نحوه حذف دائمی حساب Pokémon Go

07/08/19

پیاچو ، من تو را انتخاب می کنم! مطمئناً موزه‌ای از خاطرات را به همراه دارد!

برای حفظ آن خاطرات گرامی و دوران کودکی در سنین متمادی ، Niantic محبوب ترین بازی موبایل ، Pokémon Go را توسعه داد! حتماً آن را با دوستان ، خانواده یا کاملاً انفرادی بازی کرده اید ، مثل یک گرگ تنها. نیازی به گفتن نیست ، شما ممکن است هنگام بازی کردن به یک قطب یا دو ضربه خورده باشید.

این واقعاً با گیم پلی عالی و ذهن آگاهی خود تأثیر طولانی ای در صنعت واقعیت افزوده (AR) داشته است. اما مهم نیست که این بازی AR چقدر حیرت انگیز باشد ، شما نمی توانید این واقعیت را نادیده بگیرید که با قیمتی همراه است که همه کاربران قادر به پرداخت آن نیستند. و قیمت ، خصوصیات شما است!

اگر یک کاربر آگاه در زمینه حفظ حریم خصوصی هستید ، ممکن است سعی کرده باشید برنامه را از دستگاه خود حذف کنید. خارج کردن آن از دستگاه هیچ کاری به شما نخواهد کرد ، جز این که شما را از خطرات فانی دور نگه می دارد. تنها راه برای جلوگیری از ورود اطلاعات به دست اشتباه ، یادگیری چگونگی حذف حساب Pokémon Go یا نمایه به صورت خوب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش کامل حذف حساب و اقدامات اضافی برای محافظت از حریم شخصی خود ، ادامه بخوانید.

تصویر

Pokemon Go Profile: چرا باید آن را حذف کنید?

حریم خصوصی نه تنها یک موضوع داغ قرن است بلکه نگرانی واقعی میلیاردها نفر از مردم به فضای دیجیتال متصل است. و Pokémon Go فقط یک راه حل دیگر است که نگرانی ها را به سطح دیگری رسانده است.

برای مبتدیان ، این شرکت تنها نمی تواند از داده های شما استفاده کند. همچنین توسعه دهندگان شخص ثالثی در ایجاد برنامه های جعلی Pokémon Go برای ایجاد فریب کاربران غیرمجاز درگیر هستند.

ثانیا ، و مهمتر از آن ، سیاست های جمع آوری داده های مشکلی که توسط شرکت طراحی شده است وجود دارد.

به عنوان مثال ، موقعیت مکانی شما در GPS و دوربین شما تنها مؤلفه های قابل دسترسی توسط شرکت نیستند. در اینجا اطلاعاتی است که شرکت هنگام موافقت با پذیرش خط مشی هایشان هنگام ثبت نام ، از آنها نگهداری می کند:

 1. این نام ، تاریخ تولد ، شناسه ایمیل Google ، شناسه ایمیل Facebook و شناسه مربیان Pokémon Club شما را جمع آوری و ذخیره می کند. اگر به نمایندگی از یک کودک زیر سن قانونی حساب ایجاد می کنید ، می بایست اطلاعات اضافی مانند اولین و آخرین رقم شماره تأمین اجتماعی خود را در اختیار شرکت قرار دهید..
 2. توسعه دهنده حق استفاده از کوکی ها و فناوری های ردیابی مشابه را برای نظارت بر رفتار درون بازی خود دارد که نه تنها گیم پلی یا رفتار شما بلکه پیامهایی را که برای دوستان خود ارسال می کنید ، محفوظ می دارد. اطلاعاتی که جمع آوری شده شامل IP ، نسخه سیستم عامل و نوع مرورگر شما می باشد. گذشته از توسعه دهنده بازی ، سایر شرکت های شخص ثالث همچنین می توانند کوکی ها را در دستگاه شما ذخیره کنند.

چگونه می توان اطلاعات شناسه شخصی شما (PII) را به خطر انداخت?

با وجود حجم زیادی از داده های کاربر مانند یک اردک نشسته ، به هیچ وجه یک مجرمان سایبری – فرصت طلبان شامل نمی شود – دست نخورده بگذارد.

 • برای مبتدیان ، هکرها در حال حاضر به نقض ردیاب های مکان در دستگاه می توانند مکان واقعی هر کاربر را نشان دهند..
 • ثانیا ، بازی به طور مداوم از دوربین برای ارائه گیم پلی AR استفاده می کند. در نتیجه ، این ساز و کار توانایی بالقوه ضبط ویدئوی کاربران را دارد ، که هرگونه جنایات سایبری مشهور بتواند با سهولت هک شود.
 • علاوه بر این ، توسعه دهنده و شرکت از حقوق کاملی برای استفاده از اطلاعات در حد مناسب برخوردار هستند. به عنوان مثال ، در صورت ادغام یا مالکیت ، شرکت احتمالاً بدون شرط کردن چشم ، گنجینه داده را تحویل می دهد..
 • خطر احتمالی حملات توزیع انکار سرویس (DDoS) نیز وجود دارد. در حقیقت ، مرکز داده های پلتفرم بازی در گذشته توسط دو گروه هکر بدنام DDoSed انجام شده بود. یک گروه حتی ادعا کردند که آنها برای نشان دادن ضعف امنیت سرورها به آن حمله کردند و اگر آسیب پذیری برطرف نشود ، این کار را دوباره انجام می دهند..

چگونه نمایه Pokémon Go را دائمی حذف کنیم

با این همه در معرض خطر ، چاره دیگری برای شما باقی نمانده است ، اما پاک کردن نمایه Pokémon Go و جلوگیری از “سوء استفاده” از داده های شما توسط مجرمان سایبری.

پاک کردن نمایه و حساب Pokémon Go چندان ساده نیست همانطور که انتظار دارید از سایر خدمات انتظار داشته باشید ، یعنی دکمه “حذف حساب” وجود ندارد. برای حذف حساب ، از شما خواسته می شود فرم درخواست حذف را که در وب سایت پشتیبانی رسمی موجود است پر کنید.

پس از پر کردن فرم و ارسال ، چند هفته طول می کشد تا رسیدگی شود. پس از تأیید ، تمام داده های شما به طور دائم حذف می شوند. در نتیجه ، اگر بخواهید دوباره در آینده بازی را انجام دهید ، به یک شناسه جدید نیاز خواهید داشت.

آموزش گام به گام

 1. قابل اعتماد و متخصص وب سایت پشتیبانی Pokémon Go با کلیک روی این ارتباط دادن.
 2. نحوه حذف حساب Pokémon Go مرحله 1

 3. وارد کن آدرس ایمیل و نام کاربری در فرم درخواست.
 4. مرحله 2 حذف حساب Pokémon Go

 5. انتخاب کنید حساب من را حذف کنید در Pokémon Go: نوع شماره فهرست کشویی.
 6. نحوه حذف حساب Pokémon Go مرحله 3

 7. نوشتن دلایل برای بستن حساب.
 8. نحوه حذف حساب Pokémon Go مرحله 4

 9. وارد کنید کپچا سپس روی ارسال به کلیک کنید حساب را برای همیشه حذف کنید.
 10. نحوه حذف حساب Pokémon Go مرحله 5

برای محافظت از حریم شخصی خود ، به آنسوی بروید

از آنجا که حفظ حریم خصوصی و نگرانی اصلی چنین اقداماتی شدید است ، و حذف یک برنامه باعث متوقف کردن متجاوزان یا مجرمان سایبری نمی شود. همیشه توصیه می شود اقدامات لازم برای محافظت از حریم شخصی خود مانند نصب VPN (شبکه خصوصی مجازی) انجام شود..

PureVPN شما را با قدرت رمزگذاری درجه نظامی و گمنام بودن مطلق ، مسلح می کند. با استفاده از فناوری رمزگذاری 256 بیتی ، شما تضمین می کنید حداکثر محافظت از داده را در برابر هر دسترسی اجباری یا غیرمجاز داشته باشید. به علاوه ، با اضافه کردن ویژگی ها و ویژگی های ناشناس بودن ، می توانید انواع نقض حریم خصوصی را در حالت نگهدارنده نگه دارید.

بنابراین ، PureVPN را بدست آورید و داده های خود و همچنین حریم خصوصی خود را یک بار و برای همیشه ایمن کنید!

آیا می خواهید حریم شخصی آنلاین خود را پس بگیرید؟ ممکن است بخواهید راهنماهای زیر را بررسی کنید:

no-log-img

PureVPN بدون ورود به سیستم مجاز است!

سیاست عدم ورود PureVPN توسط یکی از حسابرسان مستقل مستقر مستقر در ایالات متحده تأیید شده است. نه تنها سریع ترین PureVPN بلکه ارائه دهنده تأیید شده بدون ورود به سیستم VPN است!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me