نحوه دسترسی به Reddit ، YouTube ، Vimeo & سایتهای مسدود شده در اندونزی

منتشر شده: 17 دسامبر 2019

چندین وب سایت و خدمات برای دسترسی در اندونزی محدود هستند. در اینجا نحوه دسترسی به سایتهای Reddit ، YouTube ، Vimeo و سایر سایتهای مسدود شده در اندونزی با PureVPN آمده است.

بسیاری از خدمات در منطقه مسدود شده اند. چرا

اندونزی یکی از کشورهایی است که قوانین و مقررات سختی را برای کلیه اشکال محتوای آنلاین که مردم آن به آنها دسترسی داشته باشید ، دارد. بسیاری از خدمات و وب سایتهایی که دولت اندونزی آن را نامناسب می داند توسط ISP های منطقه ای در این کشور محدود شده اند.

نحوه دسترسی به خدمات محدود در اندونزی?

پاسخ این است ، یک VPN. این امن ترین و آسان ترین راه برای دسترسی به هرگونه سرویس محدود در هر نقطه از جهان بدون ایجاد خطر در حفظ حریم خصوصی شما است. این مهم است که بدانید بسیاری از سرویس های رایگان VPN بصورت آنلاین وجود دارد که ادعا می کنند دسترسی به سایت های محدود را مجاز می دانند اما قابل اعتماد نیستند. درعوض ، آنها می توانند ایمنی آنلاین شما را به خطر بیاندازند و باعث شوند که شما در برابر جرایم سایبری قرار گیرید.

آنچه شما نیاز دارید یک حق بیمه VPN است که برای پخش و حفظ حریم خصوصی بهینه شده است. بهترین جریان VPN که مقرون به صرفه و قابل اعتماد است PureVPN است. این امکان را به شما می دهد تا فوراً موقعیت مکانی خود را از اندونزی به هر منطقه دیگری را انتخاب کنید و به محتوای دسترسی خود که در منطقه در دسترس نیست ، تغییر دهید.

چرا PureVPN?

PureVPN بهترین VPN است که برای پخش بهینه شده است. این باعث می شود تا کاربران کاملاً ناشناس بصورت آنلاین شوند و به آنها اجازه می دهد بدون محدودیت و محدودیتی به محتوا دسترسی پیدا کنند. با بیش از 2000 سرور که در 180+ شهر مختلف در سراسر جهان قرار گرفته اند ، PureVPN دارای گسترده ترین شبکه سرورهاست که 99.9٪ به روز رسانی را برای همه کاربران در سراسر جهان تضمین می کند..

هنگامی که به PureVPN وصل می شوید ، آدرس IP شما ، که مکان فعلی شما را پنهان می کند ، با یک آدرس IP شبه جدید که توسط PureVPN به شما اختصاص داده شده است ، جایگزین می شوید. آدرس IP جدید می تواند در هر مکانی از ترجیحات شما مستقر شود. اگر ایالات متحده را انتخاب کنید ، آدرس IP جدید شما در ایالات متحده مستقر می شود و به شما این امکان را می دهد تا به تمام محتوای موجود در اندونزی دسترسی نداشته باشید اما از ایالات متحده قابل دسترسی است..

نحوه دسترسی به Reddit در اندونزی?

Reddit یک انجمن رسانه های اجتماعی بسیار محبوب است که در آن افراد می توانند در مورد موضوعات و اظهارنظرهای دیگر کاربران مفید اظهار نظر کنند. با این حال ، Reddit به دلیل برهنگی ، نادر اما موجود ، برهنگی و سایر محتوای نامناسب بدنام بوده است.

دولت اندونزی تصمیم گرفته است که Reddit را در دسترس شهروندان محلی نگذارد. با این حال ، با یک VPN پریمیوم جریان مانند PureVPN ، فقط با چند کلیک می توانید به Reddit دسترسی پیدا کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

 • ثبت نام در PureVPN
 • PureVPN را برای دستگاه خود دریافت کنید.
 • برنامه PureVPN را راه اندازی کنید و با نام کاربری و رمزعبور خود وارد شوید.
 • ایالات متحده را از لیست کشورهای موجود انتخاب کرده و کلید اتصال را بزنید.
 • پس از اتصال ، از Reddit بازدید کنید.

نحوه دسترسی به YouTube در اندونزی?

چند سال پس از آن ، یوتیوب به دلیل محتوای جنجالی که در آن بارگذاری شد ، به طور موقت در اندونزی مسدود شد. در آن زمان ، هیچ کس نتوانست به YouTube دسترسی پیدا کند. حتی در حال حاضر ، برخی از مناطق در اندونزی وجود دارد که YouTube به درستی کار نمی کند یا اغلب با قطع منطقه ای روبرو می شود. با این وجود ، می توانید از محدودیت های منطقه گذشته خودداری کنید و به راحتی به YouTube دسترسی پیدا کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید اتصال به PureVPN و تغییر مکان خود از اندونزی به ایالات متحده است. پس از اتصال ، می توانید به YouTube و بسیاری از ویژگیهای مخفی آن مانند YouTube Music دسترسی پیدا کنید.

در اینجا نحوه انجام این کار با PureVPN تنها با چند کلیک ارائه شده است.

 • ثبت نام در PureVPN
 • PureVPN را برای دستگاه جریان خود دریافت کنید
 • با نام کاربری و رمزعبور PureVPN وارد شوید
 • ایالات متحده را به عنوان مکان مورد نظر خود انتخاب کنید.
 • YouTube را در دستگاه پخش خود متصل کرده و به آن دسترسی داشته باشید.

نحوه دسترسی به Vimeo در اندونزی?

ویمئو اکنون چند ماه است که در اندونزی مسدود شده است. نهادهای نظارتی آنلاین اندونزی اظهار داشتند که محتوای Vimeo حاوی برهنگی ، مواد جنسی و سایر محتوای نامناسب است و تصمیم به مسدود کردن آن در منطقه گرفتند.

این اقدام دولت اندونزی مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است. Vimeo یک سرویس پخش ویدیویی رایگان دارای رتبه برتر است که هزاران نفر برای آموزش ، ارائه و سایر مطالب آموزنده به آن اعتماد می کنند.

اگر به دلیل ممنوعیت ویدیو در اندونزی با مشکلات مشابه روبرو هستید ، می توانید از PureVPN برای دسترسی فوری به آن استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

 • ثبت نام در PureVPN
 • PureVPN را برای دستگاه جریان خود دریافت کنید
 • با نام کاربری و رمز ورود خود وارد شوید
 • جستجو در ایالات متحده در لیست کشورهای موجود و اتصال
 • پس از اتصال ، به Vimeo دسترسی پیدا کرده و جریان را شروع کنید.

نحوه دسترسی به سایر سرویسهای مسدود شده در اندونزی?

به غیر از خدماتی که در بالا به آنها اشاره شد ، تعداد بیشماری از وب سایت ها و سرویس های دیگری که در اندونزی مسدود شده اند وجود دارد. به دلایل مختلف ذکر شده برای هر انسداد وب سایت ، تکه بزرگی از اینترنت وجود دارد که در اندونزی دست نیافتنی است.

اگر به هر وب سایت یا خدمتی دسترسی داشته باشید ، اما به دلیل ممنوعیت ها و محدودیت هایی که توسط دولت اندونزی اعمال شده است ، قادر به استفاده از آن نیستید ، می توانید از کلیه ممنوعیت ها خودداری کنید و فقط با چند کلیک به مطالب و خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید..

در اینجا نحوه انجام این کار فقط با چند کلیک ارائه شده است.

 • ثبت نام در PureVPN
 • PureVPN را برای دستگاه پخش خود بارگیری کنید
 • برنامه PureVPN را در دستگاه پخش خود راه اندازی کنید
 • ایالات متحده را از لیست کشورهای موجود انتخاب کرده و وصل کنید
 • پس از اتصال ، به وب سایت محدود شده ای که قبلاً نتوانسته اید دسترسی داشته باشید ، مراجعه کنید

جهان نهایی

PureVPN فقط ابزاری نیست که به شما امکان دسترسی به سرویس ها و وب سایت های محدود را می دهد ، بلکه همچنین یک کیت محافظت کامل در زمینه امنیت سایبر است که شما را در هر زمان به صورت آنلاین ایمن می کند. این امر به شما ناشناس بودن کامل آنلاین را می دهد و به شما این امکان را می دهد تا از وقوع جرایم سایبری مانند هک کردن ، سرقت هویت دیجیتال و باج افزار جلوگیری کنید..

در روزگارهای امروزی ، هنگامی که جرایم سایبری در همه زمان های بالا قرار دارد ، بسیار مهم است که از شهرت آنلاین خود محافظت کنید و اطلاعات و دستگاه های خود را از افراد بدخواهی که می خواهند داده های شما را بدزدند و از آن برای روش های بد خلاف خواسته و علایق خود استفاده کنید ، محافظت کنید..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me