Kodi قادر به اتصال نیست؟ در اینجا 5 راه حل برای رفع خطا آورده شده است


Kodi قادر به اتصال نیست؟ در اینجا 5 راه حل برای رفع خطا آورده شده است

منتشر شده: 6 دسامبر 2019


دریافت خطای “امکان اتصال به سیستم” در Kodi ادامه ندارد؟ سپس این راهنما می تواند در رفع آن به شما کمک کند. از آنجا که بسیاری از مشترکان Kodi با این مشکل روبرو هستند ، بهترین راه برای جلوگیری از این خطا استفاده از VPN است. PureVPN را با حداقل $ 0.99 امتحان کنید تا خطای اتصال به Kodi حل نشود و محتوای مورد علاقه خود را از هر کجای دیگر پخش کنید.

از زمان طلوع سرویس های پخش رسانه ای آنلاین ، اکثریت قریب به اتفاق مردم کابل را قطع کرده اند و مانند امت های نتفلیکس ، آمازون پرایم و هولو تغییر داده اند. حتی اگر این انتقال ارزش کمی داشته باشد و ارزان تر از خدمات رسانه ای سنتی باشد ، برای تأمین نیازهای سرگرمی خود مجبورید مقداری پول از جیب خود پس انداز کنید. همه ما تصور کرده بودیم که هیچ راهی در اطراف آن وجود ندارد ، اما پس از آن ، خوشبختانه ، Kodi به نجات رسید. چه چیز دیگری می تواند بهتر از یک سرویس پخش رسانه ای منبع باز و بی سود باشد که به شما امکان می دهد محتوای ویدیوی مورد علاقه خود را بدون شارژ سکه تماشا کنید؟ و این نیز ، با سرعتی سریع اغلب در HD (بسته به کیفیت جریان).

با این حال ، این همه سرگرمی و بازی تا زمانی که شما با یک خطای مزاحم مواجه نشوید ، که تجربه جریان Kodi شما را کاملاً خراب می کند. خطایی که تقریباً همه کاربران Kodi در برخی از نقاط تجربه کرده اند. “Kodi قادر به اتصال نیست” مدتی است که صحبت از این شهر است. با تعهد ، PureVPN دلایل احتمالی خطا و تعدادی از راه های رفع آن را تشریح کرده است.

چه چیزی باعث خطای “Kodi قادر به اتصال” نشده است?

همانطور که قبلاً پی بردیم که این خطا با استفاده از یک افزونه شخص ثالث ایجاد شده است ، که همه ما انجام می دهیم ، در اینجا دلایل احتمالی آن وجود دارد.

اتصال اینترنتی معیوب:

یک اتصال اینترنتی بد دستگاه شما را قادر به ارسال یا دریافت اطلاعاتی از منبع مورد نظر برای ایجاد خطا نمی کند.

URL منبع نادرست:

اگر URL منبع وارد شده به هر دلیلی مانند یک اشتباه املایی اشتباه نباشد ، ممکن است باعث بروز خطا شود.

مخزن منقضی شده:

خطای همچنین ممکن است رخ دهد که مخزن شخص ثالث که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید منقضی شده یا فرسوده شده است.

اتصال به منبع امکان پذیر نیست:

اگر repo ای که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید برای برقراری اتصال پاسخگو نیست ، ممکن است منجر به این خطا شود.

چگونه خطای “Kodi قادر به اتصال” نباشد

اکنون که درک اساسی در مورد خطا و دلایل آن ایجاد کرده ایم ، بیایید به جزئی ترین قسمت برسیم. راه حل.

راه حل 1: اتصال به اینترنت خود را برای مشکلات بررسی کنید

بهتر است ابتدا با ابتدایی ترین راه حل ها شروع کنید. آن را امتحان کنید و تعجب خواهید کرد که بدانید تقریباً نیمی از زمان کار می کند. برای دیدن اینکه آیا اتصال به اینترنت کار می کند یا خیر ، از هر برنامه دیگری غیر از Kodi استفاده کنید. اگر چنین است ، پس از استفاده از افزودنیهای Kodi یا حتی بهتر از آن ، یک افزودنی جدید از repo رسمی Kodi نصب کنید. اگر Kodi به هیچ وجه کار نمی کند ، ممکن است سعی کنید فایروال یا آنتی ویروس در دستگاه خود را غیرفعال کنید. اگر این خطا را حل کرد ، آنها را قبل از استفاده از Kodi غیرفعال کنید.

راه حل 2: URL خطای وارد شده را برای خطا بررسی کنید

خطاهای انسانی بدترین است. اغلب اگر خطای URL نادرست منبع را تایپ کنید ، خطای بدنام Kodi بوجود می آید. این می تواند به عنوان فضای اضافی در URL یا “https” به جای “http” بی ضرر باشد. روش احمقانه این است که URL را مستقیماً در Kodi کپی و چسباند. با دنبال کردن مراحل زیر می توانید URL repo را دوباره بررسی و ویرایش کنید.

 • Kodi “تنظیمات” را باز کنید
 • “مدیر پرونده” را از صفحه سیستم باز کنید
 • روی مخزن مربوطه کلیک کنید و “ویرایش منبع” را انتخاب کنید
 • روی آدرس URL مخزن ذکر شده کلیک کنید
 • برای هرگونه خطا (تیرچه ها ، ضربات برگشتی ، حروف بزرگ) دوبار بررسی کنید و در صورت لزوم برطرف کنید
 • روی “O” کلیک کنید و ذخیره کنید

راه حل 3: آدرس URL repo را دوبار بررسی کنید

مخازن Kodi معمولاً URL ها را در صورت ممنوع یا خاموش بودن دامنه تغییر می دهند. برای اطمینان ، مهارت های جستجوی Google خود را قرار دهید تا استفاده کنید و دریابید که آیا این مورد با repos هایی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید ، صادق است؟.

راه حل 4: از Kodi VPN استفاده کنید

محدودیتهایی که توسط ISP ها و دیگران اعمال شده است Kodi ناشناخته نیست. همچنین این احتمال وجود دارد که شما مانع از دسترسی به آن آدرس اینترنتی مخزن خاص شوید. در این حالت ، سعی کنید از Kodi VPN برای جلوگیری از چنین محدودیت هایی استفاده کنید و از Kodi ناشناس استفاده کنید.

راه حل 5: از مخزن مختلف استفاده کنید

اگر همه راه حل های فوق نتواند شما را از بدبختی خود خارج کند ، تنها دلیل احتمالی باقی مانده این است که مخزن به خوبی خاموش می شود. اگر اینگونه باشد ، می توانید به یک مخزن جایگزین متوسل شوید و Kodi را به حالت جریان بازگردانید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map