آیا فرار از زندان بی خطر است؟


آیا فرار از زندان بی خطر است?

شاید تعجب کنید که فرار از زندان بی خطر است و چه کاری انجام می دهد؟ جیلبریک کردن تلفن هوشمند شما می تواند به شما امکان دسترسی به ویژگی ها و کارکردهای بیشتری را که توسط شرکت تولید کننده محدود شده است داشته باشد. جیلبریک کردن تلفن هوشمند شما ممکن است برای بعضی از افراد جذاب به نظر برسد ، به خصوص اگر در جستجوی ویژگی ها و امکانات جدید با تلفن خود باشید. این ممکن است بسیار شگفت آور به نظر برسد – عواقب یا پیامدهایی که باعث می شود تلفن شما باعث جیل زدایی شود بسیار خطرناک باشد. بنابراین سوال واقعی این است که اگر شما بازی هستید و مایل به پذیرفتن خطر هستید.


آیا فرار از زندان برای آیفون شما بی خطر است

فرار از زندان چیست?

عبارت فرار از زندان اشاره به اصلاح سطح سیستم دستگاهی برای جلوگیری از محدودیت ها یا موانع ایجاد شده توسط سازنده دستگاه. این اصطلاح معمولاً برای تلفن های هوشمند استفاده می شود ، با این حال برای سایر دستگاه ها مانند کنسول های بازی مانند PlayStation و سایر دستگاه های الکترونیکی با ویژگی های محدود کاربرد دارد. آ آیفون های فرار از زندان به راحتی می توانید محدود کننده های سازنده را دور بزنید و به ویژگی های محدود دسترسی پیدا کنید یا حتی نصب کنید نرم افزار غیر مجاز که از فروشگاه برنامه قابل بارگیری نیست. فرایند فرار از زندان به عنوان یک بهره برداری عمل می کند که با جایگزین کردن یک ، امتیاز دستگاه شما را افزایش می دهد سیستم عامل داخلی دارای مود با هزینه ویژگی های امنیتی و عمر باتری به همراه آسیب پذیری های امنیتی و مشکلات ثبات. فرار از زندان محدود نمی شود بلکه مطمئناً در بین کاربران iOS مشهور است.

فرار از زندان چگونه کار می کند?

سیب محدود کردن آن را دوست دارد امتیازات کاربران. آنها معمولا دیکته کردن کاربر را تجربه می کند و به شما می گوید چگونه باید از یک دستگاه استفاده کرد – دستگاهی که اخیراً خریداری کرده اید. بگذارید چند مورد از این محدودیت ها را بررسی کنیم, Apple iPhone حافظه را نمی توان ارتقا داد, iPod های اپل نیاز به همگام سازی با اپل iTunes نواختن موسیقی, اپل مک قطعات قابل تعویض نیستند و بسیاری از برنامه های مناسب در آن قرار دارند AppStore پرداخت شده. مطمئناً ، کاربران تلفن اپل وجود ندارند که از محدود کردن آن قدردانی نمی کنند و از این رو از تلفن jailbroken خودداری می کنند ، زیرا این امکان را به آنها می دهد تا محدودیت ها را دور بزنند و از بیش از حد بیش از حد اپل آی فون ، اپل آی پد و سایر دستگاه های اپل خود را بیش از حد دور کنند..

آیا فرار از زندان قانونی است?

با جیلبریک کردن آیفون خود ، حالت ها یا هسته سفارشی جایگزین سیستم عامل داخلی شما شده و شما را قادر می سازد تا آیفون فرار از زندان خود را اورکلاک کنید ، به ویژگی های محدود دسترسی داشته باشید ، نصب برنامه ها از فروشگاه برنامه به صورت رایگان و دسترسی به محتوای غیرمجاز بدون نگرانی درباره قانون کپی رایت هزاره دیجیتال.

علاوه بر این ، فرار از زندان آیفون به شما امکان می دهد تا رابط کاربری را تنظیم کنید که با سیستم عامل آیفون امکان پذیر نیست. فرار از زندان آیفون شما جذاب به نظر می رسد ، اما سوال اینجاست که آیا شما باید فرار از زندان را انجام دهید؟ با آیفون های فرار از زندان ، امتیازات اضافی دریافت می کنید اما به قیمت امنیت دستگاه شما. آیا فرار از زندان بی خطر است؟ نه! تلفن Jailbroken از نظر امنیتی آسیب پذیر است و بیشتر مستعد هک شدن ، دسترسی غیرمجاز و سرقت اطلاعات مانند آدرس ایمیل و غیره است..

فرار از زندان در برابر iPhone iPhone و Root iPhone

فرار از زندان:

اصطلاحات فرار از زندان و آیفون ریشه را می توان به صورت متناوب مورد استفاده قرار داد ، با این حال ، تلفن فرار از زندان عمدتا با دستگاه های iOS همراه است. از طرف دیگر ، ریشه زایی معمولاً با دستگاه های اندرویدی همراه است. تلفن فرار از زندان یا روت کردن فرایندی است که آسیب پذیری های موجود در سیستم عامل سهام را مشخص می کند و آن را با حالت های جایگزین جایگزین می کند – دسترسی کاربران به ویژگی های محدود که دسترسی از فروشگاه برنامه امکان پذیر نیست. نکته قابل توجه در اینجا این است که به دلیل فرار از موفقیت 100٪ تضمین نمی شود تلفن فرار از زندان تازه کار باشد. در حالی که Jailbreak آیفون خود را همیشه خطر سوء استفاده از تلفن را در صورت اشتباه اجرا کردید. علاوه بر این ، مواقعی وجود دارد که شما باید در هر راه اندازی مجدد ، آیفون خود را بار دیگر فرار از زندان کنید.

روت کردن تلفن:

از طرف دیگر روت کردن گوشی در مقایسه با فرار از زندان تلفن کمتری دارد. این به دلیل باز بودن سیستم عامل است. اندروید به عنوان یک سیستم عامل نسبت به iOS آزاد تر است. اگرچه تولید کنندگان اندرویدی از ریشه کردن آن قدردانی یا تشویق نمی کنند ، اما اجرای این فرآیند روی یک دستگاه Android بسیار مشکل تر از iOS است. به راحتی می توان گفت که روت کردن یک دستگاه اندرویدی در مقایسه با iOS jailbreaking کمی مجاز است. اگر اوضاع به سمت جنوب پیش رود ، بازگشت یک دستگاه روت شده به سیستم عامل سهام می تواند آخرین راه حل در نظر گرفته شود. با این وجود ، لک های ناخواسته در فرار از زندان می تواند شما را با دستگاه ناقص یا آجری ترک کند که بازیابی آن غیرممکن است.

آیا فرار از زندان ایمنی دستگاه را به خطر می اندازد?

قبل از اینکه به واگن بپردازید که چگونه جیلبریک می تواند بر ایمنی دستگاه شما تأثیر منفی بگذارد ، درک اینكه چه تأثیری در ایمنی دستگاه شما دارد ، بی عیب و نقص است..

بدون ضمانت توسط اپل:

جیلبریک کردن دستگاه ضمانت خود را باطل می کند. اگر اتفاق بدی برای دستگاه شما رخ دهد ، ادعای گارانتی شما از پنجره خارج می شود. حتی اگر شما فرار از زندان موفق شده اید ، اکنون دستگاهی با دسترسی نامحدود دارید. و طبیعت انسان این است که کشف کند سوراخ خرگوش تا چه اندازه عمیق است – ما همیشه قرص قرمز را انتخاب خواهیم کرد. برنامه های خوب و برنامه های بد وجود دارد؛ برنامه هایی که خراب می شوند و همچنین بدافزار. یک دلیل وجود دارد که در وهله اول محدودیت ها وجود دارد. دستگاه Jailbroken به شما امکان می دهد تا API ها را حتی از صفحات غیرمجاز و اغلب ناامن نصب کنید – امنیت دستگاه شما آسیب پذیر باشد.

پایداری و خرابی موبایل:

دستگاه های فرار از زندان نسبت به خرابی تلفن حساس تر هستند. همچنین ، برخی از برنامه ها ممکن است همانطور که در نظر گرفته شده یا قبلاً استفاده نشده باشد ، کار کنند. به روزرسانی های رسمی یک فاجعه برای تلفن های jailbroken است. به روزرسانی رسمی ، در صورتی که تلفن شما را آزار ندهد ، می تواند تلفن شما را لکه دار کند ، تلفن شما را خراب کند یا برخی از ویژگی ها را غیرقابل دسترسی کند. علاوه بر این ، ممکن است بروزرسانی ها با بدافزار همراه باشند. تنها راه حل این مورد ، نسخه به روزرسانی فرار از زندان است و اغلب در دسترس بودن هفته ها ، حتی ماه ها طول می کشد.

بد افزار:

مهم نیست که یک دستگاه iOS سفارشی شده برای شما چقدر جالب باشد ، توصیه می کنیم که فرار از زندان نکنید. هنگامی که شما سعی در فرار از زندان دارید ، روزهای شما به عنوان کاربر بی دقتی تمام می شود. گارانتی شما باطل است نه اپل ، شما تصمیم می گیرید که یک برنامه امن باشد یا خیر ، دیگر نگرانی آنها نیست. فرار از زندان اغلب با تهدیدهای امنیتی همراه است زیرا این فرار از زندان ممکن است دارای یک فضای داخلی باشد. لحظه ای که دستگاه iOS خود را با سیستم عامل روت می کنید ، ممکن است به طور تصادفی به کلیه داده ها و اطلاعات ذخیره شده در تلفن دسترسی پیدا کنید.

نقض اطلاعات:

یکی از حوادث مشهور هک کردن فرار از زندان فرار از زندان در سال 2015 رخ داد که هکرهای چینی دسترسی به اطلاعات ورود به iCloud از 225000 فرد که اقدام به فرار از زندان کردند. این هک توسط درهای پشتی ایجاد شده در ترفندهای فرار از زندان که به هکرها کمک می کند تا به دستگاه های کاربران نفوذ کنند ، تسهیل شده است..

به همین دلیل ما توصیه نمی کنیم که فرار از آیفون خود را فرار از زندان کنید

شاید تاکنون می دانید که فرار از زندان دستگاه بی خطر نیست و می تواند امنیت دستگاه شما را به خطر بیاندازد. فرار از زندان نه تنها ضمانت دستگاه شما را باطل نمی کند بلکه در صورت اجرای نادرست می تواند شما را با دستگاه آجری رها کند. به روزرسانی های رسمی به یک فاجعه تبدیل می شوند و اشکالات آزار دهنده را همراه می کنند – باعث می شود دستگاه شما دارای توقف های غیرضروری باشد. شما به دلیل اینکه دیگر دغدغه شرکت نیستید ، عملاً به رحمت خودتان مانده اید. شاید مجبور شوید بین یک برنامه خوب و یک بدافزار به تنهایی تفاوت قائل شوید.

صادقانه بگویم ، اگر همه چیز به پهلو برود ، هیچ کس به نجات شما نمی رسد. بنابراین ، اگر شما یک تازه کار هستید ، ما اکیداً توصیه می کنیم که از زندان فرار نکنید یا از کسی بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد. گاهی اوقات ، کافی است دستگاه جدیدی را که قرار است کار کند ، از آن جدا کنید. با این حال ، اگر شما مشتاق فناوری مشتاق هستید ، پا را بشکنید. برای آزمایش چیزهای جدید جالب است ، دستگاه شخصی سازی شده IOS جالب به نظر می رسد و همیشه ایمن باشد ، اما همیشه ایمن باشد!

آیا می خواهید حریم شخصی آنلاین خود را پس بگیرید؟ ممکن است بخواهید راهنماهای زیر را بررسی کنید:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map