دیزنی + با VPN کار نمی کند؟


دیزنی + با VPN کار نمی کند?

منتشر شده: 30 دسامبر 2019


از آنجا که اشتراک های دیزنی پلاس هنوز در بسیاری از کشورها موجود نیست ، استفاده از PureVPN بهترین راه برای باز کردن قفل آن است. PureVPN یک آزمایش 7 روزه جدید را فقط با 0.99 دلار ارائه می دهد تا در صورتی که دیزنی پلاس از هر جایی با یک VPN کار نمی کند ، به شما در دسترسی پیدا کنید. اکنون می توانید فیلم های هیجان انگیز دیزنی پلاس را تماشا کنید و از استرس قفل به راحتی جلوگیری کنید.

VPN با دیزنی کار نمی کند؟

تماشای فیلم دیزنی بهترین راه برای رهایی از استرس بعد از یک روز سخت در محل کار است. دیزنی صاحب مجموعه بزرگی از مطالب شگفت انگیز است که هر کسی دوست دارد بارها و بارها تماشا کند.

پیش از این ، تعداد زیادی از مطالب دیزنی در کانال های مختلف جریان در وب موجود بود. این برای کسی که فقط حداکثر در یک یا دو کانال مشترک اشتراک داشتند ، کمی مشکل داشت.

خوشبختانه ، دیزنی با راه اندازی سرویس پخش مستقیم خود که شامل کلیه محتوای اصلی آنها است ، راه حلی شگفت انگیز ارائه داد. بنابراین چه شما از طرفداران MCU باشید و چه از طرفداران جنگ ستارگان ، می توانید همه این فیلم ها را به راحتی در کانال Disney + مشاهده کنید.

دیزنی پلاس یک سرویس استریم نسبتاً جدید است که در حال حاضر همه اعتیاد به مواد مخدره در جهان را بدست آورده است. از زمان راه اندازی ، ما شاهد آن هستیم که با قطع بسیاری از موارد فقط به دلیل اینکه تعداد زیادی از افراد همزمان مشترک بودند و از آن استفاده می کردند ، مواجه بود.

با وجود اعتیاد به اعتیاد به مواد مخدره ، دیزنی پلاس فقط در برخی از کشورها موجود است. از هم اکنون ، فقط در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، هلند و نیوزلند در دسترس است. هر شخصی که سعی در دسترسی به کانال خارج از این کشورها داشته باشد ، پیام خطا را دریافت می کند:

“متأسفیم ، دیزنی + در کشور شما موجود نیست”

اعتیاد به مواد مخدره از آن در دسترس بودن فراتر است ، اما بسیاری از افراد در تلاش هستند تا از طریق VPN به این سرویس دسترسی پیدا کنند. اما آیا آنها موفق هستند؟ بیشتر آنها نیستند. بنابراین ، آیا راه حل آسان وجود دارد؟ وجود دارد ، و می توانید در مورد آن در زیر بخوانید.

VPN با دیزنی پلاس کار نمی کند؟ این را امتحان کن…

به PureVPN تغییر دهید زیرا در حال حاضر تنها سرویس VPN است که با دیزنی کار می کند+.

PureVPN کاملاً آزمایش شده است و می تواند ایالات متحده ، انگلیس ، کالیفرنیا ، AUS و سایر نسخه های دیزنی + را از هر کجا باز کند. سرورها برای ارائه سریعترین سرعت با کیفیت HD بهینه شده اند.

PureVPN با ضمانت 31 روزه برگشت پول ارائه می شود ، بدین معنی که می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید و فقط یک بار پس از رضایت از خدمات به یک کاربر پولی تبدیل شوید..

چرا دیزنی + با VPN همکاری نمی کند?

VPN ابزاری اساسی است که به شما امکان می دهد از هر نقطه به اکثر وب سایت ها و کانال ها دسترسی پیدا کنید. با این حال ، برخی از وب سایت ها و کانال ها وجود دارند که حتی اگر سعی کنید به آن با VPN دسترسی پیدا کنید ، در دسترس نیست. در این حالت تقصیر با سرویس VPN است که شما از آن استفاده می کنید.

دیزنی نیز مانند Netflix ، نسبت به خدمات VPN موضع گیری سختی را اتخاذ کرده است. حتی گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه برخی از حسابهای کاربری ممنوع شده است زیرا سعی می کنند با یک VPN به کانال دسترسی پیدا کنند. در چنین سناریویی ، آیا باید از VPN برای دسترسی به دیزنی پلاس استفاده کنید؟ این بستگی به سرویس VPN شما در حال استفاده دارد.

از هم اکنون ، تعداد معدودی از خدمات VPN وجود دارند که دسترسی نامحدود به دیزنی پلاس را ارائه می دهند. یکی از این سرویس های VPN PureVPN است که به کاربران این امکان را می دهد که دیزنی پلاس را از هرجایی پخش کنند. بنابراین اگر از PureVPN برای دسترسی و پخش کردن دیزنی پلاس استفاده می کنید ، دیگر نباید نگران محدودیت باشید زیرا در منطقه امن هستید.

چگونه PureVPN به شما در دسترسی دیزنی پلاس کمک می کند?

اگر دارای PureVPN باشید ، دسترسی به دیزنی پلاس از هر کشور جهان آسان است. همانطور که در بالا توضیح داده شد ، PureVPN یکی از معدود سرویس های VPN است که دسترسی نامحدود به دیزنی پلاس را از هرجایی ارائه می دهد. بنابراین اگر در کشوری زندگی می کنید که دیزنی پلاس هنوز بیرون نیامده است ، می توانید از PureVPN برای دسترسی به کانال استفاده کنید.

PureVPN یک سرویس VPN با جریان فوق العاده است که در هنگام پخش دیزنی + از هر کجا سریعترین سرعت را ارائه می دهد.

PureVPN بهترین VPN جریان است که می توانید دست خود را بگیرید. این برنامه با دسترسی به کانال های محبوب مانند Netflix ، Disney + و موارد دیگر ، دسترسی کامل به اینترنت را برای همه شهروندان فراهم می کند. PureVPN دارای شبکه گسترده ای از 2،000+ سرور بهینه سازی شده در 140 کشور جهان است. این سرورها توسط متخصصان اداره می شوند تا هرگز افت عملکرد را مشاهده نکنید.

با PureVPN می توانید همه اینها و موارد دیگر را بدست آورید. بنابراین امروز PureVPN را بدست آورید و از دسترسی نامحدود به دیزنی پلاس از هر جای دنیا لذت ببرید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map