Split Tunneling VPN چیست?

تقسیم Tunneling دقیقاً آنچه را که مشخص است انجام می دهد: ترافیک اینترنت خود را تقسیم کنید. با استفاده از split Tunneling VPN ، شما قادر هستید مسیر ترافیک اینترنت را از طریق شبکه VPN یا شبکه محلی خود هدایت کنید..

VPN Split Tunneling از ترافیکی که از طریق شبکه VPN عبور می کنید ، محافظت می کند ، و در عین حال ، هیچ دسترسی به شبکه محلی و دستگاه های متصل به آن شبکه را از دست نمی دهید. در Windows ، Android ، Android TV موجود است.

Split Tunneling VPN: مسیر ترافیک به دو جهت تقسیم می شود: یکی از طریق تونل VPN و دیگری از طریق اتصال معمولی.

چرا من به تونل تقسیم نیاز دارم?

هنگامی که کاربر به سرور VPN متصل شد ، یک تونل رمزگذاری شده ایمن ایجاد می کند و سپس به اینترنت بیشتری منتقل می شود. به طور پیش فرض ، هرگونه ترافیک تقسیم شده از طریق شبکه VPN به صورت پیش فرض از طریق سرور تونل سازی اسپلیت VPN عبور می کند..

با این وجود ، با استفاده از تونل سازی اسپلیت ، می توانید انتخاب کنید که کدام ترافیک / اطلاعات از طریق شبکه VPN (تونل رمزگذاری شده) و بقیه از طریق ISP (تونل رمزگذاری نشده) عبور نمی کند. گزینه ای که بتوانید از طریق اتصال VPN یا ISP خود ترافیک خود را مسیریابی کنید ، یک نعمت است به خصوص وقتی نمی خواهید بدون هیچ رمزگذاری به برخی از وب سایت ها دسترسی پیدا کنید.

مزایای استفاده از تونل سازی اسپلیت:

 • با فعال بودن این ویژگی ، در حالی که از اینترنت با آدرس های IP محلی استفاده می کنید ، برنامه ها و فیلم های تلویزیونی خارجی را تماشا کنید
 • پرونده های P2P را بدون به خطر انداختن حریم خصوصی آنلاین خود به اشتراک بگذارید
 • هنگام استفاده از VPN به دستگاه های شبکه محلی خود دسترسی پیدا کنید

اگر تونل تقسیم را فعال نکرده اید:

 • شما نمی توانید به طور همزمان به خارج از کشور و محتوای محلی دسترسی پیدا کنید
 • انتقال کلیه داده ها از طریق ISP پهنای باند شما را تمام می کند
 • در حالی که به سرویس گیرنده VPN وصل هستید ، نمی توانید به دستگاههای LAN دسترسی پیدا کنید

مزیت واقعی استفاده از این ویژگی این است که از راحتی آن ناشی می شود. این ویژگی به بهبود کارایی کار شما کمک می کند. بگذارید بگوییم شما برای دسترسی به محتوای محلی کشور به خارج سفر می کنید. می توانید از طریق اینترنت ترافیک را هدایت کنید و برای دسترسی به محتوای کشور خود می توانید با فعال کردن این ویژگی ، ترافیک را از طریق شبکه VPN مسیریابی کنید.

آیا در هنگام استفاده از Tunneling Split خطری وجود دارد؟?

Split Tunneling یک ویژگی قوی است که امکان فعالیت های اینترنتی شما را فراهم می کند. خطرات زیادی در رابطه با تونل زنی اسپلیت وجود دارد. با این حال ، هنگامی که تونل سازی اسپلیت فعال شده است ، کاربران از رمزگذاری درجه نظامی AES 256 بیتی که در آنجا وجود دارد ، استفاده می کنند تا فعالیت های آنلاین خود را در برابر هکرها ، مجرمان سایبری و چشم کنجکاو تضمین کنند.

اگر برای جلوگیری از ترافیک خاص از حفاظت از اتصال VPN یا تونل VPN ، تونل تقسیم VPN را تنظیم کنید ، ارائه دهنده خدمات اینترنت یا شخص ثالث شما می توانند به آن ترافیک دسترسی پیدا کنند. برای محافظت از فعالیت های آنلاین خود ، فقط از اتصالات تونل زنی تقسیم شده با VPN محافظت شده برای محافظت از آدرس IP خود هنگام دسترسی به داده های حساس ، دسترسی به وب سایت های محدود شده یا P2P با محافظت از Kill استفاده کنید. اکنون با استفاده از خدمات وب از آدرس های IP محلی. شما به راحتی می توانید با خیال راحت و بدون کم کردن سرعت دیگر خود را بارگیری کنید.

چگونه Split Tunneling با برنامه های PureVPN کار می کند?

با وجود تونل زنی اسپلیت ، اتصال به اینترنت شما باعث کاهش هرگونه انسداد و پهنای باند می شود زیرا ترافیک آنلاین مجبور نیست از طریق شبکه تونل سازی اسپلیت VPN عبور کند. اما نکته خوب برای استفاده از Split Tunneling with PureVPN این است که شما از پهنای باند نامحدود برای محافظت از آدرس IP و ترافیک آنلاین خود استفاده کرده اید.

امن تقسیم تونل با VPN

یکی دیگر از مزیت های استفاده از تونل سازی اسپلیت در هنگام کاربری است که کاربر در طول روز در سایت های مختلفی با عملکردهای مختلف در هر دو شبکه کار می کند ، تونل سازی اسپلیت باعث جلوگیری از اتصال مکرر کاربر و قطع ارتباط آن می شود..

تقسیم VPN Tunnelling در برنامه های PureVPN

• برنامه برای Windows: برنامه PureVPN برای ویندوز با ویژگی Split Tunneling بسته شده است که فرصت های خوبی را برای شما به صورت آنلاین باز می کند.

• برنامه برای Android: برنامه PureVPN برای Android دارای ویژگی Split Tunneling انقلابی است که در صورت تمایل به تماشای برنامه های تلویزیونی / فیلم ها بر روی تلفن Android خود و دسترسی همزمان به پرونده های کاری ، امکان راحتی را فراهم می کند..

• برنامه برای Android TV: برنامه PureVPN برای Android TV با گزینه های جالب بارگذاری شده است و تونل های تقسیم شده در صدر لیست قرار دارند. آن را در تلویزیون Android خود پیکربندی کنید و مانند گذشته هرگز از تجربه آنلاین لذت ببرید.

درباره ویژگی های PureVPN بیشتر بیاموزید

 • سوئیچ کشتن اینترنت
 • رمزگذاری AES
 • WiFi ایمن
 • اشتراک گذاری پرونده ایمن P2P
 • حفاظت نشت IPv6
 • iOS در Demand
 • حفاظت نشت DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me