چگونه خطای “Netflix که روی Chrome کار نمی کند” برطرف کنیم

منتشر شده: 03 مارس 2020

خطای Netflix در Chrome مدتی است که رخ داده است. در اینجا نحوه تعمیر آنها آورده شده است:

  1. حافظه نهان پاک کنید
  2. حالت ناشناس را امتحان کنید
  3. برنامه های افزودنی را غیرفعال کنید
  4. تغییر به نمایه دیگر

Netflix در Chrome کار نمی کند

با گذشت سالها ، Netflix به گزینه ای برای برآورده کردن نیازهای پخش آنلاین ویدیوی کاربر تبدیل شده است. با این حال ، با ورود بیش از 140 میلیون کاربر ، این فقط عادلانه است که این سرویس را پشت سر بگذارد که در اینجا و آنجا مشاجره شود. به تازگی ، یک خطای جدید آشکار شده است ، که دسترسی به سرویس را به طور کامل محدود می کند. ما در مورد خطای “Netflix Not Working on Chrome” صحبت می کنیم.

بنابراین ، اگر اخیراً قربانی این خطای Netflix شده اید و به دنبال راهی برای خروج هستید ، به جای مناسب خود رسیده اید. در اینجا ما لیستی از راه حل ها و راه حل های کار را برای شما قرار داده ایم که به شما در مقابله با چنین موضوعی کمک می کند.

خطای “Netflix در حال کار بر روی Chrome” چیست؟?

یک خطای جدید با عنوان “خطای Netflix در حال کار بر روی Chrome” در حال انجام آن در سراسر جامعه است. با این حال ، همانطور که از نام خطا نشان می دهد ، فقط روی افرادی که از مرورگر اینترنت گوگل کروم استفاده می کنند تأثیر می گذارد.

اکنون ، آنچه این خطا را انجام می دهد ، همانند سایر خطاهای Netflix است ، کاربر را از استفاده از ورود به سیستم محدود می کند. بنابراین ، اگر از Google Chrome استفاده می کنید و با این خطا روبرو شده اید ، نمی توانید به Netflix یا هر نوع دسترسی دسترسی پیدا کنید. از خدمات آن تا زمانی که آن را برطرف نکنید. با این حال ، قبل از اینکه به شما بگوییم چگونه می توانید این کار را انجام دهید ، مهم است که درک کنید چه چیزی باعث می شود شما با چنین موضوعی روبرو شوید.

علل خطای “Netflix که روی Chrome کار نمی کند” چیست؟?

همانطور که در نام ذکر شد ، این خطا فقط روی مواردی که از مرورگر اینترنت Google استفاده می کنند تأثیر می گذارد. با این حال ، از آنجا که Google Chrome یکی از محبوب ترین مرورگرهای جهان است ، بخش بزرگی از جامعه Netflix از این خطا تحت تأثیر قرار می گیرد که باعث شده آنها نتوانند نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنند..

اکنون از آنجا که Google Chrome چندین مورد شخصی سازی را برای کاربران خود در مرورگر خود ارائه می دهد ، برخی از این درگیری ها با Netflix است. این امر باعث می شود تا هنگام ورود به سیستم ، این خطا نشان داده شود. با این حال ، این تنها یکی از دلایل این امر است ، برای اطلاعات بیشتر ، لیست کامل را در زیر مشاهده کنید:

  • داده حافظه پنهان
  • پرونده های خراب
  • تضادهای الحاقی
  • مشکلات پروفایل

چگونه خطای “Netflix که در Chrome کار نمی کند” برطرف کنیم?

حال که شما می دانید که این خطای Netflix در Chrome چه کاری انجام می دهد و دلایل آن چیست ، اکنون زمان آن رسیده است. بنابراین ، اگر می خواهید خطای Netflix را در Chrome برطرف کنید ، لیست موجود در زیر را بررسی کنید:

راه حل 1: حافظه نهان پاک کنید

مانند خطای Netflix Code UI-113 ، خطای “Netflix Not Working on Chrome” همچنین ارتباطی با حافظه نهان مرورگر دارد. پاکسازی یا تمیز کردن این پرونده های ذخیره شده به شما کمک می کند تا از چنین مواردی خلاص شوید. برای انجام این کار ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که به تنظیمات بروید و به دنبال گزینه ای باشید که می خواند “پاک کردن حافظه نهان” است. سرویس تمیز کردن را اجرا کنید و امیدوارم که این مسئله برای شما برطرف شود.

راه حل 2: حالت ناشناس را امتحان کنید

اگر گزینه پاک کردن حافظه نهان برای شما مؤثر نبود ، می توانید به حالت ناشناس تغییر دهید. در بعضی موارد ، این به کاربران کمک می کند تا خطای Netflix را در Chrome برطرف کنند. با این حال ، اگر در حال اجرا در حالت ناشناس با Netflix روبرو هستید ، می توانید برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما را در اینجا بررسی کنید.

راه حل 3: برنامه های افزودنی را غیرفعال کنید

چندین برنامه افزودنی Google Chrome وجود دارد که ممکن است با خدمات Netflix مغایرت داشته باشد. بنابراین ، اگر شما هنوز هم با همان خطا مواجه شدید ، حتی پس از استفاده از راه حل های ذکر شده در بالا ، پس می توانید غیرفعال کردن برنامه های افزودنی خود را امتحان کنید. احتمال زیاد وجود دارد که این تغییر به شما کمک کند یک بار برای همیشه از خطا خلاص شوید.

راه حل 4: تغییر پروفایل

ما موارد بسیاری را مشاهده کردیم که پروفایل های Google Chrome خراب باعث شده اند کاربران با خطاهای مشابه در Netflix روبرو شوند. در نتیجه ، می توانید از طریق پروفایل دیگری وارد Netflix شوید. اگر بدون هیچ مشکلی اجرا شود ، دلیل آن نمایه شماست. برای رفع آن ، می توانید نمایه ای با نام تجاری جدید ایجاد کنید و تازه شروع کنید اما به یاد داشته باشید که قبل از انجام این کار گزینه Sync را غیرفعال کنید.

راه حل 5: به مرورگر دیگری یا برنامه Netflix تغییر دهید

اگر هیچ یک از موارد فوق برای شما کار نکرد ، پس دل خود را از دست ندهید. به یاد داشته باشید که همیشه می توانید به مرورگر دیگری بروید یا بهتر است ، برنامه جدید Netflix را در ویندوز امتحان کنید. اگرچه شما قادر به تماشای Netflix در Chrome نخواهید بود ، اما حداقل می توانید وارد سیستم شوید و نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید. این همه مهم است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me