آیا My Wifi امن است؟ چگونه می توان شبکه خانگی WiFi را در مراحل ساده ایمن کرد؟


آیا My Wifi امن است؟ نحوه امنیت شبکه خانگی WiFi در مراحل ساده?

در اینجا یک لیست چک اصلی وجود دارد که برای ایمن سازی شبکه بی سیم خود باید دنبال کنید:


 • همیشه نام شبکه خانگی خود (SSID) را بطور دوره ای تغییر دهید.
 • همیشه یک رمزعبور منحصر به فرد و قوی ایجاد کنید و مرتباً آن را به روز کنید.
 • همیشه از قوی ترین رمزگذاری شبکه استفاده و فعال کنید.
 • آدرس MAC را در شبکه خود فیلتر کنید.
 • هرگز اعتبار شبکه خود را با میهمانان خود به اشتراک نگذارید.
 • دامنه سیگنال بی سیم خود را محدود کنید.
 • فای خود را خاموش کنید وقتی در خانه نیست.
 • سیستم عامل روتر خود را به روز کنید.
 • برای حداکثر امنیت از محصولات امنیتی شبکه مانند VPN استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، در مورد چگونگی ایمن سازی فای خود ، راهنمای مفصل را در زیر بخوانید.

اتصال Wi-Fi با رمزگذاری درجه نظامی PureVPN تضمین شده است.

چگونه امنیت Wi-Fi ایمن است?

WiFi مورد پسند ترین نقطه ورود است که مجرمان سایبری برای به دست آوردن داده هایی مانند رمز عبور از ورود به اتصال Wi-Fi شما استفاده می کنند (از استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی (مانند نام حیوان خانگی برای رمز عبور خودداری کنید) از طریق روتر خود استفاده کنید. جالب اینجاست که هکرها می توانند بدون قرار دادن یک قدم در خانه خود این کار را انجام دهند تا رمز عبور خود را بدست آورند و روتر خود را هک کنند بدون اینکه از نظر جسمی در آنجا باشند.

با پیشرفت فناوری ، وابستگی ما به شبکه بی سیم وای فای قابل اعتماد از طریق روتر یا هر وسیله ای افزایش می یابد. اتصال Wi-Fi ایمن با رمزگذاری فعالیت های اینترنتی شما با رمزگذاری AES 256 بیتی کار می کند. هنگامی که با شبکه VPN نصب شده روی روتر یا هر دستگاهی به شبکه متصل شوید ، ارتباطات آنلاین شما مانند گذرگاه از طریق گذرگاه ایمن بی سیم Wi-Fi به Wi-Fi سفر می کنند..

شبکه بی سیم WiFi عمومی چگونه ناامن است?

مقیاس گسترده پوشش شبکه بی سیم وای فای عمومی از طریق روتر یا هر وسیله ای و راحتی آن ، هر دو با یک قیمت ارائه می شوند. همان دلایلی که نقاط مهم شبکه بی سیم Wi-Fi از طریق روتر یا هر وسیله ای برای کاربران مطلوب نیست ، چیزی است که هکرها را به خود جلب می کند ، زیرا یک شبکه بی سیم عمومی Wi-Fi به هیچگونه احراز هویت یا رمز عبور احتیاج ندارد که فرصتی برای هکر ایجاد کند. دسترسی نامحدود به دستگاههای شما.

بزرگترین خطر مرتبط با ترافیک شبکه بی سیم Wi-Fi عمومی ، توانایی هکر در موقعیت قرار گرفتن بین شما و نقطه دسترسی به اینترنت مانند روترهای بی سیم است. پس از به خطر افتادن شبکه ، به جای صحبت مستقیم با روتر hotspot (به عنوان مثال) ، می توانید دسترسی به اطلاعات شبکه بی سیم خود را مانند نام شبکه ، آدرس های مک ، رمز عبور wifi ، رمز عبور پیش فرض ، تنظیمات روتر ، مدل روتر ، مهمان رمز روتر ارسال کنید. شبکه ، و شبکه خانگی ، آدرس IP ، به هکر ، که سپس آن را دوباره پخش می کند.

بدانید برای چه چیزی ثبت نام کرده اید

ناگفته نماند که شما باید با شرایط و ضوابط آشنا باشید. به طور کلی ، وقتی به شبکه وصل می شوید شبکه عمومی Wi-Fi T را تولید می کند&قبل از دسترسی شما به شبکه های بی سیم اینترنت ، صفحه شخصی را وارد کنید ، و مسئولیت این است که قبل از دسترسی به اطلاعات شخصی خود و اینکه چه اطلاعاتی را در رابطه با اطلاعات شخصی شما از جلسه شبکه اینترنتی شما جمع آوری می کنید ، مطالعه کنید. و آنچه آنها با آن انجام می دهند.

اگرچه معلوم نیست که آیا ممکن است این رضایت از شر و شرط استفاده کند ، آنها از محافظت از ارائه دهنده شبکه Wi-Fi نیز محافظت می کنند ، اما کورکورانه را روی هر صفحه نمایش پاپ آپ که هنگام روشن شدن کلیک می کنید ، کلیک نکنید. . همیشه مهم نیست که نام شبکه را بدون توجه به اتصال Wi-Fi با پروتکل بنام WPA2 یا Wireless به آن دسترسی داشته باشید دسترسی محافظت شده2 ، WPA2 قویترین مورد استفاده در حال حاضر برای روتر بی سیم است. و اگر آنها از شما خواسته اند كه هرگونه نرم افزار اضافی یا پسوند مرورگر را نصب كنید یا نیاز به دسترسی به تلفن خود دارید ، اطمینان حاصل كنید كه به سرعت از امنیت خود دور شوید و به هر شبکه ایمن دیگری که از طریق Wi-Fi محافظت می کند دسترسی داشته باشید.

مگر اینکه از VPN استفاده کنید

شبکه Wi-Fi از نظر طبیعت ظریف است. هدف آنها فقط انتقال شبکه اینترنت به سیگنال های رادیویی نیست بلکه ارتباط بین دستگاههای روتر متصل به شبکه وای فای را تسهیل می کند. جریان عظیم داده ها (آدرس های مک ، شبکه wifi ، تنظیمات روتر ، آدرس IP ، شبکه خانگی ، شبکه مهمان ، نام کاربری و رمز عبور) آنها را به یک هدف داغ تبدیل می کند مگر اینکه از روتر بی سیم ، شبکه خانگی ، روتر و غیره استفاده کنید. مطمئن شوید که برای محافظت از آدرس های مک ، شبکه های wi-fi ، شبکه خانگی ، آدرس IP ، تنظیمات روتر ، آدرس Mac دستگاه ها ، امنیت شبکه روتر برای اطمینان از افزایش امنیت wifi در شبکه های wifi یا شبکه wifi خود استفاده می کنید..

WiFi VPN

یک VPN که در روتر پیکربندی شده است ، امنیت اتصال wi-fi را برای تمام آن دستگاه ها (روتر و آدرس Mac دستگاه و غیره) که به روتر متصل هستند ، تضمین می کند. اگر یک VPN روی یک دستگاه پیکربندی شده باشد ، فقط امنیت دستگاه را تأمین می کند و نه دیگران که از Wi-Fi استفاده می کنند تا به شبکه اینترنت دسترسی پیدا کنند. می توانید به جای رابط مرورگر وب از برنامه استفاده کنید تا رمز پیش فرض را برای شبکه های وای فای یا شبکه وای فای خود پیکربندی کنید.

Wi-Fi امن PureVPN برای همه است

PureVPN مجهز به پروتکل های امنیتی مدرن است که اتصال Wi-Fi شما را از هرگونه تهدید خارجی برای امنیت شبکه بی سیم خود در امان نگه می دارد. PureVPN 2500 بیتی امنیت رمزگذاری را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند شبکه روتر بی سیم شما را از انواع هکرها ، مجرمان سایبری و حتی آژانس های نظارتی مهم محافظت کند تا از نام کاربری و رمزعبور ، آدرس مک ، امنیت شبکه روتر و غیره محافظت کند..

PureVPN همچنین می تواند موقعیت مکانی واقعی شما را ناشناس نگه داشته باشد و این امکان را برای کسی فراهم نمی کند که بتوانند شما را با استفاده از روتر خود ردیابی کنند. PureVPN همچنین جایگزین بهتری برای دسترسی به ویژگیهای مدیریت از راه دور روتر است که رابط مبتنی بر مرورگر وب خود را در وب قرار می دهد..

چگونه PureVPN می تواند از شما سود ببرد?

شما می پرسید ، آیا وای فای امن است؟ پاسخ بله است. از میان ده ها مزیت مرتبط با اتصال به اینترنت با VPN ، PureVPN امنیت آنلاین استثنایی را فراهم می کند تا هویت واقعی شما و اطلاعات شما در برابر ردیاب ها ، آژانس های بازاریابی ، مجرمان سایبری و گروه های نظارتی تضمین شود..

• رمزگذاری AES 256 بیتی– اگرچه یک استاندارد رمزگذاری رمزگذاری یک دهه قدیمی است ، اما معروف ترین اطلاعات در بین انجمن های VPN است ، زیرا محرمانه ترین اطلاعات شما را ارائه می دهد.

• تونل تقسیم– تقاضاهای مربوط به اینترنت خود را بین سرور VPN و اینترنت از طریق Split Tunneling تقسیم کنید و در مورد حریم خصوصی آنلاین خود مطمئن باشید.

• دسترسی ایمن از راه دور – می توانید با اتصال به یک شبکه Wi-Fi از هر گوشه دنیا ، از راه دور به دستگاه خود دسترسی داشته باشید تا زمانی که با اطمینان به شبکه VPN وصل شوید.

• محافظت در برابر خرخر کردن بسته – هکرها برای مطالعه ارتباطات اینترنتی شما ، بدافزارها را بکار می گیرند. Secure Wi-Fi PureVPN شما را در برابر همه بدافزارها و نرم افزارهای جاسوسی محافظت می کند.

• سوئیچ اینترنتی کشتن– سوئیچ Kill Internet PureVPN یک دکمه بدون امنیت است که تضمین می کند حریم خصوصی آنلاین شما در صورت قطع اتصال VPN در همه زمان ها دست نخورده باقی بماند.

PureVPN ویژگی های اختصاصی

آیکون

WiFi ایمن

کاربران Android با اطمینان و آرامش کامل می توانند به هر Wi-Fi وصل شوند

آیکون

تقسیم تونل

آزادی توزیع ترافیک اینترنت خود را مطابق میل خود بین PureVPN و ISP خود بدست آورید

آیکون

کانون VPN

برای تأمین امنیت کلیه دستگاههای متصل ، دستگاه ویندوز خود را به کانون تبدیل کنید

آیکون

پیکربندی روتر

PureVPN برای امنیت شبکه منزل یا محل کار شما با طیف گسترده ای از روتر سازگار است

آیکون

سوئیچ کشتن اینترنت

برای اطمینان از هویت واقعی آنلاین خود راز ، از ویژگی IKS بدون امنیت استفاده کنید

آیکون

رمزگذاری 256 بیتی

PureVPN از رمزگذاری AES 256 بیتی درجه نظامی برای تأمین ترافیک شبکه Wi-Fi شما استفاده می کند

آیکون

محافظت در برابر نشت

از خدمات ما برای همیشه محافظت در برابر نشت IPv6 ، WebRTC و DNS محافظت کنید

آیکون

مرور ناشناس

آدرس IP واقعی خود را با PureVPN مخفی کنید و از مرور وب ناشناس لذت ببرید

درباره ویژگی های PureVPN بیشتر بیاموزید

 • تقسیم تونل
 • رمزگذاری AES
 • سوئیچ کشتن اینترنت
 • اشتراک گذاری پرونده ایمن P2P
 • حفاظت نشت IPv6
 • iOS در Demand
 • حفاظت نشت DNS
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map