چگونه به سرعت اینترنت


چگونه به سرعت اینترنت

ما 8 روش برای سرعت بخشیدن به اینترنت را آزمایش کرده ایم. قبل از امتحان کردن هر گزینه ، دوباره موقعیت یابی روتر خود را شروع کنید


امروز ، تقریباً همه چیز از طریق شبکه یا اینترنت انجام می شود. به این ترتیب ، اگر می خواهید با استفاده از اینترنت تجربه ای بدون دردسر داشته باشید ، یا امیدوار هستید که در تجارت شرف رقابت داشته باشید ، باید یک سرویس عالی (HSI) عالی ، پایدار و مطمئن از اینترنت پر سرعت داشته باشید..

با داشتن اینترنت پر سرعت ، به اینترنت بهتر دسترسی پیدا می کنید که هنگام برقراری ارتباط با مشتری از گوشه و کنار جهان ، با مشتری ها سودمند است. می توانید با استفاده از پیام فوری و سایر برنامه های تجاری هدفمند ، اسناد را به سرعت به اشتراک بگذارید و در زمان واقعی همکاری کنید. همچنین به شما امکان می دهد تا از فن آوری های نوظهور استفاده بهتری داشته باشید.

علاوه بر این ، اینترنت پر سرعت شما را قادر می سازد با بهره گیری از فن آوری های موجود ، هزینه های خود را کاهش دهید. با استفاده از این آموزش می توانید راه های ساده ای برای سرعت بخشیدن به یادگیری خود داشته باشید بنابراین دوباره مانند جدید اجرا می شود!

سرور DNS را تغییر دهید

هنگام درخواست یک URL خاص ، دستگاه شما آدرس هایی را جستجو می کند تا وب سایت اعلام شده را به شما هدایت کند. سرور DNS انتخاب شده می تواند زمان بارگذاری یک صفحه وب را تحت تأثیر قرار دهد.

شما می توانید سرور DNS پیش فرض ، که به احتمال زیاد توسط ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) ارائه می شود ، در دستگاه یا نقطه دسترسی (روتر) خود تغییر دهید..

برای تغییر سرور DNS در ویندوز 10 ، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 • کنترل پنل را باز کنید
 • روی شبکه و اینترنت ضربه بزنید
 • شبکه و مرکز اشتراک گذاری را انتخاب کنید
 • تغییر تنظیمات آداپتور را انتخاب کنید
 • به پنجره Properties از شبکه ای که می خواهید DNS Server For تغییر دهید بروید.
 • پروتکل اینترنت نسخه 4 (TCP / IPv4) را انتخاب کنید
 • خصوصیات را انتخاب کنید
 • آدرس IP را برای سرور DNS ترجیحی خود وارد کنید
 • روی OK کلیک کنید

با ISP خود مذاکره کنید

اگر یک اتصال اینترنتی آهسته را تجربه می کنید ، بهترین کار برای تست سرعت خود است. این سرعتی است که اتصال شما بدون هیچ گونه دخالت نرم افزارهای دیگر در حال کار است. تست های سرعت مختلف را در ساعات مختلف در طول روز و شب امتحان کنید و انجام دهید.

اگر به یک الگوی توجه کنید ، این می تواند یک مشکل ISP باشد. بنابراین شما نیاز به تماس و گفتگو با آنها دارید. توجه داشته باشید که یکی از بزرگترین مشکلاتی که باعث کند شدن سرعت اتصال به اینترنت می شود این است که شرکت های اینترنتی معمولاً سرعت اتصال صحیح را به مکان شما ارسال نمی کنند.

ISP

مسیر پاسخگو

هرگونه تداخل می تواند روی سیگنال Wi-Fi تأثیر بگذارد. از آنجا که تداخل سرعت اینترنت را کاهش می دهد ، باید دامنه دستگاه Wi-Fi خود را کاهش دهید. با استفاده از روترهای پاسخگو قادر خواهید بود با سهولت از فرکانس کمتر 5GHz استفاده کنید.

این دستگاه ها برای برقراری ارتباط از طریق خط کابل یا DSL نیازی به مودم خارجی ندارند. با استفاده از این دستگاه می توانید اتصال اینترنت خود را در صورت کند بودن اینترنت تقویت کنید. توجه داشته باشید که اگر روتر شما به طور صحیح ایمن نشده باشد ، ممکن است افراد دیگری بدون داشتن سرنخ از پهنای باند شما استفاده کنند. بنابراین ، اگر می خواهید سرعت اینترنت بالاتری داشته باشید ، امنیت روتر خود ضروری است.

مسیر

برای مسدود کردن تبلیغات از یک Ad-block استفاده کنید

شکی نیست که تبلیغات آزار دهنده هستند ، اما می توانند تجربه مرور شما را کاهش دهند ، به خصوص اگر اتصال اینترنت شما کند باشد. به خاطر داشته باشید که وقتی این تبلیغات بارگیری می شود ، اطلاعات بیشتری را از سرورهای مختلف بدست می آورند ، و این نیاز به انتظار طولانی تر قبل از بارگیری وب است. توصیه می شود با استفاده از مسدود کننده های تبلیغ ، مقدار داده های ارسال شده به رایانه خود را کاهش دهید.

با انجام این حرکت هوشمند ، می توانید سرعت مرور خود را بهبود بخشید زیرا معمولاً تبلیغات قبل از سایر محتویات در صفحه وب بارگذاری می شوند. علاوه بر این ، باعث می شود تجربه اینترنت قابل تحمل تر باشد.

مسدود کننده آگهی

در Data Caps بمانید

چندین ISP محدودیت هایی را در تعداد داده هایی که می توانید بصورت آنلاین انتقال دهید ، اعمال می کنند. البته این بستگی به کاری دارد که می خواهید بصورت آنلاین انجام دهید. به عنوان مثال ، پخش یک ساعت از تلویزیون به داده های زیادی نیاز دارد که می تواند بیش از 2 گیگابایت باشد.

در حالی که اگر فقط می خواهید نامه الکترونیکی ارسال یا دریافت کنید ، فقط می توانید از چندین مگابایت استفاده کنید. این ارائه دهندگان خدمات برای جلوگیری از استفاده غیر ضروری و مالیات پهنای باند آنها از اینترنت پرتاب استفاده می کنند. بهترین راه حل شما ، در صورت نیاز به مصرف پهنای باند بیشتر ، استفاده از VPN است.

بسته به ISP می توانید فشار بیاندازید یا خیر. توجه به این نکته ضروری است که شما همیشه باید از رمزگذاری استفاده کنید تا بتوانید از ISP استفاده کنید و یک VPN فقط چیزی است که شما را در مورد ISP متلاشی می کند. عدم انجام این کار منجر به شکایت MPAA خواهد شد.

درپوش باند

یک آنتی ویروس اسکن انجام دهید

ویروس ها دلیل بزرگی برای کند شدن اتصالات اینترنت هستند. این نرم افزارهای کوچک هستند که چندین کار نامطلوب را برای رایانه شخصی شما انجام می دهند. خطرناک ترین این تعداد ویروس است که در آن کار می کند "ارسال" اطلاعات به هکری که ویروس ایجاد کرده است باز می گردد.

این از اتصال اینترنت شما استفاده می کند و می تواند پهنای باند زیادی را به خود اختصاص دهد و کندتر شود. برای اطمینان از اینکه رایانه شما از هرگونه ویروس یا جاسوسی عاری نیست ، باید یک ابزار ضد ویروس را بارگیری کرده و از آن برای اسکن سیستم خود استفاده کنید. تعداد زیادی ابزار رایگان مفید در آنجا وجود دارد.

با این حال ، فقط در مورد هر نرم افزاری که به صورت آنلاین در دسترس است بارگیری نکنید ، برای داشتن نرم افزاری با رتبه های بالا و بررسی های مثبت ، تلاش کنید.

دیواره آتش

از LAN بی سیم استفاده کنید

LAN نوعی شبکه ارتباطی داده است که در محدوده جغرافیایی محدود است. اینترنت سریع است و شما را قادر می سازد رایانه های ویندوز خود را با هر دستگاه Wi-Fi به اشتراک بگذارید.

با استفاده از این تنظیم ، شما لزوماً به مهارت های فنی احتیاج ندارید زیرا این کاربرپسند بودن است و به شما امکان می دهد ارتباط خود را تنها با یک کلیک روی یک دکمه به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، شما به تجهیزات و سیم های اضافی احتیاج ندارید. با استفاده از این Wi-Fi ، می توانید بدون هیچ گونه مواقعی اتصال اینترنتی ایمن و سریع داشته باشید.

شبکه محلی کابلی

روتر خود را پیکربندی کنید

با رفتن به تنظیمات روتر خود ، می توانید نکات متعددی را کشف کنید که می توانند برای سرعت مطلوب اینترنت بهبود پیدا کنند. از آنجا که هر روتر داشبورد متفاوتی دارد ، قبل از انجام هرگونه تغییر ، باید تنظیمات روتر خود را مرور کنید.

پنل مدیریت

نتیجه

رایانه شخصی وقتی جدید است ، حاوی اطلاعات ناخواسته یا پرونده های ناخواسته نیست. این سیستم مرتب و مرتب است و برای تحقق کلیه نیازهای محاسباتی مانعی ندارد. پس از استفاده از آن برای چند ماه ، این وضعیت کاملاً تغییر می کند.

شما شروع به تجربه مشکلاتی می کنید که سرعت کامپیوتر شما را کند می کند. صفحه کامپیوتر هنگام کار با رایانه به طور مرتب یخ می زند. اگر این تست کوچک تاثیری در سرعت مرور نداشته باشد ، آنگاه اینترنت و سیستم بی سیم در خانه یا محل کار شما مقصر نیست.

و در آن مرحله ، شما باید به ارائه دهنده خدمات اینترنت خود دسترسی پیدا کنید تا به شما کمک کند. بهترین روش برای انجام این کار را بررسی کنید. بعضی اوقات چت زنده با تکرار خدمات سریعتر از تلفن امکان پذیر است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map