند آزار دهنده و مزاحم باشد. در مورد آن فکر کنید – اگر کسی به ایمیل های شخصی یا پیام های متنی خود نگاه می کرد ، آن را دوست دارید؟?

البته که نه! با این وجود ، هنگامی که به خارج از کشور سفر می کنید ، مجبور به رعایت قوانین محلی هستید حتی اگر این موارد شامل نظارت بر اینترنت باشد.

یک VPN می تواند به شما در پنهان کردن هویت واقعی شما ، محافظت از شما در برابر نظارت آنلاین و کمک به شما در گشت و گذار ناشناس در تمام ساعات کمک کند..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me