سرورهای اختصاصی جریان

تجربه جریان سریع و بدون تاخیر را مانند گذشته تجربه کنید

از بافر خداحافظی کنید

تصور کنید که خانه از کار خسته شده اید و مشتاقانه منتظر پخش فیلم و فیلم تلویزیونی مورد علاقه خود هستید. همه شما با تنقلات مورد علاقه خود روی مبل گیر کرده اید و نمایش را بازی می کنید تا متوجه شوید که بارگیری فقط چند ثانیه از این فیلم برای همیشه طول می کشد تا اینکه دوباره به حالت بافر برگردد.

در این مرحله ، تمام روحیه شما خراب است و فکر می کنید هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید. در واقع وجود دارد ، و به آن VPN گفته می شود. PureVPN سرورهای جریان ویژه ای اختصاص داده شده است که برای اتصال سریع و پخش بدون HD تاخیر در نزدیکی شبکه های تحویل محتوا قرار گرفته اند..

پس از اتصال با PureVPN ، ارتباطات آنلاین شما از جاسوسی ناخواسته ، از جمله ISP شما محافظت می شود ، و شما از یک مکان سریع ، از هر زمان و هر دستگاهی ، یک تجربه جریان سریع را خواهید داشت..

از PureVPN برای بهبود تجربه پخش آنلاین خود استفاده کنید

با PureVPN ، می توانید پتانسیل جریان خود را به حداکثر برسانید.

هنگام مسافرت به محتوا دسترسی پیدا کنید

نمایش ها / فیلم های تلویزیونی مورد علاقه خود را از هر نقطه جهان به طور ایمن و خصوصی پخش کنید.

جریان HD بدون تاخیر

اتصال فوری و پهنای باند نامحدود تجربه جریان شما را بهبود می بخشد.

امنیت آنلاین در همه زمانها

PureVPN رمزگذاری AES 256 بیتی را ارائه می دهد که اتصال آنلاین شما را از مزاحمان تضمین می کند.

در دور ISP شلیک کنید

ISP وقتی متوجه سرعت بارگیری نامنظم می شود ، اتصال به اینترنت شما را خراب می کند. با اتصال به PureVPN ، اتصال ISP خود را دور می کنید و به یک سرور PureVPN وصل می شوید ، به این معنی که ISP شما هیچ فعالیت آنلاین خود را نمی بیند به جز اینکه به اینترنت آنها متصل هستید.

شبکه جهانی VPN

PureVPN شبکه ای مستحكم از 2000 سرور + كه از لحاظ استراتژیكی در نزدیكی برای جریان بهینه و تجربه مرور قرار دارند ، ارائه می دهد. با داشتن یک شبکه پراکنده در 180 مکان ، می توانید از حداکثر قابلیت های پخش خود استفاده کنید.

چندین اتصال

یک حساب PureVPN تنها 10 ورود به سیستم ارائه می دهد. می توانید تلفن هوشمند ، Android TV ، رایانه لوحی ، لپ تاپ ، پسوند Google Chrome و سایر دستگاه ها را به هم متصل کنید.

نحوه ارتباط با PureVPN

 1. دانلود
 2. در یک برنامه PureVPN مشترک شوید و برنامه را در دستگاه خود بارگیری کنید (Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Android TV ، پسوند Chrome و موارد دیگر.)

 3. وصل کنید
 4. سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید ، یا اگر می خواهید Netflix را پخش کنید ، سپس به یک گزینه اختصاصی Netflix US وصل شوید.

  پس از اتصال ، می توانید از یک جریان امن HD بدون تاخیر لذت ببرید. توجه: برای خدمات جریان مانند Netflix ، BBC ، Hulu ، Amazon Prime و غیره به اشتراک نیاز دارید.

  چرا ISP شما اتصال اینترنت شما را تحت فشار قرار می دهد?

  پخش آنلاین ، پهنای باند زیادی را مصرف می کند که اگر یک ISP باشید ، یک سناریوی ایده آل نیست. اگر شما سرعت هایی را که پرداخت می کنید به دست نیاورید ، حتماً به این دلیل است که ISP شما اتصال به اینترنت شما را خراب می کند.

  شاخص اصلی ISP در اتصال اینترنت شما این است که ممکن است افت سرعت بافر و افت شدید را تجربه کنید. پرتاب ISP محدود به یک دستگاه خاص نیست بلکه به اتصال اینترنت شما محدود می شود. این بدان معناست که تمام دستگاه های متصل به اینترنت کندتر اینترنت را تجربه می کنند.

  موقعیت های احتمالی هنگامی که ممکن است ISP Throttling را تجربه کنید

  تراکم شبکه

  عجله سنگین باعث سرعت اینترنت شما می شود. زمان اوج بستگی به مکان به مکان دیگر دارد. به طور معمول ، ازدحام شبکه در مواقع شب هنگام همه افراد اینترنت مصرف می کنند.

  تعصب محتوا

  ممکن است یک سرویس پخش با ISP شما همکاری کرده و یا به آنها پرداخت کند تا هنگام دسترسی به آن سرویس پخش خاص ، سرعت ایده آل را فراهم کند و هنگام دسترسی به هر سرویس پخش دیگری سرعت خود را کاهش دهید..

  فعالیت های P2P

  اگر به طور فعال درگیر فعالیت های P2P هستید ، ممکن است ISP شما شروع به پرتاب اینترنت خود کند زیرا فعالیت های P2P پهنای باند زیادی را مصرف می کنند و باعث ازدحام شبکه برای دیگران در آن شبکه خاص می شوند.

  دسترسی محدود

  اگر پهنای باند اینترنت خود را خسته نکنید ، ISP شما شروع به پرتاب اتصال به اینترنت می کند. آنها حتی ممکن است بیشتر پیش بروند و مبلغ گزافی را برای داده های اضافی مصرف شده در خارج از خط مشی داده عادلانه به شما بدهند.

درباره ویژگی های PureVPN بیشتر بیاموزید

 • تقسیم تونل
 • رمزگذاری AES
 • WiFi ایمن
 • اشتراک گذاری پرونده ایمن P2P
 • سوئیچ کشتن اینترنت
 • iOS در Demand
 • حفاظت نشت DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me