فوراً به Snapchat از هر کجا که می خواهید دسترسی پیدا کنید!

آیا اسنپ چت در دفتر یا منطقه شما مسدود شده است؟ سپس برای دسترسی به یک VPN استفاده کنید. PureVPN را فقط با 0.99 دلار دریافت کنید تا به Snapchat در هر کجا که می خواهید دسترسی داشته باشید و همه چیز جدید را در حین قفل کشف کنید.

ضمانت بازگشت پول PureVPN 31 روزه را دریافت کنید

نحوه تنظیم VPN برای Snapchat?

VPN را برای Snapchat در 3 مرحله ساده تنظیم کنید:

اینستاگرام با خالص

دانلود

و در یک VPN مشترک شوید

سرور vpn اینستاگرام

وصل کنید

به یک سرور آمریکایی متصل شوید

دریافت اینستاگرام

همه مجموعه

شما اکنون آماده اسنپ چت هستید

چرا از VPN برای Snapchat استفاده می کنیم?

شما “نازی ها در رسانه های اجتماعی” را در همه جا خواهید یافت. گاهی اوقات ، این خود دولت است ، در حالی که سایر اوقات می تواند افراد مدرسه یا محل کار شما باشد. با استفاده از PureVPN ، به راحتی می توانید محدودیت ها را خنثی کرده و از هر کجا به Snapchat دسترسی پیدا کنید.

محافظت

چرا برای Snapchat به یک VPN احتیاج دارید?

Snapchat VPN قابل اعتماد برای رفع مشکلات اینترنت شما مسیری طولانی را طی می کند:

  • سانسور

  • دیواره آتش

  • سرقت داده ها

  • حریم خصوصی

  • پیگیری

سانسور آنلاین در بسیاری از مناطق از جمله چین ، سوریه و کره شمالی رواج دارد و نام آنها چند است. دولت سانسور اینترنت را برای محدود كردن كاربران از دسترسی به محتویاتی كه حاوی دیدگاه های سیاسی یا مذهبی تحقیر آمیز ، تصاویر توهین آمیز و موارد دیگر باشد ، تحمیل می كند. با این حال ، بسیاری اوقات ، این ممنوعیت نیز تنظیم می شود تا آزادی بیان را تنظیم کند.

یک VPN برای Snapchat می تواند به شما در غلبه بر چنین محدودیت های آزار دهنده کمک کند و از هر مکانی که می خواهید به برنامه دسترسی پیدا کنید. PureVPN به شما امکان دسترسی نامحدود به 2،000+ سرور خود را که در 180+ شهر در سراسر جهان مستقر هستند ، می دهد. در نتیجه ، شما صدها روش برای دسترسی به اسنپ چت و جلوگیری از سانسور دارید.

هیچ انکاری وجود ندارد که Snapchat کاملاً اعتیاد آور باشد. این میلیون ها کاربر دارد و اکثر آنها شامل نوجوانان و جوانان است. علاوه بر این ، استفاده مداوم از برنامه به همین دلیل است که معمولاً در مدارس ، دانشکده ها و محل های کار مسدود می شود. از این گذشته ، اگر مردم بیشتر وقت خود را صرف Snapchatting کنند ، در کلاسهایشان توجه نمی کنند یا در محیط کار تولید می کنند.

با این وجود مواقعی وجود دارد که به چیزی نیاز دارید تا پس از یک روز طولانی کار یا مطالعه ، ذهن خود را از بین ببرید. PureVPN می تواند با کمک به شما در جعل آدرس IP ، به شما کمک کند تا دیوار آتش را در محل کار یا مدرسه خود خنثی کنید. علاوه بر این ، هنگامی که IP واقعی شما جعل شده است ، می توانید به راحتی به محتوای فایروال بیشتری دسترسی پیدا کنید.

رستوران ها ، هتل ها ، مراکز & کافه ها روشی مناسب برای استفاده کاربران از اسنپ چت ارائه می دهند. از این گذشته ، این مکان ها دارای WiFi عمومی هستند و برای ایجاد و اشتراک گذاری “Snaps” یک مکان عالی را ایجاد می کنند. با این حال ، چنین شبکه هایی به اندازه شبکه های موجود در خانه یا محل کار شما امن نیستند. در حقیقت ، برخی از کانون های رایگان ویژه توسط هکرها ایجاد شده اند تا کاربران ناشناس را فریب دهند و به فعالیت های خود بپردازند. برخی حتی فراتر رفته و تصاویر را به سرقت میبرند تا بعداً به قربانیان باج دهند.

به عنوان یک کاربر Snapchat ، مطمئناً می خواهید حساب شخصی خود و همچنین تصاویر شخصی خود را ایمن نگه دارید. اگر چنین است ، پس شما نیاز به رمزگذاری قوی دارید که همراه با VPN برای Snapchat است. بعد از تجهیز دستگاه خود به یک VPN ، می توانید بدون نگرانی در مورد هر کسی که به داده هایتان دسترسی داشته باشد ، در مورد اشتراک گذاری کامل عکس های خود با عزیزان خود باشید..

نظارت دولت و پایش ISP برخی از شیوه های رایج در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و دیگر مناطق این کشور است که تحت اتحاد پنج چشم قرار می گیرد. اگر در هر کشوری زندگی می کنید که با پنج چشم همراه باشد و از هیچ ابزار ناشناسی آنلاین استفاده نمی کنید ، تمام فعالیت های شما تحت نظارت و پیگیری توسط دولت و همچنین ISP شما قرار دارد..

علاوه بر این ، فعالیت های آنلاین شما و داده هایی که بارگیری ، ذخیره یا اشتراک می کنید نیز به دلیل قوانین دقیق نگه داشتن داده توسط دولت وارد شده اند. اما اگر در هنگام اتصال به PureVPN از Snapchat یا هر سرویس دیگری به صورت آنلاین استفاده می کنید ، می توانید مطمئن باشید که داده ها و فعالیت های شما در برابر جاسوسی دولت بی خطر هستند..

ردیابی موقعیت مکانی این روزها به عنوان یک ویژگی پیش فرض در بسیاری از برنامه ها قرار دارد. این ویژگی ممکن است در یافتن نقاط اطراف یا مشخص کردن مکانهای مورد نظر دیگر روی نقشه راحت باشد. با این حال ، همین ویژگی را می توان برای اهداف توهین آمیز و همچنین مانند حمله به فضای مجازی نیز استفاده کرد.

Snapchat یک ویژگی دارد که برنامه را قادر می سازد تا موقعیت مکانی کاربران را در عکس های فوری خود نشان دهد. اما اگر عکس فوری منتشر شود ، هرکسی می تواند مکان دقیق شما را علامت گذاری کند – این می تواند بسیار خطرناک باشد ، به خصوص هنگامی که از سایت های اینترنتی استفاده می شود. با این وجود ، همیشه می توانید موقعیت مکانی خود را با PureVPN فریب دهید و از ردیابی موقعیت مکانی خود برای جلوگیری از هر کسی جلوگیری کنید.

سوالات متداول

آیا سردرگمی بیشتری درباره Snapchat دارید و چگونه یک VPN می تواند به شما در دسترسی به آن از هر نقطه دنیا کمک کند؟ برخی از معروف ترین نمایش داده های Snapchat VPN را ببینید:

بررسی مشتریان PureVPN

Trustpilot

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me