آیا LastPass امن است؟


آیا LastPass امن است?

با افزایش حساب های آنلاین ما ، به خاطر سپردن نام کاربری و رمزعبور برای هر یک از آنها به یک مشکل تبدیل شده است و به دلیل اینکه رمز خود را گم کرده اید ، مرتباً از حساب خود خارج می شوید..


آیا جرات نمی کنید که دوباره از همان رمز عبور استفاده کنید ، زیرا طبق یک مطالعه اغلب به نقل از مایکروسافت تحقیق ، میانگین کاربر 6.5 رمز عبور دارد که هرکدام در 3.9 سایت مختلف به اشتراک گذاشته می شوند؟ هر کاربر حدود 25 حساب دارد که به گذرواژه احتیاج دارند و به طور متوسط ​​8 رمز عبور در روز تایپ می کنند.

با داشتن حساب کاربری در فیس بوک به حساب پورتال دانشکده های شما ، این یک آزمایش به تنهایی می تواند یادآوری اعتبارنامه شما باشد. به همین دلیل شخصی در جایی به ایده درخشان توسعه مدیر رمز عبور خاتمه داد!

در اصل ، یک مدیر گذرواژه به عنوان سازمان دهنده ای عمل می کند که کلمات عبور شما را به طور ایمن در هر حساب آنلاین حفظ می کند ، بنابراین لازم نیست که به طور مداوم سر خود را خراش دهید تا یک رمز عبور را بخاطر بسپارد. چنین مدیر رمز عبور LastPass است ، یک سرویس رمزگذاری شده در سطح جهانی.

امنیت گذشته است

LastPass چیست و چه کسی مالک آن است?

LastPass در ابتدا در 22 آگوست 2008 منتشر شد. از اکتبر سال 2015 ، LastPass توسط شرکت LogMeIn Inc با 110 میلیون دلار بدست آمده است.

LastPass یک مدیر رمز عبور و تولیدکننده رمز عبور است که رمزهای عبور و اطلاعات شخصی شما را در یک طاق امن قفل می کند.

از طاق LastPass ، می توانید گذرواژه ها و ورود به سیستم ها را ذخیره کنید ، پروفایل های خرید آنلاین ایجاد کنید ، رمزهای عبور قدرتمندی تولید کنید ، اطلاعات شخصی را در یادداشت ها ردیابی کنید و موارد دیگر.

با LastPass ، از قفل شدن از حساب های آنلاین خود جلوگیری می کنید یا با بازنشانی رمزعبور ناامید می شوید.

LastPass همچنین یک نسخه برتر را ارائه می دهد که مزایای دیگری از قبیل اشتراک گذاری نامحدود رمزها ، موارد و یادداشت ها ، 1 گیگابایت ذخیره سازی فایل رمزگذاری شده ، تأیید اعتبار چند عاملی ، پشتیبانی از فناوری اولویت و تأیید اثر انگشت رومیزی را ارائه می دهد..

گذرواژه اصلی

برای تنظیم یک حساب کاربری جدید LastPass ، یک رمزعبور مستر قوی لازم است. این رمز عبور رمزگذاری شده است ، در صورت هک شدن LastPass ، پسورد اصلی شما در پایگاه داده وجود نخواهد داشت.

فقط رمز ورود استاد LastPass خود را به یاد داشته باشید و LastPass مرورگر وب و ورود به برنامه را برای شما تکمیل می کند.

چگونه LastPass امن است?

LastPass تحت مدل امنیتی دانش صفر کار می کند که در آن همه داده های حساس ذخیره شده در LastPass قبل از همگام سازی با Transport Layer Security (پروتکل رمزنگاری شده برای تأمین امنیت ارتباطات از طریق شبکه رایانه ای) در سطح دستگاه با رمزگذاری بیتی AES-256 رمزگذاری می شوند. ) برای محافظت از آن در برابر حملات در وسط انسان.

ارتقاء سیستم های مکرر

علاوه بر این ، LastPass بهترین روشهای امنیتی صنعت را برای تأمین امنیت زیرساختهای خود با به روزرسانی مستمر سیستمهای خود و همچنین با استفاده از مراکز داده افزایشی برای کاهش خطر خرابی یا تک نقطه شکست انجام می دهد. طبق گزارش ها ، LastPass توسط بیش از 43،000 شرکت ، از جمله Fortune 500 و شرکت های برتر فناوری ، در بازار آزمایش شده است.

رمزگذاری و رمزگشایی داده ها

رمزگذاری و رمزگشایی با بررسی کلید یکپارچه عمل می کند. پس از تأیید کلید ، به این معنی که رمز عبور را با موفقیت وارد کرده اید ، فقط قادر خواهید بود گذرواژهای ذخیره شده در LastPass را مشاهده کنید.

ممیزی منظم و تست های نفوذ

متعلق به یک سرویس تأمین امنیت ، ناگفته پیداست که اقدامات ایمنی برای کارهای روزمره در LastPass ضروری است. مانند PureVPN ، LastPass نیز حداقل یک آزمایش سالانه را انجام می دهد تا به تقویت و اعتبار بخشی امنیتی که محصول آنها مطابق با خدمات بررسی امنیتی تأیید می شود ، انجام دهد..

مشارکت در برنامه های Bounty Bug

LastPass همچنین در برنامه های bug bounty در BugCrowd شرکت می کند ، جایی که محققان کلاه سفید به درستی اشکالات را آشکار می کنند تا شرکت ها بتوانند محصول خود را بهبود بخشند و آن را در برابر هکرها و مجرمان سایبری تقویت کنند. این امر بیشتر وعده آنها را در ایمن نگه داشتن رمزهای عبور کاربران همانطور که باید تقویت می کند.

چه اتفاقی می افتد اگر LastPass هک شود?

سن هکرها است و گفته می شود تقریباً همه چیز در اینترنت هک شده است ، بگذارید ببینیم که LastPass چگونه با امنیت خود برخورد می کند.به عنوان مدیر رمز عبور ، امنیت اولویت اصلی ما است. ما تلاش می کنیم تا حساس ترین اطلاعات مشتری و به هر قیمتی خصوصی و ایمن نگه داشته شود. به عنوان یک شرکت نرم افزاری ، اشکالات و مشکلات به صورت طبیعی بوجود می آیند و اگرچه ناراحت کننده و نگران کننده باشند ، بخشی از روند طبیعی هستند که LastPass را به همان اندازه ایمن می سازد..

طبق گفته LastPass ، آنها فقط در تاریخ 10 ساله خود یک واقعه امنیتی واحد را تجربه کرده اند که مربوط به سال 2015 می شود. خوشبختانه هیچ داده ای از طاق رمزگذاری شده به خطر نیفتد.

LastPass اغلب آزمایشات زیرساختی است و حتی در اکثر تست های شدید ، سیستم های آنها بخصوص از طاق رمزگذاری شده که میزبان داده های پیچیده کاربران آن است ، مقاومت نکرده و از آن محافظت می کنند. این امر بیشتر اعتماد به نفس ما را نسبت به شبکه نادیده گرفته شده آنها ایجاد کرده است.

اگر LastPass دچار هک شدن شود ، هکرها به جز اطلاعات جیبیشی واقعاً چیزی دریافت نمی کنند. به این دلیل است که آنها از رمزگذاری بیت AES-256 استفاده می کنند که داده های شما را در سطحی رمزگذاری می کند که استفاده از آن را برای شخص دیگری غیر از گیرنده واقعی دارای کلید رمزگشایی معتبر ، استفاده نمی کند..

در حال حاضر برخی پروتکل های امنیتی نیز برای حفظ امنیت داده های شما لازم است که به آنها توجه کنید.

تو می توانی:

 • بهترین روش این است که برای هر حسابی که می کنید یک رمزعبور جدید و قوی ایجاد کنید.
 • در صورت استفاده از برنامه افزودنی مرورگر ، هرگز وارد سیستم نشوید زیرا احتمال بیشتری وجود دارد که دستگاه شما به سرقت برود و هکر بتواند به همه رمزهای عبور شما به راحتی دسترسی پیدا کند.
 • نرم افزار و آنتی ویروس خود را به روز نگه دارید.
 • آخرین و کم اهمیت ترین خود را از هکرهای دارای PureVPN محافظت کنید.

آیا می خواهید حریم شخصی آنلاین خود را پس بگیرید؟ ممکن است بخواهید راهنماهای زیر را بررسی کنید:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map