Netflix آمریکایی را روی Roku دریافت کنید

منتشر شده: 6 دسامبر 2019

Roku یک دستگاه پخش محبوب در داخل و خارج از ایالات متحده است. این محتوا را از سرویس های پخش آنلاین محبوب مانند Netflix به کاربران خود در صفحه کار نقره ای ارائه می دهد. اگر شما مالک روکو هستید اما Netflix را در آن کار نکردید ، راهنمای زیر را دنبال کنید. به عنوان یک امتیاز ، ما همچنین نشان خواهیم داد که چگونه می توانید جئوپراپ را تماشا کنید نسخه آمریکایی Netflix و سایر کانالهای مستقر در آمریکا.

نتفلیکس روی روکو

پیش از این که آمازون فیرستتیک و Chromecast به صفوف بپیوندند ، روکو تنها بازیکن اصلی در صنعت پخش کننده رسانه آنلاین بود. Roku اولین جعبه گیرنده Netflix Internet Video Streaming با قابلیت لینوکس را راه اندازی کرد – Roku DVP در اوایل ماه مه 2008.

از زمان تولید دستگاه ، پیشرفتهای اساسی در نسل بعد از نسل گذشته وجود داشته است. اکنون این دستگاه با ده کانال مستقر در آمریکا مانند Amazon Instant ، ABC ، ​​NBC و Hulu از قبل لود شده است تا تجربه جریان خود را در صفحه های بزرگ کارآمدتر و سرگرم کننده تر کنید. Roku در حال حاضر Roku Ultra ، Roku Premiere ، Roku Premiere + ، Roku Express و Express + را ارائه می دهد و می توانید هر چه را که مناسب جیب و نیاز شما است انتخاب کنید.

نحوه نصب Netflix در Roku

گرفتن Netflix برای اجرای Roku بسیار ساده است زیرا دستگاه بطور طبیعی با آن سازگار است. در اینجا نحوه نصب Netflix در Roku 1 و سایر مدل های Roku آورده شده است.

برای Roku 1:

 1. از صفحه اصلی Roku ، به صفحه اصلی بروید و “Netflix” را انتخاب کنید ، اگر نمی توانید Netflix را ببینید: به «فروشگاه کانال» بروید ‘➝ فیلم & تلویزیون “، کانال” برو به “Netflix” Select “کانال اضافه کنید” را انتخاب کنید
 2. در صفحه اصلی Netflix “بله” را انتخاب کنید ، اگر هنوز عضو نیستید ، درخواست های ثبت نام را دنبال کنید یا عضویت خود را به صورت آنلاین تنظیم کنید.
 3. یک کد ظاهر می شود این کد فعال سازی را در netflix.com/activate وارد کنید

Roku شما اکنون Netflix را اجرا کرده است

برای سایر مدل های Roku:

 1. به صفحه اصلی بروید و “Netflix” را انتخاب کنید ، اگر Netflix از بین رفته است: به “کانالهای جریان” بروید ‘‘ فیلم & تلویزیون “، کانال” برو به “Netflix” Choose “کانال اضافه کنید” را انتخاب کنید
 2. “ورود به سیستم” را در صفحه اصلی Netflix انتخاب کنید ، اگر هنوز عضو نیستید ، درخواست های ثبت نام را دنبال کنید یا عضویت خود را بصورت آنلاین تنظیم کنید.

اکنون Roku شما به حساب Netflix شما وصل شده است. لذت بردن!

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در Roku

اکنون که یک دستگاه Roku دارید که Netflix روی آن کار می کند ، این یک مزخرف نیست که بدانید عنوان خاصی که می خواهید تماشا کنید در منطقه شما موجود نیست?

Netflix در Roku درهای دنیای کاملاً جدیدی از سرگرمی های ویدیویی را برای برش سیم باز می کند. با این حال ، شما همچنان به محتوای موجود برای دسترسی در منطقه خاص خود محدود خواهید شد. Netflix ، همانطور که همه ما آن را می دانیم ، کتابخانه های رسانه ای جداگانه برای هر کشوری دارد که کتابخانه ایالات متحده از آنها برتر است. اما با استفاده از یک سرویس قابل اعتماد Netflix VPN مانند PureVPN ، هنوز می توانید به محتوای آن از خارج از ایالات متحده دسترسی پیدا کنید. با استفاده از PureVPN ، می توانید به راحتی به کلیه کانالهای مستقر در ایالات متحده روی Roku دسترسی داشته باشید که در غیر این صورت در منطقه شما غیرقابل دسترسی هستند.

لطفاً توجه داشته باشید که Roku یک سرویس گیرنده VPN داخلی ندارد و برای استفاده از Roku باید PureVPN را روی یک روتر سازگار تنظیم کنید. با این کار ، Roku با اتصال به Wi-Fi ، عملکرد VPN را به طور خودکار فعال می کند.

این مجموعه شامل سه مرحله است.

 1. ثبت نام در PureVPN
 2. پیکربندی روتر با PureVPN
 3. اتصال روتر با روکو

ثبت نام در PureVPN

از PureVPN بازدید کرده و برای انتخاب نقشه خود انتخاب کنید.

پیکربندی روتر با PureVPN

پس از اشتراک فعال PureVPN ، زمان آن است که آن را با روتر با استفاده از Wi-Fi پیکربندی کنید. فرایند پیکربندی از روتر به روتر متفاوت است. در اینجا لیستی از همه روترها به همراه راهنمای پیکربندی آنها وجود دارد.

 1. DDWRT با PPTP
 2. DDWRT با OpenVPN
 3. روتر ایسوس با PPTP
 4. روتین بلکین با PPTP
 5. روتر گوجه فرنگی با PPTP
 6. پیوند TP با PPTP
 7. D-Link با PPTP

پس از پیکربندی PureVPN در روتر مورد استفاده ، به مرحله بعدی بروید.

روتر را با Roku وصل کنید

اکنون با دنبال کردن این مراحل می توانید روتر را با Roku وصل کنید.

 1. روتر خود را مجدداً راه اندازی کنید و با یک آدرس IP PureVPN US ارتباط برقرار کنید
 2. در Mac یا رایانه شخصی خود به https://owner.roku.com مراجعه کنید
 3. وقتی از شما خواسته می شود یک کشور را انتخاب کنید ، ایالات متحده را انتخاب کنید
 4. ایالات متحده دارای کد پستی 5 رقمی است ، بنابراین باید کد پستی خود را که مربوط به کارت اعتباری شماست ، تهیه کنید
 5. اکنون تنظیم مجدد کارخانه را روی Roku انجام دهید. برای این کار ، 15 ثانیه روی دکمه پشتی Roku خود فشار دهید
 6. Roku خود را دوباره با روتر تنظیم کنید و دوباره آن را به شبکه وصل کنید

اکنون می توانید به Netflix و همچنین سایر کانالهای مستقر در آمریکا مانند Hulu ، ABC و NBC در Roku خود دسترسی داشته باشید..

از آنجا که Roku فاقد سازگاری پیش فرض VPN است ، این ساده ترین راه برای نصب و استفاده از VPN در Roku است. برخلاف آمازون آمازون TV که با نسخه اصلاح شده Android اجرا می شود ، Roku دارای نرم افزار اختصاصی مخصوص به خود است که در مورد برنامه هایی که می توانید نصب کنید کاملاً محدود کننده است..

هنگامی که PureVPN را روی Roku نصب کردید ، می توانید اطمینان حاصل کنید که فعالیت های آنلاین شما رمزگذاری شده و از چشم کنجکاو مانند ISP محلی شما پنهان شده است. شبکه عظیم سرورهای 2000+ در 180+ موقعیت مکانی حداکثر و بدون نشت DNS را تضمین می کند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me