چگونه می توانید موقعیت مکانی خود را فریب دهید


چگونه می توانید موقعیت مکانی خود را فریب دهید

آیا هرگز تعجب کرده ام که چرا بسیاری از برنامه ها از اجازه شما برای شناخت مکان فعلی شما سؤال می کنند؟ افراد معمولاً حریم خصوصی آنلاین را به صورت واضح و مناسب انجام می دهند. این امر باعث می شود آنها در معرض خطراتی نظیر نظارت آنلاین و تندخویی قرار بگیرند. همیشه باید نگران اقدامات آنلاین آنها باشیم که می تواند دنباله ای از خرده نان های دیجیتال باشد – به خطر بیفتد حریم خصوصی و هویت شما.


یکی از اقداماتی که در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد ، جعل موقعیت مکانی شما به صورت آنلاین است. در کنار روش های بی شماری دیگر ، فریب دادن موقعیت مکانی اقدامی است که در محافظت از شما در برابر نظارت و بدبختی به شما کمک می کند. علاوه بر این ، جعل موقعیت مکانی به شما امکان می دهد محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید – به شما امکان می دهد به محتوای محدود شده در محل خود دسترسی داشته باشید.

نحوه جعل نماد مکان خود

جعل هویت موقعیت مکانی به جعل مکان فعلی شما یا پنهان کردن کامل آن اشاره دارد. از آنجا که بعداً تحقق آن بسیار دشوارتر است ، بگذارید فعلاً فقط روی مخفی کردن یا پوشاندن مکان خود تمرکز کنیم.

فریب دادن موقعیت مکانی می تواند از طریق تنظیمات دستی یا برنامه های موجود انجام شود. ما در مورد هر دو رویکرد بحث خواهیم کرد و راه حل بسیار مناسب را پیشنهاد می کنیم.

موبایل در مقابل دزدگیر دسک تاپ

مردم یا برای اتصال به دنیای دیجیتال ، از تلفن های هوشمند یا دسک تاپ خود استفاده می کنند. برای دسک تاپ ، می توانید با انجام یک سری مراحل – پیکربندی تنظیمات مورد نظر در مرورگر خود ، موقعیت مکانی خود را فریب دهید. با این حال ، ما آن را ناسزا گفتن جزئی می نامیم زیرا ناشناس بودن کامل را ارائه نمی دهد. سایر برنامه ها و نرم افزارهای نصب شده بر روی دسک تاپ شما هنوز هم می توانند به ISP شما (ارائه دهنده خدمات اینترنت) به مکان شما دسترسی پیدا کنند.

در مورد تلفن همراه ، فریب دادن موقعیت مکانی داستانی کاملاً متفاوت است. مرورگرهای موبایل به طور پیش فرض به IP شما دسترسی دارند. و IP شما ردپای دیجیتالی شماست. با این حال ، بسیاری از برنامه های نصب شده بر روی داده موقعیت مکانی تلفن همراه شما از GPS است. بنابراین ، برای جعل مکان خود در تلفن همراه ، باید GPS خود را مانور دهید یا آن را به طور نامحدود خاموش نگه دارید. درست مانند جعل مکان در دسک تاپ ، این نیز جعلی بودن جزئی و کاملاً نیست.

Spoofing موقعیت مکانی در دستگاه های تلفن همراه

با فریب برنامه های نصب شده روی دستگاه می توانید مکان خود را از طریق تلفن فریب دهید. از آنجا که اکثر برنامه ها مبتنی بر موقعیت مکانی هستند و داده ها را از GPS دریافت می کنند ، فریب دادن موقعیت مکانی شما از طریق تلفن مانور GPS است. برنامه های بی شماری وجود دارد که می تواند برای جعل موقعیت مکانی شما استفاده شود.

مهم نیست که شما کاربر اندرویدی هستید یا دستگاه iOS را ترجیح می دهید ، برنامه های بسیاری وجود دارد که می توانید برای مانور GPS و جعل مکان واقعی خود از آنها استفاده کنید. اگرچه ، نتایج 100 درصد تضمین نمی شود. در بعضی مواقع ، ممکن است در حالی که می خواهید موقعیت مکانی خود را فریب دهید و به طور نامحدود از آن محروم شوید ، هنوز هم توسط برنامه ها گیر بیفتید.

برنامه های Spoofing مکان یا GPS برای Android

با تحقیق و آزمایش دقیق ، برنامه های زیر را پیدا کردیم که در صورت داشتن یک دستگاه Android ، می توانید از آنها استفاده کنید.

 • GPS JoyStick (امتیاز 4.6 ستاره): رایگان اما حاوی تبلیغات و پیشنهادات خرید درون برنامه است
 • موقعیت مکانی جعلی GPS (امتیاز 4.5 ستاره): رایگان اما حاوی تبلیغات است
 • موقعیت مکانی جعلی GPS توسط Hola (رتبه 4.3 ستاره): خریدهای درون برنامه را رایگان و ارائه می دهد
 • موقعیت مکانی جعلی GPS (امتیاز 4.3 ستاره): رایگان اما حاوی تبلیغات است
 • موقعیت مکانی جعلی GPS (امتیاز 4.3 ستاره): رایگان اما حاوی تبلیغات است

برنامه های Spoofing مکان یا GPS برای iOS

اگر دستگاه iOS را از طریق Android ترجیح می دهید ، ممکن است برنامه های زیر را برای جعل موقعیت مکانی خود در نظر بگیرید.

 • Spoofer Go (امتیاز 4.5): هزینه 0.99 دلار
 • موقعیت مکانی جعلی برای لحظات (امتیاز 4.4): خریدهای درون برنامه ای را رایگان و ارائه می دهد
 • موقعیت مکانی جعلی GPS (امتیاز 4.0): هزینه 3.99 $
 • موقعیت مکانی جعلی GPS (امتیاز 3.9): خریدهای درون برنامه را رایگان و ارائه می دهد
 • تغییر مکان مکان جعلی GPS (امتیاز 3.7): خریدهای درون برنامه ای را رایگان و ارائه می دهد

Spoofing مکان در دسک تاپ

جعل مکان از دلایل بسیاری دلایل پشتیبانی می شود. برخی ممکن است ترجیح دهند ناشناس در اینترنت بمانند ، برخی دیگر می توانند محدودیت های جغرافیایی را دور بزنند. فریب دادن موقعیت مکانی می تواند همه این موارد را به شما اعطا کند. با جعل موقعیت مکانی خود ، می توانید به محتوای وب قفل شده یا محدود شده توسط محلی خود دسترسی پیدا کنید. این شامل محتوای جریان یا خدماتی است که در موقعیت مکانی شما محدود شده است.

برخلاف موبایل ، در دسک تاپ افراد از مرورگرها برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند. همانطور که قبلاً گفته شد ، فریب دادن موقعیت مکانی روی دسک تاپ به صورت دستی و از طریق یک سری مراحل برای پیکربندی تنظیمات مورد نظر شما انجام می شود. از آنجا که Chrome مشهورترین و ترجیح داده ترین مرورگر وب در سراسر جهان است ، ما مراحل دستی را برای جعل موقعیت مکانی شما در Chrome ارائه خواهیم داد.

دو روش برای جعل موقعیت مکانی شما با Chrome وجود دارد. روش اول خاموش کردن اشتراک گذاری مکان است. این امر می تواند با انجام مراحل زیر انجام شود:

 • با کلیک روی گوشه بالا سمت راست نوار ابزار Chrome ، به “منو” دسترسی پیدا کنید.
 • اکنون “تنظیمات” را انتخاب کنید.
 • برگه “حریم خصوصی و امنیت” را پیدا کنید.
 • در برگه “حریم خصوصی و امنیت” “تنظیمات محتوا” را انتخاب کنید.
 • اکنون “مکان” را انتخاب کنید.
 • ویژگی “بپرسید قبل از دسترسی” را فعال کنید.
 • شما انجام داده اید.

تنظیمات Aforesaid وب سایت ها را از دسترسی به موقعیت مکانی شما منع نمی کند. اگر مایل به اضافه کردن استثنا هستید ، می توانید به سایت های خاص اجازه دهید به موقعیت مکانی شما دسترسی پیدا کنند. به همین ترتیب ، اگر می خواهید سایت های خاصی را از این کار منع کنید ، این کار را می توانید در برگه “مکان” نیز انجام دهید.

روش دیگری برای جعل موقعیت مکانی شما با استفاده از Chrome وجود دارد. یاد آوردن! روشی که قرار است به اشتراک بگذاریم و رویکرد فوق الذکر ممکن است تا حدی موقعیت مکانی شما را خراب کند. با استفاده از این روش ها می توانید به محتویات جغرافیایی قفل شده مانند سایت های خبری دسترسی پیدا کنید. اگرچه ، در صورت محدود بودن در منطقه شما ، نمی توانید به خدمات حق بیمه مانند Netflix ، Hulu یا Amazon Prime دسترسی پیدا کنید. برای همین شاید شما مجبور باشید گزینه های قابل اعتماد دیگری مانند VPN را در نظر بگیرید.

هر بار که جلسه مرورگر جدید را شروع می کنید ، پیکربندی زیر باید انجام شود. این تنظیم موقتی است و بعد از مرورگر مرور می شود. مراحل زیر ذکر شده است:

 • از ctrlq.org/maps/address/ بازدید کنید.
 • مختصات (طول و عرض جغرافیایی) محل مورد نظر خود را ضبط کنید.
 • “Chrome” را باز کنید و “Ctrl + Shift + I” را فشار دهید تا به “گزینه های برنامه نویس” دسترسی پیدا کنید.
 • دسترسی به “فهرست” در گوشه بالا سمت راست “گزینه های برنامه نویسان”.
 • حرکت به پایین و “ابزارهای بیشتر” را انتخاب کنید.
 • برگه “سنسورها” را در پایین پنجره پیدا کرده و انتخاب کنید.
 • روی منوی کشویی مجاور موقعیت جغرافیایی کلیک کنید و “مکان سفارشی” را انتخاب کنید.
 • اکنون مختصات ضبط شده محل مورد نظر خود را اضافه کنید.
 • صفحه را بارگیری مجدد کنید و تمام شد.

Chrome اکنون درخواستهای جستجوی شما را در مورد مکان تغییر یافته در نظر گرفته و نتایج را مطابق با آن نمایش می دهد. در نظر داشته باشید که تنظیمات فوق موقت است. پس از بسته شدن مرورگر ، پیکربندی ها تازه می شوند.

کاستی های Spoofing محل سکونت

با توجه به دستگاه های تلفن همراه ، استفاده از برنامه های فوق برای خراب کردن موقعیت مکانی خود ، خرابی وجود دارد. ممکن است فریب دادن موقعیت مکانی جذاب به نظر برسد ، اما می تواند هدف اصلی استفاده از برخی برنامه هایی را که برای نتایج مطلوب به مکان GPS واقعی شما نیاز دارند به خطر بیاندازد..

فرض کنید شما از نقشه های Google استفاده می کنید تا از مکان فعلی خود جهت های خاص را به مقصد خاصی بشناسید. هنگامی که می خواهید برای تماس با Uber تماس بگیرید ، جعل موقعیت مکانی GPS شما می تواند مشکل ساز باشد. علاوه بر این ، دریافت هرگونه به روزرسانی در مورد موقعیت مکانی شما برای شما دشوار خواهد بود زیرا توسط GPS قابل کشف نیست.

ممکن است برنامه هایی را که از GPS استفاده می کند ، فریب داده و موقعیت واقعی شما را فریب دهد ، با این حال ، این هدف اصلی استفاده از یک برنامه محور موقعیت مکانی را به یک تجربه عجیب در برنامه تبدیل می کند. از آنجا که احتمال بروز مشکل در برنامه وجود دارد ، فریب دادن موقعیت مکانی شما از طریق برنامه های فوق الذکر و برگرداندن مجدد آن ممکن است در بعضی مواقع تحریک کننده باشد.

بر خلاف دستگاه های تلفن همراه ، دسک تاپ نیاز به پیکربندی دستی از طریق یک سری مراحل دارد. این بسیار خسته کننده است زیرا مجبور خواهید بود روند را بارها و بارها تکرار کنید. فریب دادن موقعیت مکانی با استفاده از Chrome یک فرایند موقت است و هر بار جلسه پایان می یابد. با وجود همه دردسرها ، این فرایند فقط به مطالب محدود جغرافیایی محدود دسترسی پیدا می کند.

بهترین راه برای کلاهبرداری از موقعیت مکانی خود – یک جایگزین مناسب

همانطور که قبلاً گفته شد ، کلاهبرداری مکان بر روی دسک تاپ و همچنین دستگاه های تلفن همراه امکان پذیر است. با این حال ، روشهای یاد شده جزئی و موقتی هستند. در مقابل ، یک VPN جایگزین بسیار راحت تر و مطمئن تری است.

از آنجا که IP شما به عنوان یک اثر دیجیتال در نظر گرفته می شود ، VPN به شما امکان می دهد IP واقعی خود را نقاب زده و هویت خود را پنهان کنید. این به معنی حریم شخصی و ناشناس بودن مطلق آنلاین است. علاوه بر این ، یک VPN داده های شما را رمزگذاری می کند و امنیت را تضمین می کند – از داده های شما در برابر دسترسی غیرمجاز محافظت می کند.

با اتصال به سرور مورد نظر خود می توانید همه محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و به محتوای دلخواه دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، یک VPN به شما این امکان را می دهد تا سرویس های پریمیوم جریان مانند Netflix ، Hulu و Amazon Prime در خارج از کشور خود را از حالت مسدود خارج کرده و به محتوای آن در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

PureVPN با برنامه ای که با دستگاه های Windows ، MacOS ، Android و iOS سازگار است ، نگران سازگاری دستگاه شما از پنجره است. خداحافظی با مراحل تنظیم تنظیم دستی دستی و برنامه های glitchy ، فوراً مکان خود را با یک کلیک فریب دهید.

در اینجا چند راهنما دیگر برای پاک کردن بیشتر حضور آنلاین شما آورده شده است:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map