Netflix در Firestick کار نمی کند?

منتشر شده: 03 مارس 2020

کاربران Netflix Firestick بطور گسترده ای از کد خطای وحشتناک 0013 همراه با پیام “متأسفیم ، نتوانستیم به سرویس Netflix برسیم” گزارش داده است. اگر شما نیز با همین مشکل روبرو هستید ، این راهنمای عیب یابی را دنبال کنید و به آنجا بروید.

Netflix در Firestick کار نمی کند

Netflix و Firestick با هم یک منبع بی سیم کامل از جریان ویدئو در صفحه های بزرگتر ایجاد می کنند. تمام آنچه شما نیاز دارید یک اتصال به اینترنت پایدار ، برنامه Netflix مورد علاقه شما و یک دستگاه Firestick است. اکثریت قریب به اتفاق مردم از دوتایی Netflix و Firestick استفاده می کنند تا از یک تجربه پخش بهتر در تلویزیون خود لذت ببرند. اینها همه سرگرم کننده و بازی هستند تا اینکه برنامه Netflix در دستگاه Firestick شما به دلایل نامشخصی متوقف شود..

در بعضی از مواقع ممکن است مشکلی پیش بروید که از دسترسی دستگاه Firestick به سرویس Netflix شما متوقف شود. این اغلب با یک خطای کد 0013 همراه با پیام “متأسفیم ، نتوانستیم به سرویس Netflix برسیم” نشان داده می شود. اگرچه می توان مشکل دقیق را با مشکل روبرو کرد ، در زیر چند رفع سریع وجود دارد که می توانید برای رفع خطای بدنام سعی کنید..

راهنمای عیب یابی

روش های زیر توسط تعدادی از کاربران Netflix Firestick که با مشکل مشابه روبرو هستند ، آزمایش شده اند و آنها مانند جذابیت کار می کنند. احساس رایگان کنید که خودتان آنها را امتحان کنید و عشق را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

راه حل 1: اتصال به اینترنت خود را تست کنید

اولین موردی که ممکن است امتحان کنید بررسی شبکه Wi-Fi برای مشکلات اتصال است. می توانید با آزمایش شبکه روی دستگاه های مختلف مانند تلفن هوشمند یا رایانه شخصی این کار را انجام دهید. اگر متوجه شدید که هیچ ارتباطی با دستگاه دیگر نیز وجود ندارد ، مسئله این است که مربوط به شبکه شماست. اگر Netflix در دستگاه دیگر خوب کار کند ، مشکل در اتصال ویژه Firestick به Netflix است. در صورت نداشتن دیگری برای آزمایش اتصال شبکه ، می توانید هر کانال پخش دیگری مانند Hulu یا Amazon Prime را در Firestick اجرا کنید.

راه حل 2: چرخه قدرت دستگاه Firestick خود را

دستگاه Firestick را خاموش و روشن کنید. در حالی که آشکارترین راه حل است ، بلکه راه حل بیشتر اوقات است. در واقع Firestick کامپیوتر کوچک اندرویدی شما است بنابراین خاموش و روشن می شود و اتصال دستگاه شما به Netflix را بازیابی می کند. به سادگی دستگاه را به مدت 30 ثانیه از برق جدا کرده و دوباره آن را وصل کنید. اگر هنوز مسئله حل نشد ، به سراغ راه حل بعدی بروید.

راه حل 3: حافظه نهان پاک کنید

Firestick مانند یک رایانه کوچک با ذخیره محدود است و ممکن است داده های ذخیره شده برای Netflix ممکن است باعث ایجاد مشکل شوند. مورد بعدی که می توانید امتحان کنید پاک کردن داده ها و حافظه نهان برنامه Netflix از دستگاه Firestick با دنبال کردن مراحل زیر است.

 • دکمه اصلی دستگاه Firestick خود را فشار داده و از فهرست اصلی به “تنظیمات” بروید
 • در زیر تنظیمات ، “برنامه های کاربردی” و سپس “برنامه های نصب شده مدیریت شده” را انتخاب کنید
 • به Netflix بروید و آن را انتخاب کنید
 • بر روی “Force stop” کلیک کرده و سپس روی “پاک کردن حافظه پنهان” کلیک کنید.
 • پس از پاک کردن تمام داده ها و حافظه نهان ، دستگاه خود را چرخه تنظیم کنید تا یک شروع تازه به شما بدهد
 • به صفحه اصلی Firestick بروید و Netflix را دوباره باز کنید

اگر این مشکل را حل کرد ، برای شما خوب است. اگر اینطور نیست ، راه حل بعدی را امتحان کنید.

راه حل 4: برنامه Netflix را حذف و نصب مجدد کنید

همچنین می توانید برنامه Netflix را حذف و نصب مجدد کنید تا ببینید که آیا این مشکل را حل کرده است یا خیر. شما می توانید با انجام مراحل زیر این کار را انجام دهید.

 • به صفحه اصلی Firestick بروید و “تنظیمات” را انتخاب کنید
 • “برنامه های کاربردی” و سپس “برنامه های نصب شده مدیریت شده” را انتخاب کنید
 • “Netflix” را باز کرده و گزینه “حذف” را انتخاب کنید
 • برگردید به خانه Firestick
 • ‘Netflix را در نوار جستجو در بالای صفحه وارد کنید و به نماد جستجو ضربه بزنید
 • برنامه Netflix را از لیست باز کنید
 • روی “نصب” کلیک کنید

اکنون که Netflix دوباره نصب شد ، لازم است مجدداً اعتبار خود را وارد کنید. وارد شوید و ببینید که آیا مشکل همچنان پابرجاست. اگر این کار را انجام داد ، به راه حل شماره پایین بروید. 5.

راه حل 5: برنامه Netflix را در Firestick به روز کنید

اگر برنامه Netflix در دستگاه شما دارای یک به روزرسانی در انتظار باشد ، ممکن است مشکل ایجاد شود. اگر این مورد با شما باشد ، به سادگی با به روزرسانی برنامه به آخرین نسخه ، می توانید در هر زمان شما را به جریان برگردانید. پس از باز کردن برنامه ، در صورت وجود بروزرسانی موجود ، به شما اطلاع داده می شود. حتی اگر این امر کمکی نمی کند ، می توانید سعی کنید نسخه سریع نرم افزار Firestick را به روز کنید.

راه حل 6: برنامه Netflix را در Firestick به روز کنید

حتی به روزرسانی برنامه Netflix کمکی نمی کند ، می توانید سعی کنید سیستم عامل Firestick را به عنوان یک اصلاح سریع به روز کنید. در اینجا آمده است:

 • به صفحه اصلی Firestick بروید و به “تنظیمات” بروید
 • به “سیستم” بروید و سپس روی “درباره” ضربه بزنید. در اینجا می توانید نسخه فعلی سیستم عامل Firestick را مشاهده کنید
 • روی “بررسی بروزرسانی سیستم” کلیک کنید. اگر Firestick دارای یک به روزرسانی در انتظار باشد ، به طور خودکار شروع به بارگیری می کند
 • پس از اتمام بارگیری ، روی “نصب سیستم به روز رسانی” کلیک کنید. همچنین با راه اندازی مجدد دستگاه می توانید به طور خودکار آن را نصب کنید

راه حل 7: تنظیم مجدد Firestick

به عنوان آخرین راه حل ، می توانید Firestick را دوباره به تنظیمات پیش فرض خود بازگردانید تا خطا را با استفاده از این مراحل برطرف کنید.

 • به خانه Firestick بروید و “تنظیمات” را باز کنید
 • برای انتخاب “تنظیم مجدد در پیش فرض های کارخانه” به “سیستم” بروید و به پایین بروید.
 • اکنون ممکن است از شما خواسته شود پین را وارد کنید (اگر یکی را تنظیم کرده اید). آن را وارد کرده و “تنظیم مجدد” را انتخاب کنید

اکنون Firestick به تنظیمات پیش فرض خود بازگردد و امیدوارم Netflix را فعال و کار کند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me