به مرور و پخش وب با یک VPN نامحدود پهنای باند ادامه دهید


به مرور و پخش وب با یک VPN نامحدود پهنای باند ادامه دهید

سریع فروزان شوید پهنای باند نامحدود سرعت اینترنت شکست دادن ISP با سرویس VPN نخبگان PureVPN که قابلیت پهنای باند VPN نامحدود را ارائه می دهد.


 • همه سرورهای موجود در شبکه ما از سرعت اتصال 10Gbit برای اتصال فوق العاده سریع پشتیبانی می کنند.
 • هر حساب PureVPN از 10 ورود به سیستم پشتیبانی می کند تا مطمئن شوید که تمام خانواده شما محافظت می شوند.

پهنای باند نامحدود سرویس VPN

بدون محدودیت ، تمام آنچه را که می خواهید مرور کنید و جریان دهید. پهنای باند نامحدود برای خدمات VPN ضروری است به همین دلیل سرویس VPN ما که به عنوان سریعترین سرویس VPN در صنعت شناخته شده است و اتصال پهنای باند VPN نامحدودی را ارائه می دهد به این معنی است که شما هیچگونه پهنای باند ندارید.

از ISP Throttling بپرهیزید

در صورت مشاهده هرگونه استفاده غیر عادی از اینترنت ، ISP شما اتصال به اینترنت شما را تحت فشار قرار می دهد. با رمزگذاری AES 256 بیتی که وجود دیجیتالی شما را پوشش می دهد ، اتصال اینترنتی شما از سرویس دهنده اینترنتی (VPN) محافظت می شود..

با عدم دسترسی به اینترنت (ISP) خود می توانید فعالیت های آنلاین خود را مشاهده کنید ، بدون نگرانی در مورد اینکه کسی از ارتباط اینترنتی خود استفاده کند ، بارگیری سرویس ها را انجام دهید..

پهنای باند نامحدود در دستگاه های چندگانه

با داشتن ده قابلیت ورود به سیستم PureVPN ، می توانید عملکرد پهنای باند نامحدود را در تمام دستگاههای متصل به سرورهای شبکه VPN به حداکثر برسانید. از تلفن های هوشمند گرفته تا تلویزیون Android ، iOS ، Android ، و غیره. PureVPN دارای مشتری VPN برای کلیه سیستم عامل ها ، دستگاه های شما ، پسوند مرورگر در کنار ویژگی های امنیتی پیشرفته است. که بر روی آنها می توانید به راحتی تجربه را در هنگام پخش خدمات ، شبکه های اجتماعی ، Netflix ، Hulu ، HBO تجربه کنید, آمازون نخست فیلم, و iPlayer BBC ، با رابط کاربری آسان ، تنظیم و فوق العاده است سرعت اتصال با هیچ محدودیت های پهنای باند.

برای مقابله با ترافیک در سرورهای نامحدود PureVPN ، سیستم پیشرفته ای از شبکه های تحویل محتوا و سرورهای تقویت شده ، الگوریتم های هوش مصنوعی خود را آغاز می کنند تا برخلاف سایر موارد ، تجربه اینترنت را به کاربران ارائه دهند..

تمام آنچه می خواهید را بارگیری کنید

با وجود کلاه اطلاعات پهنای باند ، می توانید همه چیز و هر آنچه را که می خواهید از وب بارگیری کنید.

از آنجا که یک ISP دروازه شما به اینترنت است ، از فعالیت های آنلاین شما کاملاً آگاه است. برای مشخص کردن میزان مشخص ، ISP شما می تواند وب سایت هایی که بازدید می کنید ، جستجوی اینترنتی ، بارگیری ترافیک و موارد دیگر را مشاهده کنید.

اعتماد به ISP خطرناک است زیرا شما هرگز نمی دانید که آیا آنها فعالیت های آنلاین خود را با آژانس های بازاریابی به اشتراک می گذارند یا بدتر از همه نهادهای دولتی.

PureVPN از خدمات برتر VPN برتر با اثبات شده لذت می برد رکورد آهنگ ارائه خدمات با کیفیت بالا و دارای سرورهای پهنای باند نامحدود بسیار بهینه شده است. هنگام اتصال به سرورهای نامحدود پهنای باند PureVPN ، اتصال آنلاین شما با رمزگذاری پیشرفته ترین درجه نظامی تضمین می شود رمزگذاری 256 بیتی و قوی پروتکل های VPN که حداکثر حریم شخصی و امنیت آنلاین شما را تضمین می کند. شما تقریبا می توانید به بیش از 2000+ مکان پهنای باند نامحدود محل شبکه ، مستقر در 180 وصل شوید مکان های VPN در سراسر جهان.

با حضور فیزیکی در یک کشور خاص با سوئیچ نامحدود سرور ، حضور مجازی شما می تواند در هر کشوری در سراسر جهان باشد. با سرورهای VPN نامحدود PureVPN از معاملات محلی ، دسترسی به محتوای محلی آنها ، دریافت اطلاعات بومی و موارد دیگر لذت ببرید.

در صنعت VPN ، PureVPN جز معدود ارائه دهندگان VPN است که یک سیاست سخت گیری بدون ورود را به معنای شما حفظ می کند. فعالیت اینترنتی یا فعالیت مرور یا سیاهههای مربوط به فعالیت اطلاعات شخصی و خصوصی در دستگاه VPN ضبط نمی شوند ، با سرورهای بسیار بهینه شده PureVPN می توانید آزادی اینترنت خود را با حداکثر اطمینان و بدون محدودیت اطلاعات از دست بدهید. به عنوان مثال ، اگر این شرکت در ایالات متحده مستقر باشد ، تحت اجرای دستورات جستجو قرار می گیرد. اما از آنجا که PureVPN در هنگ کنگ مستقر است ، دیگر ملزم به پیروی از هرگونه ضمانت جستجوی مانند سایر ارائه دهنده VPN نیست. حریم خصوصی یک حق اساسی هر فرد است و باید به آن احترام گذاشت. پس از اتصال با PureVPN ، حریم خصوصی آنلاین شما تضمین می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد پهنای باند نامحدود

 1. جریان کمتری
 2. خداحافظی کنید تا محدودیتهای بارگیری را بارگیری کنید
 3. بدون پهنای باند پهنای باند ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت)
 4. جریان HD بسیار صاف. همه سرورهای موجود در شبکه ما از سرعت اتصال 10Gbit برای اتصال فوق العاده سریع پشتیبانی می کنند.
 5. تقسیم تونل
 6. اشتراک گذاری پرونده P2P با خط مشی بدون گزارش
 7. حفاظت از نشت IP
 8. پورت حمل و نقل
 9. پشتیبانی 24/7 VPN از طریق ایمیل ، گپ و از طریق همه سیستم عامل های اجتماعی اصلی
 10. در صورت قطع ارتباط ناگهانی روی سرور VPN ، سوئیچ VPN Kill را برای محافظت از آدرس IP یا آدرس های IP خود استفاده کنید تا اطلاعات شخصی شما در معرض دید شما قرار نگیرد..
 11. بسیاری از خدمات VPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، که بهترین VPN با ارائه ضمانت 31 روزه برگشت پول می باشیم..

درباره ویژگی های PureVPN بیشتر بیاموزید

 • تقسیم تونل
 • رمزگذاری AES
 • WiFi ایمن
 • اشتراک گذاری پرونده ایمن P2P
 • سوئیچ کشتن اینترنت
 • iOS در Demand
 • حفاظت نشت DNS
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map