چگونه برای حذف مسنجر فیس بوک?

در اینجا ده ها دلیل وجود دارد که می خواهید برنامه Facebook Messenger خود را حذف کنید.

توجه داشته باشید: لطفاً توجه داشته باشید که حذف پیام رسان فیس بوک پیام های شما را حذف نمی کند ، مگر اینکه آنها را از قبل به صورت دستی حذف کنید. علاوه بر این ، امکان حذف پیام های ارسالی از صندوق ورودی دوست شما امکان پذیر نیست.

نحوه حذف پیام رسان فیس بوک

نحوه حذف Facebook Messenger در Android?

برای حذف Facebook Messenger در Android ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. دسترسی پیام رسان فیس بوک در فروشگاه Google Play با کلیک اینجا کلیک کنید.
 2. روی حذف نصب ضربه بزنید.
 3. برای تأیید روند حذف ، روی Ok ضربه بزنید.

نحوه حذف Facebook Messenger در iOS?

برای حذف Facebook Messenger در iOS ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. روی ضربه بزنید و نگه دارید پیام رسان فیس بوک آیکون.
 2. روی ضربه بزنید “ایکس” در گوشه بالا سمت چپ آیکون.
 3. برای تأیید روند حذف ، روی حذف ضربه بزنید.

قبل از حذف: سابقه چت پیام رسان فیس بوک خود را بارگیری کنید

در اینجا چگونه می توانید بارگیری کنید داده های فیس بوک:

 1. با کلیک در اینجا به صفحه اطلاعات Facebook دسترسی پیدا کنید.
 2. کلیک "چشم انداز" درست در کنار "اطلاعات خود را بارگیری کنید".
 3. فیس بوک به شما امکان می دهد داده هایی را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید. می توانید تمام داده های به اشتراک گذاشته شده در فیس بوک یا فقط داده های پیام رسان را بارگیری کنید. برای بارگیری تمام داده های به اشتراک گذاشته شده در فیس بوک کلیک کنید "ایجاد پرونده". اگر می خواهید فقط داده های مسنجر را بارگیری کنید همه کادرهای کادر را انتخاب کنید جز پیام رسان.
 4. پس از اتمام کار ، فیس بوک وقتی اطلاعات شما آماده بارگیری می شود ، اعلان هایی را برای شما ارسال می کند.

نحوه حذف مخاطبین وارد شده از Facebook Messenger?

شما نمی توانید مخاطبین وارداتی را در دستگاه تلفن همراه خود مشاهده یا حذف کنید ، و باید از صفحه “مدیریت مخاطبین وارد شده برای مسنجر” روی یک رایانه بازدید کنید.

برای حذف مخاطبین وارد شده خود از برنامه ، به سادگی این مراحل را دنبال کنید:

 1. از یک رایانه به حساب Facebook خود وارد شوید.
 2. از صفحه مدیریت مخاطبین وارد شده برای مسنجر بازدید کنید.
 3. کلیک همه مخاطبین را حذف کنید.

خط مشی رازداری پیام رسان فیس بوک

در حالی که پیام رسان فیس بوک اکنون به عنوان یک برنامه اختصاصی برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس است ، اما همچنان همان سیاست حفظ حریم خصوصی را به عنوان فیس بوک دنبال می کند. وقتی از خدمات Facebook استفاده می کنید ، این اطلاعات از شما جمع آوری می شود:

 • اطلاعات عمومی حساب – فیس بوک نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، نام کاربری ، موقعیت مکانی و رمز عبور شما را جمع آوری می کند.
 • اطلاعات اتصال – اطلاعات اتصال – گروه ها و افرادی که با آنها در ارتباط هستید و همچنین اطلاعات تماسی که وارد می کنید ، همگام سازی می کنید یا از دستگاه شخصی خود بارگذاری می کنید.
 • اطلاعات پرداخت – اطلاعات محتوا – فیس بوک اطلاعات مرتبط با محتوایی را که به اشتراک می گذارید و ایجاد می کنید ، نگه می دارد. این همچنین حاوی اطلاعاتی در مورد آنچه است که به اشتراک می گذارید و همچنین با چه کسی به اشتراک می گذارید. به همین ترتیب ، اگر دوست شما اطلاعاتی راجع به شما به اشتراک بگذارد ، فیس بوک نیز قصد دارد آن را جمع کند.
 • پیوندها & کلوچه ها – فیس بوک ممکن است نحوه تعامل با پیوندها را هنگام استفاده از خدمات خود پیگیری کند و بتواند در مورد ترجیحات شما از طریق استفاده از کوکی ها اطلاعات کسب کند. همچنین مرورگر وب ، سیستم عامل و دستگاه مورد استفاده برای دسترسی به خدمات Facebook را رصد خواهد کرد.

چه مجوزهایی از Facebook Messenger می پرسد?

اگر می خواهید از مسنجر فیس بوک با تمام ویژگی های آن استفاده کنید ، باید مجوزهای زیر را ارائه دهید:

 • مخاطب – اگر می خواهید از طریق Facebook Messenger با مخاطبین تماس بگیرید یا مخاطبین مسنجر را از لیست مخاطب موجود در تلفن خود اضافه کنید.
 • دوربین – باید به برنامه اجازه دهید به دوربین شما دسترسی داشته باشد تا بتوانید عکس ها را مستقیماً از طریق Facebook Messenger به دوستان خود ارسال کنید.
 • میکروفون – به همین ترتیب ، فیس بوک مسنجر از شما می خواهد به میکروفون شما دسترسی پیدا کند تا بتوانید با دوستان تماس تلفنی برقرار کنید.

آیا پیام رسان فیس بوک ایمن و خصوصی است?

فیس بوک مسنجر به صورت پیش فرض رمزگذاری نشده است ، بنابراین ممکن است برای استراق سمع یا حتی فیس بوک بتواند مکالمات شما را بشنود.

با این حال ، “مکالمه پنهانی” در Facebook Messenger به پایان رمزگذاری شده است. این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند پیامها را بجز فرستنده و گیرنده بخواند!

این گفته ، مهم است که هنگام کلیک روی پیوندها / پیوستها و محتویاتی که به اشتراک می گذارید ، احتیاط کنید..

کارهای بیشتری انجام دهید تا بصورت آنلاین و ناشناس بمانید!

اگر نمی دانید چه کاری می تواند برای بهبود حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین انجام شود ، مواردی از این دست است:

1. از PureVPN استفاده کنید – در حالی که می توانید مقدار داده هایی را که گوگل و فیس بوک در مورد شما جمع آوری می کنند به حداقل برسانید ، باز هم ISP شما مانع از ردیابی آنچه در اینترنت می کنید و به اشتراک گذاری آن با این شرکت ها و دولت های بسیار متوقف نیست. . برای اینکه فعالیتهای آنلاین خود را به صورت خصوصی انجام دهید ، استفاده از VPN مانند PureVPN ضروری است.

2. مجوزهای برنامه محدود کنید – با بررسی و محدود کردن مجوز برنامه برای دستگاه هوشمند خود ، می توانید خود را در برابر توسعه دهندگان برنامه های غیرقابل اعتماد محافظت کنید و کنترل بیشتری روی حریم شخصی خود در اینترنت بدست آورید..

3. نصب موتورهای جستجو و افزودنی با محوریت حفظ حریم خصوصی – HTTPS در همه جا اطمینان حاصل می شود که ارتباط بین شما و سایت ها همیشه رمزگذاری می شود ، در حالی که DuckDuckGo جستجوهای وب شما را مخفی نگه می دارد و به شما تبلیغات هدفمند را نشان نمی دهد..

آیا می خواهید حریم شخصی آنلاین خود را پس بگیرید؟ ممکن است بخواهید راهنماهای زیر را بررسی کنید:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me