چگونه خطای Netflix UI-122 را برطرف کنیم

بروزرسانی شده: 15 سپتامبر 2019

  1. رفع 1: اتصال به اینترنت خود را بررسی کنید
  2. رفع 2: روتر Wi-Fi خود را مجدداً راه اندازی کنید
  3. رفع 3: تنظیمات DNS را تغییر دهید

این مقاله را بیشتر بخوانید تا مراحل مفصل در مورد چگونگی حل خطای Netflix UI-122 را ببینید

Netflix ErI UI-122 یک خطای رایج است که هر روز هزاران کاربر Netflix با کنسول های بازی ، جعبه های تنظیم شده و استیک های بازی روبرو می شوند. با کمال تعجب ، این مسئله تاثیری در کاربران رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند ندارد.

پرش به…

خطای Netflix UI-122. چرا این شماره رخ می دهد?

چندین دلیل شناخته شده وجود دارد که باعث بروز خطای Netflix UI-122 می شود. بر اساس بحث و راه حل های ارائه شده توسط کارشناسان Netflix در سراسر جهان ، همه این موارد به پنج دلیل کاهش می یابد که باعث بروز خطا می شود.

اتصال اینترنتی محدود

اگر در سرورهای ISP خود مشکلی وجود داشته باشد یا حتی در مورد هر یک از سوئیچ های شبکه که اتصال اینترنت به دستگاه جریان شما را به وجود می آورد مشکلی وجود داشته باشد ، به اینترنت محدود خواهید رسید. در رایانه شخصی ، به راحتی می توان به یک اتصال اینترنتی محدود اطلاع داد که با علامت تعجب زرد در نوار اطلاع رسانی ، به کاربران اطلاع داده می شود. روی کنسول ها یا استیکرهای جریان؛ با این حال ، ممکن است به راحتی قابل تشخیص نباشد.

سرور DNS دست نیافتنی

ممکن است در سرورهای DNS مشکلی ایجاد شود. DNS دایرکتوری است که سابقه کلیه وب سایت ها و سرورها را دارد. این کمک می کند تا کاربران در دسترسی به وب سایت ها / محتوای مورد نظر کمک کنند. اگر در مورد DNS مشکلی وجود داشته باشد ، نمی توانید به Netflix یا هر وب سایت دیگری در دستگاه پخش خود دسترسی پیدا کنید.

سیگنال ضعیف Wi-Fi

آیا مسیریاب Wi-Fi شما خیلی از دستگاه جریان بی سیم شما فاصله دارد؟ یا اگر از یک دستگاه اینترنتی سیمی استفاده می کنید ، سیم آسیب دیده یا خیلی قدیمی است؟ چنین مواردی می تواند باعث شود که بسته های داده در مسیر دستگاه جریان خود گم شوند و در نتیجه خطای Netflix UI-122.

خطای روتر

درست مثل این که یک عادت عالی برای راه اندازی مجدد گوشی های هوشمند خود یک عادت عالی است ، در مورد روتر Wi-Fi نیز صادق است. اگر روتر خود را هر چند وقت یکبار مجدداً راه اندازی نکنید ، می تواند به مرور زمان منجر به بروز مشکلات مختلفی مانند روتر یخ زده شود. در حقیقت ، روتر نیز ممکن است کندتر شود. در نهایت ، شما با مشکلاتی مانند خطای Netflix روبرو می شوید.

مرورگر خود را به روز کنید و باید مشکل شما را برطرف کند. اگر کمک نمی کند ، به رفع مشکل بعدی بروید.

برنامه Netflix فاسد

آیا از نسخه قدیمی برنامه Netflix استفاده می کنید؟ این ممکن است دارای کاستی ها و آسیب پذیری هایی باشد که ممکن است در نسخه به روز شده برطرف شده باشد. بسیار توصیه می شود که تمام برنامه های خود از جمله Netflix را در آخرین نسخه ها به روز کنید.

اگر از طریق برخی از هک ها در دستگاه هایی که مستقیماً توسط Netflix پشتیبانی نمی شوند ، برنامه Netflix نیز می تواند خراب شود. اگر از Netflix در چنین دستگاهی استفاده می کنید ، ممکن است برای حل مسئله کمی چالش برانگیز باشد ، اما قطعاً غیرممکن نیست.

چگونه خطای Netflix UI-122 را برطرف کنیم?

رفع 1: اتصال به اینترنت خود را بررسی کنید

مطمئن باشید اینترنت شما خوب کار می کند. یک تست سرعت را در تلفن هوشمند یا رایانه شخصی خود انجام دهید تا مطمئن شوید که از پهنای باند مناسبی استفاده می کنید. علاوه بر این ، روتر Wi-Fi خود را برای هر یک از LED هایی که ممکن است قرمز باشد بررسی کنید و خطاهای احتمالی را به شما اطلاع دهیم. اگر مشکلی در اتصال به اینترنت شما وجود دارد ، از ISP خود بخواهید که آن را برای شما برطرف کند ، اما اگر به نظر می رسد اینترنت شما در همه جای دیگر خوب کار می کند ، اما این تنها برنامه Netflix است که کار نمی کند ، به حل بعدی بروید.

رفع 2: روتر Wi-Fi خود را مجدداً راه اندازی کنید

این مسئله بیشتر مشکلات مربوط به روتر Wi-Fi شما را حل می کند ، مگر اینکه در صورت پایان یافتن ISP ها ، این مشکل را داشته باشید. هنگامی که روتر Wi-Fi خود را مجدداً راه اندازی می کنید ، حافظه پنهان آن پاک می شود و این یک شروع تازه بدون خطا به آن می دهد. در بیشتر موارد ، خطای Netflix UI-122 هنگام راه اندازی مجدد روتر Wi-Fi خود ، برطرف می شود. اگر اینطور نشد ، به مرحله بعدی بروید.

رفع 3: تنظیمات DNS را تغییر دهید

برای این کار به رایانه شخصی نیاز دارید.

  • به کنترل پنل بروید > شبکه و اینترنت > مرکز اشتراک شبکه > تغییر تنظیمات اداپتور
  • اتصال خود را انتخاب کنید ، سپس روی زبانه Networking کلیک کنید
  • روی Advanced کلیک کنید و به برگه DNS بروید.
  • مقادیر زیر را وارد کرده و روی تأیید کلیک کنید
  • ** تنظیمات DNS: دستی
  • ** سرور اصلی DNS: 8.8.8.8
  • ** سرور ثانویه DNS: 8.8.4.4

این باید مسئله شما را برطرف کند.

رفع 4: برنامه را حذف کرده و دوباره نصب کنید

این آخرین راه حل شماست اگر مشکل شما تاکنون حل نشده است ، احتمال دارد که برنامه Netflix شما فاسد باشد یا برخی از پرونده های ضروری را که برای عملکرد آن ضروری است ، از دست ندهید. در صورت بروز خطای Netflix UI-122 به دلیل وجود یک برنامه معیوب ، حذف و نصب مجدد برنامه ممکن است مشکل شما را برطرف کند..

کلمه نهایی

برای اکثر مردم ، یکی از چهار راه حل ذکر شده در بالا همیشه کار کرده و Netflix Error UI-122 را حل و فصل کرده است. آیا شما هم توانستید مشکل خود را با این راهنمای عیب یابی حل کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید که راه حل برای شما مفید بوده است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me