نحوه نصب Kodi در دستگاه Android و Smartphone

منتشر شده: 02 ژوئیه 2019

یاد بگیرید که چگونه Kodi را در Android نصب کنید و از VPN استفاده کنید تا افزونه‌های مناسب را در این راهنما دریافت کنید. مشترکین Kodi می توانند PureVPN را با حداقل 0.99 دلار بدست آورند تا به چندین افزونه دسترسی پیدا کنند و کانالهای بیشتری را پخش کنند. از کسل شدن در خانه جلوگیری کنید و شروع به پخش بهترین کانالها در Kodi کنید.

**به روز رسانی: نسخه جدیدتر و بهتری از برنامه Kodi ما خارج است! ما برخی از اشکالات را برطرف کرده ایم & پیشرفت های اساسی را ارائه داد. لطفاً برنامه موجود را به نسخه 1.8.0 (اگر قبلاً وجود نداشت) ارتقا دهید اینجا.**

Kodi به هیچ وجه نیاز به معرفی ندارد. بعلاوه ، این یک برنامه سرگرمی رسانه ای است که به طور گسترده ای در سراسر جهان استفاده می شود.

با این حال ، مراحل نصب یا راه اندازی Kodi در دستگاه های مختلف یا سیستم عامل ها مشابه نیست. به عنوان مثال ، هنگام ورود به سیستم عامل اندروید ، نمی توانید همان روند iOS را دنبال کنید.

از آنجا که شما در اینجا برای یادگیری نحوه نصب و استفاده از Kodi برای Android هستید ، ما این راهنمای آسان را ایجاد کرده ایم که می توانید فقط همین موارد را یاد بگیرید.

اما ، قبل از اینکه مراحل نصب را شروع کنید ، ضرری نخواهد داشت که چند دقیقه بیشتر وقت بگذارید تا ابتدا بدانید که چرا به Kodi احتیاج دارید ، و چرا باید با VPN Kodi را در Android خود تنظیم کنید.

چرا برای Android نیاز به Kodi دارید?

از آنجایی که این روزها راه حلهای سرگرمی رسانه ای توسط ده ها نفر ارائه می شود ، ممکن است این سوال را به وجود بیاورید که چرا به Kodi احتیاج دارید و به خدمات دیگری نیاز ندارید.

آیا می دانید بیش از 10 میلیون نصب Kodi در فروشگاه Google Play وجود دارد؟ آمار به وضوح تسلط Kodi به عنوان راه حل سرگرمی پیشرو را نشان می دهد. علاوه بر این ، دلایل معتبر دیگری وجود دارد که حمایت از نیاز Kodi برای دستگاه های Android را نشان می دهد.

تجربه جریان بدون هزینه

به غیر از تعداد انگشت شماری از کانال های حق بیمه ، Kodi یک راه حل رایگان جریان ارائه می دهد که می تواند نیازهای تماشایی شما را به خوبی ارائه دهد. پخش کننده بسیار ساده برای حرکت است و جریان با کیفیت عالی را ارائه می دهد. در حقیقت ، کانالهای خاصی وجود دارند که کیفیت بالایی دارند ، تعریف فوق العاده بالا و جریان وضوح 4K را ارائه می دهند.

افزودنیهای نامحدود

Kodi بدون افزودنیهای آن چیزی نیست. علاوه بر این ، این افزودنیهای رسمی رسمی Kodi نیستند که آن را شگفت آور می کنند ، بلکه در دسترس بودن صدها مورد دیگر از شخص ثالث است. می توانید افزودنی Netflix را روی Kodi ، افزودنی های Hulu در Kodi و سایر افزودنی های محبوب مانند Exodus و Covenant بیابید. هر افزودنی دارای گالری گسترده ای از مطالب است که شامل فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش های زنده و موارد دیگر می باشد.

چرا به Kodi نیاز به VPN دارید?

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، افزودنیهای مورد نیاز ، Kodi را به یکی از قطب های تفریحی محبوب و پرطرفدار تبدیل می کند. اما اگر وقتی نتوانید به برخی از افزودنیها دسترسی پیدا کنید ، چه می شود؟ یا اگر برخی از افزودنیها در دسترس نباشند ، حتی اگر کاربر برتر آن کانال مانند Hulu یا Netflix باشید?

در چنین شرایطی ، شما نیاز به یک VPN برای Kodi دارید. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) تنها آخرین راه حل است که می توانید هنگام دسترسی به افزودنی های محدود Kodi ، به آن متوسل شوید. این افزودنی ها توسط خود Kodi بلکه توسط ارائه دهندگان کانال محدود نمی شوند.

به دلیل مشکلات حق نسخه برداری است که خدمات برخی از کانال ها مانند Hulu به کشوری محدود می شود که مجوز نمایش محتوای خاص را دارد. به عنوان مثال ، حتی اگر عضو یک کانال حق بیمه نیز باشید ، نمی توانید به محتوای محلی آن کانال دسترسی پیدا کنید ، مگر اینکه در آن کشور باشید.

برای گذر از چنین محدودیت های محتوای پوچ ، به کمک یک شبکه خصوصی مجازی مانند PureVPN نیاز دارید.

نحوه تنظیم Kodi در Android با VPN?

وقتی می خواهید از Kodi برای دستگاه های اندرویدی استفاده کنید ، برای استفاده بیشتر از مرکز تفریحی به PureVPN نیاز دارید. VPN شما را با IP متفاوت مجهز می کند و به شما امکان می دهد از موانع دیجیتالی که برخی از افزودنیها یا کانالهای خاص در آنها وجود دارد ، دور بزنید. دریافت PureVPN برای Kodi بسیار آسان است. فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ثبت نام در PureVPN
 • PureVPN را برای Android بارگیری کنید
 • بعد از نصب Kodi برای Android ، برنامه PureVPN را باز کنید
 • محل سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید
 • از دسترسی کامل به کلیه افزودنیهای Kodi لذت ببرید
 • نحوه استفاده از Kodi برای Android?

  Kodi را در Android نصب کنید

  شما نیازی به راهنمایی بزرگی در مورد بارگیری Kodi در دستگاه Android ندارید زیرا این روند بسیار آسان است.

  1. ثبت نام در PureVPN
  2. PureVPN را برای Android بارگیری کنید
  3. بعد از نصب Kodi برای Android ، برنامه PureVPN را باز کنید
  4. محل سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید
  5. از دسترسی کامل به کلیه افزودنیهای Kodi لذت ببرید

  ساده نیست ، اینطور نیست؟ اگرچه مراحل نصب آسان است ، اما برای شروع تماشای نمایش های مورد علاقه خود در Kodi ، ابتدا باید مراحل زیر را انجام دهید:

  مرحله شماره 1 – نحوه فعال کردن گزینه منبع ناشناخته

  از آنجا که بیشتر افزودنیهای محبوب توسط توسعه دهندگان شخص ثالث ایجاد می شوند ، لازم است گزینه کد منبع ناشناخته را در Kodi فعال کنید تا افزودنی ها و مخازن کار کنند.

  1. برو به تنظیمات در Kodi (بالا سمت چپ)
  2. اکنون روی شیر ضربه بزنید تنظیمات سیستم
  3. حرکت کنید و روی ضربه بزنید کارشناس (پایین سمت چپ)
  4. زیر صرفه جویی در قدرت منو ، شیر مواد افزودنی
  5. روشن کردن منابع ناشناخته
  6. اگر یک جعبه هشدار ظاهر می شود ، روی ضربه بزنید آره برای تایید

  مرحله شماره 2 – نحوه نصب افزونه های Kodi در دستگاه Android

  اکنون که گزینه منبع ناشناخته را فعال کرده اید ، هم اکنون می توانید مخازن Kodi و همچنین افزونه ها را بارگیری و نصب کنید. راهنمای زیر نحوه نصب افزونه Kodi را در دستگاه Android خود به شما آموزش می دهد.

  برای روشن تر شدن امور ، به عنوان مثال از مخزن XvBMC و افزودنی Covenant در اینجا استفاده خواهیم کرد.

  1. برنامه Kodi خود را باز کنید و به آن بروید تنظیمات
  2. اکنون به مدیر فایل برای ادامه
  3. ضربه زدن منبع را اضافه کنید و یک جعبه ظاهر می شود
  4. ضربه زدن هیچ یک و وارد http://archive.org/download/repository.xvbmc/
  5. در نام را وارد کنید فیلد ، با استفاده از هر نام دلخواه مانند نام repo ، repo را برچسب بزنید, XvBMC
  6. ضربه زدن خوب برای ادامه
  7. برگردید به منو و شیر مواد افزودنی
  8. روی ضربه بزنید نصب بسته بندی آیکون. آن را در گوشه بالا سمت چپ پیدا خواهید کرد
  9. ضربه زدن از پرونده zip نصب کنید
  10. هنگامی که یک جعبه جدید باز می شود ، حرکت کنید و به ضربه بزنید XvBMC
  11. روی پرونده .zip ضربه بزنید و ضربه بزنید خوب
  12. پس از نصب مخزن ، به ضربه بزنید از مخزن نصب کنید
  13. روی ضربه بزنید repo XvBMC
  14. اکنون به افزودنیهای ویدیویی
  15. روی ضربه بزنید میثاق افزودنی
  16. در صفحه بعدی ، روی ضربه بزنید نصب
  17. برگردید به افزودنیهای ویدیویی منو برای دسترسی به افزودنی به میثاق و لذت بردن از نمایش های مورد علاقه خود

  بنابراین,

  اکنون می دانید که چگونه می توانید Kodi را در دستگاه Android خود تنظیم کرده و از افزودنیهای آن استفاده کنید. وقت آن است که درها را ببندید ، چراغ را خاموش کنید و از شب لذت ببرید ، تماشای همه نمایش هایی که از دست رفته اید.

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me