چرا دانلود Netflix کار نمی کند و چگونه می توان آن را رفع کرد

منتشر شده: 03 مارس 2020

به غیر از تجربه کمتر پخش آنلاین ، Netflix به کاربران خود نیز اجازه می دهد فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را بارگیری کنند و بعداً به صورت آفلاین تماشا کنند. در مواردی مانند سوار شدن به یک پرواز که در آن نمی توانید اتصال به اینترنت پیدا کنید ، به عنوان گزینه مفید است. با این حال ، این ویژگی مناسب می تواند به یک ویژگی ناامیدکننده تبدیل شود ، هنگامی که کاربران اغلب متوجه می شوند که گزینه بارگیری Netflix به دلایل نامعلومی کار نمی کند. در زیر ، دلایل احتمالی آن و چند رفع سریع برای کار مجدد آن را بیان کردیم.

بارگیری Netflix کار نمی کند

مشکلات بارگیری Netflix به دلایل بسیاری به وجود آمده است. بعضی اوقات ، ممکن است متوجه شوید که گزینه بارگیری به هیچ عنوان برای یک عنوان خاص در دسترس نیست. در موارد دیگر ، Netflix با کد خطایی در خدمت شماست که می گوید “هنگام کلیک بر روی دکمه بارگیری ، مشکلی در بارگیری وجود داشت” یا “بارگیری نشد”..

چه چیزی باعث این مشکل می شود?

دلایل زیادی برای عدم توانایی دانلود فیلم یا برنامه های تلویزیونی در Netflix وجود دارد. رایج ترین آنها:

شما از یک دستگاه ناسازگار استفاده می کنید

برای استفاده از ویژگی بارگیری Netflix ، باید از یک رایانه شخصی ویندوز یا رایانه لوحی که در ویندوز 10 نسخه 1607 (به روز رسانی سالگرد) و بالاتر استفاده می شود ، استفاده کنید. آی فون ، آی پد ، آی پاد در iOS 9 یا بالاتر؛ تلفن یا رایانه لوحی Android در Android 4.4.2 یا بالاتر.

برنامه Netflix شما به بروزرسانی نیاز دارد

اگر همانطور که گفته شد از یک دستگاه سازگار استفاده می کنید ، ممکن است که از نسخه قدیمی برنامه Netflix در دستگاه خود استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که برنامه Netflix خود را به آخرین نسخه موجود در اینترنت به روز کرده اید.

این عنوان خاص برای بارگیری در دسترس نیست

اگر فهمیدید که دکمه بارگیری در یک فیلم یا برنامه تلویزیونی خاص در دسترس نیست ، به این معنی است که Netflix فقط دارای حق پخش برای عنوان است. بنابراین ، شما نمی توانید آن را بارگیری کنید تا به صورت آفلاین مشاهده شود. حتی برخی از اصالت Netflix فقط برای پخش آنلاین وجود دارد ، نه آفلاین.

برای بارگیری یک عنوان در حالی که در منطقه شما موجود نیست ، ممکن است لازم باشد که به یک Netflix VPN وصل شوید و مکان مجازی خود را به منطقه ای تغییر دهید که در آن موجود است..

از حد مجاز بارگیری Netflix خود فراتر رفته اید

Netflix کلاه را در حد بارگیری آفلاین خود قرار داده است. در یک دستگاه واحد می توانید 100 عنوان را بارگیری کنید و به ندرت می توانید آن حد را حذف کنید. با این حال ، این تعداد بسته به برنامه اشتراک شما و تعداد دستگاه هایی که برای دسترسی به یک حساب کاربری خود استفاده می کنید متفاوت است. خوشبختانه ، هفت روز قبل از تاریخ انقضا درمورد اتمام بارگیری به شما اطلاع داده می شود.

دستگاه شما از فضای کمتری برخوردار است

دستگاه شما فضای بیشتری برای بارگیری فیلم های Netflix یا برنامه های تلویزیونی بیشتر ندارد.

فاسد داده Netflix

همچنین ممکن است برنامه Netflix شما داده های ذخیره شده خراب یا خراب را خراب کند.

کدهای خطای رایج مرتبط با مشکلات بارگیری Netflix

وقتی مشکلی در ویژگی بارگیری آفلاین آن وجود دارد ، Netflix معمولاً به این کدهای خطای روی صفحه رایج می رود.

  • کد بارگیری Netflix VC2-CV2-V6
  • کد خطا VC2-CV2-B23000
  • کدهای خطا VC2-CV2-W800700005 ، VC2-CV2-WC0000428 ، DL1-W80072EFD
  • خطای بارگیری Netflix VC2-CV1-B434
  • کدهای خطا VC2-CV1-MSL205032، VC2-W800A138F، DL1-W800706BA

چگونه برای رفع مشکلات بارگیری آفلاین Netflix

در اینجا چند راه حل وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

عناوین قبلاً بارگیری شده را حذف کنید

اگر پیام خطا نشان می دهد که محدودیت بارگیری آفلاین خود را خسته کرده اید ، می توانید موارد قدیمی را به سادگی حذف کرده و در هر زمان شروع به بارگیری موارد جدید کنید. بهتر است به جای گذر از زحمت از بین بردن همه آنها ، عناوین قبلی را بارگیری کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

  • در برنامه Netflix روی “بیشتر” ضربه بزنید ، سپس به “تنظیمات برنامه” بروید و روی گزینه “حذف همه بارگیریها” ضربه بزنید.
  • اکنون سعی کنید عنوان جدیدی را بارگیری کنید. اگر هنوز قادر به انجام این کار نیستید ، مراحل زیر را دنبال کنید.

چرخه برق دستگاه خود را

سریعترین و مؤثرترین راه حلی که می توانید امتحان کنید این است که به سادگی دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید. اگر از دستگاه هایی مانند Amazon Firestick استفاده می کنید ، آن را جدا کنید ، یک دقیقه بگذارید و دوباره وصل شوید. اکنون Netflix را راه اندازی کنید و ببینید آیا اکنون می توانید عنوانی بارگیری کنید یا خیر. اگر نه ، راه حل بعدی را امتحان کنید.

برنامه Netflix را بروزرسانی یا نصب مجدد کنید

به فروشگاه برنامه مربوطه خود بروید و ببینید نسخه جدیدتری برای برنامه Netflix شما در دسترس است یا در صورت لزوم به روز کنید. به عنوان یک گزینه دیگر ، می توانید به سادگی برنامه را حذف کرده و مجدداً نصب مجدد کنید. با این روش می توانید اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه برنامه را بارگیری کرده اید و از آن استفاده کرده اید. پس از به روزرسانی برنامه یا نصب جدید ، Netflix را راه اندازی کنید و ببینید که آیا می توانید عنوانی را بارگیری کنید. اگر هنوز نمی توانید ، آخرین راه حل را امتحان کنید.

راه اندازی مجدد مودم / روتر

این مشکل همچنین ممکن است به دلیل مشکل اتصال به اینترنت در استفاده ایجاد شود. اگر از اتصال بی سیم از طریق روتر Wi-Fi استفاده می کنید ، برق آن را به طور کامل چرخانید. در صورت استفاده از اتصال سیمی ، مودم خود را نیز انجام دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me