چگونه تلویزیون زنده را روی Kodi تماشا کنیم؟


نحوه تماشای تلویزیون زنده بر روی Kodi?

بروزرسانی شده: 31 اکتبر 2019


آیا می خواهید تلویزیون زنده را روی Kodi تماشا کنید؟ سپس از PureVPN در دستگاه ، IOS ، Android ، PC یا Amazon Fire TV استفاده کنید. PureVPN برای اولین بار یک آزمایشی 7 روزه با تخفیف فقط 0.99 دلار را برای اولین بار ارائه می دهد تا به شما در دسترسی به تلویزیون زنده از Kodi از هر نقطه کمک کند. با این کار ، می توانید از استرس قفل شدن جلوگیری کرده و از دسترسی مستقیم به Live TV امروز در Kodi دسترسی پیدا کنید.

Kodi مورد ستایش میلیون ها نفر از جویبار در سراسر جهان است. از این گذشته ، درهای نامحدودی را باز می کند ، از جمله انتقال مستقیم تلویزیون آنلاین.

دلایل مختلفی وجود دارد که مردم حتی وقتی شبکه های تلویزیونی کابلی در اختیارشان قرار دارد ، از Kodi خودداری می کنند. برای مبتدیان ، آنها با تعداد محدودی از کانال های موجود در شبکه خود ، حوصله دارند. جدای از آن ، آنها همچنین این واقعیت را درک می کنند که وقتی می توانند بدون سرفه کردن ثروت عظیم ، به 1000+ کانال محلی و بین المللی دسترسی پیدا کنند ، چرا باید به شبکه های کابل تلویزیون خود بچسبند?

بنابراین ، اگر شما نیز فردی هستید که قصد تغییر تلویزیون اینترنتی را دارید ، این وبلاگ برای شما مناسب است. در این راهنما ، نحوه تماشای تلویزیون زنده بر روی Kodi و همچنین برخی از بهترین افزونه هایی که تجربه IPTV یکپارچه را ارائه می دهند ، خواهید فهمید..

نحوه تماشای تلویزیون زنده در Kodi با VPN?

قبل از ادامه کار ، ما می خواهیم برخی از موضوعات مرتبط با Kodi را اولین و بهترین راه حل برای غلبه بر آنها برجسته کنیم. اگرچه Kodi یک برنامه منبع باز است و افزودنیهای آن را به صورت رایگان ارائه می دهد ، به دلیل محدودیت های منطقه ممکن است شما به برخی از افزودنی ها دسترسی پیدا نکنید. بعلاوه ، ممکن است بخواهید هنگام استفاده از Kodi سر خود را پایین نگه دارید ، زیرا برخی از افزودنیها توسط ISP و پخش کننده های رسمی اخم می شوند..

با این حال ، هنگامی که افزودنی PureVPN Kodi را در دستگاه خود نصب کرده اید ، می توانید به راحتی این مشکلات را حل کنید. برای مبتدیان ، می توانید موقعیت مکانی خود را با IP کشور مورد نظر خود برای دسترسی به افزودنیهای دارای قفل موقعیت مکانی خراب کنید. ثانیا ، می توانید ارتباط خود و همچنین فعالیت های خود را به دلیل یک آدرس IP خراب ، ناشناس نگه دارید.

در اینجا نحوه شروع کار آورده شده است:

 1. در PureVPN مشترک شوید
 2. برنامه را برای دستگاه خود بارگیری کنید
 3. برنامه را راه اندازی کنید و حالت جریان را انتخاب کنید
 4. به محل مورد نظر خود متصل شوید
 5. از تلویزیون زنده در کدی از هرجایی لذت ببرید

نحوه استفاده از Kodi برای تماشای تلویزیون زنده?

تعدادی از افزودنیهای موجود برای دسترسی و تماشای تلویزیون زنده در Kodi وجود دارد. به طور خاص ، شما نیاز به افزودنیهایی دارید که IPTV افزونه را برای Kodi برای انتقال مستقیم تلویزیون ارائه دهند. در این راهنما از الحاقی Ultimate IPTV برای نصب استفاده خواهیم کرد. در اینجا ، ما می رویم:

 1. برنامه Kodi را در دستگاه خود راه اندازی کنید
 2. سر به سمت تنظیمات سیستم و بعد مواد افزودنی
 3. تغییر دهید منابع ناشناخته اگر ظاهر شد ، گزینه Yes را بزنید و Yes را بزنید
 4. برگردید به صفحه اصلی
 5. باز هم ، کلیک کنید برای رفتن به سیستم تنظیمات
 6. کلیک مدیر فایل و بعد منبع را اضافه کنید
 7. تایپ کنید http://srp.nu/ در قسمت خالی
 8. تایپ کنید سوپرپرو نام آن را بزنید و سپس کلیک کنید خوب
 9. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی از صفحه اصلی
 10. حالا برو نصب بسته بندی (نماد جعبه باز)
 11. کلیک از فایل پستی نصب کنید
 12. پیدا کنید و کلیک کنید سوپر رپو, سپس کریپتون و همه
 13. برای نصب کلیک کنید kodi.krypton.all-x.x.x.zip
 14. پس از نصب و فعال کردن رپو ، به آن بروید از مخزن نصب کنید
 15. کلیک Superrepo All [Krypton] [v7] و بعد افزودنیهای ویدیویی
 16. برای نصب کلیک کنید IPTV نهایی
 17. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی از جانب صفحه اصلی
 18. افزودنی IPTV Ultimate را باز کرده و لذت ببرید

بهترین افزودنیهای زنده TV Kodi – محبوب ترین

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، Kodi هیچ کمبود مواد افزودنی ندارد. در حقیقت ، این افزونه ها در هر دسته خاص و گسترده ای در طاقچه ها موجود است. به همین ترتیب ، موجودی عظیمی از افزونه های زنده تلویزیونی نیز دارد. البته ، کل موجودی مواد افزودنی فقط در یک راهنما نمی تواند پوشانده شود. بنابراین ، ما فقط افزودنیهای قابل اعتماد را که پیشنهادات گسترده تری دارند اضافه کرده ایم.

لیست های پخش ترکی UK

هیچ لیست کامل نیست اگر لیست های دلخواه همه را نداشته باشد ، لیست های ترک ترک UK. به هر حال ، اگر کد PIN را درخواست می کند ، نگران نباشید. فقط آن را Google کنید و وب سایت های بسیاری را مشاهده می کنید که به لیست ژنراتور کد PIN پیوند دارند.

به هر حال ، لیست پخش لیست UK UK یکی از متنوع ترین افزونه های Kodi با ارائه مطالب در چند دسته از جمله کنسرت ، فیلم ، رادیو ، مستند ، کارتون ، نمایش های تلویزیونی و تلویزیون زنده است..

بنابراین ، اگر می خواهید سرگرمی نامحدود ، این الحاقی است که باید بررسی کنید.

مودرو

Mobdro ممکن است نامی کمتر شناخته شده در جامعه Kodi باشد ، اما این یک برنامه زنده تلویزیونی نسبتاً محبوب در جامعه کاربران Android است. در واقع ، بیش از 70٪ از طرفداران اندرویدی از Mobdro به عنوان انتخاب اصلی خود برای تماشای تلویزیون زنده در دستگاه های خود استفاده می کنند.

این افزودنی نه تنها موجودی عظیمی از 1300+ کانال تلویزیونی دارد ، بلکه دارای محتوای خاص منطقه نیز می باشد. بنابراین ، افزودنی را بررسی کنید و ببینید که آیا این نیاز شما متناسب است یا خیر.

تلویزیون cCloud

اگر از طرفداران لیگ برتر انگلیس (EPL) هستید ، احتمالاً دوست دارید از افزودنیهای تلویزیون cCloud استفاده کنید. رویداد EPL مستقیم را کنار بگذارید ، همچنین می توانید از طریق افزونه به تعداد خوبی از کانالهای تلویزیونی زنده دیگر و همچنین سایر محتویات دسترسی پیدا کنید.

کرونوس

Chronos یکی از قدیمی ترین و در عین حال یکی از بهترین افزودنیهای انجمن Kodi است. این ترکیب قدرتمندی از خدمات مختلف تلویزیونی پرطرفدار و مختلف را در زیر یک سقف ارائه می دهد. در نتیجه ، شاید نیازی به نصب افزونه های مختلف نباشید زیرا می توانید همه آنها را در اینجا بیابید.

USTVnow Plus

این فقط یک افزودنی نیست ، بلکه در واقع یک سرویس IPTV مبتنی بر اشتراک است که در ایالات متحده فعالیت می کند. علاوه بر این ، بیش از 90٪ از کاربران Kodi برای تماشای کانال های تلویزیونی آنلاین در دستگاه های مجهز به Kodi خود استفاده می کنند. از طریق این افزونه می توانید ورزش های زنده و نمایش های دیگر را تماشا کنید.

ورزشDevil

اگر طرفدار ورزش سخت کار هستید ، مهمترین افزونه ای که باید در دستگاه خود داشته باشید SportsDevil است. این افزودنیها وقتی در مورد افزودنیهای ورزشی روی Kodi قرار دارند ، در صدر قرار دارند. در واقع ، این مقدس مقدس برای طرفداران ورزش است زیرا ورزش های زنده و برجسته ای را در میان سایر کانال های زنده ارائه می دهد. بنابراین ، اگر ورزش تنها دلیل اضافه کردن تلویزیون زنده است ، پس از آن SportsDevil را بر روی Kodi بارگیری و نصب کنید.

جریانهای خشمگین

اگر یک کاربر Kodi در ایالات متحده یا انگلیس هستید و به دنبال یک برنامه افزودنی زنده تلویزیون هستید ، افزودنیهای Furious Streams را بررسی کنید. این تعداد زیادی کانال تلویزیونی محبوب از جمله کانال های ورزشی و سایر سرگرمی ها دارد.

بهترین افزودنیهای زنده IPTV برای Kodi – The Little-شناخته شده

IPTV نهایی

Ultimate IPTV یکی از بهترین جمع کننده های کانال های IPTV در اینترنت ، به ویژه Kodi است. این محتوا را از طیف گسترده ای از خدمات IPTV جمع می کند و به کاربران امکان می دهد کانال ها را بصورت آنلاین پخش کنند. علاوه بر این ، این افزونه در بسیاری از زبان های مختلف موجود است ، و لایه ای از راحتی بیشتری را برای کاربران Kodi ارائه می دهد.

IPTV Bonanza

یکی دیگر از افزودنی های IPTV که صدها کانال ماهواره ای عمدتا از ایالات متحده و انگلیس است. افزودنی را می توان از مخزن Maniac نصب کرد. البته ، شما تمام پیوندها را به درستی کار نمی کنید. با این حال ، تعداد خوبی از لینک ها جریان مستقیم را ارائه می دهند.

فوق العاده IPTV

افزودنی Ultra IPTV توسط Cazlo ایجاد شد و بدین ترتیب می توان آن را در مخزن با همین نام یافت. این افزودنی از اسکریپت ها برای خراش دادن محتوا یا کانال ها از منابع مختلف IPTV استفاده می کند. در نتیجه ، شما می توانید دست خود را روی ورزش های زنده ، کانال های خبری و حتی رویدادهای PPV بکشید.

SGTV

اگر به دنبال افزونه ای هستید که همان محتوا و تجربه مشابه USTV را در اختیار شما قرار دهد ، باید افزودنی SGTV Kodi را بررسی کنید. می توانید از ایالات متحده و انگلیس به وسعت وسیعی از کانال ها دسترسی پیدا کنید.

Phoenix Reborn IPTV

افزودنی را با افزودنی محبوب با همین نام اشتباه نکنید. Phoenix Reborn IPTV ، همانطور که از نام آن پیداست ، فقط به پخش محتوای IPTV ، یعنی کانالهای تلویزیونی زنده اختصاص داده شده است. تنها مشکلی که در مورد این افزونه وجود دارد این است که به زبان غیر انگلیسی در دسترس است. با این وجود ، بدون هیچ گونه نگرانی می توانید به راحتی در کانال های مورد نظر خود حرکت کنید. می توانید این افزونه را در مخزن Tojelko بیابید.

از بهترین کانالهای تلویزیونی / IPTV کدی با کانالهای دلخواه خود لذت ببرید

Kodi یک پلت فرم جریان بی عیب و نقص را برای شما فراهم می کند که می تواند به شما در قطع بند ناف ، صرفه جویی در هزینه و دسترسی به کانال های تلویزیونی زنده نامحدود کمک کند. بنابراین ، افزودنی صحیح Live TV / IPTV Kodi را انتخاب کنید و کانال های مورد علاقه خود را بصورت آنلاین با PureVPN پخش کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map