Contents

نحوه نصب Kodi VPN – راهنمای کامل برای تمام دستگاه های شما

بروزرسانی شده: 03 نوامبر 2019

بیاموزید که چگونه Kodi VPN را بر روی دستگاه خود نصب کنید تا به چندین افزونه دسترسی داشته باشید و به راحتی در بلوکهای ISP بپیچید. استفاده از PureVPN می تواند به شما در غلبه بر موانع ISP و فشار زیاد از هر نقطه کمک کند. PureVPN همچنین یک نسخه آزمایشی 7 روزه جدید را فقط با 0.99 دلار ارائه می دهد تا مشترکین Kodi در این دوره قفل به سایر افزونه ها دسترسی پیدا کنند.

تصویر

**به روز رسانی: نسخه جدیدتر و بهتری از برنامه Kodi ما خارج است! ما برخی از اشکالات را برطرف کرده ایم & پیشرفت های اساسی را ارائه داد. لطفاً برنامه موجود را به نسخه 1.8.0 (اگر قبلاً وجود نداشت) ارتقا دهید اینجا.**

تقریباً همه چیز بر روی Kodi رایگان است. اگر می خواهید تلویزیون زنده تماشا کنید ، یا اگر علاقه مند به تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های مورد علاقه خود هستید ، Kodi همه آنرا بدست آورده است. شما فقط باید افزونه های مناسب را بدست آورید که به شما امکان دسترسی به کلیه مطالب برگزیده شما را می دهد.

Kodi امن نیست. از آنجا که این یک سیستم عامل منبع باز است ، هزاران افزونه وجود دارد که تنظیم و تعدیل نشده اند. برخی از آنها به جاسوسی از کاربران متهم شده اند ، در حالی که برخی دیگر هکرها را برای دستیابی به اطلاعات محرمانه کاربران هدایت کرده اند.

افزودنیهای Kodi برای پخش فیلم ، برنامه های تلویزیونی ، تلویزیون زنده ، ورزش ، مستند ، اخبار و موارد دیگر در دسترس شما هستند. Kodi VPN به یک راه حل یک مرحله ای برای تماشاگران پرتلاش تبدیل شده است.

به غیر از مزایای بی پایان پیشنهادهای الحاقی Kodi ، یک اشکال بزرگ و محدودیت های منطقه ای وجود دارد. صدها هزار نفر ، اگر میلیون ها نفر از افزودنیهای Kodi نیستند ، محتوای دارای قفل مکان هستند و به خارج از مناطق مربوطه نمی توان دسترسی پیدا کرد.

به همین ترتیب ، موارد نقض حق چاپ و DMCA می توانند شما را با مقامات اجرای قانون روبرو کنند. اما ، شما به راحتی می توانید با افزودنیهای موجود به محتوای محدود دسترسی داشته باشید و با Kodi VPN بصورت آنلاین ناشناس بمانید.

چرا به Kodi نیاز به VPN دارید?

میلیون ها نفر در سراسر جهان Kodi را بر روی چندین سیستم عامل و سیستم عامل سخت افزاری مانند تلویزیون و کنترل از راه دور نصب کرده اند. از آنجا که Kodi به کاربران امکان پخش و مشاهده اکثر رسانه های جریان آنلاین مانند فیلم ، موسیقی و پادکست ها به همراه فایل های رسانه دیجیتال از رسانه های محلی و شبکه را می دهد ، کاربران Kodi برای دستیابی به مکان مسدود شده نیاز به قابلیت داخلی VPN دارند. مواد افزودنی و محتوای موجود در مناطق مختلف.

PureVPN یک مومن بزرگ در دسترسی نامحدود است. ویژگی های آن به شما امکان می دهد در هر جای اینترنت مرور کنید و کانال های مورد علاقه خود مانند Netflix US ، Hulu ، Amazon Prime و غیره را با بهترین سرعت جابجا کنید. با استفاده از Kodi VPN ما می توانید از Kodi و کلیه ویژگی ها و خدمات آن استفاده کامل کنید.

بعلاوه ، یک سرویس خوب VPN همچنین به مبارزه با حملات اینترنتی توسط هکرها و آژانس های نظارتی کمک می کند. این ترکیب همراه با مزایای امنیتی یک VPN ، سرگرمی و سرگرمی را افزایش می دهد. کسانی که خدمات قطع سیم را از طریق تلویزیون کابلی ترجیح می دهند اهمیت یک سرویس VPN را درک می کنند.

چگونه از Kodi با VPN استفاده کنیم؟ [ویدئو]

چگونه VPN با Kodi کمک می کند?

به عبارت ساده تر ، یک Kodi VPN نه تنها به کاربران اینترنت اجازه می دهد تا با اتصال به سرورهای مختلف VPN در سراسر جهان ، از طریق شبکه جهانی آن ، اینترنت را مرور کنند ، بلکه آدرس IP آنها را نیز ماسک می کنند ، بنابراین آنها را کاملاً نامرئی برای مجرمان سایبری ، هکرها ، و آژانس های شخص ثالث

Kodi را می توان در دستگاههای مختلف مانند Android ، IOS ، Linux ، Windows ، Mac OS ، Xbox و PlayStation پیکربندی کرد.

با یک Kodi VPN ، می توانید موارد زیر را انجام دهید:

 1. جریان با سرعت بالا: شما می توانید بدون توجه به مکانی که در جهان دارید ، از محتوای جریانی با سرعت سریع چشمک زن با یک Kodi VPN لذت ببرید.
 2. نصب با یک کلیک آسان برای نصب: نصب یک Kodi VPN بسیار ساده تر از آنچه فکر می کنید است. با یک کلیک ساده ، شما برای یک دستگاه خاص به صفحه بارگیری هدایت می شوید و این روند بلافاصله آغاز می شود.
 3. با 100٪ ناشناس بودن مرور کنید: با بهترین Kodi VPN ، دیگر لازم نیست نگران ISP خود باشید که سرعت شما یا شخص ثالث نظارت بر فعالیت های اینترنت شما را پرتاب کند. شما کاملاً غیر قابل کشف در وب هستید!

آیا کدی قانونی است?

خود Kodi غیرقانونی نیست. بسیاری از تولید کنندگان محتوا و خانه های رسانه ای از آن متنفر هستند. از آنجا که Kodi منبع باز است ، هر کس می تواند هر افزونه ای را ایجاد کند که می تواند برای دسترسی به محتوا از منابع غیرمجاز استفاده شود.

با این حال ، فقط به دلیل برخی افراد سوء استفاده از Kodi را برای دسترسی به محتوای دزد دریایی ، ممنوع یا محدود کردن Kodi ناعادلانه خواهد بود. سعی کنید آن را از این طریق درک کنید؛ رانندگان خدا هستند و رانندگان راش وجود دارند. این واقعیت که رانندگان راش وجود دارد ، ماشین را اختراع بدی نمی کند.

آیا می دانید یک تکه بزرگ اینترنت از شما پنهان است؟ این جایی است که Kodi VPN وارد می شود. آنها به کاربران Kodi اجازه می دهند به محتوای پنهان مانند پخش مستقیم و افزونه های محدود دسترسی پیدا کنند.

نحوه تنظیم Kodi در دستگاه های مختلف (Windows / Mac / Android / iOS / Apple TV)

در اینجا نحوه تنظیم Kodi در دستگاه های خود آورده شده است:

نحوه تنظیم Kodi در ویندوز

تنظیم Kodi در ویندوز 7 ، 8 یا ویندوز 10 نسبت به سایر سیستم عامل ها آسان تر و ساده تر است. در اینجا آمده است:

 1. به صفحه بارگیری در Kodi بروید و گزینه را انتخاب کنید نصب 32Bit.
 2. اگر کاربر معمولی سیستم عامل ویندوز هستید ، گزینه های متداول را مشاهده خواهید کرد: اجرا کن, صرفه جویی یا لغو.
 3. انتخاب کنید صرفه جویی برای بارگیری برنامه در محل مورد نظر خود.
 4. برای نصب Kodi بر روی فایل بارگیری شده دوبار کلیک کنید.
 5. در طول نصب ، از شما خواسته می شود مراحل ساده ای را دنبال کنید. بهتر است با تنظیمات پیش فرض بروید.
 6. انجام شده!

نحوه تنظیم Kodi در Mac

برای دوستداران مکینتاش ، Kodi را می توان در دستگاههای Mac خود پیکربندی کرد. در اینجا چگونه می توانید Kodi را در Mac خود تنظیم کنید:

 1. با بارگیری آخرین برنامه Kodi برای Mac خود شروع کنید. به خاطر داشته باشید که این برنامه در قالب تصویر دیسک ارائه می شود.
 2. برای باز کردن این فایل ، دوبار کلیک کنید. برای نصب آن برنامه بر روی Mac خود ، به سادگی بکش نماد Kodi را در برنامه های کاربردی پوشه.
 3. اکنون ، برنامه Kodi را باز کنید.
 4. گرچه بستگی به جریان شما دارد دروازه بان تنظیمات ، ممکن است در اولین آزمایش خود خطایی دریافت کنید که می تواند چیزی از این دست باشد: نمی توان باز کرد زیرا از یک برنامه نویس ناشناس است. برای پی بردن به آن ، می توانید به سادگی CMD + کلیک کنید برنامه Kodi را انتخاب کرده و را انتخاب کنید باز کن برای بازی کدی یا ، می توانید به OSX خود نیز بروید امنیت & حریم خصوصی تنظیمات از تنظیمات سیستم را انتخاب کنید هر جا جایی که می گوید مجاز به برنامه های بارگیری شده از.
 5. ویولا! شما اکنون آماده تماشای Kodi هستید.

نحوه تنظیم Kodi در Android

همیشه می توانید از Kodi در دستگاه های مجهز به سیستم عامل Android خود لذت ببرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این مراحل ساده را دنبال کنید:

 1. به منوی Android خود بروید و جستجو کنید تنظیمات.
 2. باز کن تنظیمات و سپس به امنیت منو.
 3. به دنبال منابع ناشناخته گزینه را بزنید و کادر فعال کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد تا برنامه Kodi را برای Android نصب کنید.
 4. اکنون ، به Google PlayStore برای بارگیری و لذت بردن از آخرین برنامه Kodi.
 5. لازم است که همانند منوها در سراسر برنامه ، همان مراحل را برای TV Android خود طی کنید.

نحوه تنظیم Kodi در iPhone / iOS

تنظیم Kodi در iOS شما یک فرآیند ساده و آسان است که وقت زیادی را صرف نمی کنید. بهترین بخش این است که مراحل نصب Kodi در دستگاه های مختلف iOS مانند iPhone ، iPad ، iPod Touch ، iPad Mini و iPad Pro یکسان است:

برای لذت بردن از Kodi در iPhone یا هر دستگاه دارای iOS دیگر ، باید فایلهای مهم زیر را بارگیری کنید:

 • آخرین پرونده debi Kodi.
 • خواننده برنامه iOS.
 • برنامه Xcode که در فروشگاه App Mac موجود است.

پس از بارگیری پرونده های فوق ، بیایید به راه اندازی Kodi برویم:

 1. با اتصال iPhone یا هر دستگاه تلفن همراه مجهز به iOS خود به Mac خود شروع کنید. پس از اتصال دستگاه ، برنامه Xcode را که بارگیری کرده اید از فروشگاه App Mac باز کنید.
 2. اکنون ، را انتخاب کنید یک پروژه Xcode جدید ایجاد کنید, سپس برنامه نمایش تک, و کلیک کنید بعد.
 3. پرکردن نام محصول و زمینه های شناسایی سازمان. سپس ، کلیک کنید بعد.
 4. از شما خواسته می شود که پرونده را ذخیره کنید ، که می توانید در دسک تاپ ذخیره کنید. کلیک ايجاد كردن.
 5. این به عهده شماست که آیا می خواهید جزئیات مخاطب را با Xcode به اشتراک بگذارید زیرا برنامه معمولاً از این اجازه درخواست می کند. با این حال ، اجباری نیست!
 6. انتخاب کنید رفع شماره, که یک کادر گفتگو را باز خواهد کرد. کلیک اضافه کردن. حالا وارد کنید شناسه اپل برای ورود به سیستم.
 7. پس از ورود به سیستم ، انتخاب کنید انتخاب کنید بازکردن امضای برنامه. سپس ، را انتخاب کنید مرور کردن برای انتخاب و باز کردن پرونده debi Kodi شما قبلاً بارگیری کرده اید.
 8. اکنون نمایه ای را که قبلاً ایجاد کرده اید با شناسه انتخاب کنید. برای اضافه کردن Kodi به عنوان ادامه دهید نام نمایش برنامه, قبل از کلیک کردن شروع کنید.
 9. قبل از کلیک کردن ، نام پرونده را وارد کنید صرفه جویی.
 10. دوباره Xcode را باز کنید و ویندوز را انتخاب کنید. انتخاب کنید دستگاه ها برای انتخاب شما از صفحه سمت چپ. پس از انتخاب دستگاه خود ، به دنبال یک به علاوه در پایین صفحه سمت راست امضا کنید و روی آن کلیک کنید تا گزینه را انتخاب کنید و باز کنید .پرونده ipa, قبلاً ایجاد شده است.
 11. اکنون آیفون خود را جدا کرده و آنلاک کنید.
 12. ممکن است گاهی اوقات توسعه دهنده غیرقابل اعتماد هنگام باز کردن دستگاه ، خطایی رخ می دهد. برای حذف خطا ، به صفحه بروید تنظیمات دستگاه شما روی General و سپس ضربه بزنید مدیریت دستگاه. حساب خود را در زیر پیدا کنید برنامه توسعه دهنده. اکنون ، روی ضربه بزنید اعتماد “نام حساب” ، و شیر اعتماد از نو.

هم اکنون می توانید لذت ببرید Kodi در iOS 12 خود یا شما آیفون از طریق VPN Kodi.

نحوه راه اندازی Kodi در Apple TV

تلویزیون اپل گرفتید؟ می توانید Kodi را در Apple TV خود تنظیم کنید و از برنامه با سرعت بالا لذت ببرید.

برای لذت بردن از Kodi در Apple TV نسل 4 خود ، باید یک حساب کاربری Apple Developer – رایگان یا فعال داشته باشید. علاوه بر این ، شما همچنین نیاز به بارگیری فایل های مهم زیر دارید:

 • Xcode 7.2+ (موجود در فروشگاه App Mac)
 • امضای برنامه iOS برای Mac
 • آخرین پرونده Kodi .deb برای TVOS شما

پس از بارگیری پرونده های فوق ، بیایید به راه اندازی Kodi برویم:

 1. با وصل کردن تلویزیون اپل خود به مک خود از طریق کابل USB-C به USB-A شروع کنید.
 2. پس از اتصال دستگاه ، باز کنید Xcode و انتخاب کنید یک پروژه Xcode جدید ایجاد کنید. انتخاب کنید کاربرد از منوی اصلی در زیر TVOS بخش. اکنون ، انتخاب کنید برنامه نمایش تک, قبل از کلیک کردن بعد.
 3. اکنون ، با ایجاد یک ‘پروژه جدید’. شما می توانید پر کنید نام محصول و نام سازمان زمینه هایی با هر جزئیات که می خواهید. همین کار را هنگام پر کردن هم انجام دهید شناسه بسته نرم افزاری برای مثال ، زمینه و در اینجا جزئیات با یک دامنه معکوس نوشته می شوند, com.arcade.kodiappletv. قبل از کلیک مطمئن شوید که تمام قسمت ها پر شده اند بعد. سرانجام ، پروژه را در دسک تاپ یا هر مکان دیگر از جایی که می توانید به راحتی به پرونده دسترسی پیدا کنید ، ذخیره کنید.
 4. اکنون ، به پنجره اصلی Xcode بروید که در آن باید خطایی را بیان کنید تطبیق نمایه تأمین یافت نشد برای گذر از خطا و رفع آن ، به سادگی کلیک کنید رفع شماره.
 5. با این حال ، برای حل مسئله فوق به یک فعال رایگان نیاز دارید توسعه دهنده اپل حساب. بنابراین با استفاده از مرتبط وارد سیستم شوید شناسه اپل و رمز عبور گرچه برنامه همچنان به درخواست جزئیات است ، می تواند نادیده گرفته شود زیرا اجباری نیست. با انتخاب صحیح Apple ID و کلیک کردن ادامه دهید انتخاب کنید. پس از اتمام ، برنامه Xcode مسئله را برای ایجاد نمایه تأیید برطرف می کند.
 6. اکنون ، انتخاب کنید اپل تی وی از کشویی که می توانید در سمت چپ بالای برنامه Xcode پیدا کنید ، به همراه گزینه های دیگر مانند دکمه های Play و Stop.
 7. پس از اتمام کار با برنامه Xcode ، Signer App App را باز کنید. اکنون ، حق را انتخاب کنید گواهی امضای و به پر کردن ادامه دهید ارائه پروفایل رشته. نام پروژه ای را که قبلاً در برنامه Xcode ایجاد کرده اید انتخاب کنید. انتخاب کنید فایل ورودی برای مرور ، مکان و انتخاب گزینه پرونده کد .deb, زودتر بارگیری شد این بستگی به شما دارد که آیا می خواهید موارد را پر کنید قسمت نام صفحه نمایش برنامه و به آن یک نام منحصر به فرد بدهید یا آن را ترک کنید.
 8. کلیک شروع کنید پس از اطمینان از پر کردن همه زمینه ها با جزئیات صحیح پس از کلیک بر روی دکمه شروع ، برنامه به ایجاد خود ادامه می دهد .پرونده ipa که می توانید در تلویزیون Apple خود نصب کنید.
 9. برگردید به Xcode, و به پنجره, سپس دستگاه ها, و انتخاب کنید سیب.
 10. اکنون پرونده IPA را که ایجاد کرده اید انتخاب کنید. این برنامه اکنون فایلها را بر روی Apple TV شما نصب خواهد کرد.
 11. اکنون می توانید از Kodi در نسل چهارم اپل تی وی لذت ببرید.

نحوه تنظیم Kodi VPN از طریق Routers

اگر کاربر Kodi هستید و می خواهید به طور همزمان از همه افزونه های جغرافیایی محدود به همه دستگاه های خود به محتوا دسترسی داشته باشید ، می توانید با نصب ما Kodi VPN در همه دستگاههای شما بصورت جداگانه این برنامه VPN بسیار بهینه شده از حداکثر ده ورود به سیستم پشتیبانی می کند ، به این معنی که شما می توانید از همان حساب VPN در 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید.

اما آیا نصب فقط VPN در تمام دستگاههایتان بطور جداگانه خسته کننده نیست اگر فقط بتوانید آن را روی روتر خود پیکربندی کنید و عملکرد پیش فرض VPN را در همه دستگاه های خود بدست آورید؟ درست است. نصب VPN روی روتر Wi-Fi شما سریع و ساده است. برای نصب VPN تلاش بسیار کمی می شود و در تمام روترهای معروف Wi-Fi بسیار کار می کند.

نحوه تنظیم Kodi VPN در سیستم عامل های دیگر و دستگاه ها

نحوه تنظیم Kodi در دستگاه های OpenELEC

توجه داشته باشید: راه اندازی Kodi برای دستیابی به حداکثر مزایا ، نیاز به یک فرایند گام به گام دارد ، که به سختی بیشتر وقت شما را می خواهد.

مشاوره: ما می دانیم که این فرایند حاوی جارگونهایی است که ممکن است برای شما ناآشنا باشد. شما هیچ مشکلی برای نگرانی ندارید زیرا ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن در اینترنت ، مراحل ساده را دنبال کنید.

اگر می خواهید یک نسخه قدیمی از Kodi را بر روی دستگاه خود نصب کنید ، برای Kodi v.15 ISENGARD ، اینجا را کلیک کنید. برای Kodi v.16 Jarvis ، اینجا را کلیک کنید

مرحله 1 – Kodi را در دستگاه OpenELEC خود (Raspberry Pi) بارگیری کنید

 • به وب سایت Kodi بروید.
 • فایل را بارگیری کنید.
 • پرونده بارگیری شده را نصب کنید.

پس از اتمام ، روش را دنبال کنید:

مرحله 2: افزونه Kodi VPN را بارگیری و نصب کنید.

برای نصب افزونه PureVPN Kodi در دستگاه خود ، مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. مرورگر خود را باز کنید و از “https://s3.amazonaws.com/purevpn-dialer-assets/kodi/app/service.purevpn.monitor-1.8.0.zip” بازدید کنید
 2. فایل به صورت خودکار بارگیری می شود
 3. پس از بارگیری ، فایل نصب را در پوشه خود پیدا کنید.

مرحله 3: پرونده بارگیری شده را در درایو USB قرار دهید.

فایل بارگیری شده “service.purevpn.monitor-1.3.0.zip“را در درایو USB قرار داده و آن را به آن وصل کنید جعبه OpenElec Kodi Box.

مرحله 4: راه اندازی KODI و نصب VPN Addon برای KODI.

 1. به صفحه اصلی بروید و روی “مواد افزودنی.”
 2. کلیک کنید روی “فایل ها” آیکون.
 3. سپس بر روی “از پرونده zip نصب کنید.”
 4. حرکت به دستگاه USB جایی که قرار داده اید پرونده نصب.
 5. یکبار کلیک کنید “service.purevpn.monitor-1.3.0.zip“برای شروع نصب افزونه.

مرحله 5: تنظیم افزونه PureVPN Kodi

 1. به برگه افزودنیها بروید و روی PureVPN Monitor OpenVPN کلیک کنید.
 2. یک پنجره جدید ظاهر می شود ، روی تنظیمات افزودنی کلیک کنید.
 3. نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.
 4. کشور یا منطقه را از جایی که می خواهید به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید ، انتخاب کنید. برای بررسی IP و مکان فعلی ، بر روی نمایش وضعیت VPN کلیک کنید.
 5. برای نمایش لیست سرورها روی تغییر یا قطع اتصال VPN کلیک کنید. به کشور مورد نظر خود وصل شوید.

انجام شده! اکنون می توانید از طریق محتوای ما به محتوای اضافی مربوط به منطقه با کد ناشناس دسترسی داشته باشید Kodi VPN.

نحوه تنظیم Kodi در آمازون Fire Stick ، ​​Fire TV و Fire Cube

همچنین Kodi در دستگاههای Amazon قابل تنظیم است. در اینجا چگونه می توانید Kodi را در Amazon Fire Stick یا Amazon Fire TV خود تنظیم کنید:

 1. با روشن کردن دستگاه آمازون خود ، و سپس رفتن به آن شروع کنید تنظیمات > سیستم و بعد گزینه های توسعه دهنده.
 2. را انتخاب کنید و روشن کنید برنامه ها از منابع ناشناس, و بعد اشکال زدایی ADB گزینه ها.
 3. ممکن است هنگام روشن کردن منبع ناشناخته ، یک هشدار هشدار دهنده مشاهده کنید ، اما می توانید انتخاب کنید خوب برای نادیده گرفتن هشدار ، زیرا همیشه می توانید بعداً آن را خاموش کنید.
 4. به صفحه اصلی Fire Stick بروید. حالا برو جستجو کردن و نوع بارگیری کننده برای انتخاب آن انتخاب کنید گرفتن.
 5. هنگامی که شما انتخاب کنید گرفتن, بارگیری شروع می شود پس از اتمام بارگیری ، یک اعلان در گوشه پایین سمت راست ظاهر می شود.
 6. برو به منو و انتخاب کنید اکنون راه اندازی کنید.
 7. برای بارگیری هر دو نسخه سازگار ، بخش URL را انتخاب کنید: Krypton 17 و Leia 18. برای Krypton URL زیر را تایپ کنید, bit.ly/ kodi17apk. برای نصب جدیدترین v18 ، تایپ کنید bit.ly/kodi18apk در کادر URL.
 8. کلیک بعد و بعد دانلود برای دریافت نسخه کد مورد نظر.
 9. کلیک نصب پس از اتمام بارگیری ، و نصب Kodi به زودی آغاز می شود.
 10. پس از اتمام نصب ، Kodi را باز کنید و از نمایش های مورد علاقه خود لذت ببرید.

سؤال متداول (سؤالات متداول)

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه منبع باز است که میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد. از محبوبیت آن می توان به این حقیقت اشاره کرد که حاوی هزاران افزودنی رایگان است و به شما امکان دسترسی به محتوای نامحدود را می دهد. این فقط جریان ویدیویی نیست که Kodi به آن معروف است. بسیاری از افراد از Kodi برای گوش دادن به موسیقی نیز استفاده می کنند.

Kodi را می توان تقریباً در هر دستگاهی که صفحه نمایش دارد و به اینترنت وصل می شود ، نصب کرد. کاملاً رایگان است و جریان با کیفیت خوبی را ارائه می دهد.

Kodi VPN چیست؟?

Kodi متهم شده است که میزبان مطالب سرقت شده توسط بسیاری از تولید کنندگان محتوا است. به همین دلیل در بسیاری از کشورها خوب عمل نمی کند. اگر در کشوری زندگی می کنید که Kodi کار نمی کند ، یا اگر در منطقه ای هستید که یک افزودنی خاص به درستی کار نکند ، یک Kodi VPN می تواند به شما در تنظیم درست کارها کمک کند..

با یک Kodi VPN ، می توانید موقعیت مکانی خود را تغییر داده و به همه محتوا در یک لحظه دسترسی پیدا کنید. یک Kodi VPN همچنین شما را از تمام شرارت های آنلاین مانند هک حمله سایبری و باج افزار محافظت می کند..

نحوه تنظیم VPN در Kodi?

VPN ما یک برنامه اختصاصی برای Kodi دارد. این برنامه با در نظر گرفتن کاربران Kodi و عادات جریان آنها طراحی شده است. این یک ابزار عالی است که به شما امکان می دهد هرگونه افزودنی را بارگیری و نصب کنید ، و محتوای آن را با آزادی کامل و ایمنی آنلاین پخش کنید. مهم نیست که چه دستگاه استریم شما را در اختیار دارید ، می توانید از VPN در Kodi استفاده کنید.

VPN رایگان یا VPN پرداخت شده؟ کدامیک بهتر است?

به نظر می رسد یک VPN رایگان برای اکثر کاربران یک انتخاب جذاب است. با این حال ، استفاده از VPN رایگان بسیار خطرناک است. دلیل این امر این است که یک VPN رایگان شما را کاملاً آسیب پذیر آنلاین می کند و شما را در معرض خطرات آنلاین قرار می دهد که می توانند حریم خصوصی شما را ویران کنند. همیشه از VPN پرداخت شده برای هر کاری که بصورت آنلاین انجام دهید استفاده کنید.

نحوه اضافه کردن کانال ها بر روی Kodi?

برای هر چیزی که می خواهید در Kodi تماشا کنید ، باید یک افزودنی مربوطه را نصب کنید. اگر می خواهید محتوای خود را از کانال های مختلف پخش کنید ، به دنبال یک افزونه باشید که محتوای مورد نظر شما را تأمین کند.

این مهم است که بدانید فقط چند مخلوط اضافی را می توانید در مخزن رسمی افزودنی کد پیدا کنید. اگر به دنبال افزونه ای هستید که در مخازن رسمی موجود نیست ، باید از یک منبع غیررسمی که به عنوان مخزن نیز شناخته می شود ، بارگیری کنید. همچنین باید منو تنظیمات بارگیری / نصب از منابع ناشناخته را فعال کنید.

چگونه می توانم بافر را بر روی Kodi رفع کنم?

اگر جریان شما دائماً بافر را خراب کرده و تجربه جریان شما را خراب می کند ، ممکن است به دلیل محدودیت ISP یا محدودیت پهنای باند توسط ISP شما باشد. شما می توانید به راحتی از این محدودیت ها جلوگیری کرده و با دریافت یک VPN برای Kodi و کاملاً ناشناس بودن آنلاین ، تجربه نهایی جریان بدون بافر را بدست آورید..

بهترین ساخت کد چیست؟?

بسیاری از ساخته های Kodi وجود دارد که بسیاری از افزودنیها ، پلاگین ها و پوستهای عالی را ارائه می دهند که می توانید فقط با یک کلیک آنها را تنظیم کنید. آنها زمان زیادی را صرفه جویی می کنند ، که در غیر این صورت می توانید از آن برای یافتن افزودنی های مناسب برای لذت بردن خود استفاده کنید. بهترین ساختهایی که محتوای بسیار خوبی را ارائه می دهند و پوستی را به چشم می آورند شامل Misfit Mods Lite و Titanium Build.

آیا اتصال Kodi من امن است؟ آیا کسی می تواند چیزی را که من پخش می کنم پیدا کند?

Kodi یک پخش کننده رسانه منبع باز است که بهره برداری را بسیار ناامن و آسان می کند. تحقیقات و آمارها نشان می دهد که جریان سازان Kodi بیشترین تعداد حملات سایبری مانند سایه بان سایبری و هک ها را به خود اختصاص داده اند..

یک هکر ، که ممکن است ورود به شبکه شما را بدست آورد ، می تواند بداند چه چیزی را تماشا می کنید و با چه کسی ارتباط برقرار می کنید. او حتی می تواند با در دست گرفتن کنترل میکروفون در دستگاه های شما مانند تلفن های هوشمند و دستیاران در خانه ، مکالمات شما را همگام کند..

آخرین نسخه Kodi چیست؟?

آخرین نسخه Kodi v18.6 است که با نام Leia شناخته می شود. این بسیار پایدار است و از UI بسیار بهتری برخوردار است ، به همین دلیل بسیاری از افراد از نسخه های قدیمی تر سوئیچ می گیرند. علاوه بر این ، بسیاری از ایرادات و محدودیت های موجود در نسخه های قبلی Kodi را ویران کرده است که در این ساختار مورد بررسی قرار گرفته است ، که درنهایت کمک می کند تا کاربر بسیار روان و لذت بخش تر تجربه کند…

بهترین کشور برای اتصال VPN برای استفاده از Kodi?

بهترین کشور برای اتصال VPN برای استفاده از Kodi ایالات متحده است. برخلاف اکثر کشورهایی که قوانین سختگیرانه سایبری دسترسی به افزونه های مورد نیاز شما را دشوار می کند ، ایالات متحده آزادی آنلاین زیادی دارد. خدمات بسیار کمی در ایالات متحده در دسترس نیست ، اما بیشتر مردم در ایالات متحده می توانند به همه آنها دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل است که باید به یک سرور آمریکایی وصل شوید.

هنگامی که VPN خود را روی یک سرور آمریکایی وصل کنید ، هر آنچه را که می خواهید تماشا کنید در دسترس شما خواهد بود. از آنجا که PureVPN امنیت آنلاین خوبی را در اختیار شما قرار می دهد ، از مجازات یا مجازات شدن برای دسترسی به محتوای محدود نیز در امان خواهید بود.

چرا برای Kodi به VPN احتیاج دارید?

بسیاری از مسائل مربوط به جریان با کد در ارتباط ناامن است. این می تواند شما را در معرض بدافزارها ، حملات سایبری ، هک ها ، استراق سمع و بسیاری از فعالیت های آنلاین مخرب دیگر قرار دهد که می تواند به شما آسیب برساند.

بدون داشتن یک Kodi VPN خوب ، ممکن است سرعت جریان بسیار کندی را تجربه کنید که می تواند تجربه جریان شما را خراب کند. هنگامی که یک VPN را بر روی Kodi خود تنظیم کردید ، کاملا آنلاین نامرئی می شوید و این به شما کمک می کند تا از تمام شرارت های آنلاین ایمن باشید..

حکم نهایی

Kodi یک برنامه پخش کننده رسانه کاملاً رایگان و منبع باز است که توسط بنیاد XBMC ، یک سازمان فناوری غیرانتفاعی ساخته شده است. در حالی که پخش کننده رسانه منبع باز است ، و محتوای آن رایگان است ، اما امکاناتی بی پایان برای سرگرمی های ویدئویی برای پخش کنندگان از سراسر جهان را باز می کند..

به دلیل ماهیت منبع باز ، Kodi سهم مساوی از مشکلات خود را دارد ، که بیشتر آنها حول هکرها و متجاوزان سایبری می باشد که می توانند با ورود به دستگاههای شما وارد شوند تا از شما سرقت کنند و داده های شما را سرقت کنند. با سرویس های Kodi VPN ، کاربران می توانند در حالی که از پخش بی وقفه و با کیفیت بالا از برنامه های تلویزیونی ، ورزشی و فیلم های مورد علاقه خود در هر مکان و هر زمان که بخواهند لذت ببرند در وب ایمن بمانند..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me