نحوه تماشای آنلاین هاکی زنده

بروزرسانی شده: 15 اکتبر 2019

سازمان دیده بان مسابقات زمینی هاکی بدون هیچ مشکلی بصورت آنلاین و زنده پخش می شود. مراحل زیر را بررسی کنید و فوراً جریان را شروع کنید.

 1. در PureVPN مشترک شوید
 2. کشور مورد نظر را انتخاب کنید
 3. وارد کانال مورد نظر خود شوید و جریان مستقیم را شروع کنید

هاکی

نحوه پخش آنلاین هاکی با VPN?

پخش آنلاین هاکی زنده آنلاین هرگز آسان نبوده است. از امروز با این سه مرحله ساده شروع کنید.

بهترین VPN برای پخش فوتبال

مشترک شدن در PureVPN

خیلی سریع & بدون دردسر

دانلود VPN For Football Streaming

PureVPN را بارگیری کنید

در دستگاه پخش مستقیم شما

فوتبال را با PureVPN تماشا کنید

تغییر حالت به جریان

کانال مورد نظر خود را انتخاب کنید

PureVPN را بارگیری کنید

در دستگاه مورد علاقه خود!

Windows Mac Android iOS Chrome Firefox

چرا برای تماشای هاکی آنلاین به VPN احتیاج دارید?

با بیش از 2 میلیارد هوادار ، فیلد هاکی سومین ورزش محبوب جهان است. این بدان معناست که هر بار که یک تورنمنت برگزار می شود ، میلیون ها هوادار هوکی در سرتاسر جهان به دنبال راه هایی می شوند که از طریق آنها می توانند مسابقات را به راحتی جابجا کنند. در حال حاضر ، برخی به تماشای آنها به صورت زنده در تلویزیون کابلی خود متوسل می شوند ، در حالی که برخی دیگر برای پخش ورزش های مورد علاقه خود به اینترنت متکی هستند. اما به لطف محدودیت های منطقه ای ، همه چیز در این روز و عصر پیچیده تر شده است.

تورنمنت هایی مانند جام جهانی FIH یا Hockey League League برخی از رویدادهایی هستند که در چند کشور منتخب پخش می شوند. به عنوان مثال ، Hockey India League یک مورد است که فقط برای مشاهده در Hotstar در دسترس است ، خدماتی که برای بینندگان در هندوستان در دسترس است.

در نتیجه اکثریت قریب به اتفاق هواداران هاکی می خواهند روشی بی عیب و نقص برای تماشای هر تورنمنت بصورت آنلاین باشند. خوب ، راه حل یک سرویس VPN است. یک سرویس پریمیوم مانند PureVPN به شما امکان می دهد مکان مجازی خود را به هر کشوری تغییر دهید ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا به محتوایی که قبلاً برای شما در دسترس نبود ، دسترسی پیدا کنید..

تماشای رویدادهای هاکی

هاکی در سراسر جهان کاملاً محبوب است و تورنمنتهای مهم در سمت چپ ، راست و مرکز برگزار می شوند. به همین ترتیب ، پیگیری همه آنها می تواند بسیار مشکل باشد. بنابراین ، برای كمك كمتر به جامعه ، لیستی از بزرگترین تورنمنت هاكی سال ارائه شده است.

هاکی لیگ هند

Hockey India League (HIL) یک لیگ هاکی زمینی است که در هند برگزار می شود و یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی کشور محسوب می شود. این مسابقات هر ساله برگزار می شود و در مجموع 6 تیم برای کسب عنوان قهرمان رقابت می کنند. در سال 2018 ، لیگ به دلایل نامشخص به تعویق افتاد. با این حال ، قرار است امسال با بازگشت نخستین بازی که برای دسامبر 2019 برگزار می شود ، بازگشتی داشته باشد.

جام جهانی هاکی

مسابقات جام جهانی هاکی آقایان بزرگترین تورنمنت بین المللی هاکی در تاریخ است که بیش از 16 تیم از سراسر جهان برای کسب عنوان قهرمان جهان در رقابت هستند. این سازمان توسط فدراسیون بین المللی هاکی (FIH) ، هیئت مدیره بین المللی هاکی روی زمین و مانند سایر جام های جهانی ، هر چهار سال یکبار برگزار می شود. جام جهانی هاکی بعدی قرار است در سال 2022 برگزار شود.

هاکی در بازی های المپیک

فیلد هاکی اولین بار در طول بازی های المپیک 1908 در لندن معرفی شد و از آن زمان تاکنون بخشی از بازی های تابستانی بوده است. این بازی به دلیل عدم وجود ساختار ورزشی از بازیهای پاریس 1924 حذف شد ، اما با اجرای FIH ، بعداً دوباره به المپیک برگردانده شد. رویداد بعدی هاکی در طول بازی های 2020 توکیو برگزار می شود.

هاکی در بازی های مشترک المنافع

هاکی ، یا همانطور که می گویند آن را در کانادا هاکی فیلد ، یکی از ورزش های بازی شده در بازی های مشترک المنافع ، که یک رقابت جهانی است که هر چهار سال یک بار برگزار می شود. این کشور از سال 1998 بخشی از بازی های مشترک المنافع است و استرالیا بیشترین مدال های طلا را به خود اختصاص داده است. مسابقات بعدی هاکی در بازی های 2022 Commonwealth برگزار می شود.

جایزه قهرمانان

The Hockey Champions Trophy یک تورنمنت بین المللی هاکی است که توسط FIH برگزار می شود. با تشکیل مارشال هوایی پاکستان ، نور خان و فدراسیون هاکی پاکستان ، اینک یکی از معتبرترین تورنمنت هاکی جهان است که هر دو سال یک بار برگزار می شود. رقابت بعدی قرار است مدتی در سال 2020 رخ دهد.

مسابقات اصلی هاکی زمینی

جایزه قهرمانان جام جهانی هاکی
هاکی در بازی های المپیک هاکی در بازی های مشترک المنافع



PureVPN را برای دسترسی به هاکی از هرجای دیگر دریافت کنید!

بازی های هاکی را از هرجای دیگر به صورت آنلاین زنده تماشا کنید

1- برنامه خود را انتخاب کنید تغییر ارز: دلار آمریکا

 • دلار آمریکا

1 ماه برنامه بدون تخفیف صرفه جویی در 0٪ 10.95 دلار در هر ماه در هر ماه 1 برنامه ماهانه 31 روزه برگشت پول را تضمین کنید دسترسی کامل. بدون محدودیت. مورد علاقه ترین ها! دادگاه 7 روزه + 47٪ تخفیف بعد از آن صرفه جویی در 0٪ $ 0.99 10.95 دلار در ماه 5.82 دلار در ماه / ماه پس از محاکمه * 10.95 دلار در ماه 5.82 دلار در ماه / ماه پس از محاکمه * دریافت 7 روز محاکمه 31 روز پس انداز پول

پس از 7 روز ، شما به طور خودکار در برنامه 1 ساله ما در مشترک می شوید 10.95 دلار در ماه 5.82 دلار در ماه

برنامه 6 ماهه 24٪ تخفیف صرفه جویی 24٪ $ 8.33 در هر ماه در هر ماه 6 ماه ضمانت بازپرداخت پول دریافت کنید توجه لطفا!محاکمه 7 روزه ما را با قیمت 0.99 دلار از دست ندهید. برنامه 1 ساله صرفه جویی 82٪ 1.99 دلار / ماه در هر ماه 1 سال برنامه ضمانت برگشت پول را دریافت کنید 2- روش پرداخت خود را انتخاب کنید پرداخت امن و رمزگذاری شده mcafee-icon PayPal کارت اعتباری روش پرداخت را انتخاب کنید برای دیدن همه گزینه های پرداخت خلاصه سفارش خود اینجا را کلیک کنید 0.99 دلار

خلاصه سفارش شما

محاکمه 7 روزه PureVPN + 47٪ تخفیف بعد از آن USD 0.99 اضافی

در کل 0.99 دلار کد کوپن دارید؟ درخواست دادن ایکس

نام دارنده کارت معتبر را وارد کنید.

یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

من یک کارت اعتباری مرتبط با حساب PayPal خود دارم که با آن پرداخت می شود کارت اعتباری

ضمانت برگشت پول 31 روزه

پرداخت های امن و رمزگذاری شده

با ارسال این فرم با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.

پرداخت موفقیت آمیز است

با تشکر از شما برای نمایش نسخه نمایشی سبد PVPN. (در این فرآیند هیچ پولی پرداخت نشده است).

می خواهید یک مورد اضافه کنید آی پی اختصاصی برای 0.99 دلار?
چیست آی پی اختصاصی? گرفتن آی پی اختصاصی افزودنی کشور را انتخاب کنید

 • انگلستان
 • ایالات متحده
 • سنگاپور
 • مالت
 • هنگ کنگ (SAR)
 • آلمان
 • استرالیا
 • کانادا

گرفتن آی پی اختصاصی می خواهید یک مورد اضافه کنید پورت حمل و نقل برای 0.25 دلار?
چیست پورت حمل و نقل? گرفتن پورت حمل و نقل افزودنی را حذف کنید می خواهید یک مورد اضافه کنید محافظت از DDos برای 0.99 دلار?
چیست محافظت از DDos? گرفتن محافظت از DDos افزودنی کشور را انتخاب کنید

 • ایالات متحده
 • انگلستان
 • نیوزلند
 • هلند
 • استرالیا
 • کانادا
 • آلمان
 • فرانسه

گرفتن محافظت از DDos × اختصاصی IP VPN

با PureVPN’s Dedicated IP VPN ، می توانید کارهای بیشتری از آنچه تصور می کنید انجام دهید. این افزونه به عنوان یک راه حل عالی برای افراد و مشاغل که مایل به محدود کردن دسترسی به شبکه های خود هستند ، خدمت می کند.

چرا به IP VPN اختصاصی نیاز دارم؟?

از راه دور به سرورها با رمزگذاری دسترسی پیدا کنید

مهم نیست که به چه سرور دسترسی از راه دور وصل می شوید ، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید بدون اینکه در مورد سازش نگران باشید ، به خصوص از آنجایی که از رمزگذاری درجه نظامی پشتیبانی می شوید.

ایده آل برای مشاغل

افراد و مشاغل می توانند به شبکه ها و سرورهای محدود وصل شوند. فقط کسانی که دارای یک IP مشترک به یک شبکه دسترسی دارند ، فقط کسانی که دارای یک آدرس IP خاص هستند می توانند این کار را انجام دهند ، بنابراین امنیت را با جهش و مرز تقویت می کنند..

امکانات بی حد و مرز هستند

این که آیا شما مایل به دسترسی به دوربین های مدار بسته ، حساب های بانکی هستید یا مایل به مشاهده اطلاعات محرمانه واقع در یک شبکه بیمارستان ایمن هستید ، امکانات بی حد و حصر است..

× DPo VPN محافظت شده

با PureVPN’s Dedicated IP VPN ، می توانید کارهای بیشتری از آنچه تصور می کنید انجام دهید. این افزونه به عنوان یک راه حل عالی برای افراد و مشاغل که مایل به محدود کردن دسترسی به شبکه های خود هستند ، خدمت می کند.

چرا به DDoS Protected VPN احتیاج دارم؟?

ترافیک غیر مجاز

با ترافیک غیرمجاز ، افت سرعت اینترنت و تاخیر پیش بینی می شود. اما این دیگر با VPN محافظت شده DDoS ما اتفاق نمی افتد.

اصلاً هوشیار است

به جای اینکه مجبور باشیم VPN محافظت شده DDoS محافظت شده دستی ما را هر بار فعال کنیم ، در همه زمان ها فعال خواهد بود. به محض شناسایی حمله ، VPN محافظت شده DDoS ما بلافاصله آن را خنثی می کند.

ایده آل برای گیمرها نیز

VPN محافظت شده DDoS ما به عنوان یک لایه اضافی برای محافظت از گیمرها ، که مرتباً مورد هدف مجرمان سایبری و گیمرهای رقیب قرار می گیرند ، خدمت می کند. مطمئن باشید؛ شما یک تجربه بازی رقابتی و ایمن خواهید داشت.

× حمل و نقل بندر

ویژگی Port Forwarding در صورت نیاز به دسترسی به یک وسیله / خدمات متصل به اینترنت از هر نقطه جهان مفید خواهد بود.

حمل و نقل بندر برای من چگونه است?

بیایید بگوییم که شما می خواهید از هرجای دنیا به رایانه ، لپ تاپ یا سرور خود دسترسی پیدا کنید. افزونه حمل و نقل بندر ما به شما امکان می دهد فقط همین کار را انجام دهید.

اگر می خواهید به وب سایت / FTP یا هر سرویس دیگری دسترسی پیدا کنید ، به افزونه Port Forwarding ما نیاز دارید.

اگر می خواهید یک بازی آنلاین با دوستان خود انجام دهید ، به افزونه Port Forwarding ما نیاز خواهید داشت تا دوستانتان بتوانند به سرور بازی شما بپیوندند.

اگر از PureVPN در روتر خود استفاده می کنید ، به افزونه Port Forwarding نیاز خواهید داشت تا بتوانید هر درگاه خاصی را در IP PureVPN قرار دهید..

. Enterprise Grade Security & حریم خصوصی

ویژگی های نسل بعدی پیشرفته امنیت جامد سنگ را فراهم می کند & حریم خصوصی. پیش از این این فناوری فقط در دسترس مشاغل بود & شرکت این برنامه به شما می دهد ضد ویروس / ضد ویروس ، ضد مسدود کننده ، فیلتر برنامه ها ، مکانیسم پیشگیری از نفوذ و فیلتر URL / دسته بندی. فکرش را بکن "ابرقدرت ها" برای VPN معمولی خود.

یادداشت 1:

از هم اکنون ، Enterprise-Grade Security & افزونه حریم خصوصی همزمان با افزودنی IP اختصاصی ما کار نمی کند. با این وجود می توانید از هر حالت دیگری در برنامه های VPN ما استفاده کنید تا Enterprise-Grade Security را فعال کنید & افزودنی حریم خصوصی.

توجه 2:

لطفاً توجه داشته باشید که در حال حاضر ، تنظیم دستی PureVPN از پیکربندی امنیت امنیتی سازمانی ما پشتیبانی نمی کند & افزودنی حریم خصوصی لطفاً از برنامه های VPN ما برای فعال کردن آن استفاده کنید.

× محافظت از P2P

افزودنی P2P Protection اطمینان می دهد که حتی هوشمندترین راه حل های مزاحم توسط هکرها یا آژانس های دولتی آن را به دستگاه یا رایانه شما تبدیل نمی کنند. محافظت فعال ما به طور خودکار پرونده های مخرب مانند ویروس ها ، بدافزارها ، باج افزارها ، Trojans ها و غیره را مسدود می کند ، که به عنوان تورنت از بارگیری استفاده می شود و دستگاه شما را ایمن و ایمن نگه می دارد.

طرح PureVPN شامل موارد زیر است:

 • برنامه برای
 • امنیت درجه سازمانی
 • 10-ورود چندگانه ، بنابراین شما می توانید یک حساب کاربری در 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید.
 • 2000+ سرورهای امن در 140+ کشور
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

متخصصان و پشتیبانی مشتری Trustpilot

با کارت اعتباری خود پرداخت کنید و 10٪ تخفیف دریافت کنید!

من با کارت اعتباری پرداخت می کنم ادامه با Alipay

خطایی تشخیص داده شد

بله خیر

کمک خواستن؟ با پشتیبانی زنده 24/7 ما صحبت کنید

پرداخت شما رد شده است

لطفاً از طریق پرداخت آن را امتحان کنید بلوزنپ.

روش پرداخت را انتخاب کنید

دریافت این پیشنهاد اکنون با ما همراه باشید

سوالات متداول

در اینجا چند پاسخ به بیشترین سؤال در مورد هاکی ارائه شده است

SEPA:

کشورهای خریدار پشتیبانی شده: اتریش ، بلژیک ، قبرس ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، ایرلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، موناکو ، اترلند ، پرتغال ، سان مارینو ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا
ارزهای پشتیبانی شده: یورو

Boleto Bancário:

کشورهای خریدار پشتیبانی شده: برزیل
ارزهای پشتیبانی شده: BRL

ایده آل:

کشورهای خریدار پشتیبانی شده: هلند
ارزهای پشتیبانی شده: یورو

paysafecard:

کشورهای خریدار پشتیبانی شده: اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، انگلیس ، یونان ، ایرلند ، ایتالیا ، ایتالیا ، لوکزامبورگ ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، جمهوری اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، انگلیس ، ایالات متحده
ارزهای پشتیبانی شده: CHF، CZK، DKK، EUR، GBP، NOK، PLN، SEK، USD

SOFORT

کشورهای خریدار پشتیبانی شده: اتریش ، بلژیک ، آلمان ، ایتالیا ، هلند ، لهستان ، اسپانیا ، سوئیس ، انگلستان
ارزهای پشتیبانی شده: CHF ، EUR ، GBP ، PLN

شبکه:

کشورهای خریدار پشتیبانی شده: سنگاپور
ارزهای پشتیبانی شده: SGD

وب مونی:

کشورهای خریدار پشتیبانی شده: ارمنستان ، بلاروس ، جمهوری قرقیزستان (قرقیزستان) ، قزاقستان ، روسیه ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، اوکراین ، ازبکستان
ارزهای پشتیبانی شده: USD

Skrill:

کشورهای خریدار پشتیبانی شده: همه کشورهایی که توسط BlueSnap پشتیبانی می شوند
ارزهای پشتیبانی شده: تمام ارزهای پشتیبانی شده توسط BlueSnap

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me