نقاط مهم وای فای رایگان در بوستون


نقاط مهم وای فای رایگان در بوستون

بوستون پایتخت ماساچوست است و یکی از قدیمی ترین شهرهای ایالات متحده آمریکا است. این شهر به خاطر انسان دوستانه خود مشهور است. و این سخاوتمندی در جاهای دیگر نیز گسترش می یابد ، از جمله فراهم آوردن راحتی بیشتر برای هر شخصی که در این شهر شگفت انگیز زندگی می کند یا از وی بازدید می کند.


این راحتی شامل تهیه نقاط مهم وای فای عمومی در سطح شهر است. اگر در حال بازدید از بوستون هستید ، یا در خیابانهای این شهر زیبا گردش می کنید ، صدها مکان را پیدا خواهید کرد که از آنجا می توانید بدون هزینه به اینترنت وصل شوید. شبکه های Wi-Fi عمومی زیادی در رستوران ها ، کافه ها و فرودگاه وجود دارد که نام آنها چند است.

راهنمای زیر به شما در یافتن وای فای رایگان در بوستون کمک می کند!

تصویر

پرش به …

Wi-Fi عمومی می تواند بسیار خطرناک باشد. شاید شما آن را نمی دانید ، اما می توانند زمین بازی برای مجرمان سایبری باشند و در انتظار سایه هستند که کاربران ناشناس را فریب دهند و اطلاعات شخصی آنها را سرقت کنند. بنابراین ، ارتباط با هر WiFi که با آن روبرو می شوید ، بدون داشتن ابزاری برای محافظت از داده های خود ، عاقلانه نیست.

خطرات شبکه Wi-Fi عمومی

شبکه های Wi-Fi عمومی مختلف زیادی در سراسر بوستون وجود دارد. این شبکه ها می توانند برای هر کاربر بسیار خطرناک باشند. درک طبیعت بدنام یک شبکه عمومی Wi-Fi برای شما ضروری است. در حالی که راحتی بیشتری را برای کاربر متصل فراهم می کند ، داده های خصوصی آن شخص می تواند به شدت به خطر بیفتد.

Vulnerable Network: روترهای Wi-Fi دارای مجموعه استانداردی از فناوریهای رمزنگاری هستند که مانند آنها WPA ، WPA2 یا WPA3 در آنها نصب شده است. اما این فناوری های رمزنگاری همانطور که انتظار دارید قابل اعتماد نیستند. در گذشته موارد زیادی وجود داشته است که این پروتکل های استاندارد با حمله بدافزار نقض شده اند. آسیب پذیری Wi-Fi KRACK یکی از نمونه هایی است که چگونه بدافزار می تواند امنیت Wi-Fi را مختل کند.

Hacking Tools: بهتر است به شبکه های قابل اعتماد مانند شبکه Starbucks یا McDonalds بپیوندید تا یک کانون تصادفی که در یک مکان بد بو ظاهر می شود. آنها می توانند قانونی باشند ، اما اگر کسی بتواند به طور رایگان به آن وصل شود ، چگونه می تواند به نفع مالک شبکه باشد؟ با احتیاط بیش از حد و استفاده از کمی عقل سلیم باعث می شود اطلاعات شما در شبکه های عمومی به خطر نیفتد.

Man-in-the-Middle تهدید: این یک فعالیت متوقف کننده داده است که برای نظارت بر ارتباطات آنلاین عبور از و به یک سیستم استفاده می شود. MITM یک حمله بدنام است که به هکرها اجازه می دهد تا بدون دانستن اینکه در حال تماشای شما هستند ، چه کاری انجام می دهید را کنترل کنند..

Replica Hotspots: مجرمان سایبری همیشه با روشهای جدید و منحصر به فردی برای سرگرمی وب و تخلف در دستگاه های خود بدون هشدار دادن به آنها ، رو به رو هستند. یک راهکار آسان برای هک کردن دستگاه های کاربر ، ایجاد شبکه های Wi-Fi ماکت است که دارای همین نام ها هستند. وقتی کاربران به این کانون Wi-Fi به خطر بیافتند متصل می شوند ، هکر می تواند بلافاصله در آن دستگاه هک کند.

چک لیست ای که هنگام پیوستن به یک وای فای رایگان در بوستون باید در نظر بگیرید

نکاتی که در بالا ذکر شد باید شما را متقاعد کند که شبکه های باز می توانند فوق العاده خطرناک باشند. قبل از پیوستن به یک شبکه WiFi رایگان ، حتماً از لیست بررسی امنیتی ذکر شده در زیر پیروی کنید.

همیشه به WiFis معتبر بپیوندید

همه ما عاشق استفاده از شبکه های Wi-Fi رایگان هستیم. هکرهایی وجود دارند که دوست دارند از این خواسته سوء استفاده کنند و شما را وادار به اشتباه کنند که منجر به به خطر انداختن اطلاعات شخصی شما شود. مطمئن شوید که از پیوستن به شبکه های Wi-Fi ماکت خودداری کنید. به عنوان مثال ، اگر در Starbucks حضور دارید و متوجه شده اید که چندین کانون رایگان Wi-Fi وجود دارد ، حتما از شبکه مناسب استفاده کنید و فقط به آن شبکه وصل شوید.

همین عمل باید در کافه ها ، فرودگاه ها و سایر مکان هایی که شبکه های رایگان در دسترس هستند نیز تکرار شود.

همیشه اشتراک خودکار را غیرفعال کنید

هکرها برای هک کردن درون شبکه شما از چندین تاکتیک استفاده می کنند. یافتن آسیب پذیری در دستگاه شما همیشه در صدر این لیست قرار دارد. بزرگترین آسیب پذیری در این مورد این است که هکرها بتوانند با سهولت به سیستم شما دسترسی پیدا کنند. لازم است هنگام کار در شبکه عمومی یا کانون ، ویژگی اشتراک خودکار را خاموش یا غیرفعال کنید.

از فعالیت های حساس در نقاط مهم Wi-Fi خودداری کنید

شبکه های عمومی Wi-Fi حداکثر راحتی را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید با سهولت در سراسر وب گشت و گذار کنید. با این حال ، خطرات ناشی از این شبکه ها از راحتی و مزایای پیشنهادی بالاتر است. بنابراین توصیه می شود که از به اشتراک گذاشتن هرگونه خصوصی یا محرمانه در این شبکه ها به هر قیمت خودداری کنید.

با یک VPN ، دستگاه خود را در برابر هرگونه تهدید در وای فای عمومی محافظت کنید

پیوستن به هر کانون وای فای رایگان می تواند بسیار خطرناک باشد ، مگر اینکه ابزاری داشته باشید که بتواند امنیت بیشتری را برای ارتباطات آنلاین خود فراهم کند. PureVPN با تقویت امنیت آنلاین خود و اطمینان از ایمن ماندن هنگام اتصال به یک شبکه Wi-Fi عمومی ، به شما آرامش می بخشد..

PureVPN به سرورهای ویژه ای که با تمام ابزارهای مورد نیاز برای مراقبت از امنیت آنلاین شما پر شده اند ، دسترسی دارد. PureVPN رمزنگاری درجه نظامی را ارائه می دهد که تضمین می کند که حتی بیشتر فصلی هکرها نمی توانند اطلاعات شخصی شما را هک کنند.

همچنین ویژگی هایی مانند ویژگی امنیتی Wi-Fi وجود دارد که امنیت داده های شما را هنگام اتصال به یک شبکه Wi-Fi عمومی مضاعف می کند.

جدای از مراقبت از فعالیت های آنلاین ، PureVPN شما را نیز ناشناس در وب می کند و به شما امکان دسترسی به هر وب سایت یا محتوای موجود در وب را می دهد. در حالی که به یک شبکه Wi-Fi رایگان وصل هستید ، می توانید کارهای بیشتری با PureVPN انجام دهید.

مکان هایی با وای فای رایگان در بوستون

اکنون که از بهترین راهکارهایی که می توانید هنگام اتصال به کانون عمومی Wi-Fi استفاده کنید ، می دانید ، موارد زیر مواردی هستند که اتصال به اینترنت رایگان در بوستون را ارائه می دهند..

وای فای رایگان در پارک کریستوفر کلمبوس

جدای از مناظر شگفت انگیز این مکان ، شما همچنین می توانید از دسترسی رایگان به اینترنت از طریق وای فای عمومی موجود در منطقه لذت ببرید.

وای فای رایگان در Coppa

یک رستوران ایتالیایی که به دلیل غذاهای فوق العاده معروف است ، امکان دسترسی به یک شبکه Wi-Fi رایگان را نیز به مشتریان خود می دهد.

وای فای رایگان در موزه هنرهای زیبا

به غیر از مجموعه های فوق العاده ارائه شده ، می توانید به راحتی و به راحتی از تالارهای مبله شده موزه نیز به صورت رایگان و راحت در اینترنت گشت و گذار کنید.

به غیر از موارد واضح ، می توانید WiFi رایگان در Boston در هتل Lenox ، Copley Square ، آرد نان آرد ، هتل ها ، فرودگاه ، استودیوهای بدنسازی و حتی پارک های عمومی پیدا کنید.

در اینجا چند راهنما دیگر درباره WiFi رایگان در ایالات متحده آمده است:

 • وای فای رایگان در ایالات متحده
 • وای فای رایگان در شیکاگو
 • وای فای رایگان در لس آنجلس
 • وای فای رایگان در سن دیگو
 • Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map