آیا VPN ها قانونی هستند?

آیا تعجب می کنید "آیا VPN در کشور من قانونی است?" بخوانید تا متوجه شوید!

شبکه های خصوصی مجازی ، که بیشتر به عنوان VPN شناخته می شوند ، برای حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از محدودیت مکان در اینترنت بسیار عالی هستند. این ابزارهای قدرتمند نه تنها آدرس IP شما را پنهان می کنند بلکه تمام ترافیک شما را رمزگذاری می کنند تا فعالیت های آنلاین شما ناشناس شود.

اگرچه VPN ها فواید زیادی را ارائه می دهند و عموماً قانونی هستند ، اما تعدادی از کشورها استفاده از آنها را ممنوع اعلام می کنند. بنابراین اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد قانونی بودن VPN در کشور خود هستید ، به مکان مناسبی رسیده اید.

آیا VPN ها قانونی هستند

با این حال ، قبل از اینکه بحث کنیم که دقیقاً استفاده از VPN مجاز یا ممنوع است ، اجازه دهید ابتدا با توجه به افزایش شدید نظارت و سانسور ، چه سؤال برانگیز در اینترنت را پاسخ می دهیم …

آیا VPN ها قانونی هستند?

آره! VPN در اکثریت قریب به اتفاق کشورهای جهان قانونی است ، اما استفاده از آن برای هر نوع فعالیت غیرقانونی مجاز نیست. ناگفته نماند که اگر هیچ یک از مزایای VPN ندارید ، می توانید و طبق قانون تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

بنابراین ، در حالی که یک VPN می تواند به شما در محافظت از هویت آنلاین و اطلاعات شخصی شما در برابر چشمان مهربان ، مشغول انجام فعالیت های غیرقانونی مانند فروش مواد مخدر ، پخش نرم افزارهای مخرب یا مشغول انجام فعالیت های غیراخلاقی مانند طعنه زدن ، زورگویی ، هک کردن یا سرقت اطلاعات کمک کند. در مشکلات جدی قانونی.

متأسفانه ، برخی از کشورها وجود دارند که استفاده از VPN غیرقانونی است ، اما این ارتباط بیشتر با آنهاست که می خواهند از فعالیت های آنلاین شهروندان خود چشم بسته باشند و کنترل کنند به چه اطلاعاتی دسترسی دارند..

استفاده مشروع از یک VPN

یک تصور غلط رایج هنگام صحبت از VPN این است که آنها فقط به افراد ناراضی یا افرادی که در زیرزمینهای خود مخفی شده اند و به نوعی فعالیت غیرقانونی پنهان می شوند ، نیاز دارند. به هر حال، هیچچیز نمیتواند از حقیقت فراتر باشد. مانند هر اختراع یا خلقت ، هیچ چیز ذاتاً بد نیست. این فقط در مورد نحوه استفاده مردم است.

در اینجا چند مورد محبوب از VPN آورده شده است:

2. به وب سایتهای مسدود شده دسترسی پیدا کنید

با استفاده از VPN ، می توانید به همه وب سایت ها ، خدمات و برنامه ها دسترسی پیدا کنید تا از هر گوشه دنیا از مطالب مورد نظر خود لذت ببرید. این آدرس IP شما را به هر کشور مورد نظر شما تغییر می دهد و به شما امکان می دهد فوراً به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

4- معاملات ارزان را بصورت آنلاین پیدا کنید

اگر به دنبال خرید ارزان آنلاین هستید ، یک VPN ناجی شما است! به سادگی به سرورهای VPN در مکان های مختلف وصل شوید و قیمت هایی را که می توانید برای صرفه جویی در بلیط های پروازی ، کرایه اتومبیل ، اشتراک نرم افزاری و غیره مقایسه کنید..

 • همه
 • آ
 • ب
 • ج
 • د
 • ه
 • ف
 • ج
 • ح
 • من
 • ج
 • ک
 • ل
 • م
 • ن
 • ای
 • پ
 • س
 • ر
 • س
 • تی
 • تو
 • V
 • W
 • ایکس
 • Y
 • ز

کشورهایی که VPN غیرقانونی هستند

کشورهای زیر از استفاده از VPN اخم کرده اند و یا ممنوعیت جزئی یا کامل برای آنها وضع کرده اند:

کره شمالی آیا VPN قانونی در کره شمالی است؟ نه

کره شمالی intranet مخصوص شهروندان خود را دارد ، در حالی که دسترسی واقعی به اینترنت فقط برای مقامات سطح بالا محفوظ است. بنابراین VPN در کشور ممنوع است ، هرچند ممکن است افراد خارجی مجاز به استفاده از این ابزارها باشند.

IRAQ آیا VPN قانونی در عراق است؟ نه

برای شهروندان عراقی سانسور اینترنتی بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی آنها است. دولت در تلاش برای متوقف کردن گروه مبارز افراطی داعش و نظارت بر هر کاربر اینترنت ، دولت VPN ها را به طور کامل ممنوع اعلام کرده است.

BELARUS آیا VPN قانونی در بلاروس است؟ نه

بلاروس نیز به دنبال پله های چین و روسیه ، VPN و Tor را به عنوان بخشی از تلاش های خود برای ممانعت از استفاده شهروندان از ابزارهای ناشناس برای دسترسی به وب سایت های لیست سیاه ممنوع کرده است..

OMAN آیا VPN در عمان قانونی است؟ نه

دولت عمان فعالانه اینترنت را سانسور می کند ، و در حالی که VPN دقیقاً برای موسسات دولتی و خصوصی غیرقانونی نیست ، استفاده از این خدمات برای افراد ممنوع است.

آیا چین VPN قانونی در چین است؟ نه

برای جلوگیری از دور زدن شهروندان از دیوار آتش بزرگ ، کلیه VPN های غیر مجاز در چین ممنوع شده است. در واقع ، ارائه دهندگان VPN باید به طور رسمی توسط دولت مجوز بگیرند تا در کشور فعالیت کنند.

TURKMENISTAN آیا VPN در توکرمنستان قانونی است؟ نه

ترکمنستان فقط یک ISP تحت کنترل دولت دارد که نظارت و مانع انجام یک تمرین راحت تر است. تلاش برای استفاده از VPN و Proxies برای دور زدن سانسور اینترنت در کشور مسدود شده و می تواند منجر به عواقب جدی شود.

روسیه آیا VPN قانونی در روسیه است؟ نه

مقررات جدید روسیه مستلزم ارائه دهندگان VPN در مراجع قانونی و جلوگیری از دسترسی به وب سایتهای لیست سیاه است. علاوه بر این ، کاربران مجبور به پرداخت جریمه های سنگین در صورت گرفتار شدن با استفاده از VPN های مجاز برای غیر دولتی هستند.

آیا VPN امارات متحده عربی آیا VPN امارات قانونی است؟ نه

امارات متحده عربی یکی از معدود کشورهایی است که قوانینی در رابطه با استفاده از VPN دارد ، قانونی جدید تصویب کرد که در آن می گوید کاربران VPN در صورت یافتن ارتکاب جرم ، می توانند به زندان و 500 هزار دلار جریمه شوند. با این حال ، موسسات ، بانک ها و شرکت ها می توانند از VPN آزادانه استفاده کنند.

ایران VPN در ایران قانونی است؟ نه

ایران قانونی سختگیرانه در مورد استفاده از VPN وضع کرده است که شهروندان را از استفاده از VPN هایی که مجازات دولت نیستند منع می کند. عدم رعایت این قانون منجر به مجازات حبس 91 روز تا یک سال خواهد شد. با این حال ، مقامات دولت ایران به قوانین سانسور خود توجه زیادی نمی کنند و همچنان به استفاده از این ابزارها ادامه می دهند.

آیا VPN قانونی در ترکیه است؟ نه

از آنجا که اینترنت در ترکیه به شدت سانسور می شود ، استفاده از VPN برای دسترسی به شبکه های رسانه های اجتماعی مانند توییتر ، واتس اپ و فیس بوک در بین شهروندان رواج دارد. با این وجود ، تور به همراه برخی ارائه دهندگان VPN در کشور مسدود شده اند تا از دور زدن سانسور دولت جلوگیری شود.

کشور یافت نشد!

کشورهایی که VPN ها قانونی هستند

کشورهای زیر قانونی ندارند که استفاده از VPN را ممنوع اعلام کند و شهروندان آنها می توانند بدون نگرانی از هرگونه نتیجه گیری قانونی ، از آنها استفاده کنند:

آیا افغانستان VPN قانونی است؟ آره

در حالی که دولت افغانستان وقتی به وب سایتهایی مانند موارد مرتبط با مستهجن ، الکل ، قمار و غیره مراجعه می کند ، سختگیرانه است ، استفاده از VPN ها هنوز در کشور قانونی است..

آلبانی آیا VPN در آلبانی قانونی است؟ آره

قانون اساسی آلبانی از حق شهروندان خود برای آزادی بیان و مطبوعات حمایت می کند. نه تنها اینترنت از سانسور دولتی خلاص است بلکه VPN کاملاً قانونی است.

الجزایر آیا VPN در الجزایر قانونی است؟ آره

در الجزایر ، ISP ها ملزم به تنظیم و نظارت بر محتوای آنلاین هستند ، و اگرچه برخی از حوادث دولت در مسدود کردن سایت های خاصی اتفاق افتاده است ، در حال حاضر هیچگونه ممنوعیتی برای VPN وجود ندارد..

آندورا آیا VPN قانونی در آندورا است؟ آره

آندورا ، یکی از کشورهایی که به اینترنت نفوذ کرده است ، هیچ سانسور اینترنتی و نظارت دولتی ندارد. همچنین ، استفاده از VPN قانونی است.

ANGOLA آیا VPN قانونی در آنگولا است؟ آره

اگرچه VPN در آنگولا قانونی است ، اما این کشور برای تلاش برای تهدید آزادی بیان و دسترسی به اطلاعات ، عناوینی را تهیه کرده است..

ANTIGUA و BARBUDA آیا VPN در آنتیگوا و باربودا قانونی است؟ آره

شهروندان می توانند از دسترسی بدون مانیتور اینترنت در آنتیگوا و باربودا لذت ببرند. علاوه بر این ، استفاده از VPN غیرقانونی نیست.

ARGENTINA آیا VPN قانونی در آرژانتین است؟ آره

هیچگونه ممنوعیتی در استفاده از VPN در آرژانتین وجود ندارد ، اما قوانینی پیشنهاد شده اند که می توانند سانسور آنلاین را به واقعیت تبدیل کنند.

ارمنستان VPN در ارمنستان قانونی است؟ آره

مدارک و مدارکی مستند از فیلتر اینترنت در ارمنستان وجود دارد ، و رسانه های اجتماعی نیز در گذشته مسدود شده اند. هر چند استفاده از VPN قانونی است.

آروبا VPN در آروبا قانونی است؟ آره

شهروندان می توانند با آزادی کامل در آروبا به اینترنت دسترسی پیدا کنند. بعلاوه استفاده از VPN نیز مجاز است.

استرالیا آیا VPN قانونی در استرالیا است؟ آره

حتی اگر از مسدود کردن وب سایت در استرالیا استفاده می شود ، و telcos برای ذخیره داده های مشتری حداقل به مدت دو سال لازم است ، اما VPN ها هنوز هم قانونی هستند و همچنان مورد استفاده بسیاری از شهروندان قرار می گیرند.

اتریش آیا VPN در اتریش قانونی است؟ آره

استفاده از VPN در اتریش کاملاً قانونی است و قانون اساسی این کشور از حق شهروندان خود برای آزادی بیان و مطبوعات حمایت می کند.

جمهوری آذربایجان VPN قانونی در جمهوری آذربایجان است؟ آره

جمهوری آذربایجان به شدت از اینترنت ، از جمله رسانه های مخالف و سایت های رسانه های اجتماعی سانسور می کند. دولت همچنین فعالان آنلاین را قفل می کند ، اما خوشبختانه VPN ها هنوز غیرقانونی نیستند.

بحرین آیا VPN در بحرین قانونی است؟ آره

هیچ قانونی که مانع استفاده از VPN در بحرین شود وجود ندارد ، حتی اگر دولت به طور جدی از مطبوعات و اینترنت سانسور کند..

بنگلادش آیا VPN قانونی در بنگلادش است؟ آره

دولت بنگلادشی در گذشته شناخته شده بود که رسانه های اجتماعی از جمله واتس اپ و فیس بوک را مسدود می کند. در واقع ، آنها حتی یک بار به اشتباه ، دسترسی به اینترنت را کاملاً قطع کردند! استفاده از VPN در بنگلادش قانونی است ، هر چند.

آیا باربادوس VPN قانونی در باربادوس است؟ آره

شهروندان باربادوس می توانند بدون هیچ محدودیتی به اینترنت دسترسی پیدا کنند. همچنین استفاده از VPN کاملاً قانونی است.

بلژیک آیا VPN قانونی در بلژیک است؟ آره

اگرچه گزارش هایی در مورد سانسور اینترنت در بلژیک گزارش شده است ، با استفاده از VPN ها شما را با هیچ مشکلی قانونی به زمین نمی اندازد.

آیا بلیز VPN در بلیز قانونی است؟ آره

علیرغم اینکه دولت محدودیت هایی در دسترسی به اینترنت و مسدود کردن سرویس های VoIP ایجاد کرده است ، استفاده از VPN در بلیز قانونی است.

آیا Benin VPN قانونی در بنین است؟ آره

هیچ مدرکی مبنی بر تلاش دولت برای سانسور اینترنت وجود ندارد ، و VPN در حال حاضر قانونی برای استفاده در بنین هستند.

آیا بوتان VPN در بوتان قانونی است؟ آره

اگرچه استفاده از VPN در بوتان قانونی است ، دولت گاهی اوقات مطالبی را که از نظر وی توهین آمیز برای دولت است مسدود می کند..

آیا بولیوی VPN در بولیوی قانونی است؟ آره

در حالی که دولت بولیوی روزنامه نگاران را سانسور می کند و حتی به دنبال نظارت بر رسانه های اجتماعی است ، استفاده از VPN هنوز هم قانونی است.

بوسنی و هرزگوین آیا VPN قانونی در بوسنی و هرزگوین است؟ آره

حتی اگر دولت بوسنی و هرزگوین قانونی تصویب کرده است که محتوای رسانه های اجتماعی را جرم می داند ، هیچ گزارشی از سانسور اینترنت منتشر نشده است. همچنین استفاده از VPN قانونی است.

بوتسوانا آیا VPN قانونی در بوتسوانا است؟ آره

در حال حاضر ، سانسور اینترنت تحت نظارت دولت در بوتسوانا وجود ندارد و استفاده از VPN ها نیز قانونی است.

آیا برزیل VPN قانونی در برزیل است؟ آره

دولت برزیل سعی کرده است قوانینی را وضع کند که به آن قدرت کنترل و سانسور اینترنت را می دهد. آنها همچنین واتس اپ را چندین بار در سال 2016 ممنوع کردند. با این وجود ، قانونی وجود ندارد که شهروندان را از استفاده از VPN ها منع کند..

آیا برونئی VPN قانونی در برونئی است؟ آره

در حالی که دولت به طور فعال بر استفاده از اینترنت شهروندان خود نظارت می کند ، VPN ها هنوز هم قانونی برای استفاده در برونئی هستند.

بلغارستان آیا VPN در بلغارستان قانونی است؟ آره

دولت بلغارستان فعالیت های آنلاین شهروندان خود را از نزدیک نظارت می کند و از ISP ها می خواهد دسترسی به همه ترافیک اینترنت را در زمان واقعی فراهم کنند. اگرچه استفاده از VPN در حال حاضر قانونی است.

آیا بورکینا فاسو VPN قانونی در بورکینا فاسو است؟ آره

در بورکینا فازو ، نفوذ اینترنت بسیار محدود است و تنها 11.2٪ از مردم از سال 2017 از اینترنت استفاده می کنند. علاوه بر این ، استفاده از VPN در کشور کاملاً قانونی است..

آیا بوروندی VPN قانونی در بوروندی است؟ آره

فقط درصد کمی از جمعیت از اینترنت در بوروندی استفاده می کنند ، اما آنها سانسور را تجربه می کنند. در سال 2015 ، دولت دسترسی به واتس اپ و وایبر را مسدود کرد. با این وجود استفاده از VPN قانونی است.

کامبوج آیا VPN قانونی در کامبوج است؟ آره

دولت کامبوج فعالیت آنلاین را نظارت و کنترل می کند. در حقیقت ، موارد بسیاری از دستگیری اعضای مخالف برای پست های فیس بوک خود مشاهده شده است. با این حال ، استفاده از VPN در کشور قانونی است.

کامرون آیا VPN قانونی در کامرون است؟ آره

دولت کامرون چندین بار دسترسی به اینترنت را در مناطق آنگلوفون این کشور مسدود کرده است و حدود 20٪ از جمعیت این کشور را تحت تأثیر قرار داده است. VPN ها به صورت قانونی قابل استفاده هستند.

آیا کانادا VPN در کانادا قانونی است؟ آره

در حالی که از دولت کانادا خواسته شده است که استفاده از VPN ها را ممنوع اعلام کند ، هیچگونه ابتکار عمل آغاز نشده است. در زمان این نوشتن ، استفاده از VPN در کانادا قانونی است.

کیپ ورد آیا VPN قانونی در کیپ ورد است؟ آره

هیچ گزارشی از دولت مبنی بر اجبار سانسور بر کاربران اینترنت در کیپ ورد در دست نیست. استفاده از VPN ها نیز قانونی است.

جمهوری آفریقای مرکزی آیا VPN در جمهوری آفریقای مرکزی قانونی است؟ آره

شهروندان جمهوری آفریقای مرکزی می توانند از VPN ها به صورت قانونی استفاده کنند ، گرچه دولت در گذشته سعی کرده است شهروندان خود را سانسور کند ، بیشتر از طریق ممنوعیت پیام های متنی.

Chad آیا VPN قانونی در چاد است؟ آره

در حالی که استفاده از VPN در Chad قانونی است ، دولت بطور جدی دسترسی اینترنت به شهروندان خود را ، خصوصاً در هنگام اعتراضات یا انتخابات ، سانسور می کند. اخیراً آنها برنامه های پیام رسانی اجتماعی و بی بی سی را در سراسر کشور ممنوع اعلام کردند.

شیلی آیا VPN قانونی در شیلی است؟ آره

استفاده از VPN در شیلی قانونی است ، اگرچه دولت در گذشته استفاده از رسانه های اجتماعی شهروندان خود را زیر نظر داشته است.

کلمبیا آیا VPN در کلمبیا قانونی است؟ آره

کلمبیایی ها بدون هیچ گونه مداخله و محدودیتی توسط دولت قادر به دسترسی آزادانه به اینترنت هستند. استفاده از VPN نیز قانونی است. در حالی که این کشور سال گذشته خبر ممنوعیت بیت کوین را صادر کرد ، اکنون این ممنوعیت را عقب انداخته و تصمیم به پرداخت بیت کوین ها گرفته است.

مشترک المنافع باهاما آیا VPN قانونی در کشورهای مشترک المنافع باهاما است؟ آره

در حالی که دولت در گذشته سعی کرده است سانسور اینترنت را تحمیل کند ، استفاده از VPN در باهاما قانونی است.

کومور آیا VPN قانونی در کومور است؟ آره

شهروندان کومور از دسترسی بدون سانسور به اینترنت بهره مند می شوند و دولت هنوز هیچ اقدامی برای غیرقانونی کردن VPN ها انجام نداده است.

جمهوری دموکراتیک کنگو آیا VPN قانونی در جمهوری دموکراتیک کنگو است؟ آره

حتی اگر قطع شدن اینترنت و بلوک های رسانه های اجتماعی یک اتفاق رایج در جمهوری دموکراتیک کنگو است ، VPN ها هنوز هم برای استفاده قانونی در این کشور قانونی هستند.

جمهوری کنگو آیا VPN قانونی در جمهوری کنگو است؟ آره

دولت جمهوری کنگو به طور فعال اینترنت را سانسور می کند و غالباً در پاسخ به اعتراضات گسترده ، متوسل به خاموش کردن کامل آن شده است. با این حال ، استفاده از VPN همچنان در کشور قانونی است.

آیا کاستاریکا VPN در کاستاریکا قانونی است؟ آره

استفاده از VPNS در کاستاریکا قانونی است ، اگرچه دولت به دلیل قانون جرایم سایبری خود حق شهروندان را برای آزادی اینترنت تهدید می کند..

Côte d’Ivoire آیا VPN قانونی در Côte d’Ivoire قانونی است؟ آره

هیچ گزارشی مستند از سانسور اینترنت در ساحل عاج وجود ندارد و شهروندان می توانند از VPN ها به صورت قانونی استفاده کنند.

کرواسی VPN قانونی در کرواسی است؟ آره

VPN برای استفاده در کرواسی قانونی است و شهروندان قادر به دسترسی به اینترنت عاری از دخالت دولت یا سانسور هستند.

کوبا VPN در کوبا قانونی است؟ آره

در حالی که دولت کوبا به دلیل سانسور شدید اینترنت شناخته می شود ، استفاده از VPN ها هنوز در این کشور مجاز است.

آیا کوراکائو آیا VPN در کوراکائو قانونی است؟ آره

وضعیت آزادی مطبوعات در کوراکائو نگران کننده است زیرا خبرنگاران تهدید می شوند که گزارش برخی فعالیت ها را متوقف می کنند. خوشبختانه ، VPN ها هنوز غیرقانونی نیستند.

قبرس آیا VPN در قبرس قانونی است؟ آره

اینترنت در قبرس مشمول محدودیت های دولتی نیست و VPN ها کاملاً قانونی برای استفاده هستند.

جمهوری چک آیا VPN قانونی در جمهوری چک است؟ آره

جمهوری چک یکی از پایین ترین نرخ سانسور اینترنت را دارد ، اما هنگامی که دولت سعی در معرفی سیستمی کرد که باعث شود شناسایی در اینترنت برای هر کاربر الزامی شود ، آزادی آنلاین شهروندانش مورد تهدید قرار گرفت. اگرچه استفاده از VPN در کشور قانونی است.

دانمارک آیا VPN قانونی در دانمارک است؟ آره

سالهاست که دولت دانمارک به طور فعال وب سایت ها را مسدود می کند. آنها حتی اخیراً قانونی جدید را تصویب كردند كه می تواند منجر به سانسور اساسی در اینترنت شود. استفاده از VPN ، با این حال ، هنوز هم در کشور قانونی است.

جیبوتی آیا VPN قانونی در جیبوتی است؟ آره

از آنجا که شهروندان جیبوتی توسط یک ISP دولتی دولتی خدمت می کنند ، آنها نمی توانند از دسترسی بدون محدودیت اینترنت برخوردار شوند و مجبور به پرداخت قیمت های بالا هستند. هر چند استفاده از VPN کاملاً قانونی است.

دومینیکا آیا VPN قانونی در دومینیکا است؟ آره

شهروندان با آزادی کامل در دومینیکا می توانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند. استفاده از VPN نیز قانونی است.

جمهوری دومینیکن آیا VPN قانونی در جمهوری دومینیکن است؟ آره

شهروندان جمهوری دومینیکن مشمول سانسور اینترنت نیستند و می توانند از طریق VPN به صورت قانونی استفاده کنند.

اکوادور آیا VPN قانونی در اکوادور است؟ آره

در سال 2016 ، یک اسناد فاش شده نشان داد که انجمن ارائه دهندگان اینترنت اکوادور (AEPROVI) با دولت اکوادور همکاری کرده و بنا به درخواست آنها وب سایت های خاصی را مسدود کرده است. با این وجود ، استفاده از VPN در کشور قانونی است.

مصر VPN در مصر قانونی است؟ آره

حتی اگر مصر دارای سابقه ای مستند در نقض حق مطبوعاتی شهروندان خود باشد ، هنوز استفاده از VPN غیرقانونی نیست. هنگامی که صحبت از سانسور اینترنت می شود ، دولت مصر سال گذشته تماس های صوتی را که از طریق اسکایپ ، فیس بوک مسنجر ، FaceTime ، Viber و واتس اپ انجام شده بود ، مسدود کرد..

السالوادور آیا VPN قانونی در السالوادور است؟ آره

در حالی که السالوادور در زمینه اخبار مربوط به آزادی اطلاعات در کشور بوده است ، استفاده از VPN کاملاً قانونی است.

گینه استوایی آیا VPN در گینه استوایی قانونی است؟ آره

استفاده از VPN در گینه استوایی کاملاً قانونی است ، اگرچه دولت دارای محدودیت در آزادی بیان و مطبوعات شهروندان خود است.

آیا اریتره آیا VPN در اریتره قانونی است؟ آره

علیرغم اینکه تنها 1٪ از شهروندان در اریتره به اینترنت دسترسی دارند ، اما این کمیته حمایت از روزنامه نگاران به عنوان سانسور شده ترین کشور جهان شناخته می شود. در زمان این نوشتن ، استفاده از VPN ها قانونی است.

استونی آیا VPN در استونی قانونی است؟ آره

استونی با دسترسی و استفاده از اینترنت یکی از آزادترین کشورها در جهان است. در حقیقت ، این فهرست به همراه ایسلند در فهرست Freedom on the Net 2017 در رده اول قرار گرفت. همانطور که انتظار دارید شهروندان می توانند از VPN ها بصورت قانونی استفاده کنند.

آیا اتیوپی VPN در اتیوپی قانونی است؟ آره

استفاده از VPN در حال حاضر در اتیوپی مجاز است. با این حال ، با توجه به اینکه دولت نه تنها سرویس های VoIP شخص ثالث مانند اسکایپ را ممنوع کرده است ، چه مدت باقی خواهد ماند ، نامشخص است ، بلکه استفاده از آنها را نیز جرم شمرده است!

فیجی آیا VPN قانونی در فیجی است؟ آره

هیچ گزارشی معتبر از سانسور اینترنت به تحمیل دولت در فیجی وجود ندارد و همچنین استفاده از VPN قانونی است.

فنلاند آیا VPN قانونی در فنلاند است؟ آره

اگرچه استفاده از VPN قانونی است ، اما مواردی از سانسور اینترنت توسط دولت گزارش شده است. به عنوان مثال ، فیلترهای پورنو کودک فنلاند که باعث جنجال شد زیرا مردم احساس کردند که بسیاری از وب سایتها به اشتباه سانسور شده اند.

فرانسه آیا VPN قانونی در فرانسه است؟ آره

دولت فرانسه اخیراً لایحه ضد تروریسم را برای گسترش اختیارات نظارت پلیس تصویب و تصویب كرد و بیش از 2700 وب سایت را در سال 2016 مسدود كرد. با این وجود ، استفاده از VPN ها هنوز در كشور قانونی است..

گابن آیا VPN قانونی در گابن است؟ آره

گابن اخباری را برای تحمیل یک کارآزمایی 12 ساعته در اینترنت و مسدود کردن دائمی سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک منتشر کرده است. استفاده از VPN قانونی است.

گامبیا آیا VPN قانونی در گامبیا است؟ آره

آیا VPN قانونی در گامبیا است؟ آره

آیا جورجیا VPN قانونی در گرجستان است؟ آره

اگرچه دولت از نظر سانسور و نظارت بر اینترنت ، عقب و جلوتر دیده است ، اما استفاده از VPN در جورجیا قانونی است.

آلمان آیا VPN قانونی در آلمان است؟ آره

در حالی که آلمان قانونی جدید را اجرا کرده است که به دولت اجازه می دهد رسانه های اجتماعی را سانسور کند ، استفاده از VPN در این کشور غیرقانونی نیست.

غنا آیا VPN در غنا قانونی است؟ آره

غنا در هنگام دموکراسی و آزادی به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای آفریقا شناخته شده است ، بنابراین استفاده از VPN کاملاً قانونی است. با این حال ، بسیاری از قصد دولت برای خاموش کردن رسانه های اجتماعی در طول انتخابات شگفت زده شدند.

آیا یونان VPN قانونی در یونان است؟ آره

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد دولت یونان در تلاش است اینترنت را از طریق مسدود کردن محتوای در مقیاس بزرگ سانسور کند. با این وجود استفاده از VPN هنوز در کشور قانونی است.

آیا گرنادا VPN در گرنادا قانونی است؟ آره

اگرچه دولت گرنادا قانونی را برای مجازات افراد با مجازات طولانی مدت زندان یا جریمه های سنگین برای محتوای توهین آمیز آنلاین تصویب کرده است ، اما استفاده از VPN ها هنوز قانونی است.

گواتمالا آیا VPN قانونی در گواتمالا است؟ آره

گواتمالا به دلیل نقض روزمره آزادی بیان و حریم شخصی شهروندان خود شناخته شده است. با این حال ، استفاده از VPN کاملاً قانونی است.

گینه آیا VPN در گینه قانونی است؟ آره

شهروندان گینه دسترسی نامحدودی به اینترنت دارند و می توانند از طریق VPN به صورت قانونی در داخل کشور استفاده کنند.

گینه بیسائو آیا VPN قانونی در گینه بیسائو است؟ آره

استفاده از VPN در گینه بیسائو قانونی است و هیچ گزارشی از مداخله دولت توسط اینترنت در دست نیست..

آیا گویان VPN در گویان قانونی است؟ آره

دولت گویان اینترنت را محدود و سانسور نمی کند. علاوه بر این ، استفاده از VPN در حال حاضر قانونی است.

آیا هائیتی VPN در هائیتی قانونی است؟ آره

استفاده از VPN در هائیتی کاملاً قانونی است و هیچ گزارشی از دولت مبنی بر محدود کردن استفاده از اینترنت در دست نیست.

هندوراس آیا VPN قانونی در هندوراس است؟ آره

کنگره هندوراس در حال حاضر در حال بحث درمورد لایحه ای است که به آزادی بیان شهروندانش خدشه وارد کند. با این حال ، استفاده از VPN از الان قانونی است.

مجارستان آیا مجارستان VPN در مجارستان قانونی است؟ آره

اگرچه اخیراً دولت قوانین جدیدی را برای نظارت و رمزنگاری به تصویب رسانده است ، VPN ها هنوز هم در مجارستان قانونی هستند.

ایسلند آیا VPN قانونی در ایسلند است؟ آره

ایسلند هنگام دسترسی و استفاده از اینترنت یکی از آزادترین کشورها در جهان است. بنابراین جای تعجب ندارد که استفاده از VPN در کشور قانونی است.

هند VPN در هند قانونی است؟ آره

اگرچه استفاده از VPN در هند قانونی است ، اما سانسور در اینترنت توسط دولت به صورت انتخابی انجام می شود.

اندونزی آیا VPN قانونی در اندونزی است؟ آره

شهروندان اندونزی همچنین با سانسور اینترنت روبرو هستند و وب سایتهایی مانند Netflix ، Vimeo و YouTube توسط دولت مسدود شده اند. اما ، با استفاده از VPN ها به آنها دسترسی پیدا کرد زیرا هنوز استفاده از آنها غیرقانونی است.

ایرلند آیا VPN در ایرلند قانونی است؟ آره

در حالی که برخی سانسور اینترنت در ایرلند وجود دارد ، VPN کاملاً قانونی است و توسط شهروندان قابل استفاده است.

آیا اسرائیل VPN قانونی در اسرائیل است؟ آره

در حالی که اخیراً اسرائیل قوانینی برای سانسور وب برای مقابله با جرایم آنلاین تصویب کرده است ، استفاده از VPN هنوز در این کشور قانونی است.

ایتالیا آیا VPN قانونی در ایتالیا است؟ آره

استفاده از VPN در ایتالیا قانونی است و هیچ گزارشی از مداخله دولت از طریق اینترنت وجود نداشته است..

آیا جامائیکا VPN قانونی در جامائیکا است؟ آره

هیچ گزارشی از سانسور اینترنت در جامائیکا توسط دولت منتشر نشده است. استفاده از VPN ها نیز قانونی است.

آیا ژاپن VPN قانونی در ژاپن است؟ آره

اینترنت در ژاپن به طور کلی عاری از سانسور دولتی است و استفاده از VPN در این کشور نیز قانونی است.

اردن VPN در اردن قانونی است؟ آره

دولت اردن سانسور را بر روی اینترنت تحمیل می کند ، به خصوص در مورد مسائل سیاسی. با این حال ، استفاده از VPN هنوز قانونی است.

قزاقستان VPN در قزاقستان قانونی است؟ آره

در حالی که استفاده از VPN در قزاقستان قانونی است ، دولت به طور جدی اینترنت را سانسور می کند. به عنوان مثال ، سرکوب اخیر رسانه های اجتماعی که فعالان حقوق بشر را هدف قرار داده است ، در نظر بگیرید.

کنیا VPN در کنیا قانونی است؟ آره

یک مطالعه اخیر توسط OONI نشان داد “تقریبا هیچ نشانه ای از سانسور اینترنت” در کنیا وجود ندارد. همانطور که انتظار می رود ، استفاده از VPN در کشور قانونی است.

آیا Kiribati VPN در کریباتی قانونی است؟ آره

هیچ گزارشی از سانسور اینترنت در Kiribati توسط دولت منتشر نشده است. همچنین به اتباع کرایباتی مجاز است از VPN استفاده کنند.

کوزوو VPN قانونی در کوزوو است؟ آره

قانون رهگیری ارتباطات از راه دور کوزوو به مقامات دسترسی می دهد تا به کلیه داده های ارتباطات ، نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی را برای شهروندانش ایجاد کند. اما با وجود این ، استفاده از VPN هنوز قانونی است.

کویت آیا VPN در کویت قانونی است؟ آره

دولت کویت به طور فعال اینترنت را سانسور می کند ، با قانون جدید جرایم سایبری محدود کردن آزادی بیان و هدف قرار دادن فعالان آنلاین. خوشبختانه ، استفاده از VPN هنوز در کشور قانونی است.

قرقیزستان آیا VPN در قرقیزستان قانونی است؟ آره

دولت قرقیزستان دست به سانسور اینترنتی می زند و این موضوع به ویژه در مورد روزنامه نگاری صادق است. با این حال ، قانونی وجود ندارد که مانع استفاده از VPN شود.

آیا لائوس VPN قانونی در لائوس است؟ آره

دولت لائوس به شدت شهروندان خود و استفاده از اینترنت از آنها سانسور می کند. خوشبختانه استفاده از VPN هنوز قانونی است.

آیا لتونی VPN قانونی در لتونی است؟ آره

هیچ گزارشی از سانسور یا دخالت دولت از طریق اینترنت در لتونی منتشر نشده است. استفاده از VPN نیز قانونی است.

لبنان آیا VPN قانونی در لبنان است؟ آره

لبنان به دلیل سانسور شناخته شده است و دولت حتی یک بار نیز سعی کرده است استفاده از VoIP را غیرقانونی کند. با این وجود ، استفاده از VPN در کشور مجاز است.

آیا لسوتو VPN قانونی در لسوتو است؟ آره

شهروندان لسوتو قادر به استفاده از اینترنت بدون سانسور دولتی هستند. علاوه بر این ، استفاده از VPN کاملاً قانونی است.

آیا لیبریا VPN در لیبریا قانونی است؟ آره

در حالی که شهروندان لیبریا نظارت و سانسور در اینترنت را به دست دولت تجربه می کنند ، استفاده از VPN ها هنوز قانونی است. همچنین شناخته شده است که دولت سانسور مطبوعات.

آیا لیبی VPN قانونی در لیبی است؟ آره

اینترنت در لیبی عاری از دخالت و محدودیت دولت نیست. خوشبختانه VPN ها هنوز در کشور قانونی هستند.

آیا لیختن اشتاین VPN قانونی در لیختن اشتاین است؟ آره

لیختن اشتاین به دلیل آزادی مطبوعات و عدم سانسور دولت در اینترنت شناخته شده است. استفاده از VPN نیز قانونی است.

آیا لیتوانی VPN در لیتوانی قانونی است؟ آره

شهروندان لیتوانی معمولاً از دسترسی نامحدود به اینترنت برخوردار هستند و می توانند از طریق قانونی از طریق VPN نیز استفاده کنند.

لوکزامبورگ آیا VPN قانونی در لوکزامبورگ است؟ آره

هیچ گزارش موثقی از سانسور دولت لوکزامبورگ در اینترنت وجود ندارد. استفاده از VPN نیز قانونی است.

مقدونیه آیا VPN قانونی در مقدونیه است؟ آره

شهروندان مقدونیه می توانند بدون سانسور دولتی از اینترنت استفاده کنند. علاوه بر این ، استفاده از VPN در کشور مجاز است.

آیا VPN قانونی در ماداگاسکار است؟ آره

اگرچه سانسور رسانه ها در ماداگاسکار رواج دارد ، اما دولت هنوز هیچ محدودیتی در استفاده از اینترنت قرار نمی دهد. استفاده از VPN کاملاً قانونی است.

MALAWI آیا VPN قانونی در مالاوی است؟ آره

هیچ گزارشی از دخالت دولت در دسترسی به اینترنت شهروندان یا تحمیل سانسور اینترنت در دست نیست. استفاده از VPN در مالاوی نیز قانونی است.

مالایی آیا VPN قانونی در مالزی است؟ آره

مالزی در گذشته با سانسور اینترنت روبرو بوده است و قانون اخباری ضد جعلی اخیر نگرانی های خود را در مورد سانسور رسانه ها ایجاد می کند. با این وجود ، استفاده از VPN هنوز قانونی است.

MALDIVES آیا VPN قانونی در مالدیو است؟ آره

دولت مالدیو اغلب وب سایتهایی را که مستهجن یا ضد اسلامی به حساب می آیند مسدود می کند ، اما هنوز استفاده از VPN غیرقانونی نیست.

MALI آیا VPN قانونی در مالی است؟ آره

هیچ گزارشی از دخالت دولت در دسترسی به اینترنت شهروندانش در دست نیست ، و استفاده از VPN در مالی نیز قانونی است.

MALTA آیا VPN قانونی در مالت است؟ آره

در حالی که شهروندان مالت به طور قانونی می توانند از VPN استفاده کنند ، نگرانی هایی درباره سانسور اینترنت وجود دارد. بسیاری ادعا می کنند که قوانین جدید رسانه ای تهدیدی جدی برای آزادی های اینترنت محسوب می شود ، در حالی که دولت مالتی با گفتن اینکه آنها علاقه ای به سانسور اینترنت ندارند این موضوع را انکار می کند..

جزایر مارشال آیا VPN قانونی در جزایر مارشال است؟ آره

هیچ گزارشی از دولت مبنی بر تلاش برای دسترسی به اینترنت شهروندان خود وجود ندارد و استفاده از VPN در جزایر مارشال نیز قانونی است..

MAURITANIA آیا VPN در موریتانی قانونی است؟ آره

اگرچه استفاده از VPN از نظر قانونی مجاز است ، موریتانی گذشته ای با سانسور اینترنت دارد. گزارشهایی مبنی بر نقض دولت از حقوق دیجیتال توسط دولت وجود دارد و مطبوعات از خود سانسور می كنند كه این موضوع را به دلیل ترس از قوانین جدید جرایم سایبری كشور ، پوشش می دهد..

MAURITIUS آیا VPN در موریس قانونی است؟ آره

گاه به گاه موریس محدودیت های اینترنتی از جمله فیلتر کردن محتوا را اعمال می کند. با این حال ، هیچ گزارشی از دولت مبنی بر سانسور اینترنت نیست ، و استفاده از VPN در کشور نیز قانونی است.

MEXICO آیا VPN قانونی در مکزیک است؟ آره

به طور کلی ، شهروندان مکزیک دسترسی نامحدود به اینترنت دارند و می توانند از طریق قانونی از طریق VPN نیز استفاده کنند. با این حال ، اوضاع می تواند تغییر کند زیرا گزارش های دولت با استفاده از نرم افزار نظارت برای جاسوسی از فعالان برجسته و روزنامه نگاران به تازگی ظاهر شده است.

میکرونزیا آیا VPN قانونی در میکرونزی است؟ آره

هیچ گزارشی مستند از دولت مبنی بر تلاش برای استفاده در اینترنت در استفاده از شهروندانش وجود ندارد و استفاده از VPN نیز قانونی است..

MOLDOVA آیا VPN قانونی در مولدووا است؟ آره

در سال 2016 ، قانونی که توسط دولت تصویب شد ، انتقاداتی را از سوی بسیاری از رسانه ها و سازمان ها دریافت کرد که ادعا می کردند منجر به نقض حریم خصوصی و سانسور شدید خواهد شد. با این وجود استفاده از VPN در مولداوی هنوز هم قانونی است.

MONACO آیا VPN قانونی در موناکو است؟ آره

هیچ گزارشی معتبری در مورد سانسور دولت موناکو از استفاده شهروندانش از اینترنت وجود ندارد. همچنین VPN کاملاً قانونی است.

MONGOLIA آیا VPN قانونی در مغولستان است؟ آره

دولت مغولستان به طور فعال شهروندان خود را از استفاده اینترنت سانسور می کند و حتی لیستی از 774 کلمه و عبارات را در اینترنت ممنوع اعلام کرده است. صرف نظر از این ، استفاده از VPN ها هنوز هم در مغولستان قانونی است.

MONTENEGRO آیا VPN قانونی در مونته نگرو است؟ آره

گزارش هایی مبنی بر اعمال محدودیت های اینترنت بر شهروندان مونته نگرو گزارش شده است. اخیراً ، دولت برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp و Viber را در روز انتخابات مسدود کرد. با این وجود ، VPN ها برای استفاده در کشور قانونی هستند.

MOROCCO آیا VPN قانونی در مراکش است؟ آره

در حالی که VPN در مراکش قانونی است ، این کشور به دلیل ممنوعیت برنامه های ارتباطی Skype ، Viber و مشابه VoIP ، در خبرها بوده است. علاوه بر این ، روزنامه نگاران گزارش خود را در مورد موضوعات حساس سانسور می کنند زیرا دولت گزارش های سوت و تفصیلی را مجازات می کند.

MOZAMBIQUE آیا VPN قانونی در موزامبیک است؟ آره

با جاسوسی دولت موزامبیک از فعالیت های اینترنتی شهروندان خود ، استفاده از VPN تنها راه حل است و خوشبختانه ، آنها هنوز در کشور غیرقانونی نیستند.

MYANMAR آیا VPN قانونی در میانمار است؟ آره

میان سانسور اینترنت میانمار سابقه دارد ، هرچند که دولت وقتی به حقوق شهروندان خود می آید محدودتر می شود. استفاده از VPN نیز قانونی است.

NAMIBIA آیا VPN قانونی در نامیبیا است؟ آره

شهروندان نامیبیا مجاز به استفاده از VPN ها و استفاده از اینترنت هستند بدون هیچ محدودیتی که دولت اعمال کرده است.

NAURU آیا VPN در نائورو قانونی است؟ آره

نائورو در گذشته محدودیت های اینترنت را اعمال کرده است ، از جمله ممنوعیت سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک. استفاده از VPN ها ، اگرچه هنوز در کشور قانونی است.

NEPAL آیا VPN قانونی در نپال است؟ آره

در حالی که نپال فعالیت های اینترنتی را به طور جدی نظارت نمی کند ، دولت قصد دارد سانسور فعالیت های اینترنتی شهروندان خود را روشن کند. خوشبختانه استفاده از VPN قانونی است.

هلند آیا VPN قانونی در هلند است؟ آره

هیچ گزارش موثقی از طرف دولت هلند در تلاش برای اعمال محدودیت در اینترنت وجود ندارد. علاوه بر این ، استفاده از VPN در اینجا قانونی است.

NEW ZEALAND آیا VPN قانونی در نیوزیلند است؟ آره

در حالی که دولت نیوزلند شناخته شده است فعالیت های شهروندان خود را در اینترنت نظارت می کند ، هیچ مدرک معتبری برای سانسور اینترنت وجود ندارد. استفاده از VPN نیز در کشور قانونی است.

NIKARAGUA آیا VPN قانونی در نیکاراگوئه است؟ آره

دولت نیکاراگوئه فعالیتهای اینترنتی شهروندان خود را محدود یا نظارت نمی کند و اجازه استفاده از VPN را می دهد.

NIGER آیا VPN قانونی در نیجر است؟ آره

آیا می دانید تنها 2٪ از کل جمعیت کشور از اینترنت در نیجر استفاده می کنند؟ و خوشبختانه ، آنها بدون محدودیت و سانسور قادر به انجام این کار هستند. استفاده از VPN در اینجا نیز قانونی است.

NIGERIA آیا VPN قانونی در نیجریه است؟ آره

در حالی که دولت نیجریه در مورد آزادی بیان موضع بحث برانگیزی دارد ، به خصوص وقتی صحبت از رسانه های اجتماعی می شود ، استفاده از VPN ها هنوز در این کشور قانونی است.

NORWAY آیا VPN قانونی در نروژ است؟ آره

نروژ با بالاترین میزان نفوذ اینترنت در جهان ، به شهروندان خود آزادی دسترسی به اینترنت را بدون محدودیت و سانسور می دهد. استفاده از VPN نیز قانونی است.

پاکستان آیا VPN در پاکستان قانونی است؟ آره

دولت پاکستان در گذشته تعدادی از سایتهای برتر مانند YouTube ، Twitter و Facebook را مسدود کرده است. آنها همچنین از فیلتر اینترنت برای جلوگیری از دسترسی کاربران به سایت ها و مطالب خاص استفاده می کنند. استفاده از VPN هنوز قانونی نیست.

PALAU آیا VPN قانونی در پالائو است؟ آره

هیچ گزارشی معتبر از سانسور دولت پالائو در اینترنت وجود ندارد و شهروندان مجاز به استفاده از VPN ها نیز هستند..

PALESTINE آیا VPN قانونی در فلسطین است؟ آره

دولت فلسطین به طور فعال اینترنت و رسانه را سانسور می کند. بسیاری از وب سایت ها نیز به دلایل سیاسی بسته شده اند. با این حال ، استفاده از VPN در اینجا هنوز قانونی است.

PANAMA آیا VPN قانونی در پاناما است؟ آره

دولت پاناما شهروندان خود را از دسترسی به اینترنت سانسور نمی کند و همچنین به آنها اجازه می دهد تا بطور قانونی از VPN استفاده کنند.

پاپوآ گینه جدید آیا VPN قانونی در پاپوآ گینه نو است؟ آره

گزارشی در دست نیست که نشان می دهد پاپوا گینه نو دسترسی شهروندان خود به اینترنت را محدود می کند ، اگرچه قانون جدید جرائم سایبری این کشور نگرانی هایی در مورد افزایش سانسور را ایجاد کرده است. صرف نظر از این ، استفاده از VPN هنوز هم قانونی است.

آیا پاراگوئه VPN قانونی در پاراگوئه است؟ آره

شهروندان پاراگوئه می توانند از دسترسی بدون سانسور به اینترنت لذت ببرند. استفاده از VPN در اینجا نیز کاملاً قانونی است.

PERU آیا VPN قانونی در پرو است؟ آره

هیچ گزارشی مستند از دولت پرو در تلاش برای محدود کردن فعالیت های اینترنتی شهروندانش وجود ندارد ، و همچنین استفاده از VPN قانونی است..

فیلیپین آیا VPN قانونی در فیلیپین است؟ آره

در اخیر ، آزادی اینترنت در فیلیپین بهبود یافته است زیرا هیچ تلاشی از سوی دولت برای محدود کردن دسترسی شهروندان خود به اینترنت صورت نگرفته است. VPN ها نیز برای استفاده در کشور قانونی هستند.

لهستان آیا VPN قانونی در لهستان است؟ آره

در حالی که اخیراً دولت لهستان قانون جدیدی را برای افزایش نظارت دولت علیرغم نگرانی از حریم خصوصی به تصویب رساند ، VPN ها هنوز در این کشور قانونی هستند.

PORTUGAL آیا VPN قانونی در پرتغال است؟ آره

هیچ گزارشی از دولت پرتغال در خصوص سانسور اینترنت و استفاده از VPN ها در اینجا وجود ندارد.

آیا قطر VPN در قطر قانونی است؟ آره

در حالی که استفاده از VPN در قطر قانونی است ، شهروندان باید با سانسور روبرو شوند. دولت به ISP ها دستور می دهد وب سایت های خاصی را با محتوای بنظر می رسند مستهجن یا ضد اسلامی مسدود کنند ، گرچه وب سایت های بی ضرر نیز بدون هیچ توضیحی هدف قرار گرفته اند.

رومانی آیا VPN قانونی در رومانی است؟ آره

دولت رومانی قانون جدید قمار خود را در سال 2015 به اجرا گذاشت ، که از آن زمان نگرانی های مربوط به سانسور را شدت داده است. با این حال ، هنوز استفاده از VPN در کشور ممنوع است.

RWANDA آیا VPN قانونی در رواندا است؟ شما

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد دولت رواندا فعالانه از شهروندان خود جاسوسی می کند و وب سایت های خبری را مسدود می کند. استفاده از VPN در اینجا نیز قانونی است.

KITTS SAINT AND NEVIS آیا VPN قانونی در سنت کیتس و نوویس است؟ آره

شهروندان سنت کیتس و نوویس از دسترسی نامحدود به اینترنت برخوردار هستند و از نظر قانونی مجاز به استفاده از VPN هستند.

SAINT LUCIA آیا VPN قانونی در سنت لوسیا است؟ آره

هیچ گزارشی از دولت سنت لوسیا در مورد محدودیت دسترسی شهروندانش به اینترنت وجود ندارد. استفاده از VPN در اینجا نیز قانونی است.

SAINT VINCENT و GRENADINES آیا VPN قانونی در سنت وینسنت و گرنادین ها است؟ آره

سنت وینسنت و گرنادینها اخیراً لایحه جرایم سایبری را تصویب كردند كه مجازات مجازات زندان تا دو سال برای بدنام كردن آنلاین را فراهم می كند ، این امر تهدیدی جدی برای بحث های عمومی و جریان آزاد اطلاعات و اخبار محسوب می شود. با این وجود ، استفاده از VPN هنوز قانونی است

SAMOA آیا VPN قانونی در ساموآ است؟ آره

هیچ گزارش مستندی از دولت ساموئن در مورد اعمال محدودیت در استفاده از اینترنت شهروندانش در دست نیست. همچنین استفاده از VPN در کشور کاملاً قانونی است.

SAN MARINO آیا VPN قانونی در سن مارینو است؟ آره

شهروندان سن مارینو قادر به دسترسی به اینترنت هستند بدون اینکه تحت سانسور دولت قرار بگیرند. استفاده از VPN در اینجا نیز قانونی است.

SAO TOME AND PRINCIPE آیا VPN در سائو توته و پرینسیپ قانونی است؟ آره

دولت سائو توما و پرینسیپ هیچ دخالتی با اینترنت در کشور ندارد و اجازه استفاده از VPN را می دهد.

عربستان سعودی آیا VPN در عربستان سعودی قانونی است؟ آره

عربستان سعودی که به دلیل سانسور فعالیت های اینترنتی شهروندان خود شناخته شده است ، از آغاز سال 2008 بیش از 5.5 میلیون وب سایت و پیوندهای داخلی را مسدود کرده است. با کمال تعجب ، هنوز استفاده از VPN در این کشور غیرقانونی نیست..

SENEGAL آیا VPN قانونی در سنگال است؟ آره

نه تنها آزادی مطبوعات به طور معمول در سنگال نقض می شود ، بلکه قوانین به دولت اجازه می دهند که سانسور را در صورت تمایل افزایش دهد..

SERBIA آیا VPN قانونی در صربستان است؟ آره

حتی اگر استفاده از VPN در صربستان قانونی است ، دولت به طور مرتب آزادی بیان شهروندان خود را بصورت آنلاین نقض می کند.

سیشل آیا VPN در سیشل قانونی است؟ آره

دولت سیشل تلاش می کند دسترسی شهروندان خود را به اینترنت محدود کند ، به ویژه هنگامی که سکوت فعالان مخالف را در پی دارد. با این وجود ، استفاده از VPN در اینجا هنوز قانونی است.

SIERRA LEONE آیا VPN قانونی در سیرالئون است؟ آره

شهروندان سیرالئون می توانند بدون محدودیت و سانسور از اینترنت استفاده کنند. استفاده از VPN نیز در کشور قانونی است.

SINGAPORE آیا VPN قانونی در سنگاپور است؟ آره

دولت سنگاپور به دلیل سانسور فعال شهروندان خود از اینترنت معروف است. آنها نه تنها فعالان دولت را هدف قرار می دهند ، بلکه وب سایت های سیاسی را نیز تعطیل می کنند. صرف نظر از این ، استفاده از VPN هنوز هم قانونی است.

SINT MAARTEN آیا VPN قانونی در Sint Maarten است؟ آره

شهروندان سانت ماارتن از دسترسی نامحدود به اینترنت برخوردار هستند و از نظر قانونی مجاز به استفاده از VPN هستند.

SLOVAKIA آیا VPN قانونی در اسلواکی است؟ آره

شهروندان اسلواکی لازم نیست نگران سانسور و محدودیت های دولت باشند. علاوه بر این ، استفاده از VPN در کشور قانونی است.

SLOVENIA آیا VPN قانونی در اسلوونی است؟ آره

VPN در اسلوونی کاملاً قانونی است و دولت استفاده از اینترنت شهروندان آن را سانسور نمی کند.

جزایر سلیمان آیا VPN قانونی در جزایر سلیمان است؟ آره

هیچ گزارشی معتبری از دولت مبنی بر اعمال محدودیت در استفاده شهروندانش از اینترنت وجود ندارد. استفاده از VPN در جزایر سلیمان نیز قانونی است.

سومالی آیا VPN قانونی در سومالی است؟ آره

سومالی به دلیل سانسور فعال در اینترنت مشهور است ، زیرا دولت دسترسی به سایتهای خبری را مسدود کرده است. استفاده از VPN ها ، اگرچه هنوز در کشور قانونی است.

آفریقای جنوبی آیا VPN قانونی در آفریقای جنوبی است؟ آره

در حالی که دولت آفریقای جنوبی به اندازه سایر کشورها در این لیست محدودیت های اینترنت ندارد ، اما “لایحه سانسور اینترنت” مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است. استفاده از VPN در کشور نیز قانونی است.

کره جنوبی آیا VPN قانونی در کره جنوبی است؟ آره

حتی کره جنوبی به دلیل سانسور و نظارت بر اینترنت شناخته شده است ، اما به شهروندان این قانون مجاز است از VPN استفاده کنند.

سودان جنوبی آیا VPN در سودان جنوبی قانونی است؟ آره

شهروندان سودان جنوبی سانسور اینترنت را تجربه می کنند ، در حالی که دولت چندین وب سایت خبری را مسدود کرده است. با این وجود ، استفاده از VPN در اینجا کاملاً قانونی است.

آیا اسپانیا VPN قانونی در اسپانیا است؟ آره

اینترنت در اسپانیا به طور کلی عاری از هرگونه محدودیت است ، هرچند که این کشور خبرهایی را برای مسدود کردن وب سایت های استقلال کاتالونیا منتشر کرد. همچنین استفاده از VPN در کشور قانونی است.

SRI LANKA آیا VPN قانونی در سریلانکا است؟ آره

دولت سریلانکا در گذشته شهروندان خود را از اینترنت سانسور کرده است. در واقع ، آنها حتی دسترسی به وب سایت های خاصی را نیز مسدود کرده اند. با این حال ، استفاده از VPN ها هنوز قانونی است.

سودان آیا VPN در سودان قانونی است؟ آره

در حالی که شهروندان سودان در معرض انواع سانسور اینترنت هستند ، استفاده از VPN در این کشور هنوز قانونی است.

SURINAME آیا VPN در سورینام قانونی است؟ آره

دولت سورینام استفاده شهروندان خود از اینترنت را سانسور نمی کند. علاوه بر این ، استفاده از VPN در اینجا قانونی است.

SWAZILAND آیا VPN قانونی در سوازیلند است؟ آره

استفاده از VPN در سوازیلند کاملاً قانونی است و شهروندان آن قادرند بدون سانسور از اینترنت استفاده کنند.

SWEDEN آیا VPN در سوئد قانونی است؟ آره

شهروندان سوئد دسترسی نامحدود به اینترنت دارند و می توانند به طور قانونی از VPN در این کشور استفاده کنند.

SWITZERLAND آیا VPN قانونی در سوئیس است؟ آره

در سال های اخیر ، اینترنت در سوئیس به طور فزاینده ای محدود کننده شده است. اخیراً لایحه ای مبنی بر سانسور اینترنت برای حمایت از قمار خانگی در مجلس تصویب شد. VPN ها هنوز هم در اینجا قانونی هستند.

سوریه آیا VPN در سوریه قانونی است؟ آره

شهروندان سوریه سانسور و نظارت را در اینترنت تجربه می کنند. حوادث نقض حقوق بشر نیز رو به افزایش است. با این حال ، VPN ها هنوز در کشور قانونی هستند.

TAIWAN آیا VPN قانونی در تایوان است؟ آره

اگرچه تایوان استفاده از اینترنت شهروندان خود را محدود نمی کند ، اما در گذشته سعی کرده است این کار را با ارائه یک قانون لیست سیاه در اینترنت انجام دهد که با مقاومت شدید روبرو شده است. با این وجود استفاده از VPN هنوز قانونی است.

تاجیکستان آیا VPN قانونی در تاجیکستان است؟ آره

تاجیکستان به دلیل سانسور اینترنتی شناخته شده است و به طور قانونی به شهروندان خود اجازه می دهد تا از VPN استفاده کنند. با این حال ، ایده ایجاد یک دروازه داده تحت کنترل دولت نگرانی هایی را در مورد آزادی بیان و حریم خصوصی در کشور ایجاد کرده است.

تانزانیا آیا VPN قانونی در تانزانیا است؟ آره

تانزانیا به طور فعال اینترنت را سانسور می کند و به نظر می رسد با گذشت زمان اوضاع بدتر می شود. VPN برای استفاده در اینجا قانونی است.

تایلند آیا VPN قانونی در تایلند است؟ آره

گزارش هایی درباره بازداشت وبلاگ نویسان و ISP ها که وب سایت ها را در تایلند مسدود کرده اند ، گزارش شده است. با این حال ، استفاده از VPN در کشور قانونی است.

TIMOR-LESTE آیا VPN قانونی در تیمور لست است؟ آره

شهروندان تیمور لست از دسترسی بدون سانسور به اینترنت برخوردار هستند و از نظر قانونی مجاز به استفاده از VPN هستند.

TOGO آیا VPN قانونی در توگو است؟ آره

دولت توگو سانسور را بر استفاده شهروندان خود از اینترنت تحمیل نمی کند. علاوه بر این ، VPN در کشور کاملاً قانونی است.

TONGO آیا VPN قانونی در تونگا است؟ آره

حتی اگر دولت تونگا در سال 2015 قوانینی را تصویب کرد که به آن اجازه دسترسی به اینترنت در کشور را می داد ، VPN ها هنوز هم قانونی برای استفاده در اینجا هستند.

ترینیداد و توباگو آیا VPN قانونی در ترینیداد و توباگو است؟ آره

شهروندان ترینیداد و توباگو دسترسی نامحدود به اینترنت دارند و از نظر قانونی مجاز به استفاده از VPN در کشور هستند.

تونس آیا VPN قانونی در تونس است؟ آره

در حالی که تونس برای برطرف کردن سانسور آنلاین و ترویج دسترسی به اینترنت اقدامات جدی انجام داده است ، چارچوب قانونی این کشور تهدیدی جدی برای آزادی اینترنت محسوب می کند. با این وجود ، استفاده از VPN در اینجا قانونی است.

TUVALU آیا VPN قانونی در تووالو است؟ آره

شهروندان تووالو دسترسی نامحدود به اینترنت می گیرند و از نظر قانونی مجاز به استفاده از VPN در کشور هستند.

آیا اوگاندا VPN قانونی در اوگاندا است؟ آره

دولت اوگاندا فعالانه شهروندان خود را از اینترنت سانسور می کند و حتی سایت های رسانه های اجتماعی را نیز در طول انتخابات مسدود می کند. با این حال ، استفاده از VPN در اینجا قانونی است.

آیا اوکراین VPN قانونی در اوکراین است؟ آره

در حالی که اوکراین خبرهایی را برای مسدود کردن وب سایتهای اینترنتی محبوب روسی داده است ، هنوز استفاده از VPN غیرقانونی نیست.

KINGDOM UNITED VPN قانونی در انگلستان است?

با اجرای قانون قدرتهای تحقیقاتی ، فعالیت های اینترنتی شهروندان انگلستان توسط دولت قابل نظارت است. انگلیس همچنین در گذشته اخبار را منتشر کرد که حامل های تلفن همراه برخی VPN ها را مسدود کردند. با این وجود استفاده از VPN در کشور قانونی است.

ایالات متحده آمریكا آیا VPN قانونی در ایالات متحده آمریکا است؟ آره

اگرچه دولت فعالیت های اینترنتی شهروندان خود را به طور جدی سانسور نمی کند ، با این حال لغو اخیر قوانین حفظ حریم پهن باند بدان معنی است که به ISP ها اجازه نظارت بر کاربران آن داده می شود. خوشبختانه ، قانونی وجود ندارد که مانع استفاده از VPN شود.

URUGUAY آیا VPN قانونی در اروگوئه است؟ آره

هیچ گزارشی از دولت اروگوئه برای تحمیل سانسور در اینترنت منتشر نشده است. علاوه بر این ، VPN ها کاملاً قانونی در کشور هستند.

UZBEKISTAN آیا VPN قانونی در ازبکستان است؟ آره

دولت ازبکستان به طور مرتب فعالیت های شهروندان خود را سانسور می کند و اسکایپ ، واتس اپ و وب سایت های خبری را در گذشته مسدود کرده است. با این وجود استفاده از VPN هنوز در کشور قانونی است.

VANUATU آیا VPN قانونی در واناتو است؟ آره

شهروندان وناتو قادر به دسترسی نامحدود به اینترنت هستند و از نظر قانونی مجاز به استفاده از VPN در کشور هستند.

VATICAN CITY آیا VPN در شهر واتیکان قانونی است؟ آره

هیچ گزارشی از تحمیل سانسور اینترنت در شهر واتیکان وجود ندارد. علاوه بر این ، استفاده از VPN در اینجا قانونی است.

VENEZUELA آیا VPN قانونی در ونزوئلا است؟ آره

ونزوئلا به دلیل مسدود کردن روزمره سایتهای رسانه های اجتماعی مانند واتس اپ و فیس بوک شناخته شده است. دولت به طور قانونی به شهروندان اجازه می دهد از VPN ها نیز استفاده کنند.

VIETNAM آیا VPN قانونی در ویتنام است؟ آره

شهروندان ویتنام با تصویب حكم بحث برانگیز اینترنت ، مانع از بحث در مورد امور جاری ، سایت ها و وبلاگ های رسانه های اجتماعی می شوند. هنوز استفاده از VPN در کشور قانونی است.

YEMEN آیا VPN در یمن قانونی است؟ آره

تلاش های شبه نظامیان حوثی برای اجرای کامل ممنوعیت استفاده از اینترنت صورت گرفته است ، اگرچه هنوز استفاده از VPN ها غیرقانونی نیست.

ZAMBIA آیا VPN قانونی در زامبیا است؟ آره

سانسور اینترنت همیشه در زامبیا موضوعی بوده است که دولت به دلایل سیاسی وب سایت ها را ممنوع اعلام کرده است. اگرچه استفاده از VPN در اینجا کاملاً قانونی است.

ZIMBABWE آیا VPN قانونی در زیمبابوه است؟ آره

زیمبابوه به دلیل سانسور فعال شهروندان خود از اینترنت شناخته شده است ، و حتی برنامه های اجتماعی مانند واتس اپ را نیز ممنوع اعلام کرده است ، به خصوص در اعتراضات. با این وجود ، استفاده از VPN در کشور قانونی است.

کشور یافت نشد!

WORD نهایی

اطلاعات ارائه شده در بالا به معنای مشاوره حقوقی نیستند و فقط برای اهداف آموزشی هستند. این مسئولیت شما به عنوان یک شهروند خوب است که از کلیه قوانین و مقررات مربوط به کشور خود آگاه باشید. بنابراین ، در صورت نیاز به کمک یا مشاوره ، اطمینان حاصل کنید که همیشه با یک متخصص حقوقی دارای مجوز و واجد شرایط مشورت کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me