نحوه انتقال PS4 Forward

حمل و نقل بندر یک اصطلاح نسبتاً رایج در بین گیمرهای آنلاین است و این بیشتر به دلیل آن است که در یک زمان خاص ، گیمرها گیم پلی خود را تجربه کرده اند که به دلیل مشکلات NAT در دسترس نیست..

video_thumb

پرش به …

نحوه انتقال پلی استیشن 4 خود

در حالی که پورتهای مورد نیاز برای باز کردن نوع NAT در PS4 یکسان هستند ، این فرایند از روتر به روتر متفاوت است زیرا همه روترها پیکربندی یکسانی ندارند. اگرچه ممکن است تنظیمات روتر متفاوت باشد ، مراحل انتقال به جلو در پلی استیشن 4 بیشتر در هر روتر یکسان است. فقط باید تنظیمات روتر خود را حفر کنید.

در اینجا مراحل انتقال به جلو در PS4 آورده شده است:

  1. باز کن تنظیمات برنامه در PlayStation 4 خود را.
  2. بعد ، به پایین بروید و انتخاب کنید شبکه.
  3. انتخاب کنید مشاهده وضعیت اتصال.
  4. توجه داشته باشید که آدرس آی پی کنسول شما این مورد بعداً در فرآیند انتقال پورت مورد نیاز خواهد بود.
  5. توجه داشته باشید که آدرس MAC کنسول شما این ممکن است برای مراحل بعدی نیز لازم باشد.
  6. وارد شدن به رابط وب روتر شما.
  7. به صورت دستی یک آدرس IP استاتیک به شما PS4 کنسول. از داده های مرحله چهارم یا مرحله پنجم که موضوع روتر شماست استفاده کنید.
  8. پیدا کردن قوانین ارسال بندر برای روتر شما.
  9. پس از آنجا ، درگاه های TCP 80 ، 443 ، 3478 ، 3479 ، 3480 و UDP 3478 ، 3479 را اضافه کنید.

پس از انجام تغییرات ، به شما توصیه می شود راه اندازی مجدد دستگاه شما پس از راه اندازی مجدد ، باید شاهد بهبود نوع خود باشید. اگر تعجب نمی کنید از بهترین نوع NAT استفاده کنید ، نوع 2 NAT است که متوسط ​​است ، نوع 3 سخت و نوع 1 باز است.

در مورد حمل و نقل پورت اطلاعات کسب کنید.

طبیعی چیست؟?

ترجمه آدرس شبکه (NAT) هنگام اتصال به بازی های چند نفره آنلاین نقش مهمی را بازی می کند زیرا تصمیم می گیرد نحوه برخورد با ترافیک ورودی را کنترل کند. برای گیمرهای آنلاین ، NAT نقش مهمی ایفا می کند زیرا تعیین می کند با چه کسی می توانید بازی کنید.

ترجمه آدرس شبکه (NAT) روشی است که روترها برای تفسیر یک آدرس IP عمومی استفاده می کنند ، که در اینترنت به یک آدرس IP خصوصی استفاده می شود ، که در شبکه خانگی شما استفاده می شود و بالعکس.

در دنیای بازی های آنلاین ، اگر درست تنظیم نشود ، می تواند موانعی را ایجاد کند. دلایل متعددی وجود دارد که شما ممکن است یک شبکه سخت طبیعی در شبکه خود داشته باشید. با این حال ، با ارسال بندر در محل ، می توانید به راحتی موانع موجود را برطرف کنید.

صحبت از دنیای کنسول های بازی ، سه نوع اصلی NAT وجود دارد که اتصال آنها به سایر بازیکنان از طریق اینترنت را طبقه بندی می کند:

نوع طبیعی 1 – باز کنید

این نوع پیکربندی است که در آن همه مجاز است. این بدان معناست که Playstation 4 شما می تواند به بازی های هر کس و بازی های میزبان وصل شود. این همه نیست ، سایر کاربران از سراسر جهان قادر خواهند بود شما را پیدا کنند و به بازیهایی که میزبانی می کنید وصل شوند. این نوع تنظیم مستقیماً بدون هیچگونه فایروال به اینترنت متصل می شود.

نوع طبیعی 2 – متوسط

در این نوع تنظیمات ، کنسول بازی شما مستقیماً به سایر بازیکنان وصل خواهد شد ، با این وجود برخی از جنبه ها محدود خواهند شد. به طور معمول ، هنگامی که از طریق روتر به اینترنت متصل می شوید ، NAT نوع 2 را دریافت خواهید کرد.

نوع طبیعی 3 – دقیق

با این نوع NAT ، PS4 شما ارتباط محدودی با سایر بازیکنان در سرور پلی استیشن دارد. سایر بازیکنان با NAT Type 2 و NAT Type 3 نمی توانند به هیچ بازی دیگری که می خواهید میزبان شوید بپیوندند. در NAT Type 3 ، روتر شما هیچ درگاه باز ندارد و نیاز به انتقال پورت دارد.

این بدان معناست که اگر در زمینه نوع 1 هستید ، بهترین تجربه بازی های آنلاین را خواهید داشت.

در مورد فیلتر NAT اطلاعات کسب کنید.

سؤالات متداول در مورد حمل و نقل بندر در PS4

پورت های PS4 چیست؟?

تقریباً همه گیمرهای آنلاین امیدوارند که از نوع NAT 2 برخوردار باشند. برای آنکه اتفاق بیفتد ، باید پورت های زیر را به آدرس IP Playstation 4 خود منتقل کنید:

شماره ارسال پورت Ps4:

پورت TCP: 80 ، 443 ، 1935 ، 3478-3480
پورت های UDP: 3478-3479

آیا حمل و نقل پورت PS4 در بازی های آنلاین کمک می کند?

هدف حمل و نقل پورت اتصال مستقیم کنسول PS4 شما با شبکه پلی استیشن سونی است. با استفاده از ارسال پورت ، پلی استیشن 4 شما به طور خودکار NAT Type 2 (متوسط) را دریافت می کند ، که به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه مزاحمت از تجربه بازی خود لذت ببرید.

PS4 خود را به جلو بکشید و با بازیکنان آنلاین بازی کنید. افزودنی Forwarding PureVPN را فقط با 0.99 دلار دریافت کنید

آیا NAT Type 2 برای PS4 بهترین است?

NAT نوع 2 به عنوان بهترین بازی برای بازی های آنلاین شناخته شده است. با این حال ، با امنیت متوسط ​​، ممکن است به یک تهدید امنیتی برای شبکه شما منجر شود ، به همین دلیل باید از انتقال پورت با یک VPN تنظیم شده در روتر یا کنسول PS4 خود استفاده کنید..

چرا حمل و نقل پورت در PS4 لازم است?

اگر حمل و نقل پورت در PS4 شما تنظیم نشده باشد ، ممکن است نتوانید بازی های آنلاین را با دوستان و افراد خود در سراسر جهان انجام دهید. همه موارد به نوع پیش فرض نوع NAT می رسد ، به طور پیش فرض ، اکثر روتر ها دارای فایروال هستند که اجازه ورود هیچ ترافیک خارج از اینترنت به شبکه Wi-Fi را نمی دهد..

با پیکربندی درگاه در پلی استیشن 4 ، می توانید به راحتی تجربه بازی آنلاین خود را به حداکثر برسانید. درباره حمل و نقل بندر برای بازی ها اطلاعات بیشتری کسب کنید

آیا حمل و نقل پورت برای PS4 بی خطر است?

به طور کلی ، ارسال بندر است بی خطر. با این حال ، با هر کاری که به صورت آنلاین انجام شود ، خطرات مرتبط با آن وجود دارد ، به همین دلیل استفاده از VPN هنگام لذت بردن از یک تجربه گیم پلی ضروری است. PureVPN شما را از حملات DDoS محافظت می کند (معمول در بین گیمرها).

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me