آیا روند خرید بیت کوین کاملاً ناشناس است؟


آیا روند خرید بیت کوین کاملاً ناشناس است?

علی رغم شهرت جهانی در پرداخت وجه امن و ناشناس بودن ، حقیقت گفته می شود – بیت کوین کاملاً ناشناس نیست. در حالی که این ممکن است به طور کلی برای جامعه بیت کوین یا طرفداران کریپتو شوک ایجاد کند ، هر یک از معاملات بیت کوین به طور عمومی روی یک دفترچه راهنما افشا می شود و مراحل احراز هویت از طریق مبادلات باعث می شود که بیت کوین به راحتی قابل ردیابی نباشد..


صرافی های رمزنگاری پیشرو در جهان مانند Binance ، Coinbase و BitMEX رعایت قوانین دقیق KYC (مشتری خود را بشناسید) و AML (ضد شستشوی پول) را غیرقانونی می کنند و باعث می شود پرداخت های بیت کوین ناشناس باشد. هنگامی که سعی در ایجاد حساب کاربری در بورس رمزنگاری دارید ، از شما خواسته می شود:

 • یک نسخه از اسکن شده از گذرنامه یا گواهینامه رانندگی برای اثبات شناسایی شما.
 • تصویری پرتره از چهره شما به گونه ای که مبادله بداند شما چه کسی هستید.
 • نام کامل شما مطابق مستندات ثبت شده است.
 • آدرس ایمیل رسمی شما که از طریق آن می توانید به این حساب دسترسی پیدا کنید.
 • باید با کلیک کردن روی پیوند موجود در ایمیل ، آدرس ایمیلی را که ارائه کرده اید تأیید کنید.
 • شماره تلفنی را اضافه کرده و آن را از طریق کد ارسال شده از طریق مبادله تأیید کنید.
 • آدرس خانه خود را اضافه کنید.

با وجود چنین اطلاعات شخصی در دسترس صرافی ها ، آیا فکر می کنید بیت کوین ناشناس است?

تصویر

نحوه خرید بیت کوین به صورت ناشناس

مانند سایر موارد ، راهکارهایی برای خرید ناشناس بیت کوین وجود دارد. حتماً این اصطلاح را شنیده اید: پول نقد پادشاه است. باور کنید یا نه ، پول واقعا پادشاه است. روش محض عدم محاسبه با پول نقد ، آن را غیرقابل ردیابی می کند.

دستگاه خودپرداز بیت کوین

شما می توانید بیت کوین را بصورت ناشناس با پول نقد از طریق LocalBitcoin یا حتی بهتر از آن ، دستگاههای خودپرداز Bitcoin خریداری کنید! آیا تاکنون به خودپرداز اختصاصی بیت کوین فکر کرده اید؟ بله ، در بیش از 80 کشور جهان با تقریبا 3000 مکان فقط در ایالات متحده وجود دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک ارز را در دستگاه خودپرداز وارد کنید و مستقیم آن را برای انتقال سکه در کیف پول بیت کوین خود قرار دهید.

در حالی که روند خرید بیت کوین از طریق دستگاههای خودپرداز ، آن را ناشناس می کند زیرا می توانید هر کسی سکه را به سادگی با ارائه آدرس کیف پول خود به حساب شما منتقل کند ، ناشناس بودن واقعی در زمانی نهفته است که مبادله شما هیچگونه اطلاعات شخصی از شما ندارد و این بعید است. با توجه به آیین نامه.

خرید شخصی به شخص

با گذشت سالها ، تجارت در بیت کوین به اثبات رسیده است که بسیار ناشناستر از سایر روشها است. در حالی که خرید حضوری بیت کوین ممکن است شما را درگیر ملاقات جسمی یا خریدار یا فروشنده بکند ، هیچ پنهانی نیست که هر دو طرف موافقت کنند که هرگز ملاقات نکرده اند.

شما می توانید از بیت کوین های محلی برای اطلاع از خریداران یا فروشندگان محلی که مایل به انجام معامله هستند استفاده کنید و سپس با آنها در سکو تماس بگیرید. با این وجود ، تعامل بر روی یک پلتفرم بدان معنی است که حریم خصوصی آنلاین شما در معرض خطر است.

بهترین شرط بندی شما این است که معامله را با شخصی که به او اعتماد دارید و برای برخورد با آن احساس امنیت کنید تسهیل کنید. با برخورد با یک شخص قابل اعتماد ، می توانید از ناشناسی خود محافظت کنید. با این حال ، همه معاملات شخص به شخص را نمی توان ناشناس دانست. در صورت تمایل می توانید بلافاصله بیت کوین را بصورت آنلاین خریداری کنید.

بیت کوین بصورت ناشناس آنلاین بخرید

برخی از صرافی ها به شما امکان می دهند بدون اینکه بخواهید مراحل تأیید اعتبار را انجام داده و یا نیاز به مشتری خود را بدانید ، بیت کوین را خریداری کنید. چنین نمونه ای Bisq است. Bisq یک اپلیکیشن متناسب با همتا است که به شما امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه را در ازای ارزهای واقعی (دلار ، یورو و غیره) می دهد و نیازی به ثبت نام ندارد..

با این حال ، h3Bisq با نقدینگی و قیمت های نقطه ای که می توانید از یک مبادله متمرکز قابل توجه بدست آورید ، ندارد. این پلتفرم بر کل معاملات خرید و فروش شما حاکم است. از خرید خود که باید با استفاده از انتقال بانکی یا کیف پول الکترونیکی مبلغی را برای فروشنده ای که مبلغ بیت کوین را به کیف پول شما ارسال می کند ، پرداخت کنید..

در حالی که شما فقط نباید به Bisq اعتماد کنید ، این یک جایگزین عالی برای Localbitcoins.com است ، زیرا لازم نیست با فرد ملاقات کنید. حالت های دیگر شامل Hodl Hodl است ، جایی که شما می توانید جزئیات تأیید صحت خود را ارائه دهید.

به چه کسی باید اعتماد کنید?

در حالی که مکانهایی وجود دارد که به هیچ وجه به حداقل شناسایی نیاز ندارند ، برای اینکه واقعاً از سیستم مالی متمرکز خارج شوید ، به یک مکانیسم مستحکم نیاز دارید که در نهایت بتواند پرداختهای بیت کوین شما را ناشناس باشد و آن مکانیزم چیزی غیر از VPN یا شبکه Tor نیست..

چرا به ناشناس بودن احتیاج دارید?

ناشناس بودن حق اساسی هر شهروند است. حریم خصوصی و ناشناس بودن دست به دست هم می دهند. بدون حفظ حریم خصوصی ، آهنگ های شما برای دیگران قابل مشاهده است ، و این هشدار دهنده برای هر کسی که نگران حریم خصوصی آنلاین خود باشد.

در حالی که ما در دوره ای از سیستم عامل ها و هشتگ های رسانه های اجتماعی زندگی می کنیم که ما را به اشتراک می گذارد لحظه های شخصی خود را برای برخی لایک ها به اشتراک می گذارد ، این هزینه به ویژه می آید که ما قربانی حمله سایبری یا سرقت هویت می شویم..

درگیر شدن در خرید یا فروش بیت کوین یا هر رمزنگاری دیگر یک موضوع کاملاً شخصی است که جزئیات آن را نباید برای هر کسی افشا کرد ، مانند اینکه آیا خریداری کرده اید ، جایی که خریداری کرده اید یا هنگام خرید بیت کوین.

دولتها نسبت به خریدهای مرتبط با رمزنگاری ، یک شخصیت شخصی دارند. همچنین ، اگر شما یک خریدار بزرگ یا شخص برجسته در دنیای cryptocurrency هستید ، ممکن است جذابیت ناخواسته ای را از افراد غیرقانونی جلب کنید.

در هر صورت ، داشتن ناشناس بودن می تواند آرامش کامل شما را به وجود آورد و در هنگام انجام معاملات بیت کوین با ارزش بالا ، محافظت لازم را به شما می دهد..

آیا می خواهید حریم شخصی آنلاین خود را پس بگیرید؟ ممکن است بخواهید راهنماهای زیر را بررسی کنید:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map