شرایط خدمات PureVPN


PureVPN است
شرایط استفاده از خدمات

شرایط استفاده از خدمات

به PureVPN خوش آمدید!

با تشکر از شما برای استفاده از محصولات و خدمات وب سایت ما ("خدمات") این خدمات توسط GZ Systems Limited متعلق و اداره می شود ، به عنوان PureVPN ™ ، یک شرکت محدود در هنگ کنگ با یک محل اصلی تجارت واقع در 36 / F ، برج دو ، میدان تایمز ، خیابان 1 ماتسون ، Causeway Bay ، هنگ کنگ فعالیت می کند. PureVPN the حق تجدید نظر در این شرایط خدمات را در هر زمان و در صورت لزوم حفظ می کند. این شرکت تمام تلاش خود را برای هشدار به کاربران خود در مورد تغییر در این شرایط ، هر زمان که اتفاق می افتد ، از طریق ایمیل یا ارسال یک اطلاعیه در منطقه مشتری برای مشاهده کاربران است. با این حال ، شرکت نمی تواند مسئولیت آن را بپذیرد. استفاده از خدمات پس از عملی شدن تغییرات به معنای موافقت با شرایط جدید است. اگر با شرایط جدید موافق نیستید ، باید استفاده از خدمات را متوقف کنید. اگر ظرف مدت ده روز از شما نشنویم ، شرایط اصلاح شده برای شما اعمال می شود.

تعاریف مفید

 1. ارجاع به "مقررات" و / یا "توافق," به شرایط خدمات که در اینجا آمده است مراجعه کنید
 2. ارجاع به "ما," "ما," "ما," و / یا "شرکت," مراجعه به GZ Systems Limited انجام تجارت به عنوان PureVPN.
 3. ارجاع به "شما," و / یا "کاربر," به کاربر وب سایت و / یا خدمات مراجعه کنید.
 4. ارجاع به "خدمات" به همه خدمات ارائه شده توسط ما ، شامل ، اما محدود به آنها ، سرویس های VPN ، سرورها ، IP ها ، برنامه ها ، نرم افزار ، برنامه تلفن همراه و سایر خدمات ارائه شده تحت نام تجاری مراجعه نکنید. "PureVPN".
 5. ارجاع به "سایت اینترنتی" به وب سایت های دارای آدرس های اینترنتی www.purevpn.com ، support.purevpn.com ، ideas.purevpn.com ، billing.purevpn.com ، purevpn.net ، pointtoserver.com و هر URL دیگری که ممکن است به این اصطلاحات اضافه شود مراجعه کنید. آینده.
 6. ارجاع به "کسب و کار" به معنای شغلی است که از خدمات ما استفاده می کند. به شما و مشاغلتان بصورت دسته جمعی گفته می شود "شما" در این شرایط.
 7. ارجاع به "اختلاف نظر" به معنای هرگونه ادعا ، تضاد ، اختلاف نظر ، اختلاف نظر بین طرفین ناشی از یا به هر طریق مربوط به این شرایط (یا هرگونه شرایط ، مکمل یا اصلاحیه ای است که توسط این شرایط در نظر گرفته شده است) شامل ، اما محدود به آن ، هرگونه اقدام در مورد شکنجه ، قرارداد یا در غیر این صورت ، در حقوق صاحبان سهام یا در قانون ، یا هرگونه تخلف ادعا شده ، از جمله ، اما محدود به آن نیست ، هر موضوع را با توجه به معنی ، اثر ، اعتبار ، عملکرد ، خاتمه ، تفسیر یا اجرای این شرایط یا هر شرایطی که توسط این قانون در نظر گرفته شده باشد. مقررات.
 8. ارجاع به "نقض مواد" به هر روشی به نقض این شرایط مراجعه کنید. اگر چنین حادثه ای رخ دهد ، PureVPN حق دارد به دلیل آن نقض فوراً این شرایط را فسخ کند.
 9. ارجاع به "چرخه صورتحساب" به معنای پرداخت حساب شما چرخه شامل پرداخت شما از طریق پردازنده پرداخت به ما ، اعتبار حساب شما و همچنین روزی است که حساب شما منقضی می شود.

شما موافقت می کنید

با استفاده از خدمات ما ، شما با این قوانین و مقررات موافقت می کنید. لطفاً آنها را با دقت بخوانید زیرا آنها شرایط و ضوابط توافق نامه الزام آور قانونی بین شما و شرکت را تشکیل می دهند.

هنگامی که شما با استفاده از خدمات ما موافقت می کنید ، شبکه خصوصی مجازی ("VPN") ، که شامل ، اما محدود به استفاده از سرورها ، روترها ، آدرسهای IP ، پروتکل ها ، افزودنیها ، نرم افزارها ، برنامه ها و سایر تجهیزات نیست ، شما به ما اجازه می دهید تا با استفاده از شبکه ما اطلاعات را منتقل کنیم ، و شما قبول دارید که قبول کنید شرایط مربوط به استفاده شما از خدمات VPN ما.

استفاده از خدمات ما ، حتی پس از هرگونه تغییر در شرایط ، به این معنی خواهد بود که شما با این شرایط موافق هستید. اگر با توافق با این شرایط مانند آنها احساس راحتی ندارید ، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید ، گرچه ما از دیدن شما متاسفیم..

موارد استفاده تجاری از وب سایت و خدمات ما

اگر شما از خدمات ما برای استفاده تجاری یا به نمایندگی از یک تجارت یا در ارتباط با یک تجارت استفاده می کنید ، موافقت شما با این شرایط به عنوان توافق نامه آن تجارت تفسیر می شود. PureVPN و وابستگان آن ، افسران ، کارگزاران و کارمندان را از هرگونه ادعا ، دادخواست یا اقدامی ناشی از یا در ارتباط با استفاده از خدمات یا نقض این شرایط ، از جمله هرگونه مسئولیت یا هزینه ناشی از مطالبات ، ضرر و زیان نگه می دارد. ، خسارت ، دادخواستها ، احکام ، هزینه دادرسی و حق الزحمه وکلا.

حساب PureVPN شما

ممکن است به کاربران این فرصت داده شود که از طریق یک فرم ثبت نام آنلاین برای ایجاد یک حساب کاربری ، (شما) ثبت نام کنند "حساب,") که ممکن است به شما امکان دهد اطلاعاتی را از ما دریافت کنید و / یا در برخی ویژگی ها یا دسترسی به وب سایت و / یا خدمات شرکت کنید. ما از اطلاعاتی که شما ارائه می دهید مطابق با خط مشی رازداری ما در http://www.purevpn.com/privacy-policy.php استفاده خواهیم کرد.

شما مسئول این موارد هستید:

 • ارائه اطلاعات دقیق و فعلی ، در زمان ثبت نام حساب PureVPN ، به بهترین دانش شما.
 • تمام استفاده از حساب شما ، صرف نظر از این که چنین دسترسی یا استفاده ای را مجاز کرده اید ، و برای اطمینان از اینکه تمام استفاده های حساب شما مطابق با مفاد این شرایط خدمات مطابقت دارد.
 • استفاده از این حساب برای استفاده دقیق همانطور که توسط PureVPN مجاز است و مطابق با خط مشی استفاده عادلانه ما. PureVPN هیچ کلاه در پهنای باند یا استفاده از داده برای هر کاربر قرار نمی دهد. با این حال ، استفاده از خدمات در معرض استفاده منصفانه قرار دارد. ایجاد جلسات VPN خودکار یا دستی به روشی که باعث خدشه دار شدن یک بات یا فشار بیش از حد در شبکه شود که ممکن است سایر کاربران در شبکه را مختل کند ، یا استفاده از پهنای باند قابل ملاحظه ای که بیش از متوسط ​​استفاده از پهنای باند کاربر برای مدت طولانی یا لایک ها ، همه به عنوان استفاده ناعادلانه از شبکه در نظر گرفته می شوند ، مگر اینکه صریحاً توسط شرکت مجاز باشد. PureVPN این حق را دارد که کاربرانی را که در استفاده ناعادلانه از خدمات خود درگیر هستند به طور موقت تعلیق یا فسخ کند.
 • محرمانه نگه داشتن اطلاعات ورود به سیستم. توزیع اطلاعات ورود به سیستم بدون رضایت قبلی ما برای کاربران کاملاً ممنوع است ، همچنین به اشتراک گذاشتن یک حساب برای دو نفر.
 • اطلاعات ورود خود را با دوستان خود به اشتراک نگذارید.
 • فروش و تجارت و انتقال آن حساب به شخص یا اشخاص دیگر بدون مجوز خاص شرکت برای انجام این کار.
 • شناسه ورود و رمز ورود خود را برای کلیه فعالیتهایی که از طریق حساب کاربری شما انجام می شود ، از جمله فعالیت های دیگران و صرف نظر از مجاز بودن چنین فعالیت هایی ، ایمن نگه دارید. شما موافقت می کنید بلافاصله سیستم GZ را از هرگونه نقض یا استفاده غیرمجاز از حساب خود مطلع کنید.

خدمات PureVPN

هزینه خدمات

استفاده از وب سایت رایگان است. با این حال ، برخی از جنبه های خدمات ممکن است به کاربران پرداخت کننده هزینه خدمات محدود شود ، در همه زمان ها در وب سایت و همچنین در نقطه فروش در دسترس باشد. دسترسی به خدمات باید هزینه خدمات قابل استفاده را بپردازند ، با این هزینه که گفته می شود در زمان ایجاد حساب به صورت خودکار شارژ می شود ، و سپس مطابق با "چرخه صورتحساب" از حساب پرداختی که پس از ایجاد حساب به ما ارائه می شود ، هر از گاهی به روز شود.

تبلیغات / تخفیف / پیشنهاد ویژه (ها)

PureVPN بطور منظم تبلیغات / تخفیف / پیشنهادهای مختلفی را راه اندازی می کند تا بیشتر کاربران خود را تسهیل کند. اما ، کاربرانی که در حال حاضر از تبلیغات / تخفیف / پیشنهاد ویژه ای بهره مند می شوند ، به طور خودکار از استفاده دیگری از تبلیغات / تخفیف / پیشنهاد ویژه در طول عمر تبلیغی / تخفیف / پیشنهاد ویژه ای که توسط وی استفاده می شود ، رد می شوند. علاوه بر این ، کاربر نمی تواند دو بار در یک حساب از تبلیغات / تخفیف / ویژه استفاده کند.

خدمات مشتری

در صورت داشتن هرگونه سؤال ، نظر یا نگرانی در مورد وب سایت و / یا خدمات ، خدمات مشتری ممکن است در هر زمان از طریق [ایمیل محافظت شده] با ما تماس گرفته شود. ما تلاش می کنیم در چهل و هشت (48) ساعت کاری به کلیه سوالات مربوط به خدمات مشتری پاسخ دهیم. خدمات مشتری همچنین ممکن است در هر زمان ، 24/7 از طریق گزینه چت زنده در وب سایت ، تماس گرفته شود.

ما همچنین از راه دور به مشتری خود کمک می کنیم. ما برای حل این مشکل به رایانه مشتری خود با اجازه قبلی آنها دسترسی پیدا می کنیم.

لغو خدمات

کاربران ممکن است استفاده از این خدمات را در هر زمان و از طریق تماس با گفتگوی زنده یا از طریق پست الکترونیکی پشتیبانی در [ایمیل محافظت شده] لغو کنند

بازپرداخت خدمات

سیاست بازپرداخت منوط به استفاده منصفانه از خدمات ما و رعایت شرایط خدمات ما است. این سیاست به منظور شناسایی رویه ها ، شرایط و ضوابط بازپرداخت ما خدمت می کند. برای داشتن یک نگاه دقیق به سیاست بازپرداخت ما ، لطفاً اینجا را مشاهده کنید.

استفاده از وب سایت و / یا خدمات (های) توسط افراد زیر سن قانونی و / یا کودکان

شما تأیید می کنید که حداقل هجده سال (18) سال سن دارید و یا بیشتر از سن اکثریت در حوزه قضایی که در آن زندگی می کنید و از آنجا به وب سایت و / یا خدماتی دسترسی پیدا می کنید که سن اکثریت آنها بیشتر از هجده سال باشد (18) سال های عمر. اگر زیر هجده سال سن (18 سال) و / یا زیر سن اکثریت در حوزه قضایی که شما اقامت دارید و از آنجا به وب سایت و / یا خدمات دسترسی پیدا می کنید ، دسترسی صریحاً به آن منع شده اید. شما می دانید و تأیید می کنید که اینترنت ممکن است حاوی اطلاعاتی باشد که ممکن است در حوزه های قضایی مختلف نادرست ، توهین آمیز ، نامفهوم ، غیرقانونی باشد ، یا ممکن است برای برخی نادرست باشد. شما موافقت می کنید که GZ Systems مسئولیت دسترسی به یا خسارات و یا خسارات ناشی از چنین اطلاعاتی را ندارد.

استفاده ممنوع از وب سایت و خدمات ما

برای محافظت از خدمات خود در برابر سوء استفاده ، سوءاستفاده یا استفاده از آن برای صدمه زدن به شخصی ، ما قوانینی را وضع کرده ایم که بدون در نظر گرفتن برنامه بسته ای که توسط آنها انتخاب شده است ، به طور یکسان در مورد هر کاربر اعمال می شود. این قوانین فقط برای اطمینان از اینكه هر کاربر PureVPN می تواند از آزادی كامل اینترنت برخوردار شود ، بدون آزار و اذیت به كاربران دیگر ، و بدون سوءاستفاده از خدمات ما ، بهره مند شده است. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که استفاده شما از وب سایت و / یا خدمات را برای نقض هر یک از موارد ممنوع یا به هر دلیل دیگری در تصمیم تنها و منحصر به فرد خود ، خاتمه دهیم..

شما به طور خاص موافق نیستید که:

 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای هرگونه استفاده غیرقانونی ، از جمله انتقال هرگونه مواد غیرقانونی که طبق قانون یا مقررات محلی ، ایالتی ، ملی یا بین المللی جرم محسوب شود ، استفاده کنید.
 • به منظور انتقال اسپم از وب سایت و / یا خدمات ما استفاده کنید. اسکن پورت ها ، پروکسی های باز ، رله های باز. ارسال ایمیل های ناخواسته در مقادیر عمده برای انتخاب و یا برای تبلیغات / بازاریابی ، حتی اگر ایمیل توسط سرور دیگری ارسال یا دریافت شود.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای ارائه تبلیغات پاپ آپ استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای حمله به هر روشی ، شکل یا شکل دادن به رایانه یا شبکه دیگری استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای انتقال مطالب غیرقانونی ، مضر ، تهدید آمیز ، سوءاستفاده ، آزار دهنده ، شکنجه گر یا مواردی که در دادگاه می تواند قابل اعتراض باشد ، استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای آسیب رساندن ، تهدید ، “طوفان” استفاده کنید و یا به شخص دیگری / شغل دیگری آزار دهید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای دستکاری عناوین یا جعل شناسه استفاده کنید تا منشاء هر محتوای منتقل شده از طریق وب سایت یا خدمات ما باشد.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای شرکت در هر نوع فعالیت تبلیغاتی / بازاریابی / غیرمجاز غیر مجاز یا غیر مجاز استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما استفاده کنید تا در انتقال ویروس های نرم افزاری یا نرم افزارهای مخرب با هدف آسیب رساندن به سایر نرم افزارها / سخت افزارها / تجهیزات ارتباطی از راه دور شرکت کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای نافرمانی از هرگونه سیاست / رویه / آیین نامه شبکه های مرتبط با وب سایت و / یا خدمات ما استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای آزار و اذیت ، سوءاستفاده ، توهین ، آسیب ، توهین ، تهمت ، توهین ، ارعاب و یا تبعیض بر اساس جنسیت ، گرایش جنسی ، دین ، ​​قومیت ، نژاد ، سن ، منشا ملی یا ناتوانی استفاده کنید. ارسال اطلاعات غلط یا گمراه کننده.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما استفاده کنید تا آگاهانه یا ناآگاهانه مقررات ، قوانین ، قوانین و قوانین محلی بین المللی ، دولتی ، فدرال ، استانی یا ایالتی را نقض کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای ارتقاء فعالیت های غیرقانونی استفاده کنید ، یا وسیله ای را برای کمک به افراد دیگر در انجام فعالیت های غیرقانونی با ارائه اطلاعات آموزشی فراهم کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای نقض یا نقض حقوق مالکیت معنوی یا حقوق مالکیت معنوی دیگران استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای ارتقا یا تحریک صدمات جانی یا آسیب در برابر هر گروه یا فردی استفاده کنید ، یا ارتکاب هرگونه ظلم به حیوانات.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای پنهان کردن آدرس ایمیل گیرنده واقعی برای جلوگیری از نقض شرایط قانونی سرویس دیگر استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما استفاده کنید تا دیگران را برای انجام یا شرکت در هرگونه اقدامات غیرقانونی دعوت کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای سوءاستفاده از وب سایت و / یا خدمات ما با اسکریپت و استفاده از نرم افزار برای مصرف منابع بیشتر از سایر کاربران طی مدت زمانی کوتاه استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما استفاده کنید تا پیامی را که به طور عادی از طریق وب سایت و / یا خدمات به عنوان اسپم به سازمان ارسال می شود ، به روشی که شامل سرویس به عنوان منبع هرزنامه است ، گزارش دهید.
 • برای به دست آوردن IP های مختلف یا به هر دلیلی از وب سایت و / یا خدمات ما برای ایجاد ارتباطات بیش از حد خودکار یا دستی بیش از حد استفاده کنید. اتصالات بیش از حد ناراحت کننده است زیرا آنها تنگنا ایجاد می کنند و شبکه ما را خفه می کنند ، قیمت آن توسط سایر کاربران پرداخت می شود و این کاملاً غیرقابل قبول است. حداکثر جلسات مجاز روزانه 300 است و بیش از این حد ممکن است منجر به تعلیق یا خاتمه دائمی حساب شما شود ، مگر اینکه صریحاً توسط شرکت مجاز باشد.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای انتقال آدرس ایمیل استفاده کنید ، که نیاز دارد تا این سرویس با یک سرور پست الکترونیکی ارتباط برقرار کند "لیست خاکستری" سرور پست الکترونیکی خدمات؛
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای دسترسی به / اشتراک / آپلود / بارگیری مطالب غیرقانونی از جمله اما محدود کردن آنها ، پورنوگرافی کودک یا محتوا که تصور می شود پورنوگرافی کودک است ، استفاده کنید. حساب هر کاربر یافت شده در این فعالیت یا فعالیت های مشابه فوراً و بدون اطلاع قبلی معلق می شود.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما استفاده کنید تا IP را برای ایجاد جستجو در موتورهای جستجو ، ایجاد پیوند در انجمن ها ، خزیدن دستی یا خودکار وب سایت ها و هرگونه فعالیت دیگری که تحت دامنه بهینه سازی موتور جستجو ، نظر در فروم یا داده کاوی قرار دارد ، استفاده کنید. مگر اینکه بطور خاص توسط شرکت مجاز باشد؛
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای بارگذاری یا انتقال ویروس ها یا هر نوع دیگری از کدهای مخرب که به هر طریقی استفاده می شود و یا بر عملکرد یا عملکرد وب سایت و / یا خدمات استفاده می کند ، استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای جمع آوری یا پیگیری اطلاعات شخصی دیگران استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای هرزنامه ، فیش ، آسیب ، بهانه ، عنکبوت ، خزیدن ، یا ضرب و شتم استفاده کنید.
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای هر هدف ناعادلانه یا غیراخلاقی استفاده کنید. و / یا؛
 • از وب سایت و / یا خدمات ما برای ایجاد اختلال در ویژگی های امنیتی وب سایت و / یا خدمات استفاده کنید.

اصلاح و خاتمه خدمات ما

اگر به هر شکلی ، شکل یا شکل ما به نقض شرایط یا خدمات ما رسیدگی کردید ، ممکن است ما مجبور شویم قدم محکمی برای فسخ حساب شما با ما برداریم ، اگرچه متأسفیم که می بینیم که شما می روید..

شرکت حق خود را حفظ می کند:

 • برای تغییر ، اضافه کردن ، تعلیق یا حذف این شرایط خدمات یا سایر موافقت نامه ها ، به طور کامل یا جزئی ، با صلاحدید ما در هر زمان ، با چنین تغییراتی ، اضافات یا حذف ها بلافاصله پس از ارسال آنها به وب سایت موثر است. استفاده شما از وب سایت و / یا استفاده مداوم از خدمات پس از اصلاح ، اضافه یا حذف این شرایط خدمات به نظر می رسد که پذیرش شما از اصلاح ، اضافه یا حذف است.
 • برای تغییر ، اضافه کردن ، تعلیق یا حذف هر جنبه ای از این وب سایت یا خدمات ارائه شده توسط ما ، به طور کامل یا جزئی ، به صلاحدید ما در هر زمان ، با چنین تغییراتی ، اضافاتی یا حذف هایی بلافاصله مؤثر است. چنین تغییراتی ، اضافاتی یا حذف هایی ممکن است شامل محتوای ارائه شده ، ساعت ها در دسترس بودن ، پشتیبانی چت زنده ، پشتیبانی ایمیل ، تعداد سرورها ، در دسترس بودن سرورها ، در دسترس بودن برنامه ها ، تعداد پروتکل ها ، افزودنیها ، تجهیزات محدود شود. مورد نیاز برای دسترسی یا استفاده ، تغییر طرح وب سایت ، بسته های VPN ، در دسترس بودن هر ویژگی ، پیشنهادات تبلیغاتی و تجدید نظر در قیمت گذاری بسته های VPN.
 • امتناع از دسترسی به وب سایت و / یا خدمات و یا خاتمه خدمات خود را با نقض هر یک از این شرایط یا به هر دلیلی در هر زمان و به صلاح خود ما. ما ممکن است بنا به صلاحدید خود به هر دلیلی یک حساب کاربری را محدود یا لغو کنیم. در صورت ایجاد تغییر یا لغو یک حساب کاربری ، ممکن است سعی کنیم با تماس با ایمیل و / یا آدرس صورتحساب / شماره تلفن ارائه شده در زمان ایجاد حساب شما ، به شما اطلاع دهیم. با این وجود ، عدم انجام این کار هیچ گونه مسئولیتی را شامل نمی شود ، از جمله مسئولیت حذف داده های از دست رفته حذف شده ، از دست دادن سرویس ها ، خسارت و زیان در تجارت ، در نتیجه خاتمه حساب.
 • معرفی هزینه های جدید ، هزینه ها یا سایر شرایط استفاده از سرویس یا قطعات آن در هر زمان.
 • از شما بخواهید که به هر دلیلی و بنا به صلاحدید ما ، خودتان را تأیید کنید. در صورت عدم اثبات هویت کافی ، مطابق درخواست ما ، حساب شما خاتمه می یابد و هیچ بازپرداخت قابل اجرا نخواهد بود.
 • در صورت عدم اطمینان از امنیت حساب خود و جلوگیری از استفاده غیرمجاز از حساب خود ، حساب خود را فسخ کنید.
 • اگر ما معتقدیم رمز عبور (های) شما امن نیستند ، لازم است که رمز (های) خود را تغییر دهید. نه شرکت و نه نمایندگان آن مسئولیت هرگونه ضرر و زیان و خسارت از هر نوع ممکن است که ناشی از استفاده غیرمجاز از حساب شما باشد ، چه با اطلاع شما و چه بدون آن مسئولیت پذیر نیست. با این حال ، شما ممکن است مسئولیت هر گونه ضرر و زیان متحمل شده توسط GZ Systems یا طرف مقابل باشد زیرا شخص دیگری از حساب شما استفاده کرده است.

دقت ، کامل بودن و بهنگام بودن اطلاعات

 • اگرچه ما سعی می کنیم وب سایت و خدمات را بیست و چهار (24) ساعت در روز ، هفت (7) روز در هفته فراهم کنیم ، به جز هرگونه زمان برنامه ریزی شده برای نگهداری ، ما تضمین نمی کنیم که وب سایت و خدمات در آن قرار بگیرند. همه زمان های موجود.
 • ما تضمین نمی کنیم که رایانه ، رایانه لوحی و / یا تلفن هوشمند شما قادر به دسترسی و پشتیبانی از وب سایت و / یا خدمات باشد..
 • ما مسئولیت نداریم اگر اطلاعات موجود در وب سایت و / یا خدمات دقیق ، کامل یا جاری نباشند. شما تأیید می کنید که وب سایت و خدمات فقط برای اطلاعات عمومی ارائه شده اند و نباید به آنها به عنوان تنها مبنای تصمیم گیری بدون مشورت با منابع اولیه ، دقیق تر ، کامل تر یا به موقع اطلاعات ، اعتماد یا استفاده شود..
 • ما تضمین نمی کنیم که هرگونه خطایی در وب سایت و / یا خدمات اصلاح شود.

مالکیت معنوی

از حقوق مالکیت معنوی چشم پوشی نشده است

این توافق نامه برای دسترسی و استفاده از وب سایت و یا خدمات است. وب سایت و خدمات توسط قوانین مالکیت معنوی محافظت می شوند. وب سایت و خدمات متعلق به ما است و متعلق به ما یا مجوز / بازدید کنندگان ما (در صورت وجود) است. ما کلیه حقوق مالکیت وب سایت و خدمات را حفظ می کنیم.

علاوه بر این ، تمام مواد ("مواد") نمایش داده شده یا منتقل شده در این وب سایت و / یا خدمات ، از جمله محدود به متن ، عکس ، تصاویر ، تصاویر ، کلیپ های ویدیویی ، کلیپ های صوتی و گرافیک متعلق به ما نیست و توسط هنگ کنگ و حق چاپ ، علائم تجاری ، مارک های تجاری ، علائم خدمات و سایر حقوق ، قوانین و معاهدات اختصاصی.

به استثنای آنچه ارائه شده است ، شما همچنین نمی توانید کپی ، بازتولید ، انتشار ، انتقال ، انتقال ، فروش ، اجاره ، اصلاح ، ایجاد آثار مشتق شده از ، توزیع ، بازپرداخت ، اجرای ، نمایش و یا از هر طریق تجاری تجاری از مواد حمل شده در وب سایت ، و نه می توانید به هر یک از حق چاپ یا سایر حقوق مالکیت معنوی مندرج در مواد نقض کنید. شما نمی توانید حق چاپ ، علائم تجاری ، یا سایر اعلان های اختصاصی یا علائم بصری و آرم ها را از مواد حذف یا تغییر داده و یا باعث حذف یا تغییر آن نشوید..

شما می توانید فقط نسخه ای از مطالب ارائه شده توسط ما در این وب سایت و / یا خدمات را فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری تهیه کنید ، به شرط اینکه شما هیچگونه حق چاپ ، علائم تجاری یا سایر اعلامیه های شخصی را حذف نکنید و یا حذف نکنید. یا علائم بصری یا آرمهای مربوط به Material. شما نمی توانید هیچ یک از مطالب دسترسی به این وب سایت و / یا خدمات را بایگانی یا نگهداری نکنید بدون اجازه کتبی صریح ما. کلیه درخواست های بایگانی ، چاپ مجدد یا حفظ هر بخشی از مواد باید به صورت کتبی برای ما باشد و باید هدف و نحوه استفاده از مواد را به روشنی بیان کند. درخواست های مجوز بایگانی ، نگهداری یا انتشار مجدد هر قسمت از مواد ممکن است به [ایمیل محافظت شده] ارسال شود

شما هیچ حق و حقوقی را در این زمینه به جز محدودیت استفاده از وب سایت مطابق با این شرایط خدمات ، مجوز کسب نمی کنید. به هر یک از مطالب دسترسی یا بارگیری شده از این وب سایت باید مطابق با شرایط استفاده از خدمات تعیین شده در این توافقنامه ، دسترسی یا بارگیری شود. ما هرگونه حقوقی را که صریحاً تحت این شرایط استفاده استفاده نمی شود ، محفوظ می داریم.

استفاده از نرم افزار اختصاصی ما

خدمات VPN ما ممکن است از شما بخواهد نرم افزار اختصاصی VPN اختصاصی ما را در رایانه / دستگاه هوشمند / سیستم سرگرمی خود بارگیری و پیکربندی کنید. علاوه بر این ، ممکن است ما به روزرسانی ها / تکه های دوره ای را به نرم افزار خود بر روی رایانه / دستگاه هوشمند / سیستم سرگرمی شما ارسال کنیم. به این وسیله اجازه می دهید نرم افزار و به روزرسانی های آن بر روی رایانه / دستگاه هوشمند / سیستم سرگرمی شما نصب شود. نرم افزار ما مطابق با این شرایط و توافقنامه مجوز کاربر نهایی برای این نرم افزار در دسترس شما قرار خواهد گرفت. شما همچنین نمی توانید مهندسی معکوس ، اصلاح ، کامپایل کردن معکوس یا جدا سازی مجدد ، جداسازی یا کپی کردن ویژگی ها و عملکردهای نرم افزار خود داشته باشید و همچنین ممکن نیست کسی را به استفاده از نرم افزار ما متهم کند..

شما همچنین می فهمید که ما فناوری های مختلف مختلف را هر از گاهی به شما معرفی خواهیم کرد ، که ممکن است عملکرد سیستم را در همه سیستم عامل ها به طور مداوم انجام دهد یا نتواند زیرا عملکرد آن وابسته به پیکربندی رایانه شما ، سرعت اینترنت ، ISP و سایر دستگاه های مرتبط با آن است. نرم افزار. برخی از به روزرسانی ها / وصله های ارائه شده توسط ما ممکن است برای عملکرد نرم افزار و خدمات ما بسیار مهم باشند و از این رو ممکن است اجاز نصب آنها بر روی سیستم / دستگاه شما برای شما اجباری باشد..

اعطای مجوز محدود

هنگامی که برای ما یک حساب شخصی ثبت نام می کنید ، ما مجوز محدود ، غیر انحصاری شخصی و غیر قابل انتقال برای استفاده از خدمات و نرم افزارهای اختصاصی خود را به شما اعطا می کنیم. با این حال ، شما باید اطمینان حاصل کنید که از خدمات ما فقط برای فعالیتهای شخصی ، خصوصی و غیرتجاری خود استفاده می کنید ، به جز زمانی که با ما به عنوان کاربر VPN Business ثبت نام می کنید و یک حساب کاربری VPN از ما دریافت می کنید. این مجوز فقط برای استفاده شخصی است و همچنین شما باید از فروش مجدد خدمات ما ممنوع باشید و به افراد دیگر این امکان را می دهید تا از حساب شما استفاده کنند. عدم رعایت ممکن است منجر به خاتمه حساب شما شود.

بازخورد

شما ممکن است فرصتی برای ارائه بررسی ، پیشنهادات ، ایده ها و بازخورد ، (از این پس ، جمعی ، “بازخورد”) داشته باشید. اگر چنین بازخوردی را ارائه می دهید ، به ما مالکیت یکسانی را به ما اعطا می کنید ، که بدون محدودیت حق ما را شامل می شود یا هر شخص ثالثی را که ما تعیین می کنیم ، برای استفاده ، کپی ، انتقال ، گزیده ای ، انتشار ، توزیع ، نمایش عمومی ، اجرای عمومی ، ایجاد آثار مشتق شده از ، میزبان ، ایندکس ، حافظه پنهان ، برچسب ، رمزگذاری ، اصلاح و تعدیل (از جمله بدون محدودیت حق سازگاری با پخش ، بارگیری ، پخش ، تلفن همراه ، دیجیتال ، تصویر کوچک ، اسکن یا سایر فناوری ها) به هر شکل یا رسانه ای که اکنون شناخته شده یا از این پس توسعه یافته است. با کلیه این بازخورد ها باید غیر محرمانه رفتار شود ، اما شرکت ممکن است با حفظ ناشناس بودن هویت شما ، از هویت شما محافظت کند.

اگر مشخص شود که شما در محتوای ارائه شده توسط شما ، از حقوق اخلاقی (از جمله حقوق انتساب یا صداقت) استفاده می کنید ، اعلام می کنید که (الف) نیازی نیست که از هرگونه اطلاعات شخصی در ارتباط با محتوا استفاده شود ، یا هر نوع اثر مشتق از یا به روزرسانی ها یا به روز رسانی های آن؛ (ب) شما هیچ اعتراضی به انتشار ، استفاده ، اصلاح ، حذف و سوء استفاده از مطالب توسط ما یا مجوزها ، جانشینان و تکالیف ما ندارید. ج) شما برای همیشه امتناع می ورزید و موافقت می کنید که هیچ مطالبه ای برای هر حقوق اخلاقی یک نویسنده در هر یک از مطالب مطالبه و مطالبه نکنید. و (د) شما برای همیشه ما و مجوزها ، جانشینان و واگذاری های خود را از هرگونه ادعایی که می توانید به واسطه هرگونه چنین حقوق اخلاقی علیه ما ادعا کنید ، آزاد می کنید. شما همچنین می توانید به هر کاربر دیگری اجازه دسترسی ، مشاهده ، ذخیره یا بازتولید محتوا برای استفاده شخصی آن کاربر را بدهید.

با وجود موارد فوق ، شما تأیید می کنید که بازخورد شما ممکن است حاوی مفاهیم ، ایده ها ، مطالب ، پیشنهادات ، پیشنهادات و امثال آنها در رابطه با PureVPNTM یا ابتکارات آن باشد (از این پس “ایده های شما”) با توجه به ایده های شما تصدیق می کنید که: (الف) ما از طرف بسیاری از احزاب پذیرفته شده های متعددی دریافت می کنیم و / یا ممکن است ایده هایی کاملاً شبیه ایده های شما را توسعه داده و / یا در نظر بگیریم ، و اینکه بررسی ما در مورد ایده های شما پذیرش تازگی ، اولویت یا اصالت نیست. و (ب) استفاده ما از هرگونه ایده ای مشابه ایده های شما ، چه براساس بازخورد یا ارسال های شما ، که توسط اشخاص ثالث به ما ارائه شده باشد ، یا بطور مستقل توسط ما ساخته یا در نظر گرفته شده باشد ، هیچگونه تعهدی برای شما نخواهد بود.

حقوق مالکیت معنوی دیگران

GZ Systems یک ایمان محکم به حقوق مالکیت معنوی دیگران است و انتظار دارد که شما این حق را رعایت کنید. بنابراین ، ما به شدت کاربران خود را از مشارکت در هر فعالیتی که می توان به عنوان نقض حق چاپ و / یا علامت تجاری تعبیر کرد ، تشویق می کنیم. به اشتراک گذاری پرونده فقط در سرورهای زیر مجاز است: افغانستان ، الجزایر ، آنگولا ، ارمنستان ، باهاما ، بحرین ، بنگلادش ، باربادوس ، بلژیک ، برمودا ، بولیوی ، جزایر ویرجین بریتانیا ، برونئی Darussalam ، بلغارستان ، کامبوج ، کیپ ورد ، جزایر کیمن ، شیلی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، دانمارک ، دومینیکن ، جمهوری دومینیکن ، السالوادور ، استونی ، اتیوپی ، آلمان ، غنا ، گرنادا ، گواتمالا ، گویان ، هائیتی ، هندوراس ، قزاقستان ، کنیا ، قرقیزستان ، لائوس ، لتونی ، لبنان ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، ماکائو ، ماداگاسکار ، مائوریسیا ، موریس ، مولداوی ، موناکو ، مغولستان ، مونتسرات ، میانمار ، هلند ، نیکاراگوئه ، نیجر ، نیجریه ، نروژ ، عمان ، پاکستان ، پاناما ، پاپوا گینه نو ، پاراگوئه ، پرو ، پرتغال ، پورتوریکو ، رومانی ، روسیه ، سنت لوسیا ، عربستان سعودی ، سنگال ، صربستان ، سیشل ، اسلوونی ، سریلانکا ، سورینام ، سوئد ، تاجیکستان ، تانزانیا ، ترینیداد و توباگو ، تونس ، ترکیه ، ترکمنستان ، جزایر ترک و کایکوس ، امارات متحده عربی ، ازبکستان و ونزوئلا.

در شرایط مناسب و بنا به اختیار ما ، می توانیم حساب اعضایی را که مرتباً تخلف می کنند یا بارها به اتهام نقض کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت معنوی دیگران متهم شده اند ، غیرفعال یا غیرفعال کنیم. اگر محتوای شما را حذف کنیم و / یا حساب شما را بخاطر نقض حق نسخه برداری شخص دیگری خاتمه دهیم ، و شما اعتقاد دارید که ما به اشتباه آن را حذف کرده ایم ، فرصتی برای تجدید نظر در اختیار شما قرار می دهیم..

مطابق با قانون حق چاپ کپی رایت هزاره دیجیتال سال 1998 ، متن آن ممکن است در وب سایت دفتر حق چاپ ایالات متحده در http://www.copyright.gov/legislation/dmca.pdf یافت شود ، ما به طرز فوری به ادعاهای نقض حق نسخه برداری پاسخ خواهیم داد. متعهد به استفاده از وب سایت خود هستیم که به نماینده حق نسخه برداری تعیین شده ما گزارش شده است.

اگر شما مالک حق چاپ هستید ، یا مجاز به انجام نمایندگی از طرف یک شخص هستید یا مجاز به انجام فعالیت تحت هر حق انحصاری تحت حق چاپ ، لطفاً گزارشات تخلفات مربوط به حق چاپ را که از طریق وب سایت یا از طریق وب سایت انجام شده است ، با تکمیل اعلامیه DMCA زیر در مورد نقض ادعا شده و گزارش دهید. تحویل آن به نمایندگی کپی رایت تعیین شده ما. به محض دریافت اطلاعیه ، ما هر اقدامی را انجام خواهیم داد ، بنا به صلاحدید ما ، مناسب می دانیم ، از جمله حذف مطالب مورد اعتراض از وب سایت.

نحوه ثبت نام DMCA در مورد نقض ادعا شده ("اطلاع"):

 1. اثری از حق چاپ را که ادعا می کنید نقض شده است شناسایی کنید ، یا اگر چندین اثر دارای حق چاپ توسط این اطلاعیه تحت پوشش قرار گیرند – می توانید یک لیست نماینده از آثار دارای حق چاپ را که ادعا می کنید نقض شده اند تهیه کنید..
 2. (i) مطالبی را که ادعا می کنید نقض می کند (یا اینکه موضوع فعالیت تخلف محسوب می شود) را مشخص کنید و یا آن را غیرفعال کنید یا دسترسی به آن غیرفعال باشد ، و اطلاعات منطقی کافی برای ما در یافتن مطالب ، از جمله در حداقل ، در صورت کاربرد ، URL پیوند نشان داده شده در وب سایت که می تواند در آن یافت شود ، و (ب) مرجع یا پیوند ، به ماده یا فعالیتی که ادعا می کنید نقض می کند ، حذف شده یا دسترسی به آن غیرفعال بودن اطلاعات به آنها ، و اطلاعات منطقی کافی برای ما امکان می یابند که آن مرجع یا پیوند را پیدا کنیم ، از جمله حداقل ، در صورت لزوم ، از جمله در حداقل آدرس ، URL پیوند نشان داده شده در سایت که در آن چنین مرجع یا پیوندی یافت می شود.
 3. آدرس پستی ، شماره تلفن و در صورت موجود بودن آدرس ایمیل خود را تهیه کنید.
 4. هر دو جمله زیر را در بدنه اعلامیه درج کنید:
  "بدینوسیله اظهار می دارم که من اعتقاد خوبی دارم که استفاده مشکوک از مطالب دارای حق چاپ یا مرجع یا پیوند به چنین مطالبی توسط صاحب حق چاپ ، نماینده آن یا قانون مجاز نیست (مثلاً به عنوان استفاده منصفانه)."
  "من بدینوسیله اعلام می کنم که اطلاعات موجود در این اطلاعیه دقیق و تحت مجازات تخلفات است که من مالک آن هستم یا مجاز به نمایندگی از طرف مالک ، حق چاپ یا حق انحصاری تحت حق چاپ است که گفته می شود نقض شده است.."
 5. نام کامل حقوقی و امضای الکترونیکی یا فیزیکی خود را تهیه کنید.
  این اطلاعیه را با تمام موارد تکمیل شده ، به نماینده حق نسخه برداری تعیین شده ما تحویل دهید:
  GZ Systems Limited به عنوان PureVPN doing فعالیت های تجاری انجام می دهد
  36 / F ، برج دو ، میدان تایمز ، خیابان 1 ماتسون ، خلیج Causeway,
  هنگ کنگ
  ایمیل: [پست الکترونیکی محافظت]

اگر اعلانی دریافت کردید که محتوای شما به دلیل شکایت حق چاپ حذف شده است و یا حساب شما فسخ شده است ، به این معنی است که به درخواست صاحب محتوا محتوا از وب سایت ما حذف شده است. اگر حساب شما شکایات حق نسخه برداری زیادی دریافت کرده است ، ممکن است شما توانایی انتقال محتوای جدید را از دست بدهید ، و ممکن است حساب شما کاملاً غیرفعال شود.

اگر فکر می کنید محتوا به اشتباه حذف شده است و / یا حساب شما خاتمه یافته است ، می توانید با دنبال کردن مراحل زیر یک اعلامیه ضد ارسال کنید. هنگامی که یک اعلامیه معتبر دریافت می کنیم ، یک نسخه را به شخصی که شکایت اصلی را ارسال کرده است ، ارسال می کنیم. اگر در مدت ده (10) روز کاری متوجه نشویم که ارسال کننده شکایت اصلی به دنبال حکم دادگاه باشد تا از تخلف بیشتر محتوای مورد نظر جلوگیری کند ، ما شکایتی را از سوابق حساب شما حذف خواهیم کرد و ممکن است جایگزین محتوایی که بنا به اختیار ما حذف شد.

توجه: پیامدهای حقوقی و مالی برای ارسال های کلاهبرداری و یا بد اعتقادی وجود دارد. قبل از ارسال یک اعلامیه ضد ، مطمئن شوید که شما صاحب حقوق واقعی محتوای حذف شده هستید یا به این باور اطمینان دارید که مطالب به اشتباه حذف شده است ، و عواقب ارائه ادعای دروغین را درک کنید..

برای ارسال یک اعلامیه ضد ، پیشخوان خود را به [ایمیل محافظت شده] ارسال کنید و موارد زیر را درج کنید:

 1. نام ، آدرس و شماره تلفن شما.
 2. DMCA ID در انتهای ایمیل اعلان چاپ شده است.
 3. آدرس منبع محتوایی که حذف شد (پیوند را در ایمیل اعلان کپی و جایگذاری کنید).
 4. بیانیه ای تحت مجازات هتک حرمت اعتقاد به این که محتوا به اشتباه حذف شده است.
 5. بیانیه ای مبنی بر اینکه شما به صلاحیت دادگاه ناحیه فدرال برای ناحیه قضایی که آدرس در آن واقع شده است ، یا اگر آدرس شما خارج از ایالات متحده است ، برای هر منطقه قضایی که ممکن است در آن بیابیم ، قبول دارید و شما می پذیرید. خدمات پردازش از شخصی که شکایت اصلی را در زیر بخش (ج) (1) (ج) یا نماینده آن شخص ارائه داده است.
 6. امضای فیزیکی یا الکترونیکی.

تبلیغات شخص ثالث ، تبلیغات و پیوندها

تبلیغات و تبلیغات شخص ثالث

ما ممکن است هر از گاهی تبلیغات و تبلیغات از طرف های ثالث را در وب سایت و / یا خدمات اجرا کنیم. معاملات و یا مکاتبات تجاری شما یا مشارکت در تبلیغات تبلیغ کنندگان غیر از ما و هرگونه شرایط ، ضوابط ، ضمانت نامه ها یا بازنمایی های مرتبط با چنین معاملات ، فقط بین شما و شخص ثالث است. ما مسئول و مسئولیت هرگونه ضرر و زیان و آسیب در قبال هرگونه معاملات ناشی از انجام چنین معاملات و یا در نتیجه حضور تبلیغ کنندگان شخص ثالث در وب سایت و / یا خدمات نیستیم..

استفاده از ابزارهای شخص ثالث

ممکن است ما به ابزارهای شخص ثالث دسترسی داشته باشیم ، که بیش از آن ما هیچ کنترلی و یا هیچ گونه ورودی را در اختیار شما قرار نمی دهیم ، و یا بر استفاده یا عملکرد آنها نظارت نمی کنیم..

شما تأیید می کنید و موافقت می کنید که ما دسترسی به چنین ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهیم "همانطور که هست" و "در دسترس است" اساس و بدون هیچ گونه ضمانتی ، نمایندگی یا شرایطی از هر نوع و بدون هیچ گونه تاییدیه. ما مسئولیتی در رابطه با استفاده شما از ابزارهای اختیاری شخص ثالث نداریم.

هرگونه استفاده شما از ابزارهای اختیاری که از طریق وب سایت ارائه شده است کاملاً در معرض خطر و اختیار شما است و باید اطمینان حاصل کنید که شرایطی را که توسط ارائه دهنده (های) شخص ثالث مربوطه ارائه می شود با آنها آشنا و تأیید می کنید..

ما همچنین ممکن است در آینده خدمات و / یا ویژگی های جدیدی را از طریق وب سایت و / یا خدمات (از جمله انتشار ابزارهای جدید) ارائه دهیم. چنین ویژگی های جدید و / یا خدمات نیز تحت این شرایط خدمات قرار می گیرند.

پیوندهای شخص ثالث

برخی از محتوا ، محصولات و خدمات موجود از طریق وب سایت یا خدمات ما ممکن است شامل مطالب مربوط به اشخاص ثالث باشد.

پیوندهای شخص ثالث در مورد این سرویس ها ممکن است شما را به سمت وب سایت های شخص ثالث و / یا خدماتی که به ما وابسته نیستند هدایت کنند. ما مسئولیت بررسی یا ارزیابی محتوا یا صحت مسئولیت آن را نداریم و هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب یا وب سایتهای شخص ثالث یا وب سایتها و یا خدمات و یا برای سایر مواد ، محصولات و یا خدمات ثالث نمی دهیم. -مهمانی.

ما در قبال هرگونه آسیب و خسارت مربوط به خرید یا استفاده از کالاها ، خدمات ، منابع ، محتوا یا هرگونه معاملات دیگری که در رابطه با هر شخص ثالثی که با آنها از طریق خدمات ارتباط برقرار کرده اید ، مسئولیت پذیر نیستیم. لطفاً سیاستها و عملکردهای شخص ثالث را با دقت مرور کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها را قبل از انجام هرگونه معامله ، درک کرده اید. شکایات ، ادعاها ، نگرانی ها یا سؤالاتی درباره محصولات شخص ثالث باید به شخص ثالث ارسال شود.

سلب مسئولیت؛ محدودیت های مسئولیت پذیری؛ شناخت

سلب مسئولیت تضمین؛ محدودیت مسئولیت

(الف) موافقت می کنید که استفاده از وب سایت و خدمات در معرض خطر شما هستند. در موارد دیگر به کارکنان ما ، هیچ یک از کارفرمایان ، یا نمایندگان ، سه محتوای ارائه دهنده محتوای سوم یا ضمانت نامه / مجوز / S ضمانت نامه ای که استفاده از وب سایت و یا خدمات می توانند به صورت رایگان یا خطایی ارائه نشوند وجود ندارد. ما به هیچ عنوان تضمینی را در مورد نتایج حاصل از استفاده از وب سایت و یا سرویس ها و یا سرویس های مربوط به صحت ، قابلیت اطمینان ، کامل بودن ، قدرت و یا هرگونه اطلاعاتی که ارائه می شود ، انجام نمی دهیم..

(ب) هر نرم افزار قابل بارگیری ، محصولات یا سایر مواد ، بدون محدودیت ، از طریق ارائه "همانطور که هست" مبانی بدون ضمانت از هر نوع مواد ، هر نوع اکسپرس یا بکار رفته ، از جمله ، ضمانت های عنوان و یا ضمانت های ضمیمه شده از متناسب بودن و یا تناسب برای مقاصد خاص از ابتدای فصل ، از ابتدای فصل یا تغییر تحت قوانین که قابل استفاده برای این شرایط و ضوابط است.

(ج) در هیچ رویدادی ما ، کارمندان ما ، مشاغل رسمی ، والدین ، ​​نمایندگی ها ، شرکاء ، ارائه دهندگان محتوای سه جانبه ، سرورها ، و / یا ما و یا مدیران ارجاع کننده ، افسران ، و نمایندگان ما ، دروغ بگویند. هر گونه ضرر و زیان و آنچه که در این میان وجود دارد ، شامل آن می شود ، اما محدود به هیچ عنوان ای نیست ، غیرمستقیم ، خاص ، متعارف ، غیرقانونی ، محرمانه ، یا سایر آسیب ها ، از جمله نه در نسخه ، عرف ، عرف ، عرف ، خرج کردن و غیره. ، یا از دست دادن اطلاعات و یا اطلاعاتی ، که ناشی از استفاده یا عدم توانایی استفاده از وب سایت و یا سرویس ها باشد ،.

(د) ما هرگونه و همه مسئولیت پذیری هر نوع برنامه را برای هرگونه دسترسی غیرمستقیم به استفاده از اطلاعات شخصی و هویت شخصی خود رد می کنیم. با استفاده از وب سایت و یا سرویس هایی که می شناسید و به توافق می رسانید که سلب مسئولیت ما از هرگونه مسئولیت خاصی است. اگر با شما موافقت نكنید ، نباید دسترسی داشته باشید یا افراد دیگری كه می توانند از وب سایت استفاده كنند.

(ه) حق و بصیرت و حق خود و به تعویق انداختن شما در صورت عدم رضایت با وب سایت و / یا خدمات و یا هرگونه نارضایتی دیگر ، باید در مورد دسترسی شما به استفاده از وب سایت یا استفاده از سرویس ها باشد..

برخی از مجوزها مجاز نیستند محدودیت یا نتیجه گیری مسئولیت را برای خسارت های اجباری یا احتمالی احتمالی مجاز بدانند ، از جمله برخی از محدودیت های فوق ممکن است برای استفاده کاربر مجاز نباشد..

شما می فهمید که سیستم های GZ نمی توانند مسئولیت هرگونه از بین رفتن ، فساد ، تغییر یا حذف هرگونه محتوای منتقل شده از طریق خدمات یا از طریق شبکه خصوصی مجازی ما باشند. با توافق به استفاده از خدمات ما ، شما صریحاً از هرگونه حق مطالبه خسارت و یا مسئولیت شرکت در قبال هر گونه ضرر ، تغییر ، فساد یا حذف خودداری می کنید. در صورت نیاز و در صورت لزوم ، ما ممکن است بطور موقت یا دائم همه یا هر بخشی از خدمات خود را که ممکن است در نحوه استفاده از خدمات ما تأثیر داشته باشد ، تجدید نظر یا قطع کنیم. شما موافقت می کنید که شما یا هر شخص ثالث ما را در قبال هرگونه تجدید نظر ، تعلیق یا قطع متعهد نخواهد کرد.

محدودیتهای فوق باید از این شرایط و عدم اطمینان به نفع ما و همکاران ما و مدیران ، افسران ، کارمندان و نمایندگان مربوطه بماند..

شناخت

شما موافقت می کنید هارملیس را برای دفاع ، نامعلوم و نگه داشتن ایالات متحده ، به عنوان نمایندگان و مناقصه ها و دستورالعمل های دیدنی ، دفتریاران ، کاربرها و نمایندگی ها ، از جمله و در مقابل همه شرایط ، سواستفاده ها و غرفه ها ، و غیره استفاده کنید. (الف) استفاده شما از وب سایت و / یا خدمات؛ (ب) عدم رعایت شما با یا نقض این قرارداد؛ (ج) استفاده از خدمات سوم ، محصولات ، محصولات ، لينك ها ، تبليغات ، و / يا ابزار شما. (د) نقض های شما در مورد هر گونه حق عضویت در قسمت سوم ، از جمله حق مالکیت ذهنی سومین بخش یا (ه) استفاده غیرمجاز از وب سایت و / یا خدمات توسط هر شخص دیگری با استفاده از اطلاعات شما.

قانون حاکم؛ داوری

قانون حاکم

این قوانین بدون توجه به تعارض مقررات قانونی آن ، مطابق قوانین هنگ کنگ اداره و تفسیر می شوند. شما موافقت می کنید که صلاحیت شخصی دادگاههای واقع در هنگ کنگ را تحویل دهید و هرگونه اقدام عملی که مربوط به یا ناشی از این شرایط و / یا وب سایت و / یا خدمات باشد باید در آنجا ثبت شود ، مگر اینکه تابع مقررات داوری الزام آور باشد. بخش داوری ، مادون قرمز.

حل اختلاف داوری

در صورتی که با ما مشاجره داشته باشید ، در مورد ، مرتبط بودن ، یا مراجعه به این شرایط و / یا وب سایت و / یا خدماتی که با شما موافقت می کنید برای اولین بار در مورد اختلاف و سی و یک دوره (30) روزه درمانی به ما اطلاع دهید. در این مدت ما تلاش خواهیم کرد تا مسئله را با شما حل کنیم ، چه موقع و در صورت مناسب و معقول. در صورت عدم حل اختلاف ، طرفین موافقت می كنند كه آن را منحصراً با الزام داوری مطابق با قوانین اساسی هونگ كنگ حل و فصل كرده و برای داوری در هنگ كنگ ارائه می شود. داور و دادگاه های فدرال ، ایالتی یا محلی فاقد اختیارات انحصاری برای حل و فصل هرگونه اختلاف مربوط به تفسیر ، کاربرد ، اجرای قانون ، وجدان پذیری یا تشکیل این قرارداد ، از جمله اما محدود به هرگونه ادعای کلیه یا هر یک از این موارد نیست. بخشی از این قرارداد باطل یا قابل اعتراض است. هیچ چیز در اینجا مانع از آن نیست که هر یک از طرفین بخواهند حکم موقت را که برای حفظ وضع موجود قبل از حل و فصل هرگونه اختلاف در نظر گرفته شود ، در هر حوزه قضایی جستجو کنند..

متفرقه

محل سرور؛ انتقال بین المللی

حفاظت از داده ها و سایر قوانین سایر کشورها ممکن است به اندازه قوانین کشور شما جامع نباشد. لطفاً اطمینان حاصل كنید كه ما برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما ، اقدامات منطقی را انجام می دهیم. با استفاده از وب سایت و / یا خدمات شما رضایت می دهید که اطلاعات خود را جمع آوری ، مورد استفاده قرار دهید و طبق آنچه در http://www.purevpn.com/privacy-policy.php آمده است ، جمع آوری ، استفاده و انتقال دهید..

قدرت

هر یک از طرفها طرف مقابل را نماینده و ضمانت می كنند كه از قدرت و اختیار كامل برای ورود به این توافق نامه برخوردار است و براساس آن طرف برای آن طرف الزام آور است و مطابق با شرایط آن قابل اجرا است..

چشم پوشی

هر گونه چشم پوشی از حق تحت این شرایط فقط در صورت موافقت یا اعلام کتبی مؤثر است. تأخیر در استفاده از حق یا عدم استفاده از حق ، توقیف تلقی نمی شود و مانع از انجام طرفین در آینده در اجرای این حق خواهد شد. حقوق و راه حل های ارائه شده در این بخش تجمعی است و منحصر به هیچگونه حقوقی و راه حل های مقرر در قانون نیست.

فورس ماژور

در صورت جلوگیری از انجام این کار به دلیل نتیجه اقدامات خدای بزرگ و یا فورس ماژور ، از جمله اما محدود به اقدامات صورت گرفته یا تحمیل شده توسط دولت یا مرجع عمومی یا در صورت بروز هرگونه رویداد دیگر که خارج از کنترل ما باشد ، ما ملزم به انجام هرگونه تعهدی نخواهیم بود. از جمله اما محدود به بلایای طبیعی (مانند طوفان ، طوفان ، آتش سوزی ، سیل ، زلزله) ، جنگ ، ناآرامی های داخلی ، فعالیت های تروریستی ، شرایط اضطراری ، مجازات های دولتی ، تحریم ها ، ملی شدن ، اعتصابات و خراب شدن خدمات عمومی (مانند موارد خدمات برق یا ارتباط از راه دور). ما باید از تمام تلاشهای منطقی برای اطلاع شما در مورد شرایط ایجاد تاخیر و از سرگیری عملکرد در اسرع وقت ، هر دو بدون تأخیر ناخواسته استفاده کنیم..

وظیفه

ما این حق را داریم که پس از ابلاغ شما به عنوان پیش بینی شده در این قسمت ، این شرایط و حقوق و تعهدات خود را به هر شخص ثالث واگذار کنیم یا انتقال دهیم شما موافقت می کنید و تأیید می کنید که شما نمی توانید حقوق یا قرارداد زیر را به آن واگذار یا انتقال دهید یا عملکرد هر یک از تعهدات خود را تحت این شرایط تفویض یا انتقال دهید بدون رضایت کتبی قبلی ما با اختیار و منحصر به فرد ما..

حقوق اشخاص ثالث

این شرایط به هیچ وجه حقوقی را به شخص ثالث نمی دهد ، مگر اینكه در این شرایط فراهم شود.

روابط طرفین

طرفین تحت این شرایط پیمانکار مستقل هستند و هیچ چیز در اینجا نمی تواند برای ایجاد مشارکت ، سرمایه گذاری مشترک یا نمایندگی بین آنها تفسیر شود. هیچ یک از طرفها صلاحیت ورود به هر نوع شرایط را به نام طرف مقابل را ندارند.

قابلیت جداسازی

اگر هر بخشی از این توافق نامه با قانون قابل اجرا نامعتبر یا غیرقابل اجرای باشد ، آنگاه شرط نامعتبر یا غیرقابل اجرا به شرط تصویب معتبر و قابل اجرا تلقی می شود که بیشتر از همه با هدف اصلی تهیه شده و بقیه این توافق نامه مطابقت داشته باشد. ادامه در عمل.

به روزرسانی ها & تاریخ اجرا

تاریخ مؤثر این شرایط 14 اکتبر 2016 است. هر از گاهی ، ما می توانیم با ارسال مطالب به روزرسانی به وب سایت یا منطقه عضو یا تماس با شما با ایمیلی که پس از ثبت نام با شما تماس گرفته ایم ، این شرایط خدمات را به روز کنیم. شما اغلب آنها را مرور کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map