نحوه تماشای دیزنی پلاس در هند

منتشر شده: 10 ژانویه 2020

خواه این فیلم مارول باشد یا ستارگان جنگ ، دیزنی پلاس همه چیز را دارد. اما شما نمی توانید دیزنی پلاس را در هند تماشا کنید و به یک VPN نیاز دارید تا بتوانید geoblocks را دور بزنید. برای انجام این کار ، از PureVPN استفاده کرده و دیزنی پلاس را در هند باز کنید تا فرزندان خود را در خانه سرگرم کنید. PureVPN برای اولین بار یک محاکمه 7 روزه با تنها 0.99 دلار برای اولین بار به شما کمک می کند تا دیزنی پلاس را پخش کنید.

دیزنی + را در هند تماشا کنید

دیزنی مدت هاست که عزیز سینماگران و طرفداران نمایش تلویزیونی در سراسر جهان است. با این حال ، هنگامی که از سرویس پخش خود ، دیزنی پلاس ، مدتی برگشت ، قلبهای بیشتری نسبت به همیشه به دست آورد. این سرویس با یک بنگ شروع شد و حتی اگر در هفته اول به دلیل اشکالات فنی بد به هم خورد ، مانع از پیوستن مشترکان به شبکه شد. با این حال ، جنبه تأسف آور خدمات این است که همه کشورهای جهان را تحت پوشش قرار نمی دهد. گرچه برنامه هایی برای گسترش شبکه دارد ، اما در حال حاضر در چند کشور منتخب فعالیت می کند.

آیا دیزنی پلاس در هند موجود است?

هلند از نخستین کشورهایی بود که جذابیت سرویس پخش آنلاین دیزنی + را تجربه کرد. بعداً ، این سرویس به طور رسمی در ایالات متحده و سپس در کانادا راه اندازی شد. پس از مدتی ، شبکه خود را به چند کشور دیگر گسترش داد. از آنجا که هند در منطقه آسیا و اقیانوسیه قرار دارد ، در هر زمان و در سال 2020 یا 2021 پذیرای خدمات خارق العاده دیزنی + در هر زمان خواهد بود. تا آن زمان ، شما مجبورید که بنشینید و آویزان شوید. اما اگر دیگر نمی خواهید صبر کنید ، همیشه می توانید VPN را انتخاب کنید و هر زمان که بخواهید به Disney + در هند دسترسی پیدا کنید.

نحوه تماشای دیزنی پلاس در هند?

عدم پوشش شبکه و در دسترس نبودن بخشی از مطالب آنلاین از جمله مشکلات رایجی است که توسط استریمرها با آن روبرو هستند. با این حال ، این یک روش معمول است و هیچ کاری در مورد آن انجام نمی شود ، مگر اینکه از VPN استفاده کنید. از آنجا که این آدرس IP یک کاربر است که توسط ISP یا ارائه دهنده خدمات جریان مسدود می شود ، مسدود می شود ، یک VPN به کاربران کمک می کند تا با جعل IP ، مشکل را حل کنند. پس از جعل IP یا تغییر IP ، کاربر نه تنها می تواند به دیزنی پلاس در هند دسترسی پیدا کند بلکه هر برنامه تلویزیونی یا فیلم های موجود در این سرویس را با سهولت تماشا می کند..

  • در برنامه PureVPN تمایل خود مشترک شوید
  • مشتری دستگاه VPN را برای دستگاه مورد نظر خود دریافت کنید
  • VPN را راه اندازی کنید و وارد شوید
  • به لیست کشور بروید و به دنبال سرور ایالات متحده باشید
  • برای پیوستن به سرور ، روی اتصال کلیک کنید
  • پس از برقراری ارتباط ، به Disney + دسترسی پیدا کنید و لذت ببرید

دیزنی +: چگونه اکنون مشترک شوید?

هنگامی که مانع IP را با سهولت استفاده از VPN می گیرید ، مانع بعدی که ممکن است با آن روبرو شوید ، اشتراک است. سرویس پخش گزینه های پرداخت زیادی را به کاربران ارائه نمی دهد. علاوه بر این ، هر گزینه ای در دسترس باشد ، آنها باید در همان مناطقی که سرویس پوشش ارائه داده است ، ثبت شوند. بنابراین ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که در صورت تمایل به عضویت و دسترسی به Disney + در هند ، می توانید در نظر بگیرید. برای مبتدیان ، اگر کاربر iOS یا Mac هستید ، می توانید کارت هدیه iTunes را انتخاب کنید. برای کاربران Android ، کارت هدیه Google می تواند انتخاب بهینه باشد.

در حال حاضر ، می توانید از هر یک از گزینه های موجود در بالا بحث کنید. امیدوارم این سرویس برای سهولت و راحتی بینندگان جهانی خود ، گزینه های پرداخت بیشتری را راه اندازی کند.

دیزنی چیست+?

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، دیزنی نام خانوادگی نه تنها در ایالات متحده ، انگلیس یا کانادا بلکه در سراسر جهان است. بعلاوه ، بیش از یک قرن است که فعالیت و تولید بسیاری از فروشگاههای سرگرم کننده مطالب را دارد. لازم به ذکر نیست ، این خدمات حتی با کاوش در سرمایه گذاری های جدید یا همکاری با خدمات شناخته شده ، خدمات خود را گسترش داده است. در پایان روز ، وقتی اشتراک دیزنی + دارید ، به یک گنج سرگرمی دسترسی پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال ، می توانید به فروشگاه استودیوهای Marvel ، Star Wars ، Pixar’s و حتی Hulu US دسترسی پیدا کنید.

در حال حاضر تعداد زیادی نمایش در دیزنی پلاس وجود دارد اما نام های برتر آن شامل جنگ های ستارگان ، انتقام جویان و حتی آخرین آمار ، Mandalorian است..

کلمات نهایی

اگر در هند زندگی می کنید و مایل به دسترسی به Disney Plus در هند هستید ، همیشه می توانید با PureVPN این کار را انجام دهید. همیشه می توانید به حداکثر سرعت جریان و تجربه بدون بافر ضربه بزنید زیرا سرورهای VPN ما برای عملکرد و سرعت های برتر مهندسی شده اند. علاوه بر این ، شما قادر خواهید بود به خدمات مشابهی که توسط ISP یا خود سرویس پخش جریان مسدود شده اند دسترسی پیدا کنید. ثانیا ، می توانید کارهای آنلاین خود را انجام داده یا با خیال راحت معاملات آنلاین را با استفاده از PureVPN انجام دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me