نحوه تماشای دیزنی پلاس در آفریقای جنوبی


نحوه تماشای دیزنی پلاس در آفریقای جنوبی

منتشر شده: 10 ژانویه 2020


نگران نحوه دسترسی دیزنی پلاس در آفریقای جنوبی هستید؟ برای این کار ، شما باید از PureVPN برای باز کردن محدودیت های جغرافیایی در دیزنی پلاس استفاده کنید. PureVPN برای اولین بار یک محاکمه 7 روزه را تنها با 0.99 دلار در اختیار شما قرار می دهد تا به آفریقاییان جنوبی در تماشای دیزنی پلاس کمک کند و از خستگی در خانه جلوگیری کند.

دیزنی + را در آفریقای جنوبی تماشا کنید

دیزنی وقتی که امیدوارکننده ترین سرویس پخش تاکنون ، یعنی دیزنی پلاس را معرفی کرد ، قلب برنامه نویسان زرنگ را بدست آورد. اگرچه این سرویس در اولین هفته راه اندازی خود ، سقوط وحشتناکی را تجربه کرد ، اما بسیاری از کاربران را از عضویت در این سرویس و بعداً لذت بردن از آن به خاطر محتوای قلبشان باز نمی دارد. صرف نظر از این ، اکثر پخش کنندگان هنوز خوشحال نیستند زیرا این سرویس فاقد پوشش جهانی است.

آیا دیزنی پلاس در آفریقای جنوبی موجود است?

دیزنی پلاس خدمات خود را از هلند شروع کرده و سپس به ایالات متحده و سپس کانادا نقل مکان کرد. بعداً آخرین سرویس پخش ، چند کشور دیگر را به لیست خود اضافه کرد. در حقیقت ، این سرویس نقشه راه جهانی خود را نیز راه اندازی کرده است و برنامه های پوشش خود را برای چند سال آینده به کاربران نشان می دهد. متأسفانه هیچ علامتی از آفریقا یا آفریقای جنوبی در نقشه راه ارائه شده وجود ندارد. این بدان معنی است که طرفداران جریان SA به زودی سرویس در کشور خود را نخواهند داشت. اما ناامید نشوید زیرا راهی وجود دارد که بتوانید با آسانی این موانع را مرتفع کنید.

نحوه تماشای دیزنی پلاس در آفریقای جنوبی?

محدودیت محتوای منطقه ای چیز جدیدی نیست. در حقیقت ، این سرویس توسط بسیاری از سرویس های جریان در اینترنت انجام می شود. این سرویس از آدرس IP شما به عنوان یک ردیاب موقعیت مکانی برای مشخص کردن منطقه خود استفاده می کند و به این ترتیب ، شما را از دسترسی کامل به محتوا یا سرویس منع می کند. اما یک VPN با فریب دادن آدرس IP اصلی خود با یک IP ناشناس می تواند به شما در حل این مشکل کمک کند. در نتیجه می توانید از آدرس IP VPN US استفاده کرده و با چند کلیک دیزنی + را در آفریقای جنوبی تماشا کنید.

 • در برنامه PureVPN تمایل خود مشترک شوید
 • مشتری دستگاه VPN را برای دستگاه مورد نظر خود دریافت کنید
 • VPN را راه اندازی کنید و وارد شوید
 • به لیست کشور بروید و به دنبال سرور ایالات متحده باشید
 • برای پیوستن به سرور ، روی اتصال کلیک کنید
 • پس از برقراری ارتباط ، به Disney + دسترسی پیدا کنید و لذت ببرید

آیا می توانم اکنون برای دیزنی + ثبت نام کنم?

ممکن است در حالی که به دنبال بهترین راه برای عضویت در سرویس هستید ، با برخی موانع روبرو شوید. از این گذشته ، گزینه های پرداخت زیادی وجود ندارد که توسط این سرویس در دسترس است. ثانیاً ، این سرویس فقط از حسابهایی که در مناطقی که دیزنی پلاس در آن خدمات خود را ارائه می دهد ثبت شده است ، پرداخت می کند. صرف نظر از این ، همیشه وقتی در موقعیت های مشابه خود را پیدا می کنید ، می توانید روش پرداخت جایگزین را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، می توانید با گزینه کارت هدیه iTunes بروید تا به انجمن Disney + بروید. یا ، اگر از دستگاه Android استفاده می کنید ، می توانید گزینه پرداخت کارت هدیه Google را انتخاب کنید.

امیدوارم در آینده نزدیک احتمالاً گزینه های بیشتری را برای دریافت حساب حق بیمه سرویس پخش و اشتراک در آن و بدون هیچ زحمتی پیدا کنید.

چه نمایش ها و فیلم هایی در دیزنی به علاوه وجود دارد?

دیزنی پلاس شاید سرویس جدیدی در شهر باشد اما یکی از چشمگیرترین کاتالوگ های محتوا را در خود جای داده است. از این گذشته ، این سرویس وابسته به استودیوهای برتر دنیا یعنی دیزنی است که تقریباً صد سال است که تعداد زیادی از محتوا را تولید می کند. نیازی به گفتن نیست ، این سرویس در دوره تصدی قرن خود ، سرمایه گذاری های بسیاری به دست آورده و حتی موجودیت های بیشتری را نیز تقسیم کرده است. بنابراین ، هنگامی که مشترک سرویس دیزنی + هستید ، به طور کامل به محتوای Marvel ، محتوای جنگ ستارگان ، محتوای Hulu US و موارد دیگر دسترسی پیدا خواهید کرد..

در مورد فیلم ها و نمایش های برتر موجود در سرویس پخش صحبت می کنیم ، بهترین عناوینی که می توانید در آن ها Star Wars ، Avengers و Mandalorian نام ببرید تا چند نفر را نام ببرید. این سرویس محتوای بیشتری را به صورت پراکنده به فروشگاه خود اضافه می کند.

کلمات نهایی

شما می خواهید Disney + را در آفریقای جنوبی تماشا کنید ، اینطور نیست؟ اگر چنین است ، پس به PureVPN احتیاج دارید. ما سرورهایی را در سراسر جهان ارائه می دهیم ، از جمله صدها سرور در ایالات متحده ، کانادا و موارد دیگر. در مجموع ، ما بیش از 2000 سرور داریم و بسیاری از آنها برای اهداف پخش بهینه شده اند. بنابراین ، هنگامی که با اتصال به سرور ایالات متحده یا کانادا به دیزنی پلاس دسترسی پیدا می کنید ، در هر ساعت از روز به پخش یکپارچه دسترسی پیدا می کنید. علاوه بر این ، شما قادر خواهید بود دنیای آنلاین را بدون هیچ گونه ردپایی مرور کنید. بعلاوه ، با داشتن یک VPN در کنار شما ، مزایای دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنچه که ممکن است تصور کنید به دست آورید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map