نحوه دسترسی به موسیقی KuGou در خارج از کشور

منتشر شده: 17 فوریه 2019

KuGou یک برنامه محبوب بارگیری و پخش موسیقی چینی با جامع ترین کتابخانه محتوای صوتی است. با این حال ، برای دسترسی به آن از خارج از چین ، باید این چهار مرحله ساده زیر را دنبال کنید:

 1. یک حساب PureVPN دریافت کنید.
 2. برنامه PureVPN را برای دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.
 3. چین را به عنوان محل سرور مورد نظر خود انتخاب کنید.
 4. به KuGou بروید و شروع به پخش آهنگ های مورد علاقه خود کنید!

KuGou با بیش از 450 میلیون کاربر فعال ماهانه ، یکی از بزرگترین خدمات پخش کننده موسیقی در جهان است. متعلق به موسیقی Tencent ، این نیز بالاترین پلت فرم موسیقی آنلاین چین است و 28 درصد از بازار را در اختیار دارد.

KuGou کتابخانه موسیقی گسترده ای را ارائه می دهد که می توانید آن را به صورت رایگان پخش یا بارگیری کنید. این دستگاه دارای موتور جستجو برای تسهیل در کشف موسیقی است و به کاربران این امکان را می دهد تا اظهار نظر کنند ، هنرمندان را دنبال کنند ، سکه های آهنگ را بدست آورند و لیست های پخش ایجاد کنند.

متأسفانه ، KuGou فقط در دسترس کسانی است که در سرزمین اصلی چین زندگی می کنند. شما نمی توانید از هر کجا استفاده کنید مگر اینکه از یک آدرس IP چینی متصل شوید – و این جایی است که یک شبکه خصوصی مجازی می تواند به شما کمک کند!

اما قبل از رسیدن به آن ، اجازه دهید بحث کنیم که چرا KuGou در خارج از کشور در دسترس نیست:

چرا KuGou در ایالات متحده کار نمی کند?

بدون توجه به اینکه کجا هستید ، با دسترسی به وب سایت KuGou با مشکلی روبرو نخواهید شد. با این حال ، لحظه ای که می خواهید یک آهنگ را بازی کنید ، می خواهید خطایی را مبنی بر اینکه سرویس در کشور شما در دسترس نیست ، دریافت کنید.

چرا این اتفاق می افتد؟ به دلیل توافق نامه های حق چاپ ، KuGou از فناوری جغرافیایی مسدود کننده استفاده می کند تا محتوای آن را به شنوندگان در چین محدود کند. این بدان معنی است که اگر اهل ایالات متحده آمریکا یا هر کشور دیگری باشید ، نمی توانید موسیقی را در KuGou پخش کنید.

نحوه دسترسی به KuGou در خارج از چین?

بنابراین ، شما ممکن است تعجب کنید ، “چگونه می توانید KuGou را در خارج از چین کار کنید؟” خوب ، این دانش موشکی نیست.

برای دسترسی به آن از هرجایی ، به یک VPN نیاز دارید تا یک آدرس IP چینی دریافت کنید و این محاصره ها را دور بزنید.

با فریب KuGou به اعتقاد شما واقع در چین ، شما واجد شرایط برای پخش محتوای صوتی روی آن هستید.

VPN یک روش عالی برای محافظت از اطلاعات شخصی شماست ، اما همچنین برای مرور اینترنت بدون محدودیت مفید مفید است.!

فقط کافی است این مراحل ساده را دنبال کنید تا KuGou را از خارج از کشور مسدود کنید:

 • در PureVPN مشترک شوید.
 • PureVPN را برای دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.
 • برنامه / مشتری را باز کنید و با استفاده از اعتبارنامه خود وارد شوید.
 • چین را به عنوان محل سرور مورد نظر خود انتخاب کنید.
 • جریان KuGou را بدون هیچگونه موانعی انجام دهید!

چگونه برای رفع انسداد KuGou در iPhone?

اگر می خواهید به KuGou در iPhone خود دسترسی داشته باشید ، باید برنامه اختصاصی آنها را که در فروشگاه App موجود است ، نصب کنید. با این حال ، از آنجا که در کشور شما در دسترس نخواهد بود ، ضروری است منطقه فروشگاه App خود را به چین تغییر دهید.

پس از اتمام ، این مراحل ساده را برای رفع انسداد KuGou در iPhone دنبال کنید:

 • برنامه آیفون KuGou را بارگیری کنید.
 • با استفاده از نام کاربری و رمز ورود خود وارد PureVPN شوید.
 • به چین متصل شوید.
 • KuGou را راه اندازی کنید و گوش دهید!

چگونه از KuGou در Android قفل کنیم?

اگر می خواهید به دستگاه Android خود به KuGou دسترسی پیدا کنید ، سرویس پخش موسیقی یک برنامه اختصاصی در فروشگاه Play موجود دارد. اما برای نصب آن از کشور خود ، باید منطقه فروشگاه Play خود را به چین تغییر دهید.

پس از اتمام ، این مراحل ساده را برای رفع انسداد KuGou در Android دنبال کنید:

 • برنامه KuGou Android را بارگیری کنید.
 • با استفاده از نام کاربری و رمز ورود خود وارد PureVPN شوید.
 • به چین متصل شوید.
 • KuGou را راه اندازی کنید و گوش دهید!

به PureVPN به سایر برنامه های پخش موسیقی چینی دسترسی پیدا کنید!

نمی توانید موسیقی مورد نظر خود را در KuGou پیدا کنید؟ مشکلی نیست! تعداد دیگری از خدمات پخش موسیقی چینی ، مانند QQ Music ، Baidu و Xiami Music نیز وجود دارد. با استفاده از PureVPN در دستگاه خود ، می توانید مکان مجازی خود را به چین تغییر داده و به آنها دسترسی پیدا کنید.

ما با بیش از 2،000 سرور VPN و 300،000 IP در بیش از 140 کشور در سراسر جهان ، از جمله چین ، رو به رشد هستیم. علاوه بر این ، شما همیشه سریعترین سرعت ها را تجربه خواهید کرد زیرا صدها سرور پخش جریان اختصاصی را ارائه می دهیم.

پس از اتصال به خدمات ما ، از تمام ترافیک شما با استفاده از الگوریتم های رمزگذاری بالاترین خط محافظت می شود. این امر باعث می شود که اشخاص ثالث مانند ISP ها ، هکرها و دولت ها نتوانند بدانند که شما چه خبر آنلاین هستید.

PureVPN برنامه های کاربردی آسان را برای همه سیستم عامل های مهم رومیزی و موبایل ارائه می دهد ، که این سرویس ها باید دارای ویژگی هایی مانند سوئیچ کشتن اینترنت ، تونل ریخته شده و همچنین حفاظت از نشت IPv6 ، DNS و WebRTC باشند..

از این گذشته ، تمام برنامه های ما تحت پوشش سیاست بازپرداخت 31 روزه است. این امکان را به شما می دهد تا PureVPN را برای دسترسی به KuGou و سایر خدمات پخش موسیقی چینی ، کاملاً بدون ریسک امتحان کنید.!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me