چگونه برای حل مشکلی در خطای Netflix وجود داشته باشد

منتشر شده: 05 سپتامبر 2019

Netflix برای موانع فنی فنی مزاحم که کاربران اغلب هنگام پخش با آن روبرو هستند ، جدید نیست. در حالی که غول جریان همچنان راه حل ها را منتشر می کند یا خطاهای گزارش شده را برطرف می کند ، افزودن بیشتر و بیشتر به لیست را ادامه می دهد. ما می دانیم که چقدر ناامید کننده می تواند وقتی از یک روز خسته کننده به خانه می آیید ، همه را به تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود انتخاب کنید ، فقط بدانید که یک خطای بدنام همه باعث خراب کردن تجربه جریان شما شده است. اگر شما نیز قربانی Netflix بدنام هستید – مشکلی در اتصال به خطای Netflix وجود دارد ، مجموعه راه حل های زیر می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

چه چیزی باعث Netflix – مشکلی در اتصال به خطای Netflix وجود دارد

از آنجا که خود پیام خطا نشان می دهد که این مسئله بیشتر مربوط به اتصال اینترنت بین دستگاه و برنامه Netflix است. اما ممکن است به دلیل:

 • اتصال به اینترنت با دستگاه مشکل دارد
 • داده های فاسد یا منسوخ شده در برنامه Netflix

چگونه برای رفع مشکل “مشکلی در اتصال به خطای Netflix وجود دارد

در حالی که برای رفع خطا یک راه حل تنها وجود ندارد ، بلکه یک سری راه حلهایی است که باید امتحان کنید و ببینید کدام یک برای شما مفید است. برای آموزش گام به گام پیمایش کنید و مطمئن شوید که آنها را به ترتیب صعودی امتحان می کنید.

راه حل 1: اتصال به اینترنت خود را بررسی کنید

از آنجا که این خطای مزاحم هنگامی رخ می دهد که برنامه Netflix نتواند به شبکه وصل شود ، هر 8 بار از این دلیل به دلیل اتصال ناقص یا بد اینترنت است. بد نه تنها به سرعت اتصال آهسته یا عقب مانده اشاره دارد بلکه سایر عوامل ذکر شده در زیر نیز ممکن است باعث بروز خطا شوند.

 • شما برای دسترسی به Netflix از یک سرویس پروکسی یا یک VPN استفاده می کنید. Netflix از هر فن آوری که آدرس IP کاربران را پنهان می کند ، بیزار است ، بنابراین بهتر است بدون اینها از Netflix استفاده کنید. با این حال ، اگر دوست دارید Netflix را با استفاده از شبکه های Wi-Fi عمومی تماشا کنید ، و نگران امنیت و امنیت آنلاین خود نیستید ، یک Netflix VPN قابل اعتماد را انتخاب کنید ، که در واقع کار کند.
 • برای دیوار خانگی خود دیواره داخلی فایروال دارید که از دسترسی به وب سایت های خاصی از جمله Netflix جلوگیری می کند
 • شما برای دسترسی به Netflix از شبکه Wi-Fi عمومی مانند مدرسه یا بیمارستان استفاده می کنید که انواع خاصی از ترافیک اینترنت را برای مسیریابی محدود می کند

به عنوان مثال سعی کنید به یک شبکه متفاوت مانند داده های تلفن همراه خود بروید. اگر این مشکل را حل کند ، مشکل در شبکه فعلی شما نهفته است. اگر این خطا همچنان ادامه داشته باشد ، ممکن است تلفن هوشمند و روتر اینترنت خود را چرخه بزنید تا ببینید اکنون کار می کند یا خیر. حتی اگر این خطا برطرف نشود ، می توانید راه حل زیر را امتحان کنید.

راه حل 2: برنامه Netflix را مجدداً تنظیم کنید

بعضی اوقات ممکن است این خطا به دلیل وجود داده های فاسد یا ماژول های تنظیم شده در پیکربندی بد در برنامه Netflix ایجاد شود. این رفتار معمول بیشتر با تلفنهای هوشمند که اخیراً ریشه دار شده اند اتفاق می افتد. در این صورت می توانید با تنظیم مجدد برنامه Netflix با استفاده از مراحل زیر خطای مزاحم را برطرف کنید.

توجه داشته باشید: مراحل زیر برای Android است. کاربران iOS می توانند آنها را مطابق دستگاههای iOS خود تکرار کنند.

 • به تلفن هوشمند خود بروید ‘تنظیمات’ و سپس به “برنامه”
 • جستجو کنید “Netflix” در لیست برنامه ها کلیک کنید و کلیک کنید ‘باز کن’ رفتن به “خواص” سپس کلیک کنید ‘ذخیره سازی’
 • پس از ورود به Storage ، روی آن ضربه بزنید ‘اطلاعات روشن’ یا ‘پاک کردن حافظه پنهان’ و این تنظیم مجدد Netflix را به پیکربندی پیش فرض خود بازگرداند
 • دوباره Netflix را راه اندازی کنید ، اعتبار خود را وارد کنید و ببینید خطا از بین رفته است یا خیر. اگر چنین است ، احساس راحتی کنید که این صفحه را ترک کنید اما اگر هنوز اینگونه نبوده است ، راه حل زیر را امتحان کنید.

راه حل 3: برنامه Netflix را مجدداً نصب کنید

اگر دو روش فوق در رفع خطا انجام نشد ، می توانید برنامه Netflix را در دستگاه Android خود دوباره نصب کنید. نصب مجدد تمام ماژول های موجود برنامه را از دستگاه حذف می کند که ممکن است خطا را برطرف کند. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

 • صفحه اصلی دستگاه خود را که برنامه ها در آن قرار دارند باز کنید و به آن بروید “Netflix”. تا زمانی که یک پنجره با آن مشاهده نکردید ، نماد Netflix را روی آن ضربه بزنید “حذف” گزینه ، و سپس بر روی آن کلیک کنید
 • پس از حذف Netflix از دستگاه ، به طرف آن عجله کنید فروشگاه Google Play یا فروشگاه برنامه, جستجو کنید نتفلیکس و کلیک کنید ‘نصب’
 • پس از نصب برنامه ، با اطلاعات خود وارد شوید و خوشحال می شوید که Netflix را در حال اجرا و راه اندازی کنید
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me