Netflix در اپل تی وی کار نمی کند؟ در اینجا نحوه تعمیر آن آمده است.


Netflix در اپل تی وی کار نمی کند؟ در اینجا نحوه تعمیر آن آمده است.

منتشر شده: 03 مارس 2020


کاربران اپل تی وی در هنگام استفاده از برنامه Netflix در دستگاه های نسل 2 و بالاتر خود با مشکلات مرتبط با جریان روبرو هستند. در بعضی موارد ، کاربران با یک خطا در صفحه “Netflix در دسترس نیستند” مورد استقبال قرار می گیرند ، در بعضی موارد Netflix خراب می شود. در حالی که برخی از کاربران ممکن است دریابند که Netflix هیچ صدا در Apple TV ندارد. اگر شما نیز با هر یک از این موارد آزار دهنده روبرو هستید ، برای راهنمای عیب یابی آنها در زیر بخوانید.

Netflix در اپل تی وی کار نمی کند

اکنون Netflix به طور رسمی برای Apple TV 2 و بالاتر در دسترس است. سرانجام کاربران تلویزیون اپل از تلاش برای یافتن مشکلات مختلف DIY که به سختی کار می کردند ، شکست خوردند. اپل تی وی تقریباً تمام سرویس های جریان اصلی مانند آمازون نخست و هولو را میزبانی می کند ، اما با افزودن نتفلیکس به لیست ، اپل تی وی به یک انتخاب داغ در انجمن پخش تبدیل شده است..

Netflix در اپل تی وی یک نوع تجربه جریان را ارائه می دهد ، اما درست مانند تمام دستگاه های پشتیبانی شده Netflix ، موانع جاده ای خاصی نیز وجود دارد که کاربران اغلب با آنها روبرو می شوند. اگر شما نیز در ابتدای کار با هر یک از مواردی که در ابتدا به آنها اشاره کردیم ، روبرو هستید ، برای راه حلهای خاص آنها به پایین بروید.

“Netflix در حال حاضر در دسترس نیست”

اگر پیام خطایی دریافت کرده اید که “Netflix در حال حاضر در دسترس نیست” ، در زیر چند رفع سریع وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

Netflix را در دستگاه دیگری بررسی کنید

سعی کنید از Netflix بر روی دستگاه دیگری مانند تلفن هوشمند یا رایانه شخصی استفاده کنید تا ببینید آیا در اتصال به شبکه مشکلی وجود دارد یا خیر. اگر Netflix روی دستگاه دیگر خوب کار می کند ، مشکل اپل تی وی شما است.

نصب مجدد Netflix در اپل تی وی

می توانید برنامه Netflix را در Apple TV خود حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید تا ببینید آیا می تواند مشکل را حل کند. در اینجا آمده است:

 • دکمه وسط را روی صفحه لمسی خود فشار داده و نگه دارید و خواهید دید که Netflix شروع به لرزیدن می کند
 • اکنون دکمه پخش را فشار دهید
 • “حذف” را انتخاب کنید
 • اکنون به App Store بروید ، Netflix را جستجو کنید و دوباره نصب کنید

دستگاه Apple TV خود را مجدداً راه اندازی کنید

می توانید تلویزیون Apple خود را برای چند دقیقه از برق جدا کرده و مجدداً آن را روشن کنید تا دوباره راه اندازی شود. یا می توانید این کار را از “تنظیمات” انجام دهید. “اینگونه است:

 • برای دستگاه 4K / 4 ژنرال یا “General” به “تنظیمات” ، “سیستم” بروید. برای 3 ژنرال و پایین
 • اکنون “راه اندازی مجدد” را انتخاب کنید.

برای بروزرسانی TVOS اپل بررسی کنید

با دنبال کردن این مراحل می توانید به روزرسانی tvOS Apple در انتظار Apple را بررسی کنید. انتخاب “تنظیمات” > “سیستم” یا “عمومی” > “به روزرسانی های نرم افزاری” را وارد کنید. اگر یک به روزرسانی موجود است ، “به روز رسانی نرم افزار” یا “به روز رسانی خودکار” را انتخاب کنید ، سپس “بارگیری و نصب” را انتخاب کنید

تنظیمات تلویزیون TV را مجدداً تنظیم کنید

تنظیم مجدد همه تنظیمات در Apple TV ممکن است مشکل را به خوبی حل کند. به تنظیمات ‘تنظیمات ↦ عمومی بروید

اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید

“تنظیمات” را باز کنید > ‘شبکه’ > “شبکه تست” > ‘آره’ > اکنون سرعت بارگذاری مورد انتظار را از طریق اتصال به اینترنت خود انتخاب کنید.

به روزرسانی تنظیمات شبکه را بررسی کنید

در اینجا چگونگی به روزرسانی تنظیمات شبکه آورده شده است:

 • “تنظیمات” ، سپس “عمومی” ، سپس “شبکه” ، سپس “Wi-Fi” یا “اترنت” را باز کنید. “
 • برای کاربران اترنت: “اترنت” را انتخاب کنید > “پیکربندی IP” > “خودکار” را انتخاب کنید. “پیکربندی DNS” را انتخاب کنید > “خودکار”
 • برای کاربران Wi-Fi: شبکه Wi-Fi را انتخاب کنید > “پیکربندی IP” > “خودکار” را انتخاب کنید. “پیکربندی DNS” را انتخاب کنید > “خودکار”

در اینجا چند رفع سریع برای رایج ترین خطاها توسط کاربران تلویزیون اپل Netflix ارائه شده است. بیایید به سرعت به مشکل بعدی و راهنمای عیب یابی آن برویم.

بدون صدا در Netflix

مردم همچنین از عدم وجود خروجی صوتی در اپل تی وی شکایت دارند. اگر شما هم دچار این مشکل هستید ، راه حل های زیر را بررسی کنید.

سعی کنید فیلم یا نمایش دیگری را پخش کنید

بعضی اوقات Netflix به دلیل عنوان شکسته یا خراب در کتابخانه ، ممکن است صدایی نداشته باشد. اگر مشکل با این عنوان خاص یا خود برنامه Netflix است ، می توانید فیلم یا برنامه تلویزیونی دیگری بازی کنید.

تنظیمات صوتی را در دستگاه تنظیم کنید

می توانید تنظیمات صوتی را در Apple TV خود تغییر دهید تا ببینید مشکل این مشکل را حل کرده است یا خیر. در اینجا آمده است:

برای کاربران نسل دوم و سوم اپل تی وی: به “تنظیمات” بروید > “فیلم و صدا” > “قالب صوتی” > “Dolby” > “خودکار را انتخاب کنید” و Netflix را بررسی کنید.

برای کاربران 4 تلویزیون Apple TV 4 و 4K: “تنظیمات” “Open” فیلم و صدا “↦” قالب صوتی “Open” فرمت تغییر “Open” از بهترین استفاده در دسترس استفاده کنید “را باز کنید.

مشکلات اتصال سخت افزار را بررسی کنید

در صورت بروز مشکل در اتصال سخت افزار ، Netflix ممکن است صدا را از دست بدهد. در اینجا چگونه می توانید این موارد را بررسی و عیب یابی کنید.

از یک کابل HDMI استفاده کنید it مستقیماً آن را به تلویزیون وصل کنید the انتهای کابل HDMI را معکوس کنید cable کابل HDMI دیگری را امتحان کنید ↦ یک درگاه HDMI جدید را امتحان کنید

راه حلهای فوق می تواند برنامه Netflix شما را در هیچ زمان و به سلامت صوتی و تصویری کامل برگرداند. اکنون ، بدون آزار و اذیت بیشتر ، بیایید به مشکل بعدی برویم.

خرابی برنامه Netflix در اپل تی وی

اگر متوجه شدید که برنامه Netflix در دستگاه Apple TV شما شروع به خراب شدن کرده است ، دوباره و دوباره می توانید راه حل های زیر را امتحان کنید. راه حلها تقریباً همان راه حل هایی هستند که برای مسئله شماره بیان کردیم. 1 ، بنابراین ما برای بیشتر آنها جزئیات را رد می کنیم.

 • tvOS اپل خود را به روز کنید
 • اتصال شبکه را آزمایش کنید
 • راه اندازی مجدد روتر >>تنظیمات Apple را به طور پیش فرض بازنشانی کنید
 • دستگاه Apple TV خود را مجدداً راه اندازی کنید
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map