VPN ناشناس چیست؟

10 فوریه 2020

اگر می خواهید از اینترنت با لایه ای از ناشناس بودن استفاده کنید ، یک VPN ناشناس فقط ابزاری است که شما در زرادخانه خود به آن نیاز دارید. این ترکیب قدرت رمزگذاری درجه نظامی و نقاب زدن آدرس آی پی را قادر می سازد تا فعالیت های آنلاین خود را بدون انجام نگرانی در مورد ارتباط آنها با شما انجام دهد..

vpn ناشناس

ناشناس ماندن حق اساسی هر شهروند به همراه نیاز اساسی امروز است. چرا؟ به این دلیل است که شخص ثالث مانند ISP اطلاعات مربوط به فعالیت آنلاین شما را ذخیره می کنند.

آنچه آنلاین تماشا می کنید ، وب سایت هایی را که مرور می کنید و چه روش پرداخت استفاده می کنید. باور کنید یا نه ، همه چیز ذخیره می شود و تحت نظارت قرار می گیرد ، بدون آنکه حتی در مورد آن بدانید. در اینجا ، یک سرویس VPN ناشناس به بهترین وجه می تواند از شما محافظت کند!

ناشناس بودن آنلاین چیست؟?

بیایید با آن روبرو شویم – اکثریت قریب به اتفاق مردم به گمنام بودن اهمیت نمی دهند ، چه در زندگی واقعی و چه به صورت آنلاین. به این دلیل است که ما شرط کرده ایم که هربار که با شرکت ها کار می کنیم ، اطلاعات شخصی خود را داوطلبانه تحویل دهیم.

vpn ناشناس

نامه شما به درب آستان شما تحویل داده شده است که نام و آدرس شما روی آن نوشته شده است. کتابهای تلفن شماره تلفنهای خود را در کنار نامهای ما لیست می کنند. و اگر می خواهید چیزی بصورت آنلاین بخرید ، باید نام ، آدرس و اطلاعات پرداخت را تهیه کنید.

انسانها به طبیعت به موجودات اعتماد دارند ، اما مشکل اینجاست. شما نمی توانید به کسی کورکورانه اعتماد کنید ، به خصوص وقتی که به داده هایتان می رسد. بنابراین ، جای تعجب ندارد که برخی از ما اقداماتی را انجام می دهیم تا ناشناس تر آنلاین شویم.

از آنجا که این دقیقاً کلمه ای نیست که در هر مکالمه روزانه با آن روبرو می شوید ، به ما اجازه دهید کمی توضیح دهیم. وقتی نامه ناشناس از کسی دریافت می کنید ، به این معنی است که شخصی که نامش ناشناخته است ، آن را ارسال کرده است.

ناشناس بودن آنلاین ، که با نام ناشناس بودن اینترنت نیز شناخته می شود ، کمی متفاوت است. بعلاوه ، ما می خواهیم بیش از اینکه فقط ناممان مخفی شود ، مخفی شود. این توانایی انجام اقدامات در اینترنت و در عین حال مخفی نگه داشتن همه چیز در ارتباط با ما است.

چگونه یک VPN ناشناس می تواند کمک کند?

هنگامی که از اینترنت استفاده می کنید ، ترافیک رمزگذاری نشده شما و توسط همه قابل ردیابی است. آنها سپس می توانند از آن برای مشارکت در سرقت هویت استفاده کنند و در این فرآیند پول بدست آورده شما را بدزدد!

علاوه بر این ، آدرس IP واقعی شما نیز در معرض دنیای خارج قرار دارد. این بدان معنی است که فعالیت آنلاین شما توسط تبلیغ کنندگان ، ISP ها و آژانس های دیگر به شما ردیابی می شود. خلاصه اینکه ، هر کاری که انجام می دهید برای همه قابل مشاهده است.

اگر می خواهید کاملاً ناشناس بصورت آنلاین بمانید ، باید یک سرویس VPN ناشناس دریافت کنید. این یک آدرس IP ناشناس را به شما اختصاص می دهد. و داده های شما را از انتهای تا پایان با رمزگذاری درجه نظامی ایمن می کند. نتیجه؟ شما می توانید با یک لباس ناشناس گشت و گذار کنید!

6 دلیل نیاز به یک VPN ناشناس

آیا می خواهید ISP ها را از ردیابی فعالیت آنلاین خود متوقف کنید؟ خسته شده اید که خصوصیات شخصی شما را توسط هر کسی جمع کرده است؟ دسترسی به محتوای موجود در نسخه ایالات متحده Netflix امکان پذیر نیست?

با ثبت نام در یک سرویس VPN ناشناس ، می توانید خود را از بدترین اینترنت محافظت کنید. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا باید خود را با VPN ناشناس تجهیز کنید:

1. خود را در Wi-Fi عمومی ایمن کنید

چه کسی Wi-Fi عمومی را دوست ندارد؟ تقریباً در هر کجا یافت می شود و شما را قادر می سازد در حرکت باشید. راحتی Wi-Fi عمومی غیرقابل انکار است ، اما شایان ذکر است که این شبکه ها امن نیستند.

این یک واقعیت شناخته شده است که بیشتر اتصالات Wi-Fi عمومی امنیت کمتری را برای کاربران ایجاد نمی کنند. این بدان معناست که هرگونه مجرمان سایبری می توانند اینترنت شما را رهگیری کنند و داده های شما را سرقت کنند.

قبل از استفاده از Wi-Fi عمومی به یک VPN ناشناس وصل شوید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که جلسات مرور شما رمزگذاری شده اند. به این ترتیب ، هیچ کس نمی تواند اطلاعات شما را بگیرد و حتی اگر این کار را انجام دهد ، رمزگشایی آن کار ساده ای نیست.

2. دسترسی به هر وب سایت & محتوا

فرض کنیم که شما در تعطیلات هستید و می خواهید برنامه های تلویزیونی و فیلم های موجود در Netflix US را پخش کنید. شما سعی می کنید به سرویس جریان دسترسی پیدا کنید اما به دلیل محدودیت های منطقه نمی توانید دسترسی داشته باشید.

به عبارت دیگر ، شما نمی توانید Netflix ایالات متحده را از هر جایی تماشا کنید. این سرویس ها از آدرس IP شما استفاده می کنند تا مکان شما در آن واقع شوید. با پیدا کردن IP شما ، آنها دسترسی به سایت خود را مسدود می کنند. با وجود یک VPN ناشناس ، می توانید از دسترسی کامل آنلاین آن لذت ببرید.

در مثال بالا ، باید به یک سرور آمریکایی وصل شوید و یک آدرس IP آمریکایی دریافت کنید. این قصد دارد Netflix را فریب دهد و فکر کند که از آمریکا به آن دسترسی دارید. و ، شما باید بدون هیچگونه مانعی ، محتوای مورد نظر خود را تماشا کنید!

3. پس انداز در اجاره اتومبیل صرفه جویی کنید & پروازها

مسافرت ضروری نیست و در واقع می توانید هزاران دلار در کرایه ماشین و رزرو پرواز صرفه جویی کنید. چطور؟ در صورتی که نمی دانید ، این شرکت ها بسته به آدرس IP که استفاده می کنید قیمت را شارژ می کنند.

با استفاده از VPN ناشناس ، می توانید آدرس IP خود را تغییر دهید ، قیمت هایی که از مناطق مختلف می گیرید را بررسی کنید و از ارزانترین آن خریداری کنید. همین مفهوم را می توان هنگام رزرو اتاق هتل نیز به کار برد. چیزهای جالب ، درست است?

4- از نظارت دولتی پیروی کنید

بسیاری از دولت ها در سراسر جهان وجود دارند که استفاده از اینترنت شهروندان خود را به نام امنیت ملی دنبال می کنند. در کشورهایی مانند ایران ، روسیه ، کره شمالی و چین این عمل به صورت آشکار انجام می شود. حتی دولتهای برخی از قدرتهای غربی اطلاعاتی را درباره آنچه شما بصورت آنلاین انجام می دهید جمع می کنند.

این که آیا شما یک سوت میزبان هستید یا شخصی که می خواهد ناشناس بماند ، VPN ناشناس بگیرید! این اتصال به اینترنت شما را رمزگذاری می کند ، و این امر باعث نمی شود که دولت ها شما را ردیابی کنند.

5. امنیت آنلاین خود را تقویت کنید

آیا می دانید سرقت هویت یکی از شایع ترین جرایم سایبری در ایالات متحده است؟ مطابق مطالعه Javelin Strategy & تحقیقات ، 14.4 میلیون نفر از شهروندان آمریکایی سال گذشته قربانی سرقت هویت شدند.

در حالی که این تعداد در مقایسه با سال 2017 کمتر است ، اما این واقعیت را تغییر نمی دهد سرقت هویت یک تجربه ناامید کننده برای قربانیان است. خوشبختانه ، یک VPN ناشناس امنیت و آرامش بسیار لازم را ایجاد می کند. این کار را با استفاده از الگوریتم های رمزگذاری پیچیده انجام می دهد.

6. از تبلیغات هدفمند خودداری کنید

شاید درک کرده باشید که چگونه تبلیغاتی که می بینید آنلاین با علایق شما مرتبط است. این یک اتفاق نیست! شرکت ها از کوکی ها ، از جمله روش های دیگر ، برای ردیابی رفتار شما در وب سایت ها و ارائه تبلیغات هدفمند به شما استفاده می کنند.

اگر در هر مکانی که می خواهید بدون دنبال کردن این تبلیغات آزار دهنده ، مرور کنید ، آنچه نیاز دارید یک اتصال VPN است. با مخفی کردن IP واقعی شما ، تأثیرگذار بر تصمیمات خرید شما برای تبلیغ کنندگان دشوار می شود.

PureVPN – بهترین VPN ناشناس در اطراف

اگر شما نیز مانند بسیاری دیگر از کاربران اینترنت نگران ناشناس بودن خود هستید ، هیچ راه حل بهتری نسبت به PureVPN ندارید. این ترکیب عالی از ویژگی هایی را ارائه می دهد که باعث می شود انقلابی در نحوه محافظت از ناشناس بودن آنلاین خود ایجاد کنید.

حفاظت نشت IPv6

نشت IPv6 می تواند حریم خصوصی شما را به خطر بیاندازد ، حتی اگر به یک VPN ناشناس وصل شوید. خوشبختانه ، برنامه Windows PureVPN با محافظ نشت IPv6 همراه است!

شبکه جهانی سرور

برخی از کشورها قوانین دوستانه حفظ حریم خصوصی را دارند ، در حالی که برخی دیگر قوانین ضد حریم خصوصی دارند. با بیش از 2،000 سرور VPN در اختیار شما ، می توانید به کشورهای طرفدار حفظ حریم خصوصی بروید.

دسترسی به هر وب سایت

آزادی کامل اینترنت را با سرویس VPN ناشناس ما بچشید و به شما اجازه دسترسی نامحدود به 300،000+ IP ناشناس را می دهد.

حفاظت نشت DNS

نشت DNS تهدیدی برای حریم خصوصی آنلاین شما محسوب می شود. بهترین VPN ناشناس همیشه با ضمانت محافظت در برابر نشت DNS همراه خواهد بود.

پروتکل های چندگانه

وقتی از VPN استفاده می کنید ، نه تنها ناشناس بودن بلکه سرعت را نیز می خواهید. دسترسی به چندین پروتکل VPN بهترین عملکرد را در هر دو جهان به شما می دهد.

نقاب آدرس IP

کاربران VPN ما می توانند از نقاب آدرس IP استفاده کنند تا فعالیت آنلاین روزانه خود را با ناشناسی کامل انجام دهند.

سوئیچ کشتن اینترنت

یک VPN ناشناس مطمئن مانند PureVPN ویژگی IKS را ارائه می دهد که در صورت بروز نشت DNS یا افت اتصال ، فعالیت های کاربر را متوقف می کند.

حفاظت از نشت WebRTC

با محافظت در برابر نشت WebRTC ناسازگار ما ، از آدرس و هویت واقعی IP خود جلوگیری کنید.

رمزگذاری نظامی درجه

در اشکال مختلفی قرار می گیرد که بالاترین سطح 256 بیتی است. رمزگذاری به شما امکان می دهد از طریق یک تونل ایمن که دسترسی غیرمجاز را در خلیج فارس نگه می دارد ، به اینترنت متصل شوید.

تقسیم تونل

تونل زنی تقسیم شده داده های حساس را از طریق تونل VPN ما کانال می کند ، در حالی که بقیه از طریق سرورهای ISP شما منتقل می شوند.

نحوه ناشناس بودن در اینترنت با استفاده از PureVPN

با PureVPN ، شما می توانید در 4 مرحله ساده ناشناس شوید:

1. اشتراک VPN بخرید که مناسب ترین باشد

2. برنامه VPN را در دستگاه مورد نظر خود بارگیری کنید.

3. اکنون ، یک مکان سرور VPN را انتخاب کنید تا به آن متصل شوید.

4. برای فعال کردن تونل VPN روی دکمه “اتصال” ضربه بزنید و به صورت ناشناس مرور کنید!

امروز یک VPN ناشناس دریافت کنید!

امروزه داشتن یک VPN ناشناس دیگر گزینه ای نیست بلکه یک ضرورت است. این بدان معناست که می توانید با دانستن اینکه از هویت آنلاین شما محافظت شده است ، اینترنت را مرور کنید. همچنین تضمین می کند که بدون هیچ محدودیتی می توانید به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

برای یک سرویس VPN ناشناس مطمئن مانند PureVPN ثبت نام کنید. قفل وب سایت ها و محتوا ، از شبکه های Wi-Fi عمومی با خیال راحت استفاده کنید ، از نظارت دولت جلوگیری کنید و از همه مزایا از هر کجا استفاده کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me