چگونه به جریان کالج فوتبال


چگونه به جریان کالج فوتبال

منتشر شده: 07 آگوست 2019


اکنون می توانید کنفرانس فوتبال کالج مورد علاقه خود را تنها در این سه مرحله مشاهده کنید:

 1. در PureVPN مشترک شوید
 2. PureVPN را بر روی دستگاه خود بارگیری کرده و آن را باز کنید
 3. از لیست وب سایتهای معروف به ESPN US وصل شوید
 4. به ESPN وارد شوید و تماشای بازی های مورد علاقه خود را شروع کنید

تصویر

در ایالات متحده ، کالج فوتبال کاملاً ورزشی است که باید از آن پیروی کند. نه به این دلیل که برخی از بهترین استعدادهای آینده کشور را ارائه می دهد بلکه باعث می شود کاملاً رقابتی و هیجان انگیز باشد.

با این حال ، با استفاده از NFL بیشتر وقت هوا ، بخش قابل توجهی از جامعه تعجب می کند که در آن می توانند کنفرانس مورد علاقه خود را در کالج فوتبال برگزار کنند..

خوب ، اینجا جایی است که ما وارد می شویم. ما راهنمایی کاملی را در اختیار شما قرار داده ایم که به شما نشان می دهد که پخش مستقیم کالج خود چه در تلویزیون و چه از طریق اینترنت آسان است. بنابراین ، بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید با آن کنار بیاییم.

فوتبال کالج

بیشتر بازیکنان NFL با شروع بازی در College Football شغل خود را شروع کردند. در نتیجه ، برخی این را زمینه تمرین ستارگان بعدی NFL می دانند. و با بیش از 11 کنفرانس مختلف ، متشکل از بیش از 130 تیم که در سطح کشور پخش می شوند ، کالج فوتبال کاملاً بزرگ است ، به خصوص اگر به بخش اول ختم شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NCAA Division I FBS و کنفرانس ها و تیم های مختلف ، پست مفصل ما را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.

از کجا می توانم کالج فوتبال را تماشا کنم?

با توجه به افزایش گسترده محبوبیت کالج فوتبال طی سالها ، اکنون تعدادی کانال مختلف وجود دارد که این ورزش را به صورت روزانه پخش می کنند. اما ، با حضور بیش از 130 تیم FBS ، پخش همه مسابقات فوتبال کالج در یک کانال واحد غیرممکن است.

در نتیجه ، برخی کنفرانس های FBS شبکه های خود را تنظیم کرده اند که بازی های فوتبال را از کنفرانس مربوطه پخش می کنند. علاوه بر این ، برای کنفرانس هایی که شبکه های خود را ندارند ، معمولاً برای نشان دادن مسابقات خود به کانالهایی مانند ABC و ESPN اعتماد کنید.

برای لیست کامل کانال های کالج فوتبال ، لیست زیر را بررسی کنید:

 • ABC
 • CBS
 • FOX
 • ESPN
 • NBC
 • شبکه SEC
 • شبکه ACC
 • شبکه بزرگ ده (BTN)
 • شبکه Pac-12

نحوه تماشای کالج فوتبال زنده?

اکنون ، اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، می توانید به هر کانال ذکر شده در بالا ، از جمله کانال های متعلق به کنفرانس دسترسی پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کانال مورد نظر برای تماشای تلویزیون کابل خود را جستجو کنید و در مورد آن است.

برای افرادی که در جای دیگری زندگی می کنند ، تماشای بازی های College College یک داستان دیگر است زیرا بیشتر کانال های ذکر شده در این لیست فقط در ایالات متحده موجود است. اگر خوش شانس باشید ، ممکن است به یک یا دو کانال در لیست دسترسی پیدا کنید ، اما احتمال وقوع آن بسیار کم است. گفته می شود ، تماشای کالج فوتبال در خارج از ایالات متحده هنوز غیرممکن نیست.

برای شما خوشبختانه ، راهی وجود دارد که بتوانید بازی های کالج فوتبال مورد علاقه خود را حتی اگر در خارج از آمریکا زندگی می کنید ، تماشا کرده و جریان دهید. با این حال ، برای این کار ، به یک سرویس VPN نیاز خواهید داشت که به شما کمک می کند مکان شما را در هر نقطه از جهان ماسک کنید. بنابراین ، اگر در ایالات متحده زندگی نمی کنید و به دنبال جابجایی کالج فوتبال هستید ، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 1. به سمت PureVPN بروید
 2. در یکی از برنامه ها مشترک شوید
 3. در دستگاه جریان دلخواه خود بارگیری و نصب کنید
 4. با مشخصات حساب خود وارد شوید
 5. ایالات متحده را به عنوان منطقه / سرور خود انتخاب کنید
 6. به ESPN بروید
 7. به دنبال جریان زنده باشید
 8. تماشا کنید

نحوه تماشای فوتبال در کالج در کالج ورزشی زنده?

College Sports Live یک سرویس پخش آنلاین است که به مشترکان خود امکان می دهد همه ورزش های کالج ، از جمله فوتبال را تماشا و پخش کنند. با این حال، گرفتن وجود دارد. کالج ورزشی زنده فقط رویدادهای غیر تلویزیونی را پخش می کند. این بدان معناست که اگر بازی مورد نظر برای تماشای برنامه پخش می شود ، بگذارید بگوییم ESPN ، در این سرویس در دسترس نخواهد بود.

برای تماشای کالج فوتبال در کالج ورزشی زنده ، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 1. در PureVPN مشترک شوید
 2. دانلود و نصب
 3. با اطلاعات خود وارد شوید
 4. به ایالات متحده وصل شوید
 5. برو به کالج ورزشی زنده
 6. جریان را دریافت کنید

نحوه تماشای فوتبال کالج در FuboTV?

FuboTV یک سرویس جریان شخص ثالث است که برای افرادی طراحی شده است که ترجیح می دهند ورزش های مورد علاقه خود را بصورت زنده و آنلاین تماشا کنند. این سرویس با 45 دلار در ماه در دسترس است و با تعدادی کانال مختلف بسته بندی شده است که بیشتر آنها College Football را پخش می کنند. با این حال ، از آنجا که فقط در ایالات متحده موجود است ، به کمک PureVPN احتیاج دارید.

برای استفاده از FuboTV ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در FuboTV و PureVPN مشترک شوید
 2. هر دو را بر روی تلفن همراه خود بارگیری کنید
 3. PureVPN را باز کنید و به ایالات متحده متصل شوید
 4. FuboTV را راه اندازی کنید و جریان را شروع کنید

نحوه تماشای کالج فوتبال در تلویزیون YouTube?

YouTube TV یک سرویس پخش مستقیم تلویزیون توسط YouTube است. در حال حاضر ، فقط یک برنامه اشتراک وجود دارد که در هر ماه 49/99 دلار هزینه دارد و بیش از 70 شبکه و کانال مختلف دارد که برخی از آنها College Football را پوشش می دهند. YouTube TV در حال حاضر موجود است و می تواند در اکثر دستگاههای پخش کننده استفاده شود.

برای تماشای کالج فوتبال در YouTube YouTube ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. PureVPN را بارگیری کنید
 2. با جزئیات حساب کاربری خود وارد شوید
 3. در YouTube TV مشترک شوید
 4. به دنبال جریان کالج فوتبال باشید
 5. تماشا کنید

نحوه تماشای کالج فوتبال در PlayStation Vue?

PlayStation Vue سرویس پخش سونی است که به کاربران خود اجازه می دهد تا به کانال ها و شبکه های متعدد آنلاین دسترسی داشته باشند. در حال حاضر ، این سرویس دارای سه برنامه متفاوت است ، از 45 دلار تا 60 دلار. یک برنامه حق بیمه دیگر وجود دارد اما از آنجا که فقط HBO و Showtime را اضافه می کند ، ما نمی خواهیم روی این موضوع تمرکز کنیم. برای کالج فوتبال ، دسترسی ، هسته و نخبگان بهترین برنامه ها هستند.

برای تماشای کالج فوتبال در PlayStation Vue ، مراحل زیر را بررسی کنید:

 1. PureVPN مشترک شوید و بارگیری کنید
 2. به PlayStation Vue دسترسی پیدا کنید
 3. وارد VPN شوید و US را به عنوان سرور خود انتخاب کنید
 4. به PlayStation Vue وصل شوید و جریان پیدا کنید

نحوه تماشای فوتبال کالج در Hulu Live?

Hulu در حال حاضر یکی از بهترین خدمات پخش آنلاین است. با این حال ، آنچه اکثر شما نمی دانید این است که ، با هزینه اضافی ، Hulu تلویزیون زنده را نیز ارائه می دهد. تلویزیون Hulu Live در اکثر دستگاه های پخش کننده در دسترس است و برخی از بهترین کانال ها برای پخش کالج فوتبال را دارا می باشد. بنابراین ، اگر به کلیه نیازهای پخش خود علاقه مند به یک سرویس واحد هستید ، ممکن است Hulu بهترین گزینه برای شما باشد.

برای تماشای کالج فوتبال در تلویزیون Hulu Live ، این مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در PureVPN و Hulu Live TV مشترک شوید
 2. PureVPN را باز کنید و به ایالات متحده متصل شوید
 3. وارد تلویزیون زنده Hulu شوید و جریان را شروع کنید
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map