شرایط خدمات برنامه PureVPN

این شرایط برای شرکت کنندگان در برنامه های وابسته PureVPN اعمال می شود ( "برنامه").

این شرایط توضیح می دهد که چگونه PureVPN برنامه های وابسته خود را اجرا می کند و روش های مختلفی که به شما اجازه شرکت در این برنامه را داده است. لطفاً قبل از عضویت در برنامه وابسته ، این شرایط را با دقت بخوانید. با پیوستن یا شرکت در این برنامه ، شما نشان می دهید که این شرایط را قبول می کنید و قبول دارید که از آنها پیروی کنید. هنگام ثبت نام برای پیوستن به برنامه در http://www.purevpn.com/affiliate/vpn-affiliate.php از شما خواسته می شود تا هنگام ثبت نام ، مشارکت خود را تأیید کنید..

1. PureVPN چیست ، شرایط آن چیست & برنامه ها و برنامه های وابسته چیست؟?

PureVPN و برنامه Affiliate هر دو توسط GZ Systems Ltd. اداره می شوند. ما شرکتی هستیم که در هنگ کنگ تحت شماره شرکت 1544568 ثبت شده ایم.

اگر در مورد این شرایط سؤالی دارید ، می توانید از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید: [email protection]

برنامه Affiliate به هر فرد یا شرکتی اجازه می دهد تا کمیسیون ارجاع را از مراجعه به مشتریان به PureVPN.com کسب کند ("وب سایت ما") کمیسیون ارجاع هنگامی ایجاد می شود که مشتری جدید با مراجعه به یک شرکت وابسته ، یک برنامه بسته را برای استفاده از خدمات ما خریداری کند (به عنوان مثال "اشتراک، ابونمان") این کمیسیون ارجاع هنگامی معتبر می شود که فاکتور به عنوان پرداخت و تأیید شده توسط باطن مشخص شود.

 • نام ها و آدرس های IP
 • سیستم های عامل
 • سیاهههای مربوط به عملیات

2. ثبت نام در برنامه وابسته

با پیوستن به برنامه سهامداران ، شما تأیید می کنید که:

 • شما از نظر قانونی قادر به انعقاد قراردادهای الزام آور هستید.
 • شما داده های ثبت نام دقیق و کامل را ارائه خواهید کرد و باید از هرگونه تغییر در اطلاعات ثبت نام خود به ما اطلاع دهید.
 • اگر در حال فعالیت برای یک سازمان (مانند یک شرکت یا مشارکت) هستید ، مجاز به ورود به این شرایط برای و از طرف آن سازمان هستید (که در این صورت ، در این شرایط به این موارد مراجعه می کنید. "شما" مربوط به آن سازمان هستید ، و نه شخصاً)
 • شما در کشورهای زیر قرار ندارید: الجزایر ، آنگولا ، بنین ، بوتسوانا ، بورکینا فاسو ، بوروندی ، کامرون ، کیپ ورد ، جمهوری آفریقای مرکزی ، چاد ، کومور ، کنگو ، جمهوری دموکراتیک کنگو ، جمهوری ساحل عاج ، جیبوتی ، مصر ، گینه استوایی ، اریتره ، اتیوپی ، گابن ، غنا ، گینه ، گینه بیسائو ، کنیا ، لسوتو ، لیبریا ، لیبی ، ماداگاسکار ، مالاوی ، مالی ، موریتانی ، موریس ، مراکش ، موزامبیک ، نامیبیا ، نیجریه ، رواندا ، سوگوو تومی و پرنسیپ ، سنگال ، سیشل ، سیرالئون ، سومالی ، سودان ، سوازیلند ، تانزانیا ، گامبیا ، توگو ، تونس ، اوگاندا ، ویتنام ، زامبیا و زیمبابوه ، برمه ، میانمار ، کوبا ، ایران ، کره شمالی ، سودان ، سوریه ، اوکراین اوکراین..
 • با دسترسی و استفاده از سایت و خدمات ما در سایت ما و شرکت در این برنامه ، کلیه قوانین و مقررات مربوط به کشور را که در آن واقع شده اید ، رعایت می کنید..
 • غیرقانونی ، مضر ، تهدید آمیز و غیرقابل اعتراض به عنوان مثال سایت های پورنو.
 • اشتراک گذاری غیرقانونی پرونده ، نقض حق چاپ یا هک رایانه را تسهیل یا ترویج می کند.
 • هرگونه فعالیت مجرمانه دیگر یا نقض قانون مدنی را تسهیل یا ارتقا می بخشد.
 • شما ممکن است از پیوند وابسته خود برای سفارش اشتراک برای خود استفاده نکنید.

ما ممکن است بنا به اختیار شما وب سایت شما را به دنبال پذیرش این شرایط بررسی کنیم تا از رعایت شما در این شرایط اطمینان حاصل کنیم.

ما ممکن است بنا به صلاحدید خود ما تصمیم بگیریم که به هر دلیلی درخواست خود را رد کنیم (و هیچ گونه مسئولیتی برای افشای چنین دلایلی نداریم).

ما حق داریم حساب کاربری خود را به حالت تعلیق درآورده و تعطیل کنیم و استفاده شما از سایت ما را مسدود کنیم ، اگر (به نظر ما) شما نتوانسته اید بخشی از این شرایط را رعایت کنید. شما می فهمید که حساب شما برای شما فردی است و در صورت تلاش برای انتقال یا استفاده از حساب خود به / برای شخص دیگری ممکن است حساب شما را معلق یا تعطیل کنیم..

شما وظیفه دارید اطمینان حاصل کنید که همه افرادی که از حساب شما با ما استفاده می کنند از این شرایط آگاه هستند و از آنها پیروی می کنند.

شما مسئول تمام استفاده از اطلاعات امنیتی و حساب خود هستید. شما باید با نام کاربری ، گذرواژه و سایر جزئیات امنیتی به عنوان محرمانه رفتار کنید و آن را برای شخص دیگری افشا نکنید. همچنین باید از دسترسی غیرمجاز به حساب خود جلوگیری کنید.

با استفاده از سایت ما ، شما با چنین پردازشی موافقت می کنید و تأیید می کنید که کلیه داده های ارائه شده توسط شما دقیق و گمراه کننده نیستند.

با ارائه اطلاعات تماس با ما ، شما موافقت می کنید که ما می توانیم از این موارد برای ارتباط با شما استفاده کنیم تا شما را از فعالیت در سایت یا حساب کاربری خود مطلع سازیم..

3. رابطه ما با شما

هیچ چیز در این شرایط مشارکت بین شما و ما محسوب نمی شود یا به نظر می رسد که ایجاد شود. یا به جز آنچه صریحاً بیان شده است ، یا شما یا ما به عنوان نماینده دیگری برای هر منظور تعیین نمی شوید..

مشروط بر این که در این شرایط بر خلاف هرگونه مفاد صریح باشد ، شما حق و اختیار ندارید که به عقد قرارداد ، عقد نمایندگی ، هرگونه ضمانت نامه ، هرگونه مسئولیتی بپردازید ، هرگونه تعهدی را اعم از صریح یا ضمنی بر عهده بگیرید. از طرف ما یا به هر طریقی ما را پیوند می دهند.

4. پیوندها و کوکی های وب سایت

ما باید در داشبورد وابسته شما مطالبی را برای ارتباط با سایت خود در اختیار شما قرار دهیم. این مواد شامل کد HTML برای پیوند و انتخاب پرونده های گرافیکی (به عنوان مثال آگهی ها) که باید کد HTML برای آنها استفاده شود.

کد HTML ، همانطور که در داشبورد وابسته شما ظاهر می شود ، باید دقیقاً کپی شود و به هیچ وجه تغییر نکرده باشد. عدم رعایت این شرط ممکن است منجر به عدم دریافت اعتبار شما برای فروش اشتراک های ایجاد شده از طریق وب سایت شما شود.

تحت هیچ شرایطی هیچ یک از پرونده های گرافیکی ارائه شده توسط ما به هیچ وجه بدون مجوز کتبی قبلی ما قابل تغییر نیست. شما ممکن است برای پیوند دادن به سایت ما از پرونده های گرافیکی خود استفاده نکنید.

همه پرونده های گرافیکی که ما ممکن است برای استفاده به عنوان پیوند در اختیار شما قرار دهند ممکن است در وب سایت شما نمایش داده شوند زیرا این موضوع را مطابق با شرایط مناسب می دانید. ما این حق را داریم که درخواست تغییر یا حذف پیوند از وب سایت شما را داشته باشیم.

شما برای حفظ کلیه پیوندهای وب سایت ما از وب سایت خود موظفید مسئولیت کامل خود را به عهده بگیرید.

هنگامی که مشتری پیوند وابسته شما به سایت ما را دنبال می کند ، ما یک کوکی ردیابی را در رایانه یا دستگاه تلفن همراه آن مشتری قرار می دهیم که برای شناسایی آن مشتری به عنوان مراجعه کننده از شما استفاده می شود ، به شرط آنکه مشتری ظرف 90 روز در سایت ما یک حساب کاربری ایجاد کند ( بعد از آن کوکی منقضی می شود) اگر مشتری از رایانه یا موبایل دیگری برای ایجاد یک حساب کاربری استفاده کند یا کوکی ردیابی را قبل از ایجاد حساب حذف کند ، ما هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه اشتراک (های) خریداری شده توسط آن مشتری برای پرداخت کمیسیون نمی پردازیم..

5. نمایش اطلاعات قیمت گذاری

به عنوان یک شرکت وابسته ، شما می توانید قیمت گذاری و سایر اطلاعات مربوط به اشتراک های ما را نمایش دهید. این وظیفه شماست که چنین اطلاعاتی را با تلاش خودتان به روز کنید. اگرچه ممکن است ما قبل از هرگونه تغییر در قیمت گذاری ، شما را آگاه سازیم ، اما ما هیچگونه تعهدی برای انجام این کار نداریم.

ما این حق را برای خود حفظ می کنیم که قیمت ها را در هر زمان مطابق با سیاست های خود تغییر دهیم.

6. سفارشات

ما متعهد می شویم که از بهترین و منطقی ترین تلاش های خود برای پردازش و تحقق کلیه سفارشات مربوط به اشتراکی که توسط مشتریان ارجاع شده توسط شما ساخته شده استفاده کنیم.

ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که هرگونه سفارشاتی را که مطابق با سیاست ما مطابقت ندارند ، رد نکنیم .

این مسئولیت کامل ما خواهد بود که اطمینان حاصل شود که کلیه سفارشات به اتمام رسیده و ارائه خدمات مطابق با شرایط و ضوابط مشتری ما انجام می شود. ما مسئول ثبت سفارش ، پردازش پرداخت ، لغو خدمات و خدمات بعدی مشتری خواهیم بود. شما دیگر درگیر مشتری یا تکمیل معاملات نخواهید بود و همه مشتریان از همین امر آگاه می شوند.

اگر شناسه ایمیل شما یا یکی از شناسه ایمیل کاربر شما قبلاً در بانک اطلاعاتی ما ثبت شده باشد ، هیچ فروشی از طریق پیوند وابسته شما ردیابی و سفارش نمی شود..

7. ارتقاء لینک های وابسته

شما ممکن است از روشهای زیر برای فروش یا ارتقاء اشتراک استفاده نکنید:

SPAM Email: ارسال ایمیل مارکتینگ ناخواسته. با این وجود ، ممکن است برای افرادی که می شناسید یا به شما مجوز ارسال ایمیل بازاریابی برای محصولات و خدمات مشابه PureVPN.com ، ایمیل ارسال کنید ،

نظرات SPAM: ارسال پیوندهای ارجاع در وبلاگها ، تابلوهای پیام و انجمن ها در مواردی که بحث یا محتوا مربوط به خدماتی که ما ارائه می دهیم نیست. با این حال ، شما می توانید پیوند ارجاع خود را در وب سایتهایی که در مورد خدمات VPN / پروکسی یا در امضای انجمن تبلیغ می کنند ، تبلیغ کنید. شما هرگز نباید از ربات های خودکار استفاده کنید تا نظرات حاوی پیوند وابسته خود را ارسال کنید.

تکنیک های Black Hat: استفاده از بازاریابی سئو “کلاه سیاه” در وب سایت شما ، مانند پر کردن کلمات کلیدی ، متن نامرئی یا صفحات درگاه.

مشوق ها: ارائه مشوق هایی به کاربران ، از جمله پول نقد یا پاداش های دیگر ، به استثنای مواردی که توسط ویژگی های سایت ما تسهیل می شود.

با استفاده از نام تجاری: هیچ شرکت وابسته ای مجاز به استفاده از نام تجاری در پسوند دامنه خود به هر طریقی ، شکل یا شکل نیست. (.co.uk ، .us ، .org ، .fr ، .com ، و غیره)

استفاده از کلمات کلیدی ممنوع: هیچ شرکت وابسته ای نباید برای سیستم های تبلیغاتی آنلاین (مانند Google Adwords و غیره) برای کلمات کلیدی زیر و هرگونه تغییر یا غلط املایی پیشنهاد کند:

PureVPN

VPN خالص

نرم افزار PureVPN

برنامه PureVPN

اگر با استفاده از این کلمات کلیدی یا هر غلط دیگر یا تغییرات غلط دیگری پیدا شده باشد ، وابستگی دیگری پیدا می شود ، آن وقت کمیسیون آن شرکت وابسته برای آن ماه خاص به حالت تعلیق در می آید.

شما نمی توانید پیوندهای وابسته خود را در هر وب سایتی که حاوی محتوا باشد ، قرار دهید:

  با استفاده از یک لینک یا شناسه وابسته برای خرید حساب کاربری (بازدید کنندگان) خودتان یا برای تبلیغ به هر طریق مشابه. در صورت بروز چنین شرایطی ، ما حق داریم اقدامات سختگیرانه ای علیه شما انجام دهیم ، که حتی ممکن است منجر به تعلیق حساب کاربری شما شود.

  همه پیوندها باید دارای ویژگی باشند "بدون دنبال کردن" یا "حمایت مالی"

  طبق خط مشی جدید Google ، شما موظف به استفاده از rel = هستید"حمایت مالی" یا برچسب rel = “nofollow” در صفت لینک خود برای پیوند وابسته ما.

  مثلا:

  &lta rel ="حمایت مالی" href ="https://billing.purevpn.com/aff.php؟aff=xyz"&gt PureVPN &lt / a&Gt

  یا

  &lta rel ="nofollow" href ="https://billing.purevpn.com/aff.php؟aff=xyz"&gt PureVPN &lt / a&Gt

  8. گزارش فروش و پرداخت هزینه های مراجعه

  گزارش کامل فروش کلیه اشتراک های تولید شده از طریق لینک های وابسته شما در داشبورد وابسته شما در دسترس خواهد بود. ما این حق را داریم که بدون اطلاع قبلی فرم و محتوای این گزارش ها را تغییر دهیم.

  نرخ کمیسیون وابسته ما در سایت ما نمایش داده می شود و ممکن است در هر زمان و بدون هیچ گونه اخطاریتی این نرخ ها و قیمت های خود را تغییر دهیم.

  مطابق با این شرایط ، ما به شما کمیسیون های ارجاع برای فروش کلیه اشتراک های ایجاد شده توسط شما را می پردازیم ، به استثنای اشتراک های پرداخت شده از طریق Linkshare ، فروشگاه iTunes اپل و Google Playstore..

  ما باید با استفاده از روش پرداختی که در داشبورد وابسته خود انتخاب کرده اید ، پرداخت را برای شما ارسال کنیم. اگر هیچ روش پرداخت انتخاب نشده باشد ، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت شما نخواهیم داشت. تنها وظیفه ما ارسال پرداخت با استفاده از جزئیات ارائه شده توسط شما است و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت های گمشده در نتیجه جزئیات وارد نشده توسط شما نخواهیم داشت..

  پرداخت ها پس از دریافت درخواست دستی از طرف شما که می توانید از داشبورد وابسته انجام دهید ارسال می شود ، با توجه به اینکه تراز شما بالاتر از حداقل آستانه پرداخت است. لطفاً توجه داشته باشید كه پرداختهای درخواستی در مدت یك سال یا حسابهای كامل در مورد پرداخت پس از چرخه صورتحساب ، باطل نخواهند شد.

  واحد پرداخت پیش فرض ما دلار آمریکا است و چرخه پرداخت پیش فرض ما از اول شروع می شود و در آخرین روز از یک ماه به پایان می رسد. کمیسیون ها پس از چرخه صورتحساب ، بین 15 تا 20 ماه آینده پرداخت می شوند.

  قبل از انجام هرگونه پرداخت ، ما حق داریم حساب شما را بررسی كنیم تا از رعایت این شرایط اطمینان حاصل كنید. ما هیچگونه تعهدی برای پرداخت به شركاء شركت كننده در نقض این شرایط نداریم. در جایی که برای ما مشخص نیست که شما چگونه به مشتریان خود خدمات ارجاع می دهید ، ما از شما درخواست خواهیم کرد که قبل از پرداخت هزینه به شما ، چنین اطلاعاتی را به ما ارائه دهید.

  در صورت هرگونه بازپرداخت (بازدید کنندگان) ، بازپرداخت یا لغو مشتریانی که توسط شما ارجاع داده می شوند ، کمیسیون شما لغو می شود. اگر قبلاً کمیسیون مربوطه را به شما پرداخت کرده ایم ، این مبلغ را از پرداخت بعدی ما به شما کسر می کنیم. بازپرداخت ها مطابق با سیاست بازپرداخت یا با اختیار ما به مشتری انجام می شود.

  در جایی که میزان بازپرداخت (ها) ، بازپرداخت یا لغو اعتبار در حساب شما غیر منتظره زیاد است یا ما گمان می کنیم از حساب کاربری شما برای فعالیت های کلاهبرداری استفاده می شود ، ما این حق را داریم که محدودیت هایی را روی حساب شما قرار دهیم ، از جمله اما محدود به آن نیستیم. حساب خود را نگه دارید و تمام مبالغ موجود در حساب را حفظ کنید و همچنین یک تحقیق کامل را آغاز کنید. شما اجازه خود را به ما می دهید تا از هرگونه کلاهبرداری یا مظنون به کلاهبرداری به مقامات ذیربط یا اشخاص ثالث اطلاع دهیم و فقط یک بار رضایت داریم که موضوع برطرف شود ، ما محدودیت هایی را در حساب شما حذف خواهیم کرد.

  9. مالکیت معنوی

  مگر در مواردی که صریحاً بیان شده باشد ، ما صاحبان تنها و منحصر به فرد کلیه حقوق مالکیت معنوی هستیم ("حقوق IP") در سایت ما ، شامل همه کد ها ، متن ها ، صدا ، فیلم ، گرافیک ، عکس ها و تصاویر دیگری که بخشی از سایت را شامل می شوند ، محدود نمی شود..

  ما صاحبان تنها و منحصر به فرد کلیه حقوق IP خواهیم بود که ممکن است در همه به روزرسانی ها ، موارد اضافی و تغییرات سایت ما وجود داشته باشد..

  با ورود شما به برنامه وابسته ، ما به شما مجوز غیر انحصاری ، غیرقابل انتقال ، حق امتیاز از حق امتیاز را برای استفاده از علائم تجاری ، “PureVPN” و “خالص VPN” (ما "علائم تجاری").

  شما می توانید از علائم تجاری ما فقط به میزان مورد نیاز برای ایجاد پیوندها و انجام تعهدات خود به عنوان یک شرکت وابسته تحت این شرایط استفاده کنید (مثلاً برای نشان دادن مقاله یا پیوند). نمونه هایی از فعالیت های ممنوع شامل قرار دادن پیوندهای وابسته در وب سایت است که از یک یا چند مارک تجاری ما به نام دامنه آن استفاده می کند (به عنوان مثال www.PureVPNDiscount.com) یا در وب سایت که می تواند تصور کند که توسط ما اداره می شود. اگر از هرگونه فیلم تولید شده توسط ما استفاده می کنید ، ممکن است چنین فیلم ها یا پیوندهای جاسازی شده در آنها را ویرایش نکنید.

  در صورتی که مایل به استفاده از علائم تجاری ما برای اهداف دیگری خارج از این شرایط باشید ، شما نباید بدون رضایت کتبی قبلی ما این کار را انجام دهید ، اعطای آن به صلاحدید ما خواهد بود..

  با قبول این شرایط شما با این امر موافقت می کنید که:

  علائم تجاری ما همچنان متعلق به PureVPN خواهد بود مگر اینکه و تا زمانی که ما این علائم را به شخص ثالث اختصاص دهیم. هیچ چیزی در این شرایط تصور نمی شود که حقوق مالکیت در علائم تجاری ما را به شما اعطا کند. و اعتبار علائم تجاری ما را به چالش نمی کشید.

  10. مسئولیت

  با قبول این شرایط ، شما موافقت می کنید که کاملاً در مقابل همه مسئولیت ها ، ضررها ، خسارات ، هزینه ها و هزینه ها (از جمله هزینه های حقوقی) اعطا شده در برابر یا متحمل شده یا پرداخت شده توسط ما به عنوان یک نتیجه ، یا در ارتباط با: نقض هر ضمانت داده شده توسط شما در رابطه با وب سایت شما. هر ادعایی که وب سایت شما حق ثبت اختراع ، حق چاپ ، نشانه تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی شخص دیگری را نقض می کند به جز در حدی است که این ادعا ناشی از رعایت هرگونه شرایطی باشد که توسط ما تعیین شده باشد. و هرگونه عمل یا کوتاهی توسط شما یا کارمندان ، نمایندگان یا پیمانکاران فرعی در انجام تعهدات خود تحت این شرایط.

  ما مسئولیت ضرر و زیان غیرمستقیم یا پی در پی شما را بر عهده شما قرار نخواهیم داد ، حتی اگر چنین ضرر و زیان قابل پیش بینی باشد یا اگر از احتمال وقوع چنین ضرر و زیانی نصیحت شده باشید.

  11- مهلت و خاتمه

  این توافقنامه وقتی اعمال می شود كه درخواست شما برای پیوستن به برنامه سهامداران توسط ما تأیید شود ، ادامه خواهد یافت و لازم الاجرا است مگر اینكه تا زمانی كه یا شما یا ما به طور كتبی به دیگری اطلاع دهید كه مایل به خاتمه این توافق نامه است ، در این صورت این توافق نامه فوراً خاتمه می یابد.

  برای اطلاع از خاتمه ، تحویل از طریق پست الکترونیکی به صورت کتبی و فوری اطلاع رسانی در نظر گرفته می شود.

  علیرغم سایر بندهای این بند ، ما ممکن است فوراً این تصمیم را بدون اطلاع قبلی خاتمه دهیم اگر به صلاحدید خودمان تعیین کنیم: اینکه شما یا هر یک از مشتریان مراجعه کننده شما به کلاهبرداری دست داشته باشید یا مظنون به کلاهبرداری هستید. اینکه ما از نظر هویت واقعی شما شک داریم و شما قادر به شناسایی مناسب برای تأیید هویت خود نیستید ، ما متوجه شده ایم که شما در یکی از کشورهای مسدود شده قرار دارید (از جمله اگر از VPN برای دور زدن بلوک موقعیت جغرافیایی ما در این کشورها استفاده کرده اید). اینکه هر یک از فعالیت های شما خطری برای تمامیت برنامه باشد ، و یا اینکه شما درگیر پخش احساسات / نظرات منفی در مورد ما هستید.

  12. استفاده از اطلاعات

  شما تأیید می کنید که اطلاعات شخصی شما (به معنای هرگونه اطلاعاتی در مورد شما که می توانید شخصاً از آن شناسایی شوید ، مانند نام ، آدرس ، شماره تلفن یا آدرس ایمیل) ممکن است توسط ما برای اهداف زیر استفاده شود: تنظیم و نگهداری حساب خود با ما؛ و برای ارائه خدماتی که این برنامه به آنها مربوط می شود. پیروی از مقررات مربوط به ثبت نام خود با ما ، از جمله تأیید صحت اطلاعاتی که به ما ارائه می دهید. نظارت بر فعالیتها به منظور شناسایی فعالیت های کلاهبرداری یا غیرقانونی غیرقانونی ، جنایتکارانه یا نادرست (از جمله پولشویی) و نقض این شرایط. و تحقیق و / یا جلوگیری از چنین فعالیتهایی. گزارش هرگونه فعالیت از این طریق به مقامات ذیربط یا سایر ارائه دهندگان خدمات آنلاین. تا شما را از رویدادهای آینده ، پیشنهادات و تبلیغات مربوط به حساب خود آگاه سازد. و اطلاعات مهمی در مورد حساب خود به شما ارائه می دهیم. برای هر هدف دیگری که برای انجام تعهدات پیمانکاری ما نسبت به شما ضروری است یا اجرای تعهدات خود را نسبت به تعهدات قراردادی خود نسبت به ما ضروری می دانید.

  شما بدینوسیله با استفاده از اطلاعات شخصی خود که در بالا توسط ما تعیین شده است ، از جمله افشای ما توسط اشخاص ثالث مربوط برای چنین مواردی ، از جمله اما بدون محدود کردن در مورد: آژانسهای تأیید سن و یا یا آژانسهای بررسی اعتبار ، رضایت دارید. ؛ مقامات ذیربط ، سایر ارائه دهندگان خدمات آنلاین ، بانکها ، شرکتهای کارت اعتباری ، ارائه دهندگان پرداخت الکترونیکی یا مؤسسات مالی دیگر ، و شما بدینوسیله موافقت می کنید که به طور کامل با ما در رابطه با هرگونه تحقیق در مورد فعالیتهایی که ممکن است این شخص یا شخص ثالث انجام دهد ، همکاری خواهیم کرد..

  13. کلی

  ارتباطات: این اصطلاحات به زبان انگلیسی است و هرگونه قرارداد و سایر ارتباطات بین شما و ما به زبان انگلیسی خواهد بود. این قانون مستلزم آن است که برخی از اطلاعات یا ارتباطاتی که برای شما ارسال می کنیم به صورت کتبی باشد. شما می پذیرید که ارتباط با ما بطور عمده از طریق سایت ما یا از طریق پست الکترونیکی صورت می گیرد و این به معنای ارتباط کتبی است.

  هنگام تماس با شما از تلفن ، پست الکترونیکی یا آدرس پستی شما هنگام ثبت نام یا هرگونه تعویض در مورد جزئیاتی که در سایت ما وارد حساب کاربری خود کرده اید استفاده خواهیم کرد..

  هرگونه ارتباط رسمی و یا اعلامیه ای از طرف شما به ما ، باید به آدرس های پستی و پست الکترونیکی ما ارسال شود.

  توافق نامه کامل: این شرایط و مطالب ذکر شده در این اصطلاحات: (من) کلیه توافق بین شما و ما راجع به سایت و برنامه ما تنظیم می کند. (ii) تمام نمایندگی ها ، توافق نامه ها یا ارتباطات قبلی یا موجود بین شما و ما راجع به سایت یا برنامه ما برتری کنید. ما به هیچگونه تعهد ، شرط و شرط دیگری که متفاوت از یا علاوه بر موارد مندرج در این شرایط باشد ، متعهد نخواهیم بود ، مگر اینکه توسط یکی از مدیران ما مجاز باشد و به طور خاص اعلام شده است که تنوع این شرایط است..

  شرایط نامعتبر: اگر به نظر می رسد که بخشی از این شرایط نامعتبر یا غیرقابل اجرا باشد ، باقی مانده شرایط تحت تأثیر قرار نمی گیرند. انتقال حقوق و تعهدات: قرارداد بین شما و ما (همانطور که در این شرایط بیان شده است) الزام آور است. شما و ما و در جانشینان و منصوبان مربوطه. شما نمی توانید بدون تأیید کتبی قبلی ما ، قرارداد خود را با ما ، یا هر یک از حقوق یا تعهدات خود که ناشی از آن هستند ، منتقل کنید ، اختصاص دهید ، شارژ کنید یا در غیر این صورت قرارداد خود را از بین ببرید. ما ممکن است در هر زمان انتقال ، انتساب ، اتهام ، قرارداد فرعی یا در غیر این صورت قرارداد خود را با شما یا هر یک از حقوق یا تعهدات خود که ناشی از آن است ، منتفی کنیم..

  تأخیر در اجرای برجام: اگر ما اصرار بر اجرای دقیق هر یک از تعهدات شما نداشته باشیم یا در انجام هر یک از حقوق یا راه حل های خود موفق نباشیم ، این امر به معنای چشم پوشی از چنین حقوق یا راه حل هایی نیست و شما را از رعایت آن رهایی نمی بخشد. چنین تعهداتی.

  قوانین و اختلافات: این شرایط ، ایجاد قرارداد بین ما ، استفاده از سایت ما ، استفاده از خدمات ما و هرگونه اختلاف یا ادعای ناشی از هر یک از آنها (از جمله اختلافات یا دعاوی غیر پیمانکاری) توسط قانون اداره می شود. قوانین هنگ کنگ تمام اختلافات بین ما فقط توسط دادگاه های هنگ کنگ تصمیم گرفته می شود ، به استثنای اینکه ما ممکن است در هر نقطه از جهان که در آن شما دارایی دارید یا در آن قرار دارید قضاوت کنیم..

  مسئولیت محدود:

  PureVPN تحت هیچ شرایطی مسئولیتی در قبال خسارات ویژه ، پیامد ، حادثه یا مجازاتی ناشی از یا به هر طریقی در ارتباط با این توافق نامه و یا خدمات و کالاهایی که ممکن است برای خرید یا استفاده از آنها انتخاب کنید ، از جمله اما محدود نیست. به: خسارات ناشی از سود از دست رفته ، از دست دادن استفاده از خدمات ، از دست دادن داده ها ، از بین رفتن حریم خصوصی ، خسارت به اشخاص ثالث. این بند با مسئولیت محدود حتی اگر PureVPN از احتمال هرگونه ادعا مطلع شده باشد ، اعمال می شود. به هیچ وجه نباید حداکثر مسئولیت PureVPN از کل مبلغ پرداخت شده توسط شما برای خدمات یا محصول باشد.

  یادداشت مهم:

  در حالی که PureVPN ممکن است شرایط خود را تغییر دهد & شرایط به مرور زمان ، آخرین تکرار این شرایط & شرایط همیشه در www.purevpn.com/term.php در دسترس خواهد بود. حق تجدید نظر در شرایط & شرایط ، هر زمان که لازم باشد ، تنها در اختیار مدیریت PureVPN خواهد بود. با این حال ، PureVPN شما را از هرگونه تغییر ماده در شرایط مطلع می کند & شرایط از طریق بروزرسانی یا ایمیل. اگر کاربر پس از شرایط استفاده از PureVPN را ادامه دهد & شرایط اصلاح شده است ، با آن به عنوان توافق کاربر با شرایط PureVPN اصلاح شده رفتار خواهد شد & شرایط.

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me