کدهای خطا دیزنی پلاس – راهنمای کامل همه خطاها


کدهای خطا دیزنی پلاس – راهنمای کامل همه خطاها

بروزرسانی شده: 24 دسامبر 2019


دیزنی + یک سرویس پخش عالی است. اما وقتی با مشکل روبرو می شوید ، داشتن وقت آزاد با هیچ چیز تماشای خوبی آزار دهنده نیست. در اینجا چگونه می توانید کدهای خطا دیزنی پلاس را برطرف کنید.

پرش به…

از زمان راه اندازی ، دیزنی پلاس با مشکلات فراوانی روبرو شده است. بلافاصله پس از راه اندازی آن ، کاربران دیزنی پلاس که اولین کسانی بودند که برای این سرویس ثبت نام کردند ، با قطع بسیاری از مشکلات روبرو شدند. دیزنی این مسئله را تنها در چند روز حل کرد و فقط با یک ضربه اساسی دیگر روبرو شد. هزاران حساب دیزنی + هک شدند و هرکدام به ازای هر 3 دلار در وب سایت تاریک برای فروش قرار گرفتند.

به دنبال آن ، همه گیر شیوع پیدا کرده است و مردم را مجبور می کند تا در داخل خانه بمانند و راه هایی برای کشتن زمان بیابند. بدیهی است ، سرویسهای استریم مانند دیزنی پلاس شاهد افزایش ناگهانی میزان محتویات کاربران خود بوده اند. این امر باعث ایجاد بار در سرورها شده است و بسیاری از کاربران از لیستی از خطاها شکایت می کنند.

بیشتر خطاها به دلیل محدودیت های منطقه ای است که باعث می شود دیزنی پلاس در بسیاری از مناطق در دسترس نباشد. چنین خطاهایی را می توان با اتصال به PureVPN ، یک جریان عالی VPN برای دیزنی پلاس ، فوراً برطرف کرد. برای دریافت PureVPN اینجا را کلیک کنید.

در اینجا لیستی از متداول ترین خطاهای موجود در دیزنی پلاس ، نحوه برطرف کردن آنها وجود دارد. شما تعجب خواهید کرد که چگونه یک VPN جریان دیزنی پلاس می تواند بسیاری از مشکلات شما را برطرف کند.

خطای کد 8 – ایمیل یا رمز عبور نامعتبر است

ممکن است سعی کنید با نام کاربری و رمز عبوری نادرست وارد شوید ، به همین دلیل ممکن است این خطا را مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که قفل درپوش روی صفحه کلید خاموش است و نام کاربری و رمز عبور صحیح را تایپ می کنید.

خطای کد 9 – مسئله ورود یا پرداخت

اگر اخیراً گذرواژه حساب دیزنی پلاس خود را تغییر داده اید ، احتمال وجود دارد که به طور خودکار از تمام دستگاه های خود خارج شوید. برای حل مسئله ، کافی است دوباره با نام کاربری و رمزعبور درست خود وارد سیستم شوید.

کد خطا 11 – در دسترس بودن محتوا

بیشتر محتوای موجود در دیزنی پلاس محدود به منطقه است. این بدان معنی است که برنامه های تلویزیونی و فیلم هایی که ممکن است در منطقه دیگری در دسترس نباشند ، ممکن است در دسترس شما نباشند. اگر سعی دارید به محتواهایی که در منطقه شما در دسترس نیست دسترسی پیدا کنید ، با خطای 11 روبرو خواهید شد.

برای برطرف کردن خطای 11 و دسترسی به محتوایی که در منطقه شما در دسترس نیست ، به یک VPN پریمیوم جریان مانند PureVPN وصل شوید و موقعیت مکانی خود را به ایالات متحده تغییر دهید. این کار دسترسی فوری به هر محتوایی را که سعی در دسترسی به دیزنی پلاس دارید فراهم می کند.

خطای کد 13 – به حد دستگاه رسیده است

دیزنی مخصوصاً در مورد تعداد دستگاههایی که می توانید در یک زمان از آنها استفاده کنید برای مشاهده محتوا در دیزنی + با یک حساب عالی. دیزنی اجازه می دهد تا حداکثر چهار دستگاه به طور هم زمان وارد سیستم شوند. علاوه بر این ، به شما امکان می دهد هفت پروفایل کاربر ایجاد کنید.

اگر شما یک کاربر پیشرفته هستید و چندین دستگاه پخش در سراسر خانه خود را تنظیم کرده اید ، ممکن است لازم باشد قبل از شروع مجدد جریان از روی خطای خطا ، از چند دستگاه خارج شوید..

خطای کد 22

دیزنی پلاس فقط در چند کشور موجود است. اگر قبلاً یک حساب دیزنی + دارید ، اما در حال حاضر در کشوری هستید که Disney + در دسترس نیست ، ممکن است به خطای کد 22 پایان دهید.

ساده ترین راه برای حل این مشکل اتصال به دیزنی + VPN مانند PureVPN است. وقتی وصل می شوید ، موقعیت مکانی خود را به ایالات متحده تغییر دهید تا بتوانید از همه خطاها و محدودیت های گذشته جلوگیری کنید ، و به فورا از هر جای دنیا به دیزنی + دسترسی پیدا کنید.

خطای دیزنی پلاس کد 24

این خطا بیشتر در صورت اتصال به اینترنت معیوب ظاهر می شود. اگر اتصال اینترنت شما پایدار نباشد و سرعت پایین آن بسیار زیاد در نوسان باشد ، ممکن است در نهایت با این خطا روبرو شوید. اطمینان حاصل کنید که از هیچ افزونه کرومی استفاده نمی کنید که می تواند بیش از حد از پهنای باند شما استفاده کند.

اگر از Disney + خارج از ایالات متحده استفاده می کنید ، ممکن است به یک دلیل کاملا متفاوت – VPN رایگان – دچار همان خطا شوید. اکثر مردم خدمات VPN رایگان را انتخاب می کنند ، زیرا از کاربران نمی خواهند پول خرج کنند. با این حال ، سرویس های معیوب VPN همیشه کار ضعیفی را در اختیار شما قرار می دهند تا به شما امکان دسترسی به سرویس های محدود جریان مانند دیزنی را بدهند+.

برای حل این مشکل ، فقط به یک VPN پریمیوم جریان مانند PureVPN وصل شوید و به یک سرور در ایالات متحده متصل شوید. با این کار تمام مشکلات به شما امکان می دهد دوباره و بدون هیچ گونه خطایی و مشکلی به Disney + دسترسی پیدا کنید.

خطای کد 25 – خطای داخلی

این خطا بیشتر در مواردی رخ می دهد که یک مشکل قطع سرویس در انتهای سرور دیزنی وجود دارد. معمولاً چند ساعت طول می کشد تا این خطا برطرف شود. فقط برای اینکه در جای امن باشید ، سعی کنید از برنامه دیزنی پلاس در دستگاه پخش خود خارج شوید و دوباره وارد سیستم شوید.

به عنوان یک اقدام احتیاطی ، با پشتیبانی دیزنی + پشتیبانی مشتری تماس بگیرید و در مورد قطع سرویس سؤال کنید. اطمینان حاصل کنید که عدم دسترسی به سرویس به دلیل مشکلی در پایان دیزنی است و نه شما.

کد خطا 30 – شماره ثبت دستگاه

حتی اگر دیزنی پلاس برای بسیاری از دستگاه های جریان و سخت افزار برنامه های اختصاصی ارائه می دهد ، اگر این خطا را مشاهده می کنید ، احتمال دارد که از دستگاهی استفاده کنید که توسط دیزنی پلاس پشتیبانی نمی شود. فقط برای اطمینان ، اطمینان حاصل کنید که سرویس پخش از دستگاهی که استفاده می کنید برای پخش دیزنی پلاس پشتیبانی می کند.

خطای دیزنی پلاس کد 31

اگر در ایالات متحده هستید ، اگر در حال تماشای دیزنی + در تلفن هوشمند هستید ، ممکن است دچار این خطا شوید. ممکن است خدمات موقعیت مکانی خود را غیرفعال کنید ، این می تواند باعث شود Disney + این اخطار خطا را به شما بدهد. برای حل این مشکل ، فقط به تنظیمات دستگاه خود بروید و خدمات موقعیت مکانی را فعال کنید.

اگر خارج از ایالات متحده هستید ، احتمال بروز این خطا در دستگاه شما بیشتر است. در چنین شرایطی ، اگر از یک سرویس VPN معیوب استفاده می کنید که کار خوبی را در مخفی کردن مکان واقعی خود انجام نمی دهد ، خطایی ظاهر می شود. ساده ترین راه برای حل مسئله Error 31 و تماشای دیزنی + از خارج از ایالات متحده ، اتصال به یک جریان حق بیمه VPN مانند PureVPN است. هنگامی که به VPN وصل می شوید ، کاملاً ناشناس آنلاین شوید ، این امر باعث می شود که دیزنی + نتواند از موقعیت واقعی خود مطلع شود و دسترسی به محتوای شما را مسدود کند.

خطای کد 32 – مسئله ورود یا رمز ورود است

اگر از یک رمز عبور نادرست استفاده می کنید ، احتمال دارد که با این خطا روبرو شوید. بسیار مهم است که رمز عبور خود را ایمن نگه دارید و آن را با کسی به اشتراک نگذارید. اگر بدون اطلاع شما توسط شخص دیگری تغییر کند ، از حساب دیزنی خود قفل خواهید شد.

خطای کد 38 – تنظیمات زمان

اگر تنظیمات زمان و تاریخ در دستگاه پخش شما صحیح نباشد ، هنگام تلاش برای دسترسی به محتوا در دیزنی پلاس مشکلاتی ایجاد می کند. با توجه به اختلاف زمان بین سرور و دستگاه خود ، شما در نهایت مشاهده کد خطای دیزنی 38 خواهید بود. فقط کافی است تنظیمات زمان و تاریخ خود را در دستگاه پخش خود ثابت کنید و این مسئله باید مشکل شما را برطرف کند.

خطای دیزنی پلاس کد 39

پیام خطایی که در صفحه ظاهر می شود خوانده می شود "این بدان معنی است که ویدئویی را که می خواهید تماشا کنید ، در حال حاضر قابل تماشا نیست. این می تواند در دسترس بودن حقوق یا مسئله دیگری با دیزنی باشد+."

این خطا معمولاً هنگامی ظاهر می شود که شما در حال پخش دیزنی + در یک کنسول بازی مانند Xbox One هستید ، یا اگر در حال حاضر روی دستگاه های خیلی زیادی پخش می کنید. کنسول خود را مجدداً راه اندازی کنید یا از سایر دستگاه های خود خارج شوید.

خطای دیزنی پلاس کد 41 و 76

"متأسفیم ، اما نمیتوانیم ویدیویی را که درخواست کردید بازی کنیم." در حالی که پیام خطا دلیل بروز این خطا را توضیح نمی دهد ، چندین راهنما برای عکسبرداری با مشکلی آنلاین نشان می دهد که این خطا هنگامی رخ می دهد که سرورهای دیزنی + که محتوا را در منطقه شما ارائه می دهند با یک سنبله ترافیکی بارگیری شوند. اگر در حال مشاهده فیلم جدید یا اپیزودی هستید که به تازگی منتشر شده است ، به احتمال زیاد با این خطا روبرو خواهید شد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه استریم خود را مجدداً راه اندازی کنید. با این کار رم آن پاک می شود و به وی دسترسی تازه ای به سرور دیزنی + می دهد. اگر این کار کمکی نکند ، می توانید با تماشای جدیدترین محتوای ویدیوی منتشر شده ، یک روز یا دو روز منتظر بمانید تا سایر پخش کننده ها نیز به پایان برسند. وقتی ترافیک سرورهای دیزنی دوباره به حالت عادی برگردد ، می توانید مطالب را با سهولت مشاهده کنید. با این حال ، اگر به VPN با جریان پریمیوم متصل شوید و موقعیت مکانی مجازی خود را تغییر دهید ، می توانید از همه افزایش ترافیک و دسترسی به محتوا از سرور که نسبتاً کم بارتر است خودداری کنید.

برای کد خطای 76 ، بیشتر کاربران آنلاین خاطرنشان کردند که راه اندازی مجدد دستگاه streaming کار نمی کند. با این حال ، برخی از افراد پس از حذف و نصب مجدد برنامه در دسترسی به محتوای دیزنی + موفق بودند ، بنابراین باید این مشکل را نیز امتحان کنید. این خطا همچنین می تواند با اتصال به یک VPN پریمیوم جریان مانند PureVPN برطرف شود و به سروری متصل شوید که کمتر شلوغ باشد.

خطای دیزنی پلاس کد 42

این خطا بدون پیغام خطا ظاهر می شود ، و توضیح می دهد که چرا اکثر مردم کمی نگران آن هستند. یک کار بسیار ساده در اطراف وجود دارد که می توانید آن را امتحان کنید.

لطفاً بررسی کنید که هنوز به اینترنت متصل هستید و دوباره امتحان کنید. این پیام خطا هنگام بروز مشکلات اتصال با دستگاه شما ظاهر می شود. برای حل این مشکل کافی است دستگاه استریم خود را مجدداً راه اندازی کنید و اطمینان حاصل کنید که اینترنت شما خوب کار می کند.

خطای دیزنی پلاس کد 66 – فاقد اسناد قانونی است

“امکان ثبت نام وجود ندارد. هیچ اسناد حقوقی در دسترس نیست “

این یک کد خطای تازه کشف شده در Hulu است. در چند روز گذشته ، بسیاری از کاربران در اروپا و آمریکای جنوبی از عدم امکان ثبت نام شکایت کرده اند. با اطمینان نمی توان گفت که چرا این خطا از الان ظاهر می شود. با این حال ، ما می دانیم که فقط در کشورهای خاص بر کاربران تأثیر می گذارد.

برای برطرف کردن این خطا ، باید به یک حق بیمه دیزنی VPN متصل شوید. اگر به یک سرویس VPN رایگان وصل شوید ، نمی توانید ثبت نام کنید.

خطای کد 73

آیا از یک سرویس VPN رایگان استفاده می کنید یا یک پروکسی؟ بدانید که VPN رایگان و پراکسی ها شما را کاملاً نامرئی به صورت آنلاین نمی کنند. هنگامی که از VPN یا پروکسی رایگان استفاده می کنید ، هویت واقعی شما بصورت آنلاین در معرض دید قرار می گیرد. این باعث می شود تا سرورهای دیزنی مکان شما را تشخیص دهند و دسترسی شما به محتوای آن را مسدود کنند.

نه تنها این ، یک VPN رایگان شما را در برابر انواع تهدیدهای سایبری مانند سرقت هویت ، هک و باج افزار قرار می دهد. اکیداً توصیه می شود از VPN حق بیمه ای استفاده کنید که برای پخش بهینه شده است ، مانند PureVPN.

خطای دیزنی پلاس کد 83

این خطا معمولاً هنگام دور شدن از خانه ، تماشای دیزنی + در تلفن هوشمند شما رخ می دهد و مکان شما خاموش است. همچنین اگر مکان شما روشن باشد ، می تواند رخ دهد اما در کشور دیگری هستید. جدای از آن ، دلایل پیچیده دیگری نیز وجود دارد ، اما همه آنها با استفاده از یک VPN جریان ممتد مانند PureVPN قابل حل هستند..

هنگامی که به VPN وصل می شوید ، می توانید موقعیت مکانی خود را به هر منطقه ترجیحی خود تغییر دهید. فقط با هر دستگاه پخش کننده به ایالات متحده وصل شوید و قادر خواهید بود کد خطای دیزنی پلاس 83 را برطرف کنید و به راحتی به محتوا دسترسی پیدا کنید.

خطای دیزنی پلاس کد 86

"ما متاسفیم؛ این حساب مسدود شده است".

در صورت مشاهده نقض خط مشی های دیزنی + ، دیزنی + می تواند حساب شما را به طور دائم معلق یا مسدود کند. به عنوان مثال ، اگر بیشتر از 5 دستگاه از دیزنی + استفاده می کنید ، یا اگر گذرواژه خود را با دوستان و همکاران خود به اشتراک می گذارید ، ممکن است دیزنی حساب شما را مسدود کند. پس از مسدود شدن یک حساب کاربری ، ممکن است مجبور شوید با پشتیبانی دیزنی پیگیری کرده و مشکل خود را برطرف کنید.

خطای کد 87 – مسئله ورود یا رمز ورود است

چندین کد خطای کاملاً متفاوت وجود دارد که به دلیل نام کاربری و رمز عبور نادرست ظاهر می شوند. رفع کننده معمول می تواند همه آنها را برطرف کند – فقط از سیستم خارج شوید و دوباره وارد سیستم شوید.

کلمه نهایی

همه کدهای خطایی که در اینجا ذکر شد ، فقط کدهایی هستند که بیشتر از همه اتفاق می افتند و تجربه جریانی کاربران را خراب می کنند. این وبلاگ به طور مرتب به روز می شود تا کدهای خطایی جدید و راه حل های آنها را در بر بگیرد. گوش به زنگ باشید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map