PureVPN در اخبار

PureVPN متعهد به حفظ و احترام به حق فرد برای تکمیل آزادی اینترنت ، حریم خصوصی است, & امنیت. به همین دلیل است که PureVPN اغلب مورد تحسین رسانه ها قرار می گیرد.

برای هرگونه پرس و جو در مطبوعات ، نظر متخصص یا تماس مصاحبه

[ایمیل محافظت شده]

Ein VPN mit erstaunlichen Datenschutzfunktionen

VPN تستر | 24 اکتبر 2019

Wir empfehlen PureVPN! Der Anbieter aus HongKong bietet einen guten Schutz vor Abmahnungen und ein Netzwerk mit Standorten in 141 Ländern. PureVPN در کنار برنامه های دیگر geeignet نیست: Umgehung von geografischen Sperren im Internet mit einer großen Auswahl an Standorten، sicheres Filesharing und Streaming!

تست کامل PureVPN از Opportunites Digitales را انجام دهید

فرصتهای دیجیتال | 24 اکتبر 2019

"بسیاری از ویژگی های عالی ، انتخاب گسترده ای از سرورها و در کل ارزش خوبی برای پول است. PureVPN گزینه خوبی برای هر کسی که در مورد حریم خصوصی خود جدی است!"

VPN ها برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین با جابجایی هویت شما طراحی شده اند

Mac.Informer | 09 دسامبر 2014

PureVPN یک سرویس اینترنتی است که اتصال شما به سرورهای VPN را تسهیل می کند. این برنامه برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین با پنهان کردن هویت شما طراحی شده است. این ابزار شبکه پیچیده ای VPN را فراهم می کند که امکان دسترسی آسان به صدها سرور VPN را که در کشورهای مختلف دنیا مستقر هستند فراهم می کند. به این ترتیب ، به صورت آزاد و ناشناس ، تحت پوشش آدرس های IP ایمن ، به اینترنت حرکت خواهید کرد.

بررسی PureVPN توسط VPNRanks.com

رتبه های VPN | 31 ژوئیه 2015

ارائه دهنده خدمات VPN هیچ چیزی بدون گسترش سرور خوب نیست و به نظر می رسد PureVPN این موضوع را کاملاً واضح می داند. یک سرور خوب به طور معقول توزیع می شود تا حداکثر ناشناس بودن ، دسترسی و امنیت آنلاین کاربران را فراهم کند. اما PureVPN یک قدم فراتر می رود و سرور را در آن کشورها نیز شامل می شود ، جایی که آزادی اینترنت به دلیل سیاست های سخت سانسور به عنوان یک نعمت محسوب می شود..

بررسی PureVPN توسط USAVPN.com

USA VPN | 22 ژانویه 2016

PureVPN – این نام به عنوان یک برند برتر VPN در صنعت طی چند سال گذشته ظاهر شده است. PureVPN از همان ابتدا تحت تأثیر قرار می گیرد. با داشتن وب سایت جامع و آسان برای پیمایش ، تضمین برگشت پول ، تقریباً یک میلیون بار بارگیری و پشتیبانی مشتری پسند 24/7/365 ، این احساس را به شما می دهد که توسط حرفه ای در خدمت شماست.

بررسی PureVPN توسط خلبانی Trust

اعتماد خلبان | 16 آگوست 2016

اطمینان حاصل کنید که داده های شخصی و فعالیت اینترنتی شما هرگز در معرض VPN بسیار قابل اعتماد با اعتماد بیش از یک میلیون کاربر قرار نمی گیرد. شبکه VPN خود مدیریت PureVPN دارای دسترسی وسیع تری است (550+ گره سرور در 141 کشور) و به اتصالات همزمان دستگاه (پنج) اجازه می دهد تا بیش از تقریباً هر VPN دیگر در آنجا.

بررسی PureVPN توسط BestVPNProvider.com

بهترین ارائه دهنده VPN | 21 آگوست 2015

‘PureVPN یک گزینه عالی برای شهروندانی است که نگران حریم شخصی آنلاین خود هستند و برای محافظت از هویت خود در ایالات متحده ، اروپا ، استرالیا و چین نیاز به راه حلی دارند. بررسی PureVPN ما پی برد که PureVPN با ارائه گسترده ای از پروتکل های تونلینگ تأسیس شده است تا اطمینان حاصل شود که مشترکان بسته به نوع استفاده خود می توانند خود را امن کنند. ‘

بررسی PureVPN توسط VPNAnalysis

تجزیه و تحلیل VPN | 1 آوریل 2016

PureVPN خود را به عنوان یک سرویس عالی VPN با امنیت ، راحتی و ویژگی های متنوع به اثبات رساند. با بیش از 500 سرور در 101 کشور جهان ، PureVPN به خاطر سرعت بسیار عالی و قیمت های مقرون به صرفه تحسین می شود. گزینه های سفارشی سازی فراوان ، سازگاری تقریبا با همه دستگاه ها و سیستم عامل محبوب باعث می شود PureVPN به یکی از سرویس های مورد علاقه VPN تبدیل شود.

بررسی PureVPN توسط BestReviews.com

بهترین نظرات | 13 مارس 2015

ما بیش از عملکرد PureVPN راضی بودیم. تعداد قریب به اتفاق مکانها ، پشتیبانی وسیع دستگاه و انواع پروتکل های مختلف به سادگی ما را از بین می برد. PureVPN همچنین برای تکمیل خدمات خود با چنین ویژگی های مهمی از جمله محافظت در برابر سوئیچ kill ، SSL ، DNS و IPv6 ، تونل اسپلیت ، فایروال NAT و عملکرد روتر مجازی که کلاه را برای دستگاه های قابل اتصال بالا می برد ، سزاوار مدال است..

بررسی PureVPN توسط VPNFan.com

فن VPN | 15 ژوئن 2016

شبکه PureVPN شامل بیشتر قاره ها است. آنها سرورهایی در آفریقا ، آسیا ، اروپا ، خاورمیانه ، آمریکای شمالی ، اقیانوسیه و آمریکای جنوبی دارند. آنها یک شبکه VPN سریع دارند که با تست سرعت ما نشان داده شده است.

بررسی PureVPN توسط FIPE.net

فیپ | 15 اکتبر 2015

PureVpn ، نسبت به سایر خدمات دارای مزایایی است. PureVPN با بیش از 500 سرور در 141 کشور جهان ، سطح تطبیق پذیری را ارائه می دهد که مطمئناً به آنها در جایگزینی Hide-My-Ass کمک می کند. استفاده از PureVPN به معنای محدودیت پهنای باند و اتصال بسیار ایمن در تمام مدت نیست.

بررسی PureVPN توسط نرم افزار Gizmo’s

آزادراه Gizmo | 24 ژوئن 2016

PureVPN مستقر در هنگ کنگ سرویس VPN بسیار سریع و ارائه دهنده 500+ سرور در 141 کشور را ارائه می دهد. مشتری های بسیار قابل تنظیم برای کاربران ویندوز و مکینتاش مک وجود دارد که هر دو گزینه بسیار جذاب امکان استفاده از کاربران را برای انتخاب بهترین سرور بر اساس هدف و نه فقط موقعیت جغرافیایی ارائه می دهند..

بررسی PureVPN توسط MostSecureVPN

MostSecureVPN | 27 اکتبر 2016

PureVPN یک بار سرویس برای شرکت ها در محافظت از حریم شخصی مردم در سراسر جهان به یک پدیده جهانی تبدیل شده است. با استفاده از فناوری پیشرفته ، قابلیت ها و ویژگی های خاص آن ، انقلابی در استفاده از VPN از پیچیدگی تا حد امکان آسان ایجاد کرده است ، در حالی که امنیت و حفظ حریم شخصی شما را به عنوان بالاترین اولویت خود قرار داده است.

بررسی PureVPN توسط VPNPick

VPNPick | 11 نوامبر 2016

خدمات PureVPN یکی از گزینه های بهتر و کامل تر است که امروزه در بازار موجود است. آنها موقعیت مکانی خود را در صنعت با ارائه رمزگذاری ایمن مطابق با مهمترین عملکردها تقویت کرده اند. گذشته از داشتن پوشش جهانی ، محافظت از بازرسی عمیق بسته ها ، سوئیچ کشتار ، تونل سازی اسپلیت و برنامه های غنی از ویژگی های خاص ، تنها برخی از راهکارهای ارائه شده است.

بررسی PureVPN توسط Hostingpill

HOSTINGPILL | 22 آگوست 2017

اگر واقعاً VPN می خواهید ، من حتماً آن را توصیه می کنم – مگر اینکه بسیار تند و زننده باشید ، به شما اجازه نمی دهد.

بررسی PureVPN با رتبه بندی BESTVPN

BESTVPNrating | 12 فوریه 2018

PureVPN یکی از بهترین خدمات VPN است که با قویترین ابزارهای رمزنگاری طراحی شده است تا امنیت نهایی آنلاین را برای شما فراهم کند. با عضویت در PureVPN ، می توانید مانند گذشته هرگز به صورت آزاد و ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me